Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1λετε να ειμαι. Empty λετε να ειμαι. Πεμ Φεβ 24, 2011 12:45 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια θελω παρα πολυ ενα μωρο καο προσπαθουμε με τον αντρα μου σχεδον ενα χρονο....ειχα περιοδο 27 ιανουαριου κ καναμε ελευθερα απο την εκτη μερα του κυκλου μεχρι την 11η.εχω καθηστερηση 2 μερεσ γιατι εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων .νιωθω πονο χαμηλα δεξια κ το σημειο εκεινο ειναι αρκετα πρησμενο.το στηθοσ μου παρα πολυ πρησμενο κ η μεση κ το σβερκο με πεθαινουν...τι να κανω?λετε να ειμαι?

2λετε να ειμαι. Empty .... Πεμ Φεβ 24, 2011 12:49 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχασα να πω οτι εχω κ υψηλη θερμοκρασια γυρω στο 37

3λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Πεμ Φεβ 24, 2011 12:51 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολα αυτα τα ειχα κι εγω,μαζι με παρα πολλα νευρα!!αφου λες οτι εχεις σταθερο κυκλο και εισαι στην δευτερη μερα καθυστερησης μπορεις να κανεις ενα τεστακι να σου φυγει και το αγχος,εκτος και αν εχεις την υπομονη να περιμενεις κανα δυο μερες ακομη...εγω το εκανα απο την δευτερη και βγηκε Θετικό!! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου γρηγορα να εισαι λετε να ειμαι. 990599

4λετε να ειμαι. Empty ... Πεμ Φεβ 24, 2011 12:53 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω μακαρι....οντωσ εχω κ πολλα νυρα...το θεμα ειναι οτι ο αντρασ μου μου δν θελει να κανω ακομα τεστ γιατι φοβαται ν μν απογοητευτουμε....θελουμε κ οι δυο ενα μωρο......τοοοοοοοοοοοοοοσσσσοοοοοοοο πολυ....

5λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Πεμ Φεβ 24, 2011 12:56 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kai ego tin proti fora pou eixa meinei eixa epi mia ebdomada 37.2. Anisixousa polu, k o nous mou eixe paei se ola ta kaka ektos apo tin egkimosini. Molis mou eipan oti kanei dekata piga kai ekana mia xoriaki k bgike thetiki. Opote kane kanena testaki kai pes mas kai masssssssssss!
Ksexasa na sou po oti tin ekana prin na exo kathisterisi kai eimoun 1,5 ebdomadas.

6λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Πεμ Φεβ 24, 2011 1:00 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις δυο ολοκληρα χρονια καναμε ελευθερα σχεδον 10 φορες τον μηνα,μου ειχαν πονεσει τα ποδια χι χι (ειναι και θεμα ψυχολογιας)δεν χρειαζεται να εχετε το μυαλο σας συνεχεια εκει!!εμεις αυτο καναμε και δεν γινοταν τιποτα,μετα που το ειδαμε λιγο πιο χαλαρα ηρθε η εγκυμοσυνη!!!σκεψου οτι και τωρα να μην εισαι θα εισαι την επομενη φορα(εγω ετσι ελεγα)...αν και ειμαι σιγουρη πως σιντομα θα ερθει λετε να ειμαι. 337404

7λετε να ειμαι. Empty ...... Πεμ Φεβ 24, 2011 1:02 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο θα κανω....κ εννοειται οτι θα σασ ενημερωσω....

8λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Πεμ Φεβ 24, 2011 1:10 pm

lelitsa

lelitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ?ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ? ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΠΡΑΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑΘΕΡΟΣ 29...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!!!

9λετε να ειμαι. Empty ... Παρ Φεβ 25, 2011 1:21 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ekana proi proi to clear blue k vgike arnhtiko.....alla periodos akoma dn hr8e....entometaxi xekinhsan k entones zxalades k metri8ika pali to proi k eixa 37.1....an ontos to test einai sosto tote mallon eimai arrosti ti n po...?re koritsia na elpizo...?h xa8ikan oles oi elpides?me tn antra m eipame n perimenoyme akoma liges meres k n pao kate8ian gia horiakh...

10λετε να ειμαι. Empty .... Παρ Φεβ 25, 2011 1:31 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dn einai kamia mesa?

11λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Παρ Φεβ 25, 2011 1:57 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ti egine ? kalimera , ekanes test?

12λετε να ειμαι. Empty ... Παρ Φεβ 25, 2011 2:09 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκανα πρωι πρωι αλλα βγηκε αρνητικο...εστειλα κ πιο πανω....να απογοητευτω?η υπαρχει περιπτωση λαθουσ...κλιαρ μπλου πηρα..εντωμεταξυ εχω και ζαλαδεσ α[πο το πρωι κ το πρωι που πηρα θερμοκρασια υπογλωσσια ειχα 37.1...αν οντως δν ειμαι εγκυοσ μαλλον ειμαι αρρωστ.χαχααχ.πηραμε μεγαλη απογοητευση αλλα δν ξερω νοιωθω οτι ειμαι ακομα κ μετα το τεστ....λεσ να μουθ χει γινει τοσο πολυ εμμονη ιδεα ?

13λετε να ειμαι. Empty ?????/ Παρ Φεβ 25, 2011 2:16 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsia as apathsh kapoia.....iparxei periptosh n egine la8os to test....dn 8elo n kano allo gia n mn xana apogoitefto...an dn er8ei se 3-4 meres leo n kano xoriakh h na pao katef8ian stn ginaikologo m....eseis ti proteinete...?n mn elpizo pia?

14λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Παρ Φεβ 25, 2011 2:18 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Den pirazei min apogoitebese kai min anxonese pano apola. Otan kai ego eixa 37.2 pou eimoun, to eixe diksi i xoriaki k oxi to test giati itan polu noris. Alla se emena ekeini i fora , dustixos itan mia egkimosini i opoia stamatise. To exasa meta apo 1,5 ebdomada kathisterisis. Opos eixa grapsei k xtes, otan pia anakoinosa ston antra mou oti den thelo paidi, na stamatisoume tis prospathies, to riksame ekso, diaskedasi, kai eixame kopsei tis sixnes epafes. K irthe apo mono tou meta.

15λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Παρ Φεβ 25, 2011 2:20 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο πρωτο μου παιδακι ειχα 10 μερες καθυστερηση εκανα τεστ κ βγηκε αρνητικο Shocked
δεν τα πιστευω τα τεστ καθολου ειναι αναξιοπιστα,πηγαινε κανε μια χοριακη για να μην εχεις αγχος!
κ αν δεν εισαι τωρα θα εισαι την επομενη φορα!
το αγχος ειναι εχθρος!ενημερωσε μας για τα αποτελεσματα της χοριακης!

16λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Παρ Φεβ 25, 2011 2:21 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:εκανα πρωι πρωι αλλα βγηκε αρνητικο...εστειλα κ πιο πανω....να απογοητευτω?η υπαρχει περιπτωση λαθουσ...κλιαρ μπλου πηρα..εντωμεταξυ εχω και ζαλαδεσ α[πο το πρωι κ το πρωι που πηρα θερμοκρασια υπογλωσσια ειχα 37.1...αν οντως δν ειμαι εγκυοσ μαλλον ειμαι αρρωστ.χαχααχ.πηραμε μεγαλη απογοητευση αλλα δν ξερω νοιωθω οτι ειμαι ακομα κ μετα το τεστ....λεσ να μουθ χει γινει τοσο πολυ εμμονη ιδεα ?

καλημερα!!! δεν σου εχει γινει εμμονη φαινεται πως το θελεις παρα πολυ και ειναι λογικο να εχεις ελπιδες! περιμενε 2-3 μερες ακομη και κανε χοριακουλα που ειναι πιο σιγουρη!! σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι αλλα αν δεν εισαι κανε μου μια χαρη μη σταματας τις επαφες την 11η μερα ειναι πολυ νωρις..θελει τουλαχιστον μεχρι την 20η με τετοιο κυκλο και καθε 3 μερες για καλυτερα αποτελεσματα!!! καλη επιτυχια και παλι!!!!!!!!!

17λετε να ειμαι. Empty ... Παρ Φεβ 25, 2011 2:30 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsia ontos to 8elo para poli....efxaristo para poli gia to koyragio poy moy dinete k elpizo ola na pane kala k n mn er8ei gia toys epomenoys 9 mhnes periodos....allla k an er8ei ok....ti na kanoyme 8a stenaxore8o alla oi priospa8eies dn 8a stamathsoyn

18λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Παρ Φεβ 25, 2011 2:36 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ισως να ειναι καθυστερημενη η συλληψη και να βγαινει αρνητικο. 2 αρνητικα ειχα στο γιο μου με 6 μερες καθυστερησης!!!κανε μια χοριακουλα καλυτερα!!!καλα αποτελεσματα ευχομαι!!!

19λετε να ειμαι. Empty ? Παρ Φεβ 25, 2011 2:39 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dld?ka8isterhmenh silipsi?ti akrivos einai afto?

20λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Παρ Φεβ 25, 2011 2:50 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααααα,γαμωτο αργησα να μπω σημερα...art μην απογοητευεσαι,μην χαλας τον εαυτο σου τζαμπα!!σου ειπα χθες πως απο αυτο περασαμε ολες..καλα σου λενε τα κοριτσια κανε μια δυο μερες υπομονη(ειναι και σαββατοκυριακο)περνα καλα με τον αντρουλη σου,και δευτερα πανε κανε μια χοριακη!!!

21λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Παρ Φεβ 25, 2011 5:12 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:koritsia ontos to 8elo para poli....efxaristo para poli gia to koyragio poy moy dinete k elpizo ola na pane kala k n mn er8ei gia toys epomenoys 9 mhnes periodos....allla k an er8ei ok....ti na kanoyme 8a stenaxore8o alla oi priospa8eies dn 8a stamathsoyn

Αν σου ερθει περιοδος φυσικα και δεν θα στεναχωρηθεις και φυσικα δεν θα σταματησουν οι προσπαθειες ομως γλυκεια μου το αγχος δεν κανει αποβαλλε το ειναι δυσκολο το ξερω αλλα αποβαλλε το.
Εγω στο δεκατο χρονο με τον άντρα μου ειπαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες ομως ποτε δεν αγχωνομουν, καποια στιγμη χρειαστηκε να παρω ενα φαρμακο για το ποδι μου που ηταν πρησμενο απο πεσιμο και προσεχαμε τον επομενο μηνα ομως δεν μου ερχοταν περιοδος και μετα απο 2 μηνες καταλαβα οτι ειχα καθυστερηση 2 μηνες και ημουν εγκυος παρολο που προσεχαμε, και δεν πιστευω οταν ερχεστε σε επαφη να το σκεφτεσαι;; Αν η απαντηση σου ειναι ναι τοτε φροντισε να μην το κανεις.
Οσο για τα τεστ γνωμη μου ειναι να μην τα πολυεμπιστευεσαι εμενα και τα 3 αρνητικα ειχαν βγει αρνητικο και ημουν.

22λετε να ειμαι. Empty απογοητευση Σαβ Φεβ 26, 2011 3:39 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια για μια φορασ ακομα απογοητευση........σηκωθηκα το πρωι με τρομερο πονο κ λεω οκ οπου να ναι ερχεται...κ δυστυχως ηρθε.δν πειραζει τν επομενη φορα

23λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Σαβ Φεβ 26, 2011 4:06 am

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
den pirazei mhn stenaxwriese mia xara thn epomenh fora!!!! Smile)))

24λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Σαβ Φεβ 26, 2011 4:25 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλα αυτά που έχεις μπορεί να είναι και συμπτώματα εγκυμοσύνης! Πιστεύω πως είσαι! Αλλά για καλό και για κακό κάνε και μια χοριακή την Δευτέρα! Θα σου φύγει και η περιέργια! Και εγώ πάντως έχω σταθερό κύκλο! Δεν είχα ποτέ στην ζωή μου καθυστέρηση παρά μόνο όταν υπήρξε εγκυμοσύνη! Καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου! Φιλάκια πολλά! Θα περιμένουμε νέα σου!!

25λετε να ειμαι. Empty Απ: λετε να ειμαι. Σαβ Φεβ 26, 2011 5:01 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="art86"]κοριτσια για μια φορασ ακομα απογοητευση........σηκωθηκα το πρωι με τρομερο πονο κ λεω οκ οπου να ναι ερχεται...κ δυστυχως ηρθε.δν πειραζει τν επομενη φορα[/quote

καλησπερα art...αφου τελικα σου ηρθε ,δες το απο την θετικη πλευρα(ποια μπορει να ειναι αυτην θα μου πεις?) και δικιο εχεις για τα οσα αισθανεσαι..σκεψου ολα αυτα που σου γραψαμε σχετικα με το αγχος,βγαλτο απο το μυαλο σου,χαλαρωσε και κανε ΣΕΞ πολυυυυυ ΣΕΞ με τον καλο σου και σε μερες μου δεν ειναι μεσα στις γονιμες,μια κοπελα σου ειπε να κανεις ανα τρεις μερες,εχει δικιο!!τα σπερματοζωαρια αντεχουν μεσα στην μητρα αρκετες ωρες,επομενως και την μερα που κανεις σεξ να μην ειναι γονιμη αυτα μπορουν και περιμενουν την επομενη!!!κανε σεξ και απολαυσε το κιολας!! τωρα πια εχεις κι εμας να σου στελνουμε θετικη ενεργεια..και να δεις που σε λιγο καιρο θα παρεις το καλοοο Θετικό τεστ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις