Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
483 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 483 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο Κωνσταντινούλης μου είναι 16 μηνών! Θήλαζε μεχρι 10 μηνών οπου χρειάστηκε να απογαλακτιστεί λίγο αποτομα αφου επρεπε να παω να γεννήσω την αδερφούλα του! Ο μικρός δεν πήρε ποτέ πιπίλα απο δικη του επιλογη! Όταν επεστρεψα απο το μαιευτήριο απο το πρώτο βραδυ που πηγα να τον κοιμίσω εβαλε το δαχτυλάκι του στο στόμα μου και δεν το εβγαζε με τίποτα! Μολις το πιπίλισα κοιμήθηκε αμέσως... Απο τοτε και ενω εχουν περασει 5 μήνες το κάνει ακόμα... Εγω το θεωρω γλυκο ξερω οτι πρεπει να σταματησει γιατι μεγαλωνει και ειναι και αγορακι! Σας έχει συμβει κάτι παρόμοιο;;

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι ακριβώς το ίδιο αλλά ξέρω πολλά μωράκια που τραβάνε τα μαλλιά ή της κρατάνε το δάκτυλο για να κοιμηθούν.
νομίζω οτι είναι πολύ μικρός ο Κωνσταντίνος για να ανησυχείς για τέτοια θέματα. μωράκι είναι κι αυτός ακόμα και χαϊδευεται γιατί έχει ανάγκη τη μαμά του.

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΕΙΝΑΙ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΗ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:όχι ακριβώς το ίδιο αλλά ξέρω πολλά μωράκια που τραβάνε τα μαλλιά ή της κρατάνε το δάκτυλο για να κοιμηθούν.
νομίζω οτι είναι πολύ μικρός ο Κωνσταντίνος για να ανησυχείς για τέτοια θέματα. μωράκι είναι κι αυτός ακόμα και χαϊδευεται γιατί έχει ανάγκη τη μαμά του.

πραγματικα τα ξερεις ομως Laughing ο Γιαννης (29 μηνων) αν δεν πιανει τον αντιχειρα μου κ συγκεκριμενα ξυνει το νυχι μου με τον δικο του αντιχειρα δεν κοιμαται ευκολα. Βιβιαν εισαι το μεταβατικο του αντικειμενο Laughing καμια φορα που με πιανουν τα νευρα απο τοσο ξυσιμο του δινω ενα παιχνιδακι να κραταει κ ξυνει αυτο Razz αλλα παντα καταληγουμε στο δαχτυλο μου Πιπιλάω το δαχτυλάκι του για να κοιμηθει! 679259

μιμή έγραψε:Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΕΙΝΑΙ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΗ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ

λοιπον ΜΙΜΗ θυμαμαι ακομα τον καλο στο δικο μου δαχτυλο!Ημουν μεγαλη οταν εφυγε τελειως. Δεν επαιρνα πιπιλα ουτε εγω,μεχρι 7 χρονων με το δαχτυλο ημουν,επισης μεχρι 7 επινα το γαλα στο μπιμπερο (περα απο κατι στραβα δοντια που καπως τα σουλουπωσα με σιδερακια scratch δεν επαθα τιποτα!)

Λαμπρινή


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νομιζω οτι εγραψες λαθος στον τιτλο και ηθελες να γραψεις "πιπιλάει" Very Happy
Το βρισκω πολυ γλυκο και τρυφερο !
Απο τη στιγμη που δεν σε ενοχλει γιατι να το κοψεις ? Ειναι πολυ μικρο το παιδακι σου ακομα , οπως ειπες ειχε και αποτομο αποθηλασμο οποτε γιατι να του στερησεις αυτη την χαλάρωση ?
Οταν νιωσει ετοιμος θα το κοψει απο μονος του .

Λιτσακο Πιπιλάω το δαχτυλάκι του για να κοιμηθει! 417472 χιλιες φορες καλο στο δαχτυλο και στραβά δοντακια παρα ψυχολογικά τραυματα που θα κουβαλουν για χρονια τα παιδακια μας .

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πιπιλάω το δαχτυλάκι του για να κοιμηθει! 417472
Λαμπρινή έγραψε:Νομιζω οτι εγραψες λαθος στον τιτλο και ηθελες να γραψεις "πιπιλάει" Very Happy
Το βρισκω πολυ γλυκο και τρυφερο !
Απο τη στιγμη που δεν σε ενοχλει γιατι να το κοψεις ? Ειναι πολυ μικρο το παιδακι σου ακομα , οπως ειπες ειχε και αποτομο αποθηλασμο οποτε γιατι να του στερησεις αυτη την χαλάρωση ?
Οταν νιωσει ετοιμος θα το κοψει απο μονος του .

Λιτσακο Πιπιλάω το δαχτυλάκι του για να κοιμηθει! 417472 χιλιες φορες καλο στο δαχτυλο και στραβά δοντακια παρα ψυχολογικά τραυματα που θα κουβαλουν για χρονια τα παιδακια μας .

Πιπιλάω το δαχτυλάκι του για να κοιμηθει! 417472

eleni_23

eleni_23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ax psixi mou na ton xaro gluka einai.. den ksero gia to daktulo alla tis geitonisas mou o mikros an den tis xaideuei ta mallia den mporei na koimithei me tipota.min se stenaxorei einai polu mikros akoma gia na to sunithisei...siga siga tha to kopsei

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ κοριτσια μου σας ευχαριστω η αληθεια ειναι οτι το ειχα ανχος γιατι ειναι αγορακι! Αφηστε που ενα βραδακι που νυσταξε και ειμασταν εξω μου εδωσε το δαχτυλακι λιγο πριν κοιμηθει και μια κυρια με κοιταξε μην σας πω πως χιχιχι!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ουφ κοριτσια μου σας ευχαριστω η αληθεια ειναι οτι το ειχα ανχος γιατι ειναι αγορακι! Αφηστε που ενα βραδακι που νυσταξε και ειμασταν εξω μου εδωσε το δαχτυλακι λιγο πριν κοιμηθει και μια κυρια με κοιταξε μην σας πω πως χιχιχι!!!!

να κοιταει την δουλεια της η κυρια λεω εγω.... Πιπιλάω το δαχτυλάκι του για να κοιμηθει! 311356

eleni_23

eleni_23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
na min se anisuxei pos se koitakse na koitaei tin douleia tis.. esu euxaristeis ton kostantinouli auto koita kai ase ton kathena na leei ta dika tou!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όταν το διάβασα σκέφητκα, καλύτερα να το πιπιλάς εσύ παρά αυτός!
Εγώ νομίζω το αντίθετο. Θα το κόψει πιο εύκολα από το να πιπιλάει ο ίδιος το δάχτυλό του.
Μήπως έχει να κάνει και λίγο με ζήλεια?
Μας έχεις πει ότι την αγαπάει και την προσέχει την αδερφούλα, αλλά η μανούλα που πρέπει να μοιράζεται στη μέση????
Είναι η δική σας στιγμή αυτή! Μόνοι σας! Χωρίς να σε μοιράζεται με την αδερφή του!
Δοκίμασες απλά να του κρατήσεις το χεράκι? Ή κάτι τέτοιο?

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xixixii...ti glykouli mwre to koutsounaki...egw to vriskw poly normal...to ka8e mwraki exei tis dikes tou syni8eies...egw as poume ekana pipila to daxtylo mou mexri ta 7....kai o kwnstantinoulis mou...o anipsoulis mou einai 2,5 xronwn ki akoma 8elei na gratzounaei to xeraki tou me ta nyxia mas gia na koimi8ei....

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Όταν το διάβασα σκέφητκα, καλύτερα να το πιπιλάς εσύ παρά αυτός!
Εγώ νομίζω το αντίθετο. Θα το κόψει πιο εύκολα από το να πιπιλάει ο ίδιος το δάχτυλό του.
Μήπως έχει να κάνει και λίγο με ζήλεια?
Μας έχεις πει ότι την αγαπάει και την προσέχει την αδερφούλα, αλλά η μανούλα που πρέπει να μοιράζεται στη μέση????
Είναι η δική σας στιγμή αυτή! Μόνοι σας! Χωρίς να σε μοιράζεται με την αδερφή του!
Δοκίμασες απλά να του κρατήσεις το χεράκι? Ή κάτι τέτοιο?

Αγγελικουλα μου το εχω σκεφτει και εγω αυτο... Πιθανοτατα να ειναι ζηλιτσα! Αυτη οντως οπως ειπες η στιγμη μας!! Κανει μπανακι και του λέω Κωνσταντινε πηγαινε στο κρεββατι και η μαμα σου φερνει το γαλα... Τρεχει ανεβαινει στο κρεββατι μας πεφτει κατω απο το παπλωμα και με κοιταει! Μολις πάω παιρνει το μπιμπερο πινει γαλατακι και δινει το δαχτυλακι στην μαμα χιχιχι!!!

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
emena pantos i kori mou gia na koimi8i prepei na mou trabaei to auti xaxa mou ta exei kanei terastia ta autia Very Happy
aytes oi sini8ies den kobonte eykola kai o aderfos mou o megalos gotzam mantraxalos akomi to ayti tis gynekas tou pianei gia na koimi8ei!!!!

lovegio2010

lovegio2010
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχα, Πολύ πλάκα έχουν αυτά...
Μην ανησυχείς καθόλους εμένα ο γιός μου 2 1/2 χρονών κάθε βράδυ μου κρατάει τα μαλλιά αλλιώς δεν κοιμάται... Μάλιστα μου λέει χαρακτηριστικά όταν ξαπλώνει "Μαμά ? Μαλλιά !!!"....
Τι να σου πω... με έχει ξεμαλλιάσει...
Φιλάκια να το χαίρεσαι το παιδάκι....

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lovegio2010 έγραψε:χαχα, Πολύ πλάκα έχουν αυτά...
Μην ανησυχείς καθόλους εμένα ο γιός μου 2 1/2 χρονών κάθε βράδυ μου κρατάει τα μαλλιά αλλιώς δεν κοιμάται... Μάλιστα μου λέει χαρακτηριστικά όταν ξαπλώνει "Μαμά ? Μαλλιά !!!"....
Τι να σου πω... με έχει ξεμαλλιάσει...
Φιλάκια να το χαίρεσαι το παιδάκι....

Αχ το γλυκουλι μου... Να το χαιρεσαι!! Εμενα δεν με ενοχλει καθολου το θεωρω πολυ γλυκο αλλα ηθελα να δω αν το κανουν αλλα παιδακια!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι πολυ γλυκο αυτο που κανει!!!σιγα, και τι εγινε? ειπαμε θα βγαλουμε αλλους δυο μαμακιδες!!! Very Happy
η μαρκελλα δεν κοιμαται εαν δεν κραταει σατεν υφασμα να παιζει με τα δαχτυλακια της!!!μαμαααα!!!!φερε μου αυτο που κανω ετσι(και δειχνει με τα δαχτυλακια της!!!) Very Happy

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φαινεται αλλωστε και στη φωτο στο αβαταρ μου!!! Wink

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:ειναι πολυ γλυκο αυτο που κανει!!!σιγα, και τι εγινε? ειπαμε θα βγαλουμε αλλους δυο μαμακιδες!!! Very Happy
η μαρκελλα δεν κοιμαται εαν δεν κραταει σατεν υφασμα να παιζει με τα δαχτυλακια της!!!μαμαααα!!!!φερε μου αυτο που κανω ετσι(και δειχνει με τα δαχτυλακια της!!!) Very Happy

Χαχαχα 2 ακομα μαμακιδες ε;;; Πολύ το φοβαμαι χαχαχα!!!

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannasani έγραψε:emena pantos i kori mou gia na koimi8i prepei na mou trabaei to auti xaxa mou ta exei kanei terastia ta autia Very Happy
aytes oi sini8ies den kobonte eykola kai o aderfos mou o megalos gotzam mantraxalos akomi to ayti tis gynekas tou pianei gia na koimi8ei!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ.ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ.ΤΑ ΗΘΑΛΑ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΚΡΥΑ.ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΝ ΤΟ ΕΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιμή έγραψε:
ioannasani έγραψε:emena pantos i kori mou gia na koimi8i prepei na mou trabaei to auti xaxa mou ta exei kanei terastia ta autia Very Happy
aytes oi sini8ies den kobonte eykola kai o aderfos mou o megalos gotzam mantraxalos akomi to ayti tis gynekas tou pianei gia na koimi8ei!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ.ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ.ΤΑ ΗΘΑΛΑ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΚΡΥΑ.ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΝ ΤΟ ΕΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

Χαχαχαχα μα κρυα και εσυ;; Τι τραβαγε η κακομοιρα!

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
μιμή έγραψε:
ioannasani έγραψε:emena pantos i kori mou gia na koimi8i prepei na mou trabaei to auti xaxa mou ta exei kanei terastia ta autia Very Happy
aytes oi sini8ies den kobonte eykola kai o aderfos mou o megalos gotzam mantraxalos akomi to ayti tis gynekas tou pianei gia na koimi8ei!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ.ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ.ΤΑ ΗΘΑΛΑ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΚΡΥΑ.ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΝ ΤΟ ΕΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

Χαχαχαχα μα κρυα και εσυ;; Τι τραβαγε η κακομοιρα!
ΖΕΣΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΚΑΙ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ! Και ομως σχεδον εναν χρονο μετα επαναφερω το ιδιο θεμα γιατι εξακολουθω να κανω το ιδιο!!

Κοριτσια εχω αρχιζει να κουραζομαι πολύ! Ο Κωνσταντινουλης ακομα και τωρα που ειναι 2 ετων κοιμαται με το να πιπιλαω το δαχτυλακι του!

Και οχι μονο αυτο αλλα το βραδυ ερχεται απο το κρεββατι του στο κρεββατι μας και χωνει δαχτυλακι ενω κοιμαμαι!! Ουυυυυφ!

Και γενικα ειναι πολυ κολλημενος πανω μου και φταιω εγω! Οσες με ξερετε ξερετε οτι του εχω πολύ αδυναμια και δυστυχως τον εκανα πολύ καλομαθημενο!

Ολη μερα θελει αγκαλιτσα! Την απαιτει για να γινω πιο συγκεκριμενη! Και εχω αρχιζει να κουραζομαι και να μου βγαινουν νευρα!

Χτες για παραδειγμα πηγαιναμε βολτα και ξαφνικα ενω δεν το εχει ξανακανει(η μαλλον απο μωρο εχει να το κανει) αρχισε να ουρλιαζει για να τον λύσω απο το καθησματακι και να τον παρω μπροστα αγκαλια! Μιλαμε για κλαμμα κοριτσια! Του εξηγησα ηρεμα οτι θα τον παρω μολις φτασουμε στο προορισμο μας μετα με αυστηρη φωνη αλλα τιποτα! Δεν τον πηρα μπροστα και εκλαιγε μιση ωρα στο πηγαινε και μιση στην επιστροφη!!

Τι να κανω για να καταλαβει οτι η μανουλα δεν μπορει να τον εχει ολο αγκαλια και οτι δεν γινετε παντα να περναει το δικο του;;

(Ο ανδρας μου παντως λεει οτι το εχω χασει το παιχνιδι με τον μικρο! με κανει οτι θελει..Και φοβαμαι οτι δυστυχως εχει δικιο Sad Sad !!)


zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ,ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ?ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ, Very Happy

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια τα παιδια τισ κοθνιαδασ μου το κοψανε περισυ το δαχτυλο και ηταν 11 χρονων το ενα και 13 το αλλο...επισεις η πρωην του αντρα μου μεχρι που τον γνωριζε το βραδυ κρυφα για να κοιμηθει πιπιλαγε δαχτυλο...24!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις