Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 5:48 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos σοβαρα? αχαχαχα μπα εμενα τωρα μεγαλωσαν και ουτε πλησιαζουν πια προς τακει. παντως το πιο σιγουρο ειναι να ειμαστε κοντα να επιβλεπουμε

27Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 5:50 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Βρε κορίτσια εννοείται ότι τα παιδιά τα επιτηρείς και είδικά στο μπαλκόνι. Μιλάμε όμως για θέμα ασφάλειας να είσαι πιο σίγουρη. Κι εγώ τον έχω μάθει να μην ανοίγει τα ντουλάπια κι όντως δεν το κάνει. Το συρτάρι όμως με τα μαχαίρια το έχω ασφαλίσει. Δεν ξέρεις τι μπορεί να φέρει ο διάολος. Τον έχω μάθει να μην βγαίνει στο μπαλκόνι μόνος του κι όντως δεν βγαίνει. Αυτό τι σημαίνει ότι πρέπει να βγάλω και τα κάγκελα? Μιλάμε για παιδί 2,5 χρονών. Ότι και να έχει μάθει όσο και να ακούει είναι 2,5 χρονών . Τουλάχιστον εγώ επειδή του έμαθα κάποια πράγματα δε σημαίνει ότι τελείωσε το θέμα. Κάποια πράγματα πρέπει να τα ασφαλίσεις. Μανούλα 24 δεν θυμάμαι πόσο χρονών είναι η κόρη σου. Μπράβο σου όμως που είσαι τόσο χαλαρή και ίσως την έχεις πειθαρχήσει τόσο ώστε να είσαι σίγουρη για τα πάντα.
Σευχαριστω πολυ,ναι σε μερικα πραγματα πιστευω οτι τα πηγα καλα,φυσικα η καθε μαμα ξερει καλυτερα το μωρο της,εμενα ειναι τωρα 4 χρ κ κατι μηνες,αλλα ολα αυτα τα εφαρμοζω χρονια τωρα,απο οταν περπατησε,ειμαι τυχερη πιστευω γτ με υπακουει σε θεματα ασφαλειας,κ αν παιζει στο δωματιο της(γτ μονο εκει δν την βλεπω το σπιτ ειναι ενιαιο οποτε κ ναπαει να βγει εξω το βλεπω,)φροντιζω να ειμαι κοντα και αν οχι,να πηγαινω καθε τοσο να βλεπω οτι ειναι καλα.Αλλα αφου λες οτι ειναι κ χαμηλα τα μπαλκονια σου τοτε σιγουρα να τα μεγαλωσεις.Κανε οτι νιωθεις εσυ πιο σιγουρο κ πιο σωστο,εξαλλου εσυ ζεις καθημερινα με το παιδι κ ξερεις καλυτερα τι ειναι σωστοτερο να κανεις.

28Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 6:00 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:...

Δεν έρχεσαι κι απο δω μια βόλτα μπας και στρώσεις και τη δικιά μου;Γιατί ή εγώ δεν πείθω όταν μιλάω σοβαρά - Laughing - ή το παιδί μου είναι εντελώς ανυπάκουο.Αυτή τη ρημάδα την τροφοθήκη κάθε μέρα,μα κάθε μέρα,ΚΑΘΕ μέρα όμως (δεν ξέρω αν σας έδωσα να καταλάβετε) της λέω πάνω απο 50 φορές ΜΗ,ΟΧΙ κλπ.Όπως και ένα ρημαδοσυρτάρι με ρούχα τα οποία τα διπλώνω τουλάχιστον 3 φορές κάθε μέρα Mad συνοδεύοντας το δίπλωμα με κάθε είδους παρακάλια,γλύκες ή φωνές.Και φυσικά αερίζω το σπίτι με κλειστές τις ενδιάμεσες πόρτες ή με ανάκλιση στις μπαλκονόπορτες γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να μη βγει στο μπαλκόνι.Και όσο δεν την αφήνω τόσο το κάνει και με κοιτάει και πονηρά.cyclops
Γι'αυτό σου λέω...τι είναι ο Πειραιάς απο τη Ρόδο;

29Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 6:09 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχα,μακαρι να ηταν τοσο ευκολο.Ζωηρουλα η μικρη ε?Εχεις δοκιμασει την τιμωρια?Ειμαι υπερ της τιμωριας,η δικια μου ξερει κ παιρνει θεση οταν της πω εφυγες.κ μετα συζηταμε για ποιον λογο πηγε τιμωρια.Ειναι κ το παιδι ρε συ να ακουει,εμενα ειναι πολυ υπακουη,δλδ θα παμε εξω,θα μ πει πειναω,κ αμα της πω οταν παμε σπιτι θα περιμενει,σιγουρα κ ο γονιος βοηθαει,αλλα αυτα εχουνε χαρακτηρα,και μερικα ειναι αυτο που λεμε δν παιρνει απο λογια.Αλλα δοκιμασε την τιμωρια,κατι που ξερεις οτι θα την πειραξει.Της δικιας μου ειναι πισω απο την κουρτινα κ να κοιτα κατω(γτ παλια κοιτουσε εξω κ χαζευε κ δν την ενοιαζε,γτ εχουμε θεα τν θαλασσα και χαζευε την θαλασσα) και καθετε εκει μεχρι να την φωναξω.Μην ανησυχεις ειναι μεχρι να βρεις το κουμπι της.Αλλα αυτο ισχυει και για τα παιδια της ξαδερφης μου που ερχονται,ειδικα ο μικρος της,δν ξερω γτ ομως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

30Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 6:14 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:εχουμε θεα τν θαλασσα

Εντάξει με έπεισες.Έλα εσύ να στρώσεις τη δικιά μου για κανα-δυό βδομάδες και έρχομαι εγώ να κρατήσω τη δικιά σου. Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 328109

31Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 6:23 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:εχουμε θεα τν θαλασσα

Εντάξει με έπεισες.Έλα εσύ να στρώσεις τη δικιά μου για κανα-δυό βδομάδες και έρχομαι εγώ να κρατήσω τη δικιά σου. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
χαχαχαχαχαχαχχα,ναι αμεε!!!ειχε κ μια τετοια εκπομπη παλιοτερα,ανταλλαγη οικογενειας θυμασαι??τετοιο θα κανουμε!

32Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 6:35 am

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:καλα στις στελνω απο fb,δεν ανοιγει το imageShack...
\


sthle moy kai mena re koritsi tin foto na do na katalavo giati tha to hreiasto

https://www.facebook.com/home.php#!/vasiliki.gkigkiza



I love you

33Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 9:25 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasso έγραψε:
litsakos έγραψε:καλα στις στελνω απο fb,δεν ανοιγει το imageShack...
\


sthle moy kai mena re koritsi tin foto na do na katalavo giati tha to hreiasto

https://www.facebook.com/home.php#!/vasiliki.gkigkiza

οκ,σου στελνω Smile



I love you

34Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 9:28 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:litsakos σοβαρα? αχαχαχα μπα εμενα τωρα μεγαλωσαν και ουτε πλησιαζουν πια προς τακει. παντως το πιο σιγουρο ειναι να ειμαστε κοντα να επιβλεπουμε

ναι,εκανα κ ραμματα στον ποπο!πηδαγα απο πολυθρονα σε πολυθρονα κ ουτε που καταλαβα πως εγινε,ημουν 6 ή 7 χρονων. Laughing Laughing

35Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Φεβ 23, 2011 10:16 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Γιουλη εχω βαλει εξτρα καγκελα στη βεραντα. Δεν ειναι τα κλασσικα ασπρα,ειναι καφασι μεταλλικο με σκληρη σιτα.Τα βιδωσε (ειναι τοιχος εμας ,φαινεται στη φωτο).Για τις μπροστα κ πισω βεραντες κοστισε 300 ευρω. Δεν κουνιουνται,δεν πεφτουν με τιποτα.Ηταν κ χαμηλο το μπαλκονι μας,να σκεφτεις μου ρχεται κατω απο την μεση.
Σε αλουμινα τα φτιαξαμε.
θα σου βαλω κ φωτο σε λιγο.


300 ευρω ειναι τιμη φιλικη,σορυ δεν το διευκρινισα νωριτερα,το ειχα ξεχασει. Ειναι γνωστος του πεθερου ο αλουμινας. Γνωμη μου ,πανω απο 300 πολλα μου φαινονται,κι ας τα εκανε μονος του απ την αρχη τα καγκελα.

36Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Σεπ 12, 2012 3:50 am

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηθελα να ρωτησω αν μπορει να με βοηθησει καμια.εχω καγκελο με τζαμι και εχω τον γιο μου που ανεβαινει στο πεζουλακι απο κει που ξεκιναει το καγκελο.αν βαλω πλεγμα θα ειναι καλυτερα η μηπως προτεινετε κατι αλλο.και οσες εχετε βαλει πλεγμα πειτε μου καπιο μαγαζι που να μην το εχει και πολυ ακριβο.ευχαριστω

37Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Σεπ 12, 2012 3:56 am

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΛΕΓΜΑ ΣΕ 10 ΜΕΤΡΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑ,ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ10-20 ΕΥΡΩ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΟΥ,Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ ΕΦΕΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΨΗΛΩΣΕ 50 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΑΓΚΕΛΟ,ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΚΟΣΤΙΖΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΑΜΩΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΛΑ ΦΘΕΙΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΕΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ Very Happy

38Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Σεπ 12, 2012 4:01 am

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamia12 έγραψε:KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΛΕΓΜΑ ΣΕ 10 ΜΕΤΡΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑ,ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ10-20 ΕΥΡΩ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΟΥ,Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ ΕΦΕΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΨΗΛΩΣΕ 50 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΑΓΚΕΛΟ,ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΚΟΣΤΙΖΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΑΜΩΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΛΑ ΦΘΕΙΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΕΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ Very Happy
σε ευχαριστω πολυ.να εισαι καλα

39Ασφάλεια στο μπαλκόνι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασφάλεια στο μπαλκόνι Τετ Σεπ 12, 2012 6:43 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giouli73 έγραψε:Καλές μου μανούλες θα ήθελα τα φώτα σας. Μένω στο δεύτερο όροφο πολυκατοικίας και θέλω να κάνω κάτι με τα κάγκελα για ασφάλεια. Έχω βάλει σίτα αλλά δεν είναι πολύ ψιλή. Έχω δει που βάζουνε κάτι κάγκελα προεκτάσεις και μου φαίνεται το πιο καλό. Έχει βάλει καμιά από σας? Περίπου πόσο στοιχίζουν και ποιος τα βάζει? Έχετε καμιά ιδέα να τον περιορίσω στο μισό μπαλκόνι? Καμιά πόρτα κανά κάγκελο, κάτι άλλο? Εσείς τι έχτε κάνει? Επίσης να πω ότι είμαστε με ενοίκιο και δεν θέλω να κάνω καμιά ζημιά.


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΛΑΜΙΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΣΕΙΣ ΜΕ ΣΥΡΜΑΤΑΚΙ ΣΤΑ ΚΕΓΚΕΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ,...ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΗΔΗ ΚΗΠΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΕΓΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΓΙΑ 13 ΜΕΤΡΑ ΒΕΡΑΝΤΑ 25 € ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΕΓΜΑ....ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΒΑΛΑΜΕ ΠΑΣΑΛΛΑΚΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΟΝΙΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ 100€

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις