Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

951manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 2:55 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΡΥΣΑΝΘΗ έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ 31Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.. Very Happy .....ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ MOTHEROYLA30 ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...MOTHEROULA30 ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ...

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ? ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 31Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΦΙΛΙΑ

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ CANDY! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΙΜΑΙ Η ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

952manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 3:33 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
ΧΡΥΣΑΝΘΗ έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ 31Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.. Very Happy .....ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ MOTHEROYLA30 ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...MOTHEROULA30 ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ...

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ? ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 31Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΦΙΛΙΑ

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ CANDY! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΙΜΑΙ Η ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!


ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΝΑΣΙΑ...ΑΓΟΡΑΚΙ Ε!!ΩΡΑΙΑ...ΕΜΕΝΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ

953manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 4:13 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλως ηρθες και απο μενα candy.kai ego agoraki perimeno.me to kalo koritsi moy kai edo tha eimaste na ta leme.

954manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 4:19 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΧΟΥΝ...

955manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 6:17 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γλυκια motheroula30 κανω μια προσευχουλα για σενα και το μωρακι...ειμαι σιγουρη οτι θα τα πας πολυ καλα σε λιγο καιρο θα μας λες τα νεα σου και τις εμπειριες σου με το κουκλακι σου....

956manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 6:19 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalwsirthes k apo mena candycandy
..... egw eimai 33h evdomada k exw koritsaki...!!!

957manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 7:50 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
ΧΡΥΣΑΝΘΗ έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ 31Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.. Very Happy .....ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ MOTHEROYLA30 ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...MOTHEROULA30 ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ...

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ? ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 31Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΦΙΛΙΑ

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ CANDY! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΙΜΑΙ Η ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΕΝΑ...ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ Η ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟ ΙΔΙΟ Very Happy
ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ? ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΧΑΧΑ

958manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 7:52 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΧΟΥΝ...

ΜΙΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΧΩ...ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ.,..ΕΔΩ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

959manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 7:54 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:kalwsirthes k apo mena candycandy
..... egw eimai 33h evdomada k exw koritsaki...!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ MINUBAKI....ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ minubaki? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ NUBAKI...XAXAX

960manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 10:01 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ...ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?

961manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Ιουν 28, 2011 10:11 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ...ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ..ΜΕΤΑ ΚΟΠΩΝ Κ ΒΑΣΑΝΩΝ ΤΕΛΡΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΕΘΗΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΚ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Κ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΘ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΠΑΛΙ..ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ????ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΣΨΡΟΥΧΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΜΙΚΡΟ ΠΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕ SIZE Κ ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ..

962manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 1:36 am

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ...ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ..ΜΕΤΑ ΚΟΠΩΝ Κ ΒΑΣΑΝΩΝ ΤΕΛΡΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΕΘΗΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΚ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Κ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΘ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΠΑΛΙ..ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ????ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΣΨΡΟΥΧΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΜΙΚΡΟ ΠΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕ SIZE Κ ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ..

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει να την ετοιμάζω σιγά σιγά, γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα'ρθει η χαρμόσυνη ώρα (αν και πάω για καισαρική, έχω μια αγωνία).. στην πρώτη μου εγκυμοσύνη τουλάχιστον δεν την είχα φτιάξει και έτρεχα τελευταία ώρα που μου έσπασαν τα νερά!!

Όσο για τα εσώρουχα μιας χρήσης, εμένα με βόλεψαν πολύ..έτσι κι αλλιώς με τις τεράστιες σερβιέτες που φοράμε (δεν ξέρω αν φορούν τις ίδιες και όσες γεννούν φυσιολογικά) όποιο εσώρουχο και να φοράς, τίποτα δεν βολεύει (κι εγώ Μίνα έχω πολύυυυ big ποπό και μου χωρούν!!! Smile )

963manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 1:36 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ...ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ..ΜΕΤΑ ΚΟΠΩΝ Κ ΒΑΣΑΝΩΝ ΤΕΛΡΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΕΘΗΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΚ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Κ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΘ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΠΑΛΙ..ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ????ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΣΨΡΟΥΧΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΜΙΚΡΟ ΠΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕ SIZE Κ ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ..



Βαλιτσα δεν εχω ετοιμασει ακομα, βεβαια εχω ψωνισει οτι χρειαζομαι για το μαιευτηριο. Οσο για τα εσωρουχα μιας χρησης εγω δεν τα βολευτηκα καθολου στον πρωτο τοκετο και χρησιμοποιησα δικα μου. Το ιδιο θα κανω και τωρα!

964manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 1:41 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
artal77 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ...ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ..ΜΕΤΑ ΚΟΠΩΝ Κ ΒΑΣΑΝΩΝ ΤΕΛΡΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΕΘΗΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΚ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Κ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΘ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΠΑΛΙ..ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ????ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΣΨΡΟΥΧΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΜΙΚΡΟ ΠΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕ SIZE Κ ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ..

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει να την ετοιμάζω σιγά σιγά, γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα'ρθει η χαρμόσυνη ώρα (αν και πάω για καισαρική, έχω μια αγωνία).. στην πρώτη μου εγκυμοσύνη τουλάχιστον δεν την είχα φτιάξει και έτρεχα τελευταία ώρα που μου έσπασαν τα νερά!!

Όσο για τα εσώρουχα μιας χρήσης, εμένα με βόλεψαν πολύ..έτσι κι αλλιώς με τις τεράστιες σερβιέτες που φοράμε (δεν ξέρω αν φορούν τις ίδιες και όσες γεννούν φυσιολογικά) όποιο εσώρουχο και να φοράς, τίποτα δεν βολεύει (κι εγώ Μίνα έχω πολύυυυ big ποπό και μου χωρούν!!! Smile )

ΟΚ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ Ε?ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ULTRA NIGHT ALWAYS ΟΙ ΜΠΛΕ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕ 5 Ή 6 ΣΤΑΓΟΝΕΣ Ή ΑΛΛΕΣ ΕΝΝΟΟΥΝ ΛΟΧΕΙΑΣ?ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΧΑΖΗ...ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ..

965manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 1:47 am

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!


ΟΚ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ Ε?ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ULTRA NIGHT ALWAYS ΟΙ ΜΠΛΕ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕ 5 Ή 6 ΣΤΑΓΟΝΕΣ Ή ΑΛΛΕΣ ΕΝΝΟΟΥΝ ΛΟΧΕΙΑΣ?ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΧΑΖΗ...ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ..[/quote]

Καλημέραααα!! sunny

Όχι, εννοούμε κάτι χοντρές που είναι και για ακράτεια-δεν θυμάμαι πώς τις λένε (τώρα θα πάω super κι αν τις βρω θα σας πω)-τουλάχιστον στο μαιευτήριο τέτοιες δίνουν.. οι always δεν ξέρω αν κρατούν το αίμα τις πρώτες μέρες..

966manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 1:49 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
artal77 έγραψε:

ΟΚ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ Ε?ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ULTRA NIGHT ALWAYS ΟΙ ΜΠΛΕ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕ 5 Ή 6 ΣΤΑΓΟΝΕΣ Ή ΑΛΛΕΣ ΕΝΝΟΟΥΝ ΛΟΧΕΙΑΣ?ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΧΑΖΗ...ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ..

Καλημέραααα!! sunny

Όχι, εννοούμε κάτι χοντρές που είναι και για ακράτεια-δεν θυμάμαι πώς τις λένε (τώρα θα πάω super κι αν τις βρω θα σας πω)-τουλάχιστον στο μαιευτήριο τέτοιες δίνουν.. οι always δεν ξέρω αν κρατούν το αίμα τις πρώτες μέρες..[/quote]

ΠΩΠΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΧΟΝΤΡΕΣ ΑΒΟΛΕΥΤΕΣ????ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΑLWAYS..

967manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 2:05 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
artal77 έγραψε:

ΟΚ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ Ε?ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ULTRA NIGHT ALWAYS ΟΙ ΜΠΛΕ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕ 5 Ή 6 ΣΤΑΓΟΝΕΣ Ή ΑΛΛΕΣ ΕΝΝΟΟΥΝ ΛΟΧΕΙΑΣ?ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΧΑΖΗ...ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ..

Καλημέραααα!! sunny

Όχι, εννοούμε κάτι χοντρές που είναι και για ακράτεια-δεν θυμάμαι πώς τις λένε (τώρα θα πάω super κι αν τις βρω θα σας πω)-τουλάχιστον στο μαιευτήριο τέτοιες δίνουν.. οι always δεν ξέρω αν κρατούν το αίμα τις πρώτες μέρες..

ΠΩΠΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΧΟΝΤΡΕΣ ΑΒΟΛΕΥΤΕΣ????ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΑLWAYS..[/quote]


Στο μαιευτηριο δινουν τις ΤΕΝΑ αυτες που ειναι χοντρες, τελειως αβολευτες. Εγω παντως απο την πρωτη μερα χρησιμοποιησα ALWAYS. Την πρωτη μερα αυτες που ειναι για τη νυχτα (τις μπλε)και απο τη δευτερη και μετα τις μωβ. Μια χαρα ημουν και τις ιδιες εχω παρει και για τωρα!

968manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 2:08 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
artal77 έγραψε:

ΟΚ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ Ε?ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ULTRA NIGHT ALWAYS ΟΙ ΜΠΛΕ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕ 5 Ή 6 ΣΤΑΓΟΝΕΣ Ή ΑΛΛΕΣ ΕΝΝΟΟΥΝ ΛΟΧΕΙΑΣ?ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΧΑΖΗ...ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ..

Καλημέραααα!! sunny

Όχι, εννοούμε κάτι χοντρές που είναι και για ακράτεια-δεν θυμάμαι πώς τις λένε (τώρα θα πάω super κι αν τις βρω θα σας πω)-τουλάχιστον στο μαιευτήριο τέτοιες δίνουν.. οι always δεν ξέρω αν κρατούν το αίμα τις πρώτες μέρες..

ΠΩΠΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΧΟΝΤΡΕΣ ΑΒΟΛΕΥΤΕΣ????ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΑLWAYS..


Στο μαιευτηριο δινουν τις ΤΕΝΑ αυτες που ειναι χοντρες, τελειως αβολευτες. Εγω παντως απο την πρωτη μερα χρησιμοποιησα ALWAYS. Την πρωτη μερα αυτες που ειναι για τη νυχτα (τις μπλε)και απο τη δευτερη και μετα τις μωβ. Μια χαρα ημουν και τις ιδιες εχω παρει και για τωρα![/quote]

ΝΑΙ ΤΙΣ ΤΕΝΑ ΛΕΩ..ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΗ Κ ΛΕΡΩΝΕΣΑΙ Μ ΑΥΤΕΣ?ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΠΟΣΟ ΑΙΜΑ ΠΙΑ ΠΟΤΑΜΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ?ΤΙΣ ΜΠΛΕ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ.

969manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 2:10 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μην αγχωνεσαι καθε γυναικα και καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη εσυ μπορει να εχεις λιγο αιμα και να χρησιμοποιησεις κανονικες σερβιετες απλα παρε και τενα και allways για ωρα αναγκης.

http://www.worldjamboree.gr

970manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 2:13 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα μην αγχωνεσαι καθε γυναικα και καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη εσυ μπορει να εχεις λιγο αιμα και να χρησιμοποιησεις κανονικες σερβιετες απλα παρε και τενα και allways για ωρα αναγκης.


ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΜΠΛΕ Κ ΤΙΣ ΤΕΝΑ..

971manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 2:56 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε μου λετε τσουπρες τα εσωρουχα μιας χρησης απο που τα περνουμε??

972manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 4:01 am

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
evvi έγραψε:δε μου λετε τσουπρες τα εσωρουχα μιας χρησης απο που τα περνουμε??

Σου δίνουν και στο μαιευτήριο, αλλά τις βρίσκεις στα καταστήματα τύπου λητώ, mothercare κλπ

973manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 4:58 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
artal77 έγραψε:
evvi έγραψε:δε μου λετε τσουπρες τα εσωρουχα μιας χρησης απο που τα περνουμε??

Σου δίνουν και στο μαιευτήριο, αλλά τις βρίσκεις στα καταστήματα τύπου λητώ, mothercare κλπ

οκ ευχαριστω πολυ!!!

974manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 6:00 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evvi έγραψε:
artal77 έγραψε:
evvi έγραψε:δε μου λετε τσουπρες τα εσωρουχα μιας χρησης απο που τα περνουμε??

Σου δίνουν και στο μαιευτήριο, αλλά τις βρίσκεις στα καταστήματα τύπου λητώ, mothercare κλπ

οκ ευχαριστω πολυ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΤΗΣ SLOGY (ΚΑΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ) ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΣΩ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΜΟΥ...ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ...ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΑΤΙΑ....ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΜΟΙΡΑΖΩ ΜΟΥ ΦΕΤΕΤΕ Sad

975manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουν 29, 2011 1:49 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:kalwsirthes k apo mena candycandy
..... egw eimai 33h evdomada k exw koritsaki...!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ MINUBAKI....ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ minubaki? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ NUBAKI...XAXAX


mina(to onoma mou)=minubaki xaideutika me fwnazei o antras mou... opote evala auto... to nubaki pws vgike???? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 39 536304

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις