Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

726manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 5:53 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ErsaTs έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
ErsaTs έγραψε:Εγώ πάντως ξεκινώ χωρίς τίποτα..ούτε πιπίλες ούτε μπιμπερό ούτε θήλαστρα για να μην καταφύγω σε αυτά ως εύκολη λύση. Άλλωστε αν χρειαστώ δεν είναι και δύσκολο να τα βρώ! Έτσι έχω ακούσει και καταλάβει από σύμβουλους θηλασμού. Δεν νομίζω ότι η παραγωγή γάλακτος αυξάνεται με το θήλαστρο όσο καλό και να είναι αυτό γιατί δεν είναι το ίδιο όπως όταν θηλάζεις το μωρό. Το μωρό μπορείς ακόμα και να το ξυπνάς και να το βάζεις στο στήθος, και εφόσον πιάνει σωστά τότε όλα είναι τέλεια. Τι να σας πω, η καθεμία αποφασίζει διαφορετικά. Και εγώ δουλεύω, αλλά έχω δικό μου φαρμακείο και το μωρό θα το έχω μαζί μου μετά τους 2 μήνες, σε χώρο εκεί.

ΑΝ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ Κ ΝΑ ΠΕΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙ Ή ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ.ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΓΕΤΑΙ Κ ΕΚΕΙ ΧΡΗΣΙΜΕΥΕΙ Κ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ..
Γιατί να μένει; Αν ταίζεις το μωρό σου όσο χρειάζεται δεν σου μένει!

k egw den tha parw thilastro apo twra...na gennhsw me to kalo k thelw apokleistika thilasmo...twra an sthn poreia xreiastei tha to parw tote..!!! Wink

Κ ΓΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΘΕΛΩ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΖΗΤΗΣΑ Κ rooming in.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ 100ΧΛΜ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΧΩ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΧΟΥΝ Κ Α ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΤΕ.ΑΣ ΕΧΩ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΔΩ ΓΥΡΩ.

727manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 5:59 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:να σας αλλαξω θεμα??? επιτελους κλεισαμε καροτσακι!!!!!!!!! http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&la=1&itmid=3383981&ct=10403&colID=1861# αυτο εδω στο λαχανι του


kaloriziko vre...ante me to kalo na'rthei to mwraki sou k anrxisete ateliwtes voltes me to kainourgio sas karotsaki...!!!

728manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 6:02 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ ΓΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΘΕΛΩ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΖΗΤΗΣΑ Κ rooming in.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ 100ΧΛΜ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΧΩ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΧΟΥΝ Κ Α ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΤΕ.ΑΣ ΕΧΩ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΔΩ ΓΥΡΩ.

kala den to suzhtaw an einai na se faei to agxos parto... alla giati na kaneis 100xlm kale? leukada den meneis??? den exei ekei? den einai aparaithto se katasthmata me vrefika nomizw k se farmakeia pwlountai...!!!

729manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 6:03 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
evvi έγραψε:να σας αλλαξω θεμα??? επιτελους κλεισαμε καροτσακι!!!!!!!!! http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&la=1&itmid=3383981&ct=10403&colID=1861# αυτο εδω στο λαχανι του


kaloriziko vre...ante me to kalo na'rthei to mwraki sou k anrxisete ateliwtes voltes me to kainourgio sas karotsaki...!!!

ΜΙΝΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΟΨΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ?ΜΟΥΦΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ?ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ Ή ΛΑΘΟΣ?

730manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 6:14 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
evvi έγραψε:να σας αλλαξω θεμα??? επιτελους κλεισαμε καροτσακι!!!!!!!!! http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&la=1&itmid=3383981&ct=10403&colID=1861# αυτο εδω στο λαχανι του


kaloriziko vre...ante me to kalo na'rthei to mwraki sou k anrxisete ateliwtes voltes me to kainourgio sas karotsaki...!!!


ΜΙΝΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΟΨΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ?ΜΟΥΦΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ?ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ Ή ΛΑΘΟΣ?


mporei den kserw giati prin pou koitaksa to profil ths deixnei oti htan mesa xthes to vradu alla den apantaei pouthena... twra ti na pw na thelei na skeftei h na ta xei xamena k na mhn thelei na milisei edw???
pantws tha deiksei suntoma an einai moufa h oxi...

No No No No No No No

731manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 6:39 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:Κ ΓΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΘΕΛΩ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΖΗΤΗΣΑ Κ rooming in.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ 100ΧΛΜ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΧΩ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΧΟΥΝ Κ Α ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΤΕ.ΑΣ ΕΧΩ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΔΩ ΓΥΡΩ.

kala den to suzhtaw an einai na se faei to agxos parto... alla giati na kaneis 100xlm kale? leukada den meneis??? den exei ekei? den einai aparaithto se katasthmata me vrefika nomizw k se farmakeia pwlountai...!!!

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΦΙΚΑ Κ ΤΗΝ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ.ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΤΗΛ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ,

732manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 6:58 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:Κ ΓΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΘΕΛΩ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΖΗΤΗΣΑ Κ rooming in.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ 100ΧΛΜ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΧΩ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΧΟΥΝ Κ Α ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΤΕ.ΑΣ ΕΧΩ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΔΩ ΓΥΡΩ.

kala den to suzhtaw an einai na se faei to agxos parto... alla giati na kaneis 100xlm kale? leukada den meneis??? den exei ekei? den einai aparaithto se katasthmata me vrefika nomizw k se farmakeia pwlountai...!!!

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΦΙΚΑ Κ ΤΗΝ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ.ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΤΗΛ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ,

kapoies lene gia moufa kapoies alles oxi... twra den kserw giati kapou diavasa gia mia kopela oti epoikeinwnhse mazi ths se mnm k oti ths eipe den kserei ti tha kanei alla den exei kanenan mazi ths kati tetoio.... twra ti na pw...mporei k ontws an pernaei tetoio loiki sta alhthteia na mhn mporei h na mhn thelei na mpei.... ti na pw... tha doume sthn poreia scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

733manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 7:43 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
evvi έγραψε:να σας αλλαξω θεμα??? επιτελους κλεισαμε καροτσακι!!!!!!!!! http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&la=1&itmid=3383981&ct=10403&colID=1861# αυτο εδω στο λαχανι του
Δεν ξέρω τι εύχονται..! καλοτάξιδο;;;! Εμείς πήραμε το stokke xplory και ξεχωριστό κάθισμα (εκτός πακέτου)..και πορτ μπεμπέ δεν έχω πάρει. Έχω μικρό κουνάκι για δίπλα μου..ελπίζω να μην το χρειαστώ πολύ το πορτ μπεμπέ, αλλιώς θα πεταχτώ να πάρω. Αλλά είδα όλοι κανένα μήνα το είχαν και μετά δεν το χρειαζόντουσαν άλλο!
Όσο για τα θήλαστρα όντως μπορείς να τα βρείς σε φαρμακεία, για τις τιμές εξαρτάται το θήλαστρο. Τώρα βέβαια δεν ξέρω εκεί που μένεις τι παίζει απο ποαστάσεις αλλά όντως αν εσύ έτσι νοιώθεις καλύτερα αυτό να κάνεις.

734manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 7:45 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τι είναι αυτή η Δήμητρα που λέτε;

735manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:04 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:τι είναι αυτή η Δήμητρα που λέτε;

ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΡΣΑΚΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΘΗΚΕ ΣΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΝΑσ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΤΟ ΠΟΣΤΕΥΟΥΝ Κ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ,ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΝ,ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΗΛ ΑΠΟ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ Κ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ.ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΨΑΧΝΟΥΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛ Κ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ.ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΜΠΚΕ Κ ΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ Κ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΨΕΜΑ..

736manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:17 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μάλιστα..καλά μην ασχολείστε κιόλας. Δεν έγινε και τίποτα. Μπορεί να είναι ψέμα μπορεί απλά να μην θέλει άλλες συζητήσεις!
motheroula30 εκεί που πήρες τα έπιπλα στο Γέρακα, είχε και ρουχαλάκια, σεντονάκια και τέτοια;;

737manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:30 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Μάλιστα..καλά μην ασχολείστε κιόλας. Δεν έγινε και τίποτα. Μπορεί να είναι ψέμα μπορεί απλά να μην θέλει άλλες συζητήσεις!
motheroula30 εκεί που πήρες τα έπιπλα στο Γέρακα, είχε και ρουχαλάκια, σεντονάκια και τέτοια;;

Α ΝΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ..ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ Ή ΟΧΙ.ΟΣΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΓΩ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΗ..

738manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:35 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σε άλλη που;; Απο ρούχα δεν έχω πάρει τίποτα, μόνο 2 φορμάκια που μου φέρανε δώρο, 2 φασκιές και τα σεντονοκουβερτάκια...έχω χρόνο πιστεύω απλά δεν μπορώ το πλύσιμο και το σιδέρωμα και μόνο η πεθερά μου βοηθάει σε τέτοια και αυτή μένει μακριά!

739manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:38 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Σε άλλη που;; Απο ρούχα δεν έχω πάρει τίποτα, μόνο 2 φορμάκια που μου φέρανε δώρο, 2 φασκιές και τα σεντονοκουβερτάκια...έχω χρόνο πιστεύω απλά δεν μπορώ το πλύσιμο και το σιδέρωμα και μόνο η πεθερά μου βοηθάει σε τέτοια και αυτή μένει μακριά!

ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕΝΕΙΣ?ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ Κ ΕΧΕΙ Κ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΗΡΑ Κ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ.ΕΧΕΙ Κ ΑΠΝΩ ΣΤΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΜΙΑ..

740manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:40 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Σε άλλη που;; Απο ρούχα δεν έχω πάρει τίποτα, μόνο 2 φορμάκια που μου φέρανε δώρο, 2 φασκιές και τα σεντονοκουβερτάκια...έχω χρόνο πιστεύω απλά δεν μπορώ το πλύσιμο και το σιδέρωμα και μόνο η πεθερά μου βοηθάει σε τέτοια και αυτή μένει μακριά!

ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕΝΕΙΣ?ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ Κ ΕΧΕΙ Κ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΗΡΑ Κ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ.ΕΧΕΙ Κ ΑΠΝΩ ΣΤΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΜΙΑ..

741manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:48 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
ErsaTs έγραψε:Σε άλλη που;; Απο ρούχα δεν έχω πάρει τίποτα, μόνο 2 φορμάκια που μου φέρανε δώρο, 2 φασκιές και τα σεντονοκουβερτάκια...έχω χρόνο πιστεύω απλά δεν μπορώ το πλύσιμο και το σιδέρωμα και μόνο η πεθερά μου βοηθάει σε τέτοια και αυτή μένει μακριά!

ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕΝΕΙΣ?ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ Κ ΕΧΕΙ Κ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΗΡΑ Κ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ.ΕΧΕΙ Κ ΑΠΝΩ ΣΤΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΜΙΑ..
Εγώ στη Σαλαμίνα είμαι αλλά δεν έχω πρόβλημα, πάω όπου να 'ναι! Ο Κηφισσός με βολεύει!

742manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:49 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:
evvi έγραψε:να σας αλλαξω θεμα??? επιτελους κλεισαμε καροτσακι!!!!!!!!! http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&la=1&itmid=3383981&ct=10403&colID=1861# αυτο εδω στο λαχανι του
Δεν ξέρω τι εύχονται..! καλοτάξιδο;;;! Εμείς πήραμε το stokke xplory και ξεχωριστό κάθισμα (εκτός πακέτου)..και πορτ μπεμπέ δεν έχω πάρει. Έχω μικρό κουνάκι για δίπλα μου..ελπίζω να μην το χρειαστώ πολύ το πορτ μπεμπέ, αλλιώς θα πεταχτώ να πάρω. Αλλά είδα όλοι κανένα μήνα το είχαν και μετά δεν το χρειαζόντουσαν άλλο!
Όσο για τα θήλαστρα όντως μπορείς να τα βρείς σε φαρμακεία, για τις τιμές εξαρτάται το θήλαστρο. Τώρα βέβαια δεν ξέρω εκεί που μένεις τι παίζει απο ποαστάσεις αλλά όντως αν εσύ έτσι νοιώθεις καλύτερα αυτό να κάνεις.

το πορτ μπεμπε και εγω δε νομιζω να το χρησιμοποιησω πολυ αλλα ηταν μεσα στο πακετο εμενα με ενδιεφερε κυριως το καροτσι αλλα μετα ειδαμε οτι με 50 ευρω διαφορα εβγαινε και αυτο το πακετο οποτε το τσιμπησαμε( ετσι κι αλλιως η πεθερα το πληρωσε αλλιως θα το σκεφτομουν καλυτερα) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

743manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 8:52 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
ErsaTs έγραψε:Σε άλλη που;; Απο ρούχα δεν έχω πάρει τίποτα, μόνο 2 φορμάκια που μου φέρανε δώρο, 2 φασκιές και τα σεντονοκουβερτάκια...έχω χρόνο πιστεύω απλά δεν μπορώ το πλύσιμο και το σιδέρωμα και μόνο η πεθερά μου βοηθάει σε τέτοια και αυτή μένει μακριά!

ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕΝΕΙΣ?ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ Κ ΕΧΕΙ Κ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΗΡΑ Κ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ.ΕΧΕΙ Κ ΑΠΝΩ ΣΤΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΜΙΑ..
Εγώ στη Σαλαμίνα είμαι αλλά δεν έχω πρόβλημα, πάω όπου να 'ναι! Ο
Κηφισσός με βολεύει!

ΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ ΚΗΦΙΣΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ..ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΑΝ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΚΡΙΒΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ STOKKE.

744manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:01 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ναι αν μπορείς στείλε μου την σελίδα σε παρακαλώ!!!
Εμάς δεν μας πήρανε το καρότσι..μόνο τα πεθερικά μου μας πήρανε το κάθισμα αυτοκινήτου, ένα maxi cosi και τον ποδόσακο για το stokke. Βέβαια είναι τέλειο το καρότσι, όμως δεν γίνεται ιδιαίτερα μικρό όταν κλείνει. Χωράει όμως στο πορτ μπαγκάζ μας.
Έπιπλα δεν πήρα από Ελλάδα, τα παρήγγειλα απο το ιντερνετ και ήρθαν απο Αγγλία. Έχω πάρει ένα baby hammock το Miyo να το εδώ http://www.babyvintage.co.nz/?page_id=15&category=54&product_id=598 που δεν υπήρχε Ελλάδα έτσι και αλλιώς. Αλλαξιέρα δεν έχω πάρει, γιατί λέω να πάρω αυτά τα μπανάκια που κλείνουν απο πάνω και γίνονται αλλαξιέρες, έτσι και αλλιώς δεν χρειάζομαι συρτάρια. Μου έφεραν επίσης οι κουμπάροι μου ένα λίκνο για την κρεββατοκάμαρα οπότε τον πρώτο καιρό θα βολευτώ με αυτά και μετά το φθινόπωρο θα κοιτάξω για κούνια κρεββάτι για να μαζέψω τα πρώτα και να στήσω τα δεύτερα, αλλιώς θα πρέπει να μετακομίσω. Έχουμε και ένα καρότσι μες στη μέση στο σπίτι, ένα ρηλάξ, το κάθισμα..την μια κούνια, την άλλη κούνια, την μπάλα που κάνω τις ασκήσεις εγώ για την γέννα... ούτε το Καραϊσκάκη δεν μας φτάνει!

745manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:08 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Ναι αν μπορείς στείλε μου την σελίδα σε παρακαλώ!!!
Εμάς δεν μας πήρανε το καρότσι..μόνο τα πεθερικά μου μας πήρανε το κάθισμα αυτοκινήτου, ένα maxi cosi και τον ποδόσακο για το stokke. Βέβαια είναι τέλειο το καρότσι, όμως δεν γίνεται ιδιαίτερα μικρό όταν κλείνει. Χωράει όμως στο πορτ μπαγκάζ μας.
Έπιπλα δεν πήρα από Ελλάδα, τα παρήγγειλα απο το ιντερνετ και ήρθαν απο Αγγλία. Έχω πάρει ένα baby hammock το Miyo να το εδώ http://www.babyvintage.co.nz/?page_id=15&category=54&product_id=598 που δεν υπήρχε Ελλάδα έτσι και αλλιώς. Αλλαξιέρα δεν έχω πάρει, γιατί λέω να πάρω αυτά τα μπανάκια που κλείνουν απο πάνω και γίνονται αλλαξιέρες, έτσι και αλλιώς δεν χρειάζομαι συρτάρια. Μου έφεραν επίσης οι κουμπάροι μου ένα λίκνο για την κρεββατοκάμαρα οπότε τον πρώτο καιρό θα βολευτώ με αυτά και μετά το φθινόπωρο θα κοιτάξω για κούνια κρεββάτι για να μαζέψω τα πρώτα και να στήσω τα δεύτερα, αλλιώς θα πρέπει να μετακομίσω. Έχουμε και ένα καρότσι μες στη μέση στο σπίτι, ένα ρηλάξ, το κάθισμα..την μια κούνια, την άλλη κούνια, την μπάλα που κάνω τις ασκήσεις εγώ για την γέννα... ούτε το Καραϊσκάκη δεν μας φτάνει!

ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΕΣΥ..ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΣΑ SLING ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΑΣ ΤΗ ΠΩ ΕΤΣΙ Ε?WWW.motherbaby.gr.ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ Κ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΠΑΛΑΜΑΙΚΗ Κ ΠΕΤΣΕΤΕΣ Κ ΑΣΛΑΝΗ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΜΕΙΟΝ 50%ΣΤΟ ΛΗΤΩ Κ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΑΠ ΤΑ ORCHESTRA LOONEY Κ ΤΖΑΜΠΟ ΛΙΓΑ KANZ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ..

746manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:24 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σε ευχαριστώ για το site.
Από σεντόνια και τέτοια τα πήρα εδώ Σαλαμίνα σε ένα μαγαζί και προίκα μου φέρανε μια Guy Laroche αλλά ο άντρας μου δεν την θέλει γιατί έχει κάτι στρασάκια επάνω...δεν με απασχολεί προς το παρόν γιατί δεν θα τα στρώσω αυτά οπότε βλέπω.
Τώρα θέλω κορμάκια για εσώρουχα, τα φορμάκια αλλά δεν ξέρω τι διαφορά έχουν απο τα κορμάκια! Τώρα Αύγουστο μήνα δεν θα σκάσει το μωρό να φοράει 2 στρώματα ρούχα; Τέλος πάντων. Δύο φορμάκια εξόδου. Σελτεδάκια, πάνες, σαλιάρες, πετσέτες για γουλιές, αυτά νομίζω...θα τα βρώ εκεί που λές;;;
Η κούνια που έχω είναι κρεμαστή απο μία βάση, το έψαξα πολύ πριν την πάρω γιατί δεν ήταν και φθηνή, αλλά διάβασα απο όλους τους γονείς που χρησιμοποίησαν τέτοιες κούνιες πάρα πολύ καλά λόγια για το πόσο τους βόλεψαν και πόσο ηρέμησαν το παιδί, καθώς και απο γιατρούς που έλεγαν ότι βοηθάει καλύτερα στην ανάπτυξη του νευρικού συστήματος.Βέβαια δεν είναι για πολύ, μέχρι 9 μηνών μάξιμουμ! Αλλά καλα να είμαστε θα κάνουμε και άλλα μωρά να κάνει απόσβεση!

747manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:31 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Σε ευχαριστώ για το site.
Από σεντόνια και τέτοια τα πήρα εδώ Σαλαμίνα σε ένα μαγαζί και προίκα μου φέρανε μια Guy Laroche αλλά ο άντρας μου δεν την θέλει γιατί έχει κάτι στρασάκια επάνω...δεν με απασχολεί προς το παρόν γιατί δεν θα τα στρώσω αυτά οπότε βλέπω.
Τώρα θέλω κορμάκια για εσώρουχα, τα φορμάκια αλλά δεν ξέρω τι διαφορά έχουν απο τα κορμάκια! Τώρα Αύγουστο μήνα δεν θα σκάσει το μωρό να φοράει 2 στρώματα ρούχα; Τέλος πάντων. Δύο φορμάκια εξόδου. Σελτεδάκια, πάνες, σαλιάρες, πετσέτες για γουλιές, αυτά νομίζω...θα τα βρώ εκεί που λές;;;
Η κούνια που έχω είναι κρεμαστή απο μία βάση, το έψαξα πολύ πριν την πάρω γιατί δεν ήταν και φθηνή, αλλά διάβασα απο όλους τους γονείς που χρησιμοποίησαν τέτοιες κούνιες πάρα πολύ καλά λόγια για το πόσο τους βόλεψαν και πόσο ηρέμησαν το παιδί, καθώς και απο γιατρούς που έλεγαν ότι βοηθάει καλύτερα στην ανάπτυξη του νευρικού συστήματος.Βέβαια δεν είναι για πολύ, μέχρι 9 μηνών μάξιμουμ! Αλλά καλα να είμαστε θα κάνουμε και άλλα μωρά να κάνει απόσβεση!

ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΠΑΝΕΣ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΟΟΤΙ ΘΕΣ ΜΠΙΜΠΙΛΕΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ CHICCO ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΠΑΜΦΘΗΝΑ!!ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΤΗΣ ΚΙΚΟ 5 ΕΥΡΩ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΑΠ ΤΟ ΛΗΤΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΠΑΝΕΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΠΕΚ ΠΕΡΙΓΚΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΠΑΝΤΑ.ΟΧΙ ΒΡΕ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ΕΓΩ ΤΗΣ ΠΗΡΑ 0-3 ΡΑΝΤΑΚΙ ΘΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΖΕΣΤΗ.ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΗΡΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΦΟΡΑΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙ Κ ΦΟΡΜΑΚΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΚΕΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΚΟΝΤΟ.

748manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:41 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
άρα να πάρω μεγαλύτερα φορμάκια! Πόσα κορμάκια πήρες;;;

749manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:50 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:άρα να πάρω μεγαλύτερα φορμάκια! Πόσα κορμάκια πήρες;;;

ΔΕ ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΛΑ ΕΓΩ ΠΗΡΕ Κ Η ΚΟΥΝΙΑΔ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ..ΜΑΖΕΨΑ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ 0-3 ΡΑΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ Κ ΣΑΝ ΕΣΩΡΟΥΧΑ Κ 15 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΟΧΙ ΒΕΛΟΥΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΗ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 3-6ΚΑΜΙΑ 10 ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ Κ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΒΕΛΟΥΤΕ Κ ΠΙΟ ΨΙΛΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΜΕ ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΙ.ΠΥΤΖΑΜΑΚΙ ΠΗΡΑ Κ ΚΑΝΑ 2 3-6 ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΔΛΔ ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ..ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ..ΧΙΧΙ.ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΝΑ ΔΕΙΣ?

750manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 10:18 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πωωω γυμνό το έχω εγω το δικό μου! Το είδα αλλά δε μου δείχνει πολλά στο ιντερνετ, θα πάω απο εκεί πριν μπώ στον 9ο...... αγχος!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις