Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
356 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 356 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 10, 2011 10:41 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emeis mpikame me to gamilio party twn locomondo....kai xorepsame to 'se 8elw edw'apo galani-karadimo....akouse to ta spaei gia na to xorepseis se gamo..... Very Happy

27ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 10, 2011 10:57 am

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΡΟΚ ΣΟΥΣΤΑ! ΚΟΨΑΜΕ ΤΟΥΡΤΑ ΜΕ ΜΙΞ "ΟΛΑ ΤΑ Σ'ΑΓΑΠΩ","ΕΝΑ" & "ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ" ΚΑΙ ΧΟΡΕΨΑΜΕ BRYAN ADAMS "HEAVEN". Very Happy ΗΘΕΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ! Smile

28ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 10, 2011 11:18 am

renaten

renaten
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα ...εμεις μπηκαμε με το ''you are beautiful'' james Blunt κ χορεψαμε το ''Σε θελω εδω'' Γαλανη- Καραδημας. Με το καλο!! flower flower

29ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 10, 2011 1:05 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ...

ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ dvd ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΑΥΤΟ:




ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΟ:




ΟΤΑΝ ΚΟΒΑΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΑΥΤΟ:





ΚΑΙ ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΑΥΤΟ...:




ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ...
ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ.. ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 417472 ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 417472 ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 417472

30ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 10, 2011 1:15 pm

ioanna28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
2008... ΕΜΕΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ "ΕΝΑ" ΚΑΙ ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΤΟ "ΜΥΣΤΙΚΟ". ΚΑΙ ΤΑ 2 ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ. Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 417472

31ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 6:22 am

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμεις χορεψαμε της βανδη οτι ονειρευομουν στη ζωη μου!!

32ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 7:43 am

ZINAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
EMEIS PANTREUTIKAME 22 AUGOUSTOU KATAKALOKAIRO....DEXIOSI SE EXOTERIKO XORO ME GAZON DIPLA STIN THALASSA...THELAME OLA NA EINAI MONADIKA KAI HTANE...
TRAGOUDI EISODOU TO "GAMHLIO PARTY"
PROTOS XOROS " SE THELO EDO " TOU KARADIMOU KAI TIS GALANI" KAI KOPSIMO TOURTAS TO ....ENA ITALIKO POU DEN THUMAMAI TON TITLO TORA THA SAS PO SE LIGO...XAXXAXA
KANAME KAI ENA "DIALUMA" APO TO PARDOSIAKO GLENTI ME DISCO.
HTANE FANTASTIKA OLOI FEUGONTAS MAZI ME TIS EUXES MAS EUXARISTOUSAN GIA TIN TELEIA VRADIA...

33ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 7:47 am

ZINAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
spapastamou έγραψε:emeis mpikame me to gamilio party twn locomondo....kai xorepsame to 'se 8elw edw'apo galani-karadimo....akouse to ta spaei gia na to xorepseis se gamo..... Very Happy


DEN TO PISTEUO...TA IDIA TRAGOUDIA EPELEXAME...POTE PANTREUTIKATE????
EMEIS 22/08/2010.
KAI OMOLOGO OTI TO GAMILIO PARTY HTANE DIKH MOU IDEA AFOU TO VRIKA STO YOU TBE TO EDEIXA STO MORO MOU KAI TOU ARESE POLU I IDEA..TO SE THELO EDO ITANE MIA EPILOGI APO KOINOU

34ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 8:05 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ZINAKI έγραψε:
spapastamou έγραψε:emeis mpikame me to gamilio party twn locomondo....kai xorepsame to 'se 8elw edw'apo galani-karadimo....akouse to ta spaei gia na to xorepseis se gamo..... Very Happy


DEN TO PISTEUO...TA IDIA TRAGOUDIA EPELEXAME...POTE PANTREUTIKATE????
EMEIS 22/08/2010.
KAI OMOLOGO OTI TO GAMILIO PARTY HTANE DIKH MOU IDEA AFOU TO VRIKA STO YOU TBE TO EDEIXA STO MORO MOU KAI TOU ARESE POLU I IDEA..TO SE THELO EDO ITANE MIA EPILOGI APO KOINOU


xaxxaaxaxa....ali8eia...???emeis pantreytikame 24/9/2010....!!!emeis to gamilio party to eixame epile3ei poly prin apofasisoume na pantreytoume giati trelainomaste gia locomondo kai oi 2(kai genika gia reggae k ska mousiki)....to 'se 8elw edw'itan apo protasi filis...eixame ana8esei kai stous filous mas na mas voi8isoun me tin epilogi kommatiou kai apo osa mas proteinan,diale3ame ayto...to vrikame kai idaniko gia gamo....!!!

35ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 8:08 am

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eleni24 έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΚΟΛΑΩ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΙΑ,ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΒΑΝΔΗ ΟΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ

Κι εγω σκεφτομουν το ''Ο,τι ονειρευομουν'' αλλα τελικα κατεληξα στο ''Μυστικο'' της Πεγκυ Ζηνα γιατι οταν το πρωτοακουσα (και καθε φορα που το ακουω...) με φανταστηκα να το χορευω με τις δυο μεγαλυτερες μου αγαπες... -το μωρακι μου στην κοιλιτσα και τον αντρα μου- κλαιω απο συγκινηση!!!!!!! Και δεν σου κρυβω πως μολις ανακαλυψα οτι και μονο που το θυμαμαι συγκινουμαι.... χε χε χεεε Embarassed Very Happy
Δεν ειναι πολυακουσμενο και αρεσε παρα πολυ στον κοσμο!!

https://www.youtube.com/watch?v=QJ1TBOCB6Zg

36ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 11:52 am

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kiki stergiou έγραψε:emeis tha valoume gia tragoudi eisodou to gamilio party twn locomondo i to theos tou nino [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμάς αυτό μας το έβαλε μόνος του ο dj την ώρα που πηγαίναμε από τον κήπο που χορέψαμε και κόψαμε την τούρτα, στο τραπέζι μας...
Εμείς παντρευτήκαμε τον 06/09 και είχαμε Καραδήμο-Γαλάνη...ειναι όντως υπεροχο τραγουδι για γαμο

Η αλήθεια είναι οτι αν δεν ευχαριστηθείς το γάμο σου, σου μένει απωθημένο μια ζωή! Εμείς καταχαρήκαμε ΟΛΗ τη διαδικασία όχι μόνο εκείνη την ημέρα..αλλα στο γλέντι έγινε ο χαμός! μεχρι τις 6 το πρωι χοροπηδούσαμε σαν τα κατσίκια, έχασα τα γοβάκια μου και τα έψαχνα,ήρθε η αστυνομία αλλά τους κρατήσαμε για ένα κέρασμα..και το θεϊκό ήταν οτι κατα τις 6:30 την ώρα που ετοιμαζόμασταν να φυγουμε, σπάσανε τα νερά μιας ξαδέρφης του άντρα μου και τρέχαμε ξημερώματα στα μαιευτήρια με τα νυφικά και τα κουστούμια!!!!! Razz Razz

37ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 12:22 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις μπηκαμε με το "Οταν ερχονται τα συννεφα" (Χατζιδακις) Μπορει ο τιτλος να ειναι λιγο εξω απο το πνευμα του γαμου αλλα η μελωδια της μουσικης ειναι τελεια!!!
Κοψαμε τη τουρτα με του Παριου "το τραγουδι του Χαρη" νομιζω λεγεται αλλα εγω παντα το λεω "Ερωτας ειναι θαρρω"! Κι αυτο υπεροχο και με συγκινει παντα!
Και χορεψαμε το "Unchained melody" των Righteous Brothers.
Με το καλο ο γαμος και να το χαρεις εσυ με τον αντρα σου πρωτα και ετσι πιστευω θα το χαρουν και οι αλλοι!

38ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 1:09 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΤΟ LOVE STORY ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΙΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΚ ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΑΝΩ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΤΛΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΧΑΧΑ!!!

39ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Πεμ Μαρ 17, 2011 8:59 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jojo_mama έγραψε:Εμείς χορέψαμε στο "Σε θέλω εδώ" των Καραδήμου-Γαλάνη....κλαίγανε οι πάντες!
Εισοδο καναμε με το "Γιατι εχω εσενα" του Ρεμου
Καλη αναζήτηση και η ώρα η καλή!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΧΟΡΕΨΑΜΕ! ΤΙ ΣΥΓΚΗΝΙΤΙΚΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ!! ΑΛΛΑ ΚΛΕΨΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑΜΕ.... ΜΕ ΤΟΝ ΥΜΝΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ..... ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ ΞΕΣΗΚΩΣΑΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣ....

40ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 1:14 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι μου θυμίσες τώρα;
Ιούλιος 2004 τελευταία στιγμή ενώ είχαμε καταλήξει στο τραγούδι δεν προλαβαίναμε να το βρούμε σε CD. Μετά το γάμο και πριν πάμε στο μυστήριο μας έσωσε ο κουμπάρος μας που είχε άπαντα Μαρινέλα «Παρ’ το φεγγάρι και καν’ το βέρα μου» και χωρίς να το προγραμματίσουμε είχε και πανσέληνο εκείνη τη μέρα. Καλύτερη επιλογή δε θα μπορούσαμε να βρούμε.
Όταν μπαίναμε δε και για την κοπή της τούρτας βάλαμε το «SOMETHING STUPID» ριμέικ του Travolta με τον Robbie Williams και Nicole Kidman που ακουγόταν πολύ τότε. Ιδανικό για είσοδο. Χαρούμενο, γλυκό χωρίς να είναι φασαριόζικο.

41ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 2:38 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς πριν περίπου 5 χρόνια χορέψαμε του Ρέμου το Μία αναπνοή...Αχ σαν χτες μου μοιάζει.....Σε άλλους γάμους προτιμούν πολύ τον Πλούταρχο και το Να μ'αγαπάς του Σιδηρόπουλου...

42ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 4:02 am

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia kalhspera... emeis tha pantreutoume tou xronou to pasxa opou tha kanoume kai th vaftish ths mikrhs exo skeftei gia tragoudi eisodou na valoume to bitter sweet kai mallon gia ton proto xoro to i will always love you... alla de ksero akoma to skeftomai! pos sas fainontai? Rolling Eyes

43ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 4:09 am

tati


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia geia sas!emeis mpikame me "born to be wild"kai xorepsame https://www.youtube.com/watch?v=5R728d2a0z8

44ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 4:09 am

ioannouli


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Στη γαμοφάφτισή μας εμείς πέρσι το καλοκαίρι μπήκαμε με Ρεμο - Μέχρι το τέλος του κόσμου και χορέψαμε αγκαλιά και οι τρεις μαζι το all for love - bryan adams rod stewart sting που νομίζω ότι αντιπροσώπευε απόλυτα την κατάσταση...

45ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 4:18 am

joanna

joanna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμείς κάναμε είσοδο με το all of my love των led zeppelin και χορεψαμε το soldier of fortune αλλα τη version των blackmore's night!!!

46ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 4:23 am

MARY28

MARY28
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΤΟΥ 2006 ΚΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΚΚΟΣ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ''ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ Σ'ΑΓΑΠΩ''.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ....

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ.ΝΑ'ΝΑΙ ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ.

47ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 4:26 am

g+g

g+g
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
6-9-2010 sodos prwth (i kori mou pou itan fysika paranifaki mazi me ton ena apo tous 3 gious tis koumparas mou) xorepsane to gamilio party...meta emeis me to its my life bon jovi...kopsimo tourtas me eros ramazzotti... k meta xorepsame to fovero kai poli romantiko filame ton rififi....eklapse polis kosmos!!!!!!fusika oooola ayta me ta katallila efe fwtismou, pirotexnimatvn, xartakia, afrous,,k to finale me ena polilepto fili Smile ax wraia itan

48ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 4:53 am

stacyvasilis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμείς σαν τραγούδι εισόδου είχαμε το Καινούργια Αρχή της Κοκκίνου και για το πρώτο μας χορό το Εσύ-σε ερμηνεία του Λάμπη Λιβιεράτου

49ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 6:47 am

salomaki85

salomaki85
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:emeis mpikame me to gamilio party twn locomondo....kai xorepsame to 'se 8elw edw'apo galani-karadimo....akouse to ta spaei gia na to xorepseis se gamo..... Very Happy

den iparxei.....eisai mesa sto mial moy........to kommati....ayto tha xorepsoyme ki emeis.....

50ταραγουδι του γαμου - Σελίδα 2 Empty Απ: ταραγουδι του γαμου Παρ Μαρ 18, 2011 7:00 am

Vickyvas

Vickyvas
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΜΕΙΣ ΚΟΨΑΜΕ ΤΗ ΤΟΥΡΤΑ ΜΕ Celine Dion - Because You Loved Me lyrics. https://www.youtube.com/watch?v=fp1-HbmF000&feature=player_embedded
ΚΑΙ ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΡΟΚΚΟΥ ΤΟ " ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΑΛΗΘΙΝΑ"
https://www.youtube.com/watch?v=1cF8-dk8t6k&feature=related

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις