Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

251manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 1:20 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα μην ανησυχεις ολα αυτα τα πονακια ειναι φυσιολογικα και εγω τα ιδια εχω ρωτησα το γιατρο μου και μου ειπε να ανησυχησω μονο αν νιωσω δυνατο πονο απο κατω.

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΔΗΜΗΤΡΑ..ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑΝΩ ΣΤΑ ΤΗΛ..ΜΕΝΩ Κ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ Κ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΗΝ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΜΩΣ..ΟΚ

252manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 6:47 am

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
motheroula 30 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ,ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ .... ΡΕΑ ΚΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 02/08!ΕΓΩ ΔΙΑΤΗΡΟΥΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΑ +4 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 25 ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΓΧΩΝΩ ΟΜΩΣ,ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΖΑΧΑΡΟ ΚΥΗΣΗΣ!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΗΡΑ 3 ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΗΡΑ ΑΛΛΟ 1!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ 10-15 ΩΣ ΤΩΡΑ....ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad


ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑ....ΕΧΕΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ???ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΤΟΥΣ????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΟ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ-ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 400 ΕΥΡΩ!!!ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Η ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΣΠΙΤΙ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused :confus

mporeis na vreia metaxeirismenes an se endiaferei apo to aggeliopolis gr einai para polu kales se kali katastasi!! egw kounia exw twra sirtariera den pernw giati den exw pou na thn valw!!! exw parie mono ta rouxalakia kaipapoutsakia!!

253manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 6:52 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AGGELIKI21 έγραψε:
motheroula 30 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ,ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ .... ΡΕΑ ΚΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 02/08!ΕΓΩ ΔΙΑΤΗΡΟΥΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΑ +4 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 25 ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΓΧΩΝΩ ΟΜΩΣ,ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΖΑΧΑΡΟ ΚΥΗΣΗΣ!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΗΡΑ 3 ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΗΡΑ ΑΛΛΟ 1!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ 10-15 ΩΣ ΤΩΡΑ....ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad


ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑ....ΕΧΕΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ???ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΤΟΥΣ????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΟ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ-ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 400 ΕΥΡΩ!!!ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Η ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΣΠΙΤΙ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused :confus

mporeis na vreia metaxeirismenes an se endiaferei apo to aggeliopolis gr einai para polu kales se kali katastasi!! egw kounia exw twra sirtariera den pernw giati den exw pou na thn valw!!! exw parie mono ta rouxalakia kaipapoutsakia!!

egw koritsia mou eimai poly tyxeri....kounia kai syrtariera-alla3iera 8a mou ta dwsoun i nyfi mou ki o gampros mou...sxedon axrisimopoihta einai ap'ta anipsia mou....ki alla pragmatakia diladi idi mou efera i nyfi mou kai kouvertoules,sentonakia,rouxalakia ligo megalytera se mege8os(oxi gia neogno diladi)akoma kai karotsi mou eipane k kala8ouna...eytyxws 8a exw liga na agorasw.... Very Happy Very Happy Very Happy

254manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 6:53 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
AGGELIKI21 έγραψε:
motheroula 30 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ,ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ .... ΡΕΑ ΚΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 02/08!ΕΓΩ ΔΙΑΤΗΡΟΥΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΑ +4 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 25 ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΓΧΩΝΩ ΟΜΩΣ,ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΖΑΧΑΡΟ ΚΥΗΣΗΣ!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΗΡΑ 3 ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΗΡΑ ΑΛΛΟ 1!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ 10-15 ΩΣ ΤΩΡΑ....ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad


ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑ....ΕΧΕΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ???ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΤΟΥΣ????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΟ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ-ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 400 ΕΥΡΩ!!!ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Η ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΣΠΙΤΙ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused :confus

mporeis na vreia metaxeirismenes an se endiaferei apo to aggeliopolis gr einai para polu kales se kali katastasi!! egw kounia exw twra sirtariera den pernw giati den exw pou na thn valw!!! exw parie mono ta rouxalakia kaipapoutsakia!!

egw koritsia mou eimai poly tyxeri....kounia kai syrtariera-alla3iera 8a mou ta dwsoun i nyfi mou ki o gampros mou...sxedon axrisimopoihta einai ap'ta anipsia mou....ki alla pragmatakia diladi idi mou efera i nyfi mou kai kouvertoules,sentonakia,rouxalakia ligo megalytera se mege8os(oxi gia neogno diladi)akoma kai karotsi mou eipane k kala8ouna...eytyxws 8a exw liga na agorasw.... Very Happy Very Happy Very Happy
* i nyfi mou ki o aderfos mou i8ela na grapsw kai mperdeytika.... Very Happy

255manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 8:33 am

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
polusimantiko einia panakriva ola koritsia! emena i aderfi mou ekane agori egw tha kanw mpempa opote apo rouxalakia ta agorazw !!!

256manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 8:45 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AGGELIKI21 έγραψε:polusimantiko einia panakriva ola koritsia! emena i aderfi mou ekane agori egw tha kanw mpempa opote apo rouxalakia ta agorazw !!!

katalava koritsaki....ki egw exw mpempoula....ki o aderfos mou exoun ena ki ena alla eytyxws eixan agorasei ta epipla kai ta perissotera mwroudiaka se oudetera xrwmatakia(portokali-laxani)...ki etsi mou fe3e...xixiixxxi Very Happy Very Happy Very Happy

257manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 8:56 am

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xaxaxax nai ontws sou efexe!!! xxaxa egw kounia pira apo mia fili pali kala kai strwmataki!!! einai mia voitheia kai ayto!!!
!!kapia rouxalakia pou tha mou dwsou files e kai ta upolipa ta agorazoume ti na kanoume!! xaxax

258manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 9:02 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AGGELIKI21 έγραψε:xaxaxax nai ontws sou efexe!!! xxaxa egw kounia pira apo mia fili pali kala kai strwmataki!!! einai mia voitheia kai ayto!!!
!!kapia rouxalakia pou tha mou dwsou files e kai ta upolipa ta agorazoume ti na kanoume!! xaxax

nai min to syzitas terastia voi8eia eidika stis meres mas pou ligo-poly oloi exoume xalia oikonomika....!!!

259manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 12:53 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
AGGELIKI21 έγραψε:xaxaxax nai ontws sou efexe!!! xxaxa egw kounia pira apo mia fili pali kala kai strwmataki!!! einai mia voitheia kai ayto!!!
!!kapia rouxalakia pou tha mou dwsou files e kai ta upolipa ta agorazoume ti na kanoume!! xaxax

nai min to syzitas terastia voi8eia eidika stis meres mas pou ligo-poly oloi exoume xalia oikonomika....!!!


ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΑΧ ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 2 ΓΙΟΥΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΡΗ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ..ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ..ΓΡΑΦΩ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ Κ ΟΛΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΟΥΤΕ ΛΗΤΩ ΟΥΤΕ ΤΖΑΜΠΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ..ΤΙ ΜΕΡΟΣ Κ ΑΥΤΟ..ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?

260manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 8:25 am

xrisa28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμείς δυστυχώς μας βλέπω να πρέπει να τα αγοράζουμε όλα!!!!! μόνο κάτι ρουχαλάκια μας έχουνε δώσει... εχω λίγο πελαγώσει... είναι όλα τόσο πανάκριβα, νομίζω ότι μας ψιλοεκμεταλεύονται λιγάκι αλλά τι να κάνεις

261manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 8:33 am

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ κοριτσια μου ετσι ειναι πολθ ακριβα αλλα και τι να κανεισ να μην τα παρεις δεν γινεται!! αρα υπομονη και εγς απο την αρχη τα παιρνω!! λιγα λιγα μεχρι να γεννισω!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ειναι και το νοσοκομοιο που ειναι πανακριβο!! αυτο που το βαζεις? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

262manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 8:51 am

xrisa28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αφήστε τα μία περιουσία για τα μωράκια και ακόμα δεν έχουν βγει από το αβγό... φαντάζομαι το μετα

263manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 9:03 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα πολλα πραγματα οπως αποστειρωτες,μπιμπερο, ενδοεπικονωνια,παιχνιδια,μαρσιπους μπορειτε να τα παρετε απο το amazon.co.uk ειναι το αγγλικο site και θα τα βρειτε τουλαχιστον στο μισο της τιμης τους σε σχεση με το mathercare ,το λητω και αλλα καταστηματα. Να ξερετε οτι αυτα που πωλουνται απο το amazon και οχι απο τριτο πωλητη ειναι και φτηνα και απο 25 λιρες και πανω δεν πληρωνεται μεταφορικα.Για οσες δεν εχουν κοντα τους καταστηματα, το λητω εχει και καταστημα στο ιντερνετ και απο εκει μπορειτε να βρειτε πολλα πραγματα.

http://www.worldjamboree.gr

264manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 5:04 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΑΣ....ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΤΑ SITE ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ....ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟ MOTHERBABY ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΩΡΟ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ SITE ΤΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very HappyΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

265manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 10:53 pm

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xrisa28 έγραψε:σας ευχαριστώ όλες για το καλοσώρισμα! είναι το πρώτο μου παιδάκι και το περιμένω με πολύ αγωνία, για τις τιμέ του ιασω ακόμα δεν μας έχει πει τίποτα η γιατρός γιατί λέει ότι σε κανένα μήνα μπορεί να υπάρχει νέο χαμηλότερο τιμολόγιο πάντως εγώ για να είμαι μέσα έχω υπολογίσει κανένα τεσσάρι σύνολο γιατρός και νοσοκομείο affraid . τώρα για τα ψώνια λέω να ξεκινήσω μετά το πάσχα.....
νασια μπορεί και να συναντηθούμε όταν μάθω για τις τιμές θα σου πω. θα ρωτήσω στο επόμενο ραντεβου.

Τις τιμες για το Ιασω της ξερω. Την τελευταια φορα που πηγα, δηλαδη πριν κανα μηνα πηρα τιμοκαταλογο. Πες μου για τι θεση ενδιαφερεσαι να σου πω!

266manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 10:14 am

xrisa28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
xrisa28 έγραψε:σας ευχαριστώ όλες για το καλοσώρισμα! είναι το πρώτο μου παιδάκι και το περιμένω με πολύ αγωνία, για τις τιμέ του ιασω ακόμα δεν μας έχει πει τίποτα η γιατρός γιατί λέει ότι σε κανένα μήνα μπορεί να υπάρχει νέο χαμηλότερο τιμολόγιο πάντως εγώ για να είμαι μέσα έχω υπολογίσει κανένα τεσσάρι σύνολο γιατρός και νοσοκομείο affraid . τώρα για τα ψώνια λέω να ξεκινήσω μετά το πάσχα.....
νασια μπορεί και να συναντηθούμε όταν μάθω για τις τιμές θα σου πω. θα ρωτήσω στο επόμενο ραντεβου.

Τις τιμες για το Ιασω της ξερω. Την τελευταια φορα που πηγα, δηλαδη πριν κανα μηνα πηρα τιμοκαταλογο. Πες μου για τι θεση ενδιαφερεσαι να σου πω!


είσαι θεά!!!!!! για απλό τρίκλινο σκεφτόμουνα. απλά και οικονομικά Smile και ελπίζω να γεννήσω με φτ.... α και άλλη μία ερώτηση έχεις ακούσει για δωρεάν φύλαξη βλαστοκυτάρρων???

267manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 9:53 pm

ΧΡΥΣΑΝΘΗ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[b]ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. Η ΠΗΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 28/08/2011 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!! Very Happy

268manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 10:25 pm

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalos irthes xrisanthi !!!! kalos na erthei to mwraki sou !! egw eimai 23 kai 3 meres kai perimenw mpempa!! Razz Razz Razz Razz

269manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Απρ 20, 2011 12:50 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xrisa28 έγραψε:
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
xrisa28 έγραψε:σας ευχαριστώ όλες για το καλοσώρισμα! είναι το πρώτο μου παιδάκι και το περιμένω με πολύ αγωνία, για τις τιμέ του ιασω ακόμα δεν μας έχει πει τίποτα η γιατρός γιατί λέει ότι σε κανένα μήνα μπορεί να υπάρχει νέο χαμηλότερο τιμολόγιο πάντως εγώ για να είμαι μέσα έχω υπολογίσει κανένα τεσσάρι σύνολο γιατρός και νοσοκομείο affraid . τώρα για τα ψώνια λέω να ξεκινήσω μετά το πάσχα.....
νασια μπορεί και να συναντηθούμε όταν μάθω για τις τιμές θα σου πω. θα ρωτήσω στο επόμενο ραντεβου.

Τις τιμες για το Ιασω της ξερω. Την τελευταια φορα που πηγα, δηλαδη πριν κανα μηνα πηρα τιμοκαταλογο. Πες μου για τι θεση ενδιαφερεσαι να σου πω!


είσαι θεά!!!!!! για απλό τρίκλινο σκεφτόμουνα. απλά και οικονομικά Smile και ελπίζω να γεννήσω με φτ.... α και άλλη μία ερώτηση έχεις ακούσει για δωρεάν φύλαξη βλαστοκυτάρρων???

Λοιπον, το απλο 3κλινο με Φ.Τ. κοστιζει 1650ευρω συν 13% Φ.Π.Α. ενω με Κ.Τ. 1850 αντιστοιχα. Στην τιμη δεν συμπεριλαμβανονται οι βασικες εξετασεις νεογνου οι οποιες ανερχονται στην τιμη των 150ευρω. Η συλλογη και φυλαξη βλαστικων κυτταρων ομφαλοπλακουντιακου αιματος ειναι δωρεαν. Επισης στην περιπτωση που εισαι μακροχρόνια ανεργη με καρτα ανεργιας σε ισχυη εχεις εκπτωση 30%! Very Happy

270manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Απρ 20, 2011 12:59 am

Afro


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kalimera ego pou eimai anergi apo ton septembrio
Arage exo ekptosi?

271manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Απρ 20, 2011 1:38 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Afro έγραψε:Kalimera ego pou eimai anergi apo ton septembrio
Arage exo ekptosi?

Πρεπει να εισαι ανεργη τουλαχιστον απο της 1/1/2010, αρα μαλλον οχι Crying or Very sad

272manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Απρ 20, 2011 3:14 am

xrisa28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
νασια σε ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες... είναι πάνω κάτω αυτά που υπολόγιζα.με το καλό το μωράκι σου

273manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Απρ 20, 2011 9:38 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΥΣΑΝΘΗ έγραψε:[b]ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. Η ΠΗΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 28/08/2011 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!! Very Happy

ΚΑΉΣΠΕΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ..ΛΕΥΚΑΔΑ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?

274manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Απρ 20, 2011 9:41 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ..ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΡΕΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ΔΗΛΑΔΗ 2 ΝΥΧΤΕΣ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ Ή 3 ΝΥΧΤΕΣ?Κ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ?

275manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Απρ 20, 2011 9:54 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ..ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΡΕΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ΔΗΛΑΔΗ 2 ΝΥΧΤΕΣ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ Ή 3 ΝΥΧΤΕΣ?Κ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ?

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΑΣ ΚΛΩΤΣΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ?3 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις