Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Σαβ Ιαν 15, 2011 11:41 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια θα ήθελα τα φώτα σας. Λέω προς τον Μάιο να βαφτίσω την κόρη μου. Επειδή λοιπόν απ' ότι κατάλαβα πιο εύκολα πιάνεις το τζόκερ παρά βρίσκεις νονό, είπα να το βαφτίσει η ανηψιά μου, κόρη της αδερφής μου. Για οικονομικά δεν έχω πει κάτι αλλά δεν μπορώ να πω σε ένα κοριτσάκι 20χρονών πλήρωσε σταυρούς και ιστορίες αφού δεν δουλεύει κι εγώ της το πρότεινα. Βέβαια με την αδερφή μου δεν έχουμε πει κάτι και δε νομίζω να δεχτεί να τα κάνω μόνη μου. Αλλά εγώ θέλω να είμαι προετοιμασμένη. Να σας πω ότι βαφτιστικά δεν μ' αρέσουν. Σπάνια να βρω κάτι και να πω ωραίο. Τα περισσότερα θα φτιάξω μόνη μου. Εκτός ότι τα θεωρώ ακριβά.Sorry από τις μαμάδες που ασχολούνται με αυτό.

1) Αρχικά θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε κάποιο εκκλησάκι μικρό γιατί θα είμαστε μόνο οικογενειακά γύρω στα 20-25 άτομα, κατά προτίμηση να έχει θάλασσα. Υπάρχει ένα ωραίο στη ραφήνα Αγιος Νικόλαος αλλά δεν μπορώ να βρω τηλ. Μετά μου είπαν τη μονή Πεντέλης που είναι πέτρινο.

2) Σταυρούς ξέρετε που μπορώ να κοιτάξω και τι παίζει από τιμές? Ξέρετε κανά εργαστήρι? Μαγαζιά μπορώ να βρω.

3)Λαδόπανα κλπ κουτιά

4)Προσκλητήρια, μπομπονιέρες και μαρτυρικά θα φτιάξω μόνη μου. Έχετε καμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω?

Ελπίζω να μην ξέχασα κάτι και να μην σας κούρασα γιατί βγήκε λίγο μεγάλο.

2ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Σαβ Ιαν 15, 2011 12:08 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις σκεφτει καποιο θεμα??

3ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Σαβ Ιαν 15, 2011 12:51 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το θέμα για την ώρα δεν με απασχολεί και τόσο. Παίζει ρόλο και που θα βρω εκκλησία. Άλλο θέμα θα βάλω αν γίνει στη ραφήνα με θάλασσα κι άλλο αν γίνει στην πεντέλη με βουνό κλπ.

4ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Σαβ Ιαν 15, 2011 12:59 pm

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επειδή μένω Ραφήνα, δυστυχώς στο εκκλησάκι του Αγίου Νικολάου, που είναι πανέμορφο και κατάλληλο για βάφτιση έξω -γιατί δεν χωράει κανέναν μέσα...μόνο τον παπά Laughing - δεν κάνουν μυστήρια. απαγορεύτηκε εδώ και καιρό να γίνονται μυστήρια σε ξωκλήσια...το έμαθα πρόσφατα μιας και ψάχνω κι εγώ να βαφτίσω τον γιό μου τον ίδιο καιρό....είμαι και γω στιν ίδια μοίρα με σένα...ψάχνω να βρω τι θα κάνω..προσκλητήρια, μπομπονιέρες...θέλει σκέψη

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adeline έγραψε:επειδή μένω Ραφήνα, δυστυχώς στο εκκλησάκι του Αγίου Νικολάου, που είναι πανέμορφο και κατάλληλο για βάφτιση έξω -γιατί δεν χωράει κανέναν μέσα...μόνο τον παπά Laughing - δεν κάνουν μυστήρια. απαγορεύτηκε εδώ και καιρό να γίνονται μυστήρια σε ξωκλήσια...το έμαθα πρόσφατα μιας και ψάχνω κι εγώ να βαφτίσω τον γιό μου τον ίδιο καιρό....είμαι και γω στιν ίδια μοίρα με σένα...ψάχνω να βρω τι θα κάνω..προσκλητήρια, μπομπονιέρες...θέλει σκέψη

Τώρα με στεναχώρησες με το εκκλησάκι. Αφού μένεις προς θάλασσα.Ξέρεις καμιά άλλη εκκλησία κοντά σε θάλασσα?

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λυπάμαι που σε στεναχώρησα...αλλά έτσι μου είπε ο εφημέριος της εκκλησίας...επειδή είναι παρεκκλήσι δεν κάνουν βαφτίσεις και γάμους.
στην Ραφήνα η μόνη εκκλησία κάπως κοντά στην θάλασσα...-λέμε τώρα...- είναι η κεντρική της Ραφήνας...δυστυχώς δεν έχει κάποια άλλη. δεν ξέρω για άλλες περιοχές. Crying or Very sad

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mias k lete gia ta pareklisia , xtes pou piga stin eklisia pou eixa skopo na kano tin baftisi tou giou mou k eida oti extizan piga kateuthias stin mitropoli gia na rotiso pou allou iparxei ekkleisia tis agias paraskeuis. Giati ekei thelo na tin kano. Tous rotisa k gia pareklisia k mou eipan oti ginonte baftiseis k se auta . Den teloun mistiria se idiotika eklisakia mou apantise. Ego pia oti aporia exo trexo sta kentrika grafeia ton papadon , giati oi apli papades.... alla leei o enas alla o allos. Enas pappas px mou efere antirisi gia to deutero onoma tou giou mou pou einai eros , oti den mporei na baftisei me tetoio onoma. K otan piga sta grafeia... meta to dextike.

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εσένα σου είπαν ότι γίνονται..εμένα ότι δεν γίνονται..τελικά δεν βγάζουμε άκρη με τους παπάδες...έχεις δίκιο ότι πρέπει να το ψάχνουμε στα κεντρικά...αλλά στην Ανατ. Αττική δεν γίνονται μυστήρια στα παρεκκλήσια...τεσπα καλύτερα να το ψάξεις..όπως λέει και ι ερωτούλης ψάξτο στην Μητρόπολη να δεις τι θα σου απαντήσουν

9ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Σαβ Ιαν 15, 2011 10:13 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω ότι τελούνται μυστήρια σε εκκλησάκια που ανήκουν σε ενορίες. Τα ιδιωτικά δεν τα δηλώνουν σε ενορίες οι πιο πολλοί αλλά δεν ξέρω ακριβώς το λόγο.

10ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ. Κυρ Ιαν 16, 2011 12:57 am

μωρουλι

μωρουλι
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΟΝΗ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΗΜΕΡΟΜΙΝΙΑ.ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ;ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472

11ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κυρ Ιαν 16, 2011 1:17 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μωρουλι έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΟΝΗ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΗΜΕΡΟΜΙΝΙΑ.ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ;ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472

Kalimera, an exeis brei ton stolismo pos tha ton kaneis , kane kati analogo k me tis mpoumpounieres. Pos skeftese na kaneis ton stolismo, ti xromata? Exeis epileksi kapoio thema?

12ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κυρ Ιαν 16, 2011 2:30 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρούλι για πες μας τι έχεις σκεφτεί να πάρω καμιά ιδέα.Κι εγώ προς Πεντέλη μάλλον θα πάω αν δεν βρω στη ραφήνα. Στο γιο μου είχα φτιάξει το προσκλητήριο μόνη μου με φωτογραφίες του και φαινόταν σαν να μίλαγε όπως τα κόμικ και το είχα βάλει σε μπιμπερό. Μπομπονιέρες επίσης μόνη μου αν κατέβεις στο κέντρο βρίσκεις άπειρα. Αυτά όμως δεν με πολυενδιαφέρουν. Ποτέ δεν έδινα σημασία σε τέτοια. Απλά θέλω να κάνω κάτι ανάλογο και στη μπέμπα γιατί τα κρατάω για ενθύμιο. Καμιά ιδέα για προσκλητήριο αν σας έρχεται.Σταυρό από που να πάρουμε.Λαδόπανα και τα σχετικά.

13ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ. Κυρ Ιαν 16, 2011 4:31 am

μωρουλι

μωρουλι
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΛΟΡΙΔΕΣ ΑΠΟ ΥΦΑΣΜΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΑΣΠΡΟ Η ΡΟΖ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΩΜΑ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΥΦΑΣΦΑ ΑΣΠΡΑ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΡΟΖ Η ΦΟΥΞΙΑ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΜΕ ΡΟΖ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙΑ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΕΙΧΑ ΜΟΥΡΑΝΟ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΓΥΑΛΙΝΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΠΙΛΕΣ ΚΡΥΣΤΑΛΙΝΕΣ Η ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΓΟΒΑΚΙΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ Η ΡΟΖ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ; ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472

14ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κυρ Ιαν 16, 2011 5:59 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μωρουλι έγραψε:Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΛΟΡΙΔΕΣ ΑΠΟ ΥΦΑΣΜΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΑΣΠΡΟ Η ΡΟΖ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΩΜΑ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΥΦΑΣΦΑ ΑΣΠΡΑ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΡΟΖ Η ΦΟΥΞΙΑ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΜΕ ΡΟΖ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙΑ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΕΙΧΑ ΜΟΥΡΑΝΟ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΓΥΑΛΙΝΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΠΙΛΕΣ ΚΡΥΣΤΑΛΙΝΕΣ Η ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΓΟΒΑΚΙΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ Η ΡΟΖ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ; ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472

Gia mpoumpounieres fanarakia skeftikes? Gobakia exo dei se mpoumpouniera k mou arese arketa mporo na po. Ego gia ta paidakia skeftomai na exo kai mpalonakia me ilion mesa. Giati se ola ta mikra aresoun . Alla akoma den exo apofasisei.

15ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ. Κυρ Ιαν 16, 2011 6:53 am

μωρουλι

μωρουλι
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΕΝΤΥΩΣΙΑΚΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ. ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472 ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 417472

16ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κυρ Νοε 06, 2011 1:08 pm

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΣΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ-ΣΟΥΠΛΑ-ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ-ΓΛΥΚΑ-ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΚΛΠ. ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ.
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΟΥΛΑΩ 180ΤΜΧ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΦΕΤΑ ΠΙΑ) ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΚΑΙ 250 ΜΕΤΡΑ ΚΑΡΟ ΡΟΖ-ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ Δ Ω Ρ Ο !!!!ΤΙΣ ΠΗΡΑ 1,90€ (ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE) ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΝΩ 0,80€ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ.(ΑΠΟ 950ΤΜΧ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 250ΤΜΧ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΑ 70) ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΤΑΓΟ! ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ!ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΟΛΑ!

17ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κυρ Νοε 06, 2011 7:15 pm

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia Very Happy
ego den ksero polla apo vaftisia giati den exo gennisei akoma kala kala.tora dianio ton ogdoo ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 536304

ithela apla na sas doso mia idea giati to exo skeftei k gia ta dika mas otan me to kalo...
koitakste gia prosklitiria kai mpoumpounieres sto xamogelo tou pediou.
1.eine oikonomika
2.exei polla sxedia opote exeis epiloges kai
3.ta lefta sou pianoun toso oso tipota!!!

18ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κυρ Νοε 06, 2011 11:29 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου στέλνω πμ!Smile

19ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Δευ Νοε 07, 2011 1:15 am

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΕΛΙΚΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ.ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΛΠ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΩΡΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΩΝ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ή ΣΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ (ΣΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ).

20ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Δευ Νοε 07, 2011 3:35 am

LARA@

LARA@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΑΠ΄ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΒΑΣΙΚΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΔΩΡΕΑ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ.ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!

21ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Empty Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Δευ Νοε 07, 2011 6:31 am

argiroula

argiroula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα!Ασχολούμαι με βαπτίσεις και γάμους αλλά πολύ ευχαριστώς να σας βοηθήσω με ίδέες για να τα φτιάξετε μόνοι σας αν θέλετε!Ή αν ενδιαφέρεστε να δείτε δουλειά στείλτε μου μήνυμα!!Με μεγάλη μου χαρά να σας βοηθήσω όπως και να έχει!!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις