Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Δευ Απρ 18, 2011 9:32 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Ειμαι 37 και χρησιμοποιω της lierac μη στεναχωριεσαι εχει για ολες τις ηλικιες της lierac παιρνω και για τη μαμα μου.

Πωλούνται στα φαρμακεία σωστα;

Να ρωτήσω κ κάτι άλλο; Υπάρχει καμία κρέμα αντιριτιδική-ενυδατική κ ημέρας-νύχτας ταυτόχρονα; Βαριέμαι πολύ να να πασαλέιβομαι ολιμερίς!

27ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Δευ Απρ 18, 2011 3:59 pm

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και το δικο μου δερμα απο τοτε που γεννησα εγινε πολυ ξηρο κ απο το αγχος της φοντιδας του μωρου μερα με την μερα επιδεινωνεται η κατασταση.
εγω παιρνω κρεμα της avene που αυτη η μαρκα ειναι για ευαισθητες επιδερμιδες με ιαματικο νερο την Hydrance Optimale με SPF 20.
βγαινει σε δυο υφες παχυρευστη κ λεπτορευστη,. ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη κ το προσωπο μου μολις την απλωνω πραγματικα γινεται απαλο σαν βελουδο.
τωρα για το βραδυ επειδη εκεινη την ωρα η ξηροδερμια ειναι πολυ εντονη βανω την κλασσικη nivea την μπλε.
κανει θαυματα κοριτσια!!! λειτουργει σαν μασκα κ το πρωι το δερμα μου ειναι τελειο!!!
μονο για βραδυ ομως κανει γιατι ειναι πολυ λιπαρη κ γυαλιζει!!!

https://www.youtube.com/cretanvenus

28ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Δευ Απρ 18, 2011 11:22 pm

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηρα της l'oreal τον κωδικα νεοτητας.

κρεμα ημερας + ορος.

ειμαι αρκετα ικανοποιημενη γιατι εχω και ξηρο δερμα και το ενυδατωνει πολυ καλα !!!

29ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Μαύροι Κύκλοι Δευ Ιαν 09, 2012 3:48 am

faidrapr

faidrapr
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια,

Επειδή αντιμετώπισα και εγώ το ίδιο πρόβλημα μετά την εγκυμοσύνη ξηρό δέρμα και κουρασμένα μάτια. Αντιμετώπισα το πρόβλημα μόνο με την Bepanthol. Και για τα μάτια έχω να προτείνω την παλιά κλασσική μας Nivea αντί για οποιαδήποτε ενυδατική και σας θεραπεία άμεσα και γρήγορα τα eyeslices που τα βρήκα μέσω internet. όποια ενδιαφέρεται υπάρχει και το σχετικό link eyeslices.gr. Πραγματικά έκανα αυτή την θεραπεία για 2 εβδομάδες και μαζί με την Nivea είδα πολύ μεγάλη διαφορά.

Very Happy

30ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Δευ Ιαν 09, 2012 4:34 am

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannam24 έγραψε:βλεπω το προσωπο μου και δεν μ' αναγνωριζω!!! εχω μαυρους κυκλους και φαινομαι ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ!!! καθημερινα πλενω το προσωπο μου πρωι και βραδυ και βαζω και κρεμα αλλα δεν βλεπω αποτελεσμα.θελω να αγορασω μια κρεμα ημερας και νυχτας και οτιδηποτε αλλο για να δειχνω πιο φρεσκια...

τι εχετε να μου προτεινετε ??????
καλημερα ποια ειναι η ηλικια σου ? γιατι εχω να σου προτεινω ένα πολυ καλο serum της Αvon, απ΄ότι κατάλαβα χρειάζεσαι επιπλέον ενυδάτωση, και μόνο το serum το προσφέρει αυτό

http://hawk-girl.blogspot.com/

31ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 29, 2012 5:12 am

saraglt


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
faidrapr έγραψε:Καλημέρα κορίτσια,

Επειδή αντιμετώπισα και εγώ το ίδιο πρόβλημα μετά την εγκυμοσύνη ξηρό δέρμα και κουρασμένα μάτια. Αντιμετώπισα το πρόβλημα μόνο με την Bepanthol. Και για τα μάτια έχω να προτείνω την παλιά κλασσική μας Nivea αντί για οποιαδήποτε ενυδατική και σας θεραπεία άμεσα και γρήγορα τα eyeslices που τα βρήκα μέσω internet. όποια ενδιαφέρεται υπάρχει και το σχετικό link eyeslices.gr. Πραγματικά έκανα αυτή την θεραπεία για 2 εβδομάδες και μαζί με την Nivea είδα πολύ μεγάλη διαφορά.

Very Happy

Aααα ξέρω για αυτή την θεραπεία που λες. Βρήκα στα Hondos Center το επαγγελματικό τους προϊόν το οποίο κάνει για όλα τα προβλήματα των ματιών. Πραγματικά με έσωσαν γιατί είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Και τώρα μπόρεσα να τα ξανά παραγγείλω μέσα από το site τους. Αλλά εγώ τα βρήκα στο bioin.gr

32ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 29, 2012 6:02 am

giota1977

giota1977
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΙΑ ΚΡΕΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΚΑΙ ΣΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ?? ΓΙΑΤΙ ΟΛΩΝ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ

33ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 29, 2012 6:55 am

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Από την αρχή της εγκυμοσύνης άρχισα να χρησιμοποιώ μία του Κορρέ, αλλά δεν έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Μου την πρότεινε μια φίλη μου γιατί υποστηρίζει πως στην εγκυμοσύνη πρέπει να χρησιμοποιούμε μόνο φυτικές κρέμες και καλλυντικά... Το έχετε ακούσει εσείς αυτό?
Εγώ τελευταία προβληματίζομαι για αντιηλιακή κρέμα, έχει δοκιμάσει καμία της froika antispot? Ξέρετε αν είναι λευκαντική? Γιατί από ότι ξέρω δεν κάνει να χρησιμοποιήσουμε λευκαντική κρέμα κατά την εγκυμοσύνη.

34ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 29, 2012 9:04 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Egw koritsia ap tin arxi tis egkumwsinis m xrisimopiw:

Sapounaki NUXE purifying cleansing gel p stixizei 15,20euro...

Krema imeras AVENE crema hydratante p stixizei 19,28euro...

35ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 29, 2012 9:51 am

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια ξερει καμια σας ποσο κοστιζει η la prairie των ματιων?
εγινα κογιοτ,χαλια τα ματακια μου.απελπιστηκα και σκεφτομαι να την παρω γιατι με ριχνει πολυ ψυχολογικα....οχι οτι περισσευουν λεφτα αλλα.. Sad

36ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Παρ Μαρ 02, 2012 12:24 am

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η δερματολόγος είπε στη μαμά μου, που έπαιρνε χρόνια κρέμες lancome αλλά τώρα που λεφτά, ότι οι ακριβές κρέμες είναι ψιλό μούφα. της είπε ότι πολύ καλές είναι της frezyderm. εγώ χρησιμοποιώ της vichy και ματιών και ενυδατική. και αντιηλιακό της bebanthol που γενικά η bebanthol η κανονική είναι πολύ καλή.κι εγώ έχω μάυρους κύκλους και βάζω και λίγο ελαιόλαδο και κοιμάμαι όποτε μπορώ, κι αυτό να δεις θαύματα που κάνει!!!!!!!!!

37ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Παρ Μαρ 02, 2012 3:17 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariannita έγραψε:κοριτσια ξερει καμια σας ποσο κοστιζει η la prairie των ματιων?
εγινα κογιοτ,χαλια τα ματακια μου.απελπιστηκα και σκεφτομαι να την παρω γιατι με ριχνει πολυ ψυχολογικα....οχι οτι περισσευουν λεφτα αλλα.. Sad

Μεχρι περσι που πηρα για τελευταια φορα prairie, μετα που τετοιες πολυτελειες, την επαιρνα γυρω στα 135 με την εκπτωση που εκανε ο Χοντος 25%. Τωρα να σου πω δεν ξερω ποσο μπορει να κανει... Επαιρνα την creme cellulaire pour le contour des yeux. Hταν αρκετα καλη. Εχει και καποιες με χαβιαρι ή με φυλλα χρυσου που ειναι απλησιαστες

38ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Παρ Μαρ 02, 2012 3:43 am

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα σας.

Εγώ χρησιμοποιώ κρλεμα ματιών galenic, κρέμα προσώπου bioderma και αντηλιακό (χειμώνα καλοκαίρι για το πρόσωπο λόγω πολύ λευκού δέρματος) της castalia με λίγο χρώμα (γιατί make up φοράω πολύ σπάνια, είμαι ολίγον άχρηστη στο μακιγιάζ). Τέλειο είναι και το "νερό" καθαρισμού για μάτια και πρόσωπο της Bioderma. Το αγοράζω με τα λίτρα!Αυτά τα χρησιμοποιώ 2-3 χρόνια και είμαι ευχαριστημένη. Είναι όλες μάρκες φαρμακείου. Παλιότερα χρησιμοποιούσα Κορρέ γιατί ήταν και ελληνική εταιρεία αλλά δεν μου πολυταίριαζε.

39ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τρι Μαρ 13, 2012 3:05 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εγώ τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ τη cetaphil που τη παίρνω από ενα site 11 euro.. ήμουν πολύ ευχαριστημένη γιατί είναι τελείως φαρμακευτική. Μου τελείωσε όμως και είπα να πειραματιστώ αν κ στο τέλος της εγκυμοσύνης μου, και πήγα τη προηγούμενη εβδομάδα κ πήρα από τα fresh line από το fresh beauty bar τη κρέμα ημέρας την απλή.(μια λευκή). Αυτή διατηρείται στο ψυγείο για 2 μήνες. Ε με που την έβαλα έβγαλα 3 σπυράκια στο πρόσωπο. Είπα να της δώσω άλλη μια ευκαιρία την επόμενη ημέρα κ με ερέθισε (κοκκινίλες κλπ). Αρα προτείνω τη συγκεκριμένη εταιρία μόνο για προϊόντα σώματος... αν κ δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η εγκυμοσύνη μου κ αν δεν έπρεπε να πειραματιστώ σ αυτή τη φάση που βρίσκομαι!

40ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τρι Μαρ 13, 2012 3:19 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kata έγραψε: Παλιότερα χρησιμοποιούσα Κορρέ γιατί ήταν και ελληνική εταιρεία αλλά δεν μου πολυταίριαζε.

Εγω 2 φορες που εχω χρησιμοποιησει Κορρε, ενα body water και μια κρεμα σωματος μου εκαναν κοκκινιλες

41ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τρι Μαρ 13, 2012 3:24 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εγώ ενώ παλιά φορούσα κ κρέμα προσώπου κορρέ, τη σταμάτησα. Τώρα μόνο shower gel και καμιά φορά ενυδατική σώματος...

42ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Οκτ 31, 2012 7:35 am

MariaPap


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ότι έχει να κάνει με το πρόσωπο... χρησιμοποιώ προϊόντα από της Clinique από καθαριστικά, κρέμες επίσης κρέμες για τα μάτια. Υπάρχουν προϊόντα σε πολύ καλές τιμές στο ίντερνετ!

43ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Οκτ 31, 2012 11:55 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tης clinique μου δημιουργούν κάψιμο-τσούξιμο στο πρόσωπο. Από πέρυσι χρησιμοποιώ την bepanthol που είναι για πρόσωπο κ μάτια.

44ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Οκτ 31, 2012 3:00 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ESTEE LAUDER FOR EVER!! Wink Very Happy

45ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Νοε 21, 2012 1:52 am

MariaPap


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bell έγραψε:Tης clinique μου δημιουργούν κάψιμο-τσούξιμο στο πρόσωπο. Από πέρυσι χρησιμοποιώ την bepanthol που είναι για πρόσωπο κ μάτια.

Στάνταρ σου δημιούργησε τότε αλλεργία, συμβαίνει ... η Bepanthol που παίρνεις είναι για κανονική επιδερμίδα μόνο;

46ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 27, 2013 6:27 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ας κανουμε μια ανανεωση στο θεμα!!!

Θελω να αγορασω κρεμα προσωπου (πρωι - βραδυ) για τα ματια (εχω λιγο μαυρους κυκλους) και για καθαρισμο.
Εσεις τι χρησιμοποιητε;;

Επισης: κρεμες gel για τοπικο παχος.
Ποιες ειναι καλες;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Very Happy

47ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 27, 2013 12:33 pm

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
egv εχω κοψει τις ακριβες κρεμες απο μαγαζια θεωρω οτι δεν κανουν τιποτα και ειναι τιγκα στα χημικα και παιρνω η απο φαρμακειο η φυτικες
πολλες φορες φτιαχνω και μονη μου
για κοιταξτε λιγο και το μπλογκ της μαριας φτιαχνει εκπληκτικες κρεμες
πλεον παιρνω απο εκει και πολυ οικονομικες
http://fysikaproionta.blogspot.gr/p/blog-page_2579.html

48ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 27, 2013 12:36 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MamaTheodora έγραψε:Ας κανουμε μια ανανεωση στο θεμα!!!

Θελω να αγορασω κρεμα προσωπου (πρωι - βραδυ) για τα ματια (εχω λιγο μαυρους κυκλους) και για καθαρισμο.
Εσεις τι χρησιμοποιητε;;

Επισης: κρεμες gel για τοπικο παχος.
Ποιες ειναι καλες;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Very Happy

Καλησπερα! Τωρα χρησιμοποιώ biofarma (ειμαι του φυτικου/φυσικου) και ειμαι ευχαριστημενη.

Όσο για τις κρεμες αδυνατισματος... καμια δεν αδυνατιζει πραγματικα, δεν ειναι δυνατον βαζοντας μια κρεμα που απορροφαται μονο απο τις εξωτερικες στοιβαδες της επιδερμιδας να διαλυθει το λιπος που βρισκεται κάτω από το δέρμα...

49ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 27, 2013 12:38 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pana έγραψε:egv εχω κοψει τις ακριβες κρεμες απο μαγαζια θεωρω οτι δεν κανουν τιποτα και ειναι τιγκα στα χημικα και παιρνω η απο φαρμακειο η φυτικες
πολλες φορες φτιαχνω και μονη μου
για κοιταξτε λιγο και το μπλογκ της μαριας φτιαχνει εκπληκτικες κρεμες
πλεον παιρνω απο εκει και πολυ οικονομικες
http://fysikaproionta.blogspot.gr/p/blog-page_2579.html

Ενδιαφερουσα σελιδα, ευχαριστω.

50ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΡΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ !!! Τετ Φεβ 27, 2013 1:05 pm

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rinoula έγραψε:
pana έγραψε:egv εχω κοψει τις ακριβες κρεμες απο μαγαζια θεωρω οτι δεν κανουν τιποτα και ειναι τιγκα στα χημικα και παιρνω η απο φαρμακειο η φυτικες
πολλες φορες φτιαχνω και μονη μου
για κοιταξτε λιγο και το μπλογκ της μαριας φτιαχνει εκπληκτικες κρεμες
πλεον παιρνω απο εκει και πολυ οικονομικες
http://fysikaproionta.blogspot.gr/p/blog-page_2579.html

Ενδιαφερουσα σελιδα, ευχαριστω.

ειναι πολυ καλα ολα
εγω χρησιμοποιω επισης σερουμ με αβοκαντο τελειο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις