Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
285 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 285 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

76Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Δευ Απρ 18, 2011 11:58 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κορίτσια μια απορία.....

χρόνο για τον αντρούλη σας πότε βρίσκετε???..
.εγώ δυσκολεύομαι λίγο....γιατί δεν υπάρχει κανείς να μου κρατήσει τα παιδιά...έτσω και το ένα ...η τα δύο.....μόνο το βραδάκι που κοιμόνται πια μένουμε μόνοι..και αν και πτώμα(εγώ) μου αρέσει...

εσείς??

77Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Δευ Απρ 18, 2011 8:57 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:βρε κορίτσια μια απορία.....

χρόνο για τον αντρούλη σας πότε βρίσκετε???..
.εγώ δυσκολεύομαι λίγο....γιατί δεν υπάρχει κανείς να μου κρατήσει τα παιδιά...έτσω και το ένα ...η τα δύο.....μόνο το βραδάκι που κοιμόνται πια μένουμε μόνοι..και αν και πτώμα(εγώ) μου αρέσει...

εσείς??

Εμείς ομολογουμένως είχαμε χαθεί από τότε που έμεινα έγκυος στις δίδυμες(02/2007)!!!Είχα δύσκολη εγκυμοσύνη-οικτρή θα έλεγα, μετά ήρθαν οι δίδυμες, στο καπάκι είχα αποβολή, νέα εγκυμοσύνη, νέο μωρό..αχταρμάς.Αφού υπηρξε περίοδος-όχι σε εγκυμοσύνη-,που κάναμε να "βρεθούμε"πάνω από μήνα!!!! Τώρα που μεγάλωσε και το 3ο-17μηνών, αρχίσαμε ξανά και αποκτάμαι τους ρυθμούς μας!!Βοήθησε βέβαια και η μετάθεσή του στη γενέτειρά μου! Αφού θέλαμε και 4ο, αλλά δεν γίνεται..κάπου πρέπει να βρούμε τους ρυθμούς μας!!! Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 654316

78Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τρι Απρ 19, 2011 4:26 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamatina έγραψε:Γίναμε κι εμείς τρίτεκνοι!!!! Γεννήθηκε το μωράκι μας την Δευτέρα!!!

Να σας ζήσει!!! Καλή ανατροφή και καλή υπομονή!!!!

79Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τρι Απρ 19, 2011 8:51 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:βρε κορίτσια μια απορία.....

χρόνο για τον αντρούλη σας πότε βρίσκετε???..
.εγώ δυσκολεύομαι λίγο....γιατί δεν υπάρχει κανείς να μου κρατήσει τα παιδιά...έτσω και το ένα ...η τα δύο.....μόνο το βραδάκι που κοιμόνται πια μένουμε μόνοι..και αν και πτώμα(εγώ) μου αρέσει...

εσείς??

Δεν ξέρω... κι εγώ δυσκολευόμουν με τα δύο. Φαντάζομαι τώρα με τα τρία πως θα εξελιχθεί... και έχω και βοήθεια από τους δικούς μου αλλά όχι για να βγαίνουμε συχνά οι δυό μας... πονεμένη ιστορία κι αυτό. Το βράδυ που είμαστε και οι δύο πτώματα...

80Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τρι Απρ 19, 2011 9:45 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mamamatina"]
bou-boukitsa έγραψε:βρε κορίτσια μια απορία.....

χρόνο για τον αντρούλη σας πότε βρίσκετε???..
.εγώ δυσκολεύομαι λίγο....γιατί δεν υπάρχει κανείς να μου κρατήσει τα παιδιά...έτσω και το ένα ...η τα δύο.....μόνο το βραδάκι που κοιμόνται πια μένουμε μόνοι..και αν και πτώμα(εγώ) μου αρέσει...

εσείς??

Δεν ξέρω... κι εγώ δυσκολευόμουν με τα δύο. Φαντάζομαι τώρα με τα τρία πως θα εξελιχθεί... και έχω και βοήθεια από τους δικούς μου αλλά όχι για να βγαίνουμε συχνά οι δυό μας... πονεμένη ιστορία κι αυτό. Το βράδυ που είμαστε και οι δύο πτώματα...[/quot




λοιπον μαμαματινα κατω απο το ποστ σου βλεπω μια κοτουλα και απο πισω της 4 κοτοπουλάκια...!! ετοιμάζεις και το άλλο...?χα..χα..

81Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Πεμ Απρ 28, 2011 12:34 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="bou-boukitsa"]
mamamatina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:βρε κορίτσια μια απορία.....

χρόνο για τον αντρούλη σας πότε βρίσκετε???..
.εγώ δυσκολεύομαι λίγο....γιατί δεν υπάρχει κανείς να μου κρατήσει τα παιδιά...έτσω και το ένα ...η τα δύο.....μόνο το βραδάκι που κοιμόνται πια μένουμε μόνοι..και αν και πτώμα(εγώ) μου αρέσει...

εσείς??
Τώρα το είδα αυτό!!!
Όχι μόλις πριν λίγες ημέρες γέννησα το τρίτο. Στις 11 του μηνός. Να σου πώ πολύ θα ήθελα και τέταρτο αλλά όταν γέννησα ο γιατρός είπε ότι οι προηγούμενη τομή ήταν έτοιμη να ανοίξει! Έχω φοβηθεί πολύ. Αν και αυτό συνέβει γιατί ακόμη και μία μέρα πριν γεννήσω σήκωνα βάρος, τα παιδιά μου κτλ...

Δεν ξέρω... κι εγώ δυσκολευόμουν με τα δύο. Φαντάζομαι τώρα με τα τρία πως θα εξελιχθεί... και έχω και βοήθεια από τους δικούς μου αλλά όχι για να βγαίνουμε συχνά οι δυό μας... πονεμένη ιστορία κι αυτό. Το βράδυ που είμαστε και οι δύο πτώματα...[/quot




λοιπον μαμαματινα κατω απο το ποστ σου βλεπω μια κοτουλα και απο πισω της 4 κοτοπουλάκια...!! ετοιμάζεις και το άλλο...?χα..χα..

82Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τρι Μάης 03, 2011 1:02 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικά, κοριτσάρες μήπως μάθατε, αν θα μας κόψουν ή μειώσουν το επίδομα???? Έκοψαν και τον Αυτιά και δεν μας ενημερώνει κανείς.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

83Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τρι Μάης 03, 2011 1:13 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella έγραψε:τελικά, κοριτσάρες μήπως μάθατε, αν θα μας κόψουν ή μειώσουν το επίδομα???? Έκοψαν και τον Αυτιά και δεν μας ενημερώνει κανείς.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

λένε απο ιουνιο θα κοψουν ...αλλά ποιος ξέρει..εγώ δεν ξερω καν αν θα προλαβω να πάρω κατι..έστω το 2000 ..για επιδομα γέννας βρε παιδί μου...αλλά πάλι εκτος από κατι ανθρώπους με 10 παιδιά δεν παραπονιεται κανένας..οπότε σκασίλα τους των πολιτικών...ετσι και αλλιως στους ιδιους και 3 κ 4 παιδια να εχουν δεν θα τους λειψει κατι..

84Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τετ Μάης 04, 2011 12:17 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα εγω τ εφαπαξ τ πηρα μετα απο 5 μηνες γεννησα φεβρουαριο κ ιουνιο τ πηρα σην τ καθηστεριμενα

85Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τετ Μάης 04, 2011 12:28 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιολετα3 έγραψε:καλημερα εγω τ εφαπαξ τ πηρα μετα απο 5 μηνες γεννησα φεβρουαριο κ ιουνιο τ πηρα σην τ καθηστεριμενα

να ρωτησω κατι..την αιτηση ποτε την ειχεσ κανει...αμεσως?

86Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τετ Μάης 04, 2011 4:00 am

thena

thena
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σασ κορεσ Very Happy
εχω κ εγω 3 παιδακια τον Γιωργο 5+ την Δαναη 3,5 κ τον Ιασονα 1 χρονον τα κλεινει στισ 10/5

εγω για τα επιδοματα ακουσα θα τα δωσουν αναλλογα με τη φορολογικη κ νομιζω ετσι ειναι το σωστο Rolling Eyes
γιατι αυτοσ που ειναι πλουσιοσ γιατι να τα περνει ? καλυτερα να πηγαινουν σε οικογεννιεσ που δεν εχουν κ ακομα καλυτερα να μην επερναν ολοι το ιδιο αλλα παλι με την φορολογικη Wink
κ εμενα θυμαμαι ειχαν αργισει κ ασ τα ειχα κανει γρηγορα τα χαρτια δλδ μαιο γεννησα κ τα πρωτα τα πηρα κατα τον αυγουστο-σεπτεμβριο

87Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τετ Μάης 04, 2011 5:45 am

thalitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κι εγώ καινούρια τρίτεκνη μαμά! ήθελα να σας ρωτήσω όταν το μικρό αίναι νεογέννητο, και τα άλλα 2 πάνε παιδικό σταθμό, τι κάνουμε? τα σταματάμε απο το σχολείο με το φόβο μήπως μεταφέρουν ιώσεις? κι αν δεν έχουμε τη δυνατότητα αυτή?

88Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τετ Μάης 04, 2011 7:06 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thalitsa έγραψε:Κι εγώ καινούρια τρίτεκνη μαμά! ήθελα να σας ρωτήσω όταν το μικρό αίναι νεογέννητο, και τα άλλα 2 πάνε παιδικό σταθμό, τι κάνουμε? τα σταματάμε απο το σχολείο με το φόβο μήπως μεταφέρουν ιώσεις? κι αν δεν έχουμε τη δυνατότητα αυτή?


δεν νομιζω οτι πρεπει να αγχωνεσαι...συνηθίζουν τα παιδάκια....και εγω ετσι σκεφτόμουν στην αρχή αλλά μετα μου λεει μια φιλη μου που έχει έξι....΄΄πως τα καταφερνουν αλλοι που ειναι υπερπολυτεκνοι με 8 και 10 παιδια σε όλες τις ηλικιες και τις τάξεις..και που οι μαναδες γεννανε καθε χρονο...?'' ετσι και εγω σταματησα να ανησυχω και όλα καλα...αν περασουν και καμια ιωση δεν πειραζει,,,περνουν απο μικρα αντισωματα και μετα δεν αρρωσταίνουν.

89Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τετ Μάης 04, 2011 7:16 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thena έγραψε:γεια σασ κορεσ Very Happy
εχω κ εγω 3 παιδακια τον Γιωργο 5+ την Δαναη 3,5 κ τον Ιασονα 1 χρονον τα κλεινει στισ 10/5

εγω για τα επιδοματα ακουσα θα τα δωσουν αναλλογα με τη φορολογικη κ νομιζω ετσι ειναι το σωστο Rolling Eyes
γιατι αυτοσ που ειναι πλουσιοσ γιατι να τα περνει ? καλυτερα να πηγαινουν σε οικογεννιεσ που δεν εχουν κ ακομα καλυτερα να μην επερναν ολοι το ιδιο αλλα παλι με την φορολογικη Wink
κ εμενα θυμαμαι ειχαν αργισει κ ασ τα ειχα κανει γρηγορα τα χαρτια δλδ μαιο γεννησα κ τα πρωτα τα πηρα κατα τον αυγουστο-σεπτεμβριο
εγώ πάλι διαφωνώ με αυτό... ποσο οριο θα βάλουν δηλαδή?? εμεις κανουμε δηλωση με 24000-25000 κ θα μου το κοψουν?????? θα το κρατησουν σ αυτους που εχουν 12000??? Δεν ξερω βρε κοριτσια γιατι δεν ξεσηκώνονται οι συλλογοι!!!!Κατι παιζει δεν μπορεί!! Είχαν πάει στα δικαστήρια για το πολυτεκνικό κ το κέρδισαν, αλλά τώρα τουμπεκα!!!!!!!Who knows...... Ωραία κοινωνική πολιτική κάνουν οι κυβερνώντες,εεεεεεε?????? Ούτε βάφτιση θα κάνω ούτε τίποτα!!! Όσο για σας που ακόμα δεν τα πήρατε, μην ανησυχείτε, θα τα πάρετε αναδρομικά, ακόμα κι αν το κόψουν ολοκληρωτικά.. εκτός κι αν βαρέσουμε επίσημο φαλιμέντο,οπότε........
Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 679259 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 679259 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 679259 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 679259 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 679259 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 679259 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 679259

90Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Τετ Μάης 04, 2011 7:51 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella έγραψε:
thena έγραψε:γεια σασ κορεσ Very Happy
εχω κ εγω 3 παιδακια τον Γιωργο 5+ την Δαναη 3,5 κ τον Ιασονα 1 χρονον τα κλεινει στισ 10/5

εγω για τα επιδοματα ακουσα θα τα δωσουν αναλλογα με τη φορολογικη κ νομιζω ετσι ειναι το σωστο Rolling Eyes
γιατι αυτοσ που ειναι πλουσιοσ γιατι να τα περνει ? καλυτερα να πηγαινουν σε οικογεννιεσ που δεν εχουν κ ακομα καλυτερα να μην επερναν ολοι το ιδιο αλλα παλι με την φορολογικη Wink
κ εμενα θυμαμαι ειχαν αργισει κ ασ τα ειχα κανει γρηγορα τα χαρτια δλδ μαιο γεννησα κ τα πρωτα τα πηρα κατα τον αυγουστο-σεπτεμβριο
εγώ πάλι διαφωνώ με αυτό... ποσο οριο θα βάλουν δηλαδή?? εμεις κανουμε δηλωση με 24000-25000 κ θα μου το κοψουν?????? θα το κρατησουν σ αυτους που εχουν 12000??? Δεν ξερω βρε κοριτσια γιατι δεν ξεσηκώνονται οι συλλογοι!!!!Κατι παιζει δεν μπορεί!! Είχαν πάει στα δικαστήρια για το πολυτεκνικό κ το κέρδισαν, αλλά τώρα τουμπεκα!!!!!!!Who knows...... Ωραία κοινωνική πολιτική κάνουν οι κυβερνώντες,εεεεεεε?????? Ούτε βάφτιση θα κάνω ούτε τίποτα!!! Όσο για σας που ακόμα δεν τα πήρατε, μην ανησυχείτε, θα τα πάρετε αναδρομικά, ακόμα κι αν το κόψουν ολοκληρωτικά.. εκτός κι αν βαρέσουμε επίσημο φαλιμέντο,οπότε........
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και εγω συμφωνω μαζί σου..ποιο όριο..με βάση τι?,,,δεν θα επρεπε αυτο να αλλαζει αναλογα με τα παιδια?,,,,γιατι αν το 40.000 λενε οριο για τριτεκνους...και ο αλλος που εχει 13 παλι 40.000 πρεπει να εχει ..μα αυτος με αυτα τα λεφτα δεν μπορει ουτε να τα ταισει....
μη το ψαχνετε κοριτσια η αδικια σε ολο της το μεγαλειο..!!
ασε που παλι καποιοι αγροτες οι αλλοι που δεν τα δηλωνουν θα περνουν χωρις να πρεπει αρα πάλι άδικα δηλαδη...και θα την πληρωσουν οσοι ειναι υπαλλυλοι και δεν μπορουν να κρυψουν αυτα που βγαζουν...

91Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Πεμ Μάης 05, 2011 3:20 am

supermamaka


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπέρα κι από μένα, τρίτεκνη μανούλα εντός ολίγων ημερών. Very Happy

92Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Πεμ Μάης 05, 2011 7:10 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermamaka έγραψε:καλησπέρα κι από μένα, τρίτεκνη μανούλα εντός ολίγων ημερών. Very Happy

Με το καλό supermamaka!!!!!!!!! Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 654316 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 654316 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 654316 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 654316 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 654316 Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 654316

93Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Πεμ Μάης 05, 2011 7:35 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermamaka έγραψε:καλησπέρα κι από μένα, τρίτεκνη μανούλα εντός ολίγων ημερών. Very Happy

Με το καλό κοριτσάκι!!! Να μας ενημερώσεις!!!

94Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Πεμ Μάης 05, 2011 11:02 am

supermamaka


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.

95Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Παρ Μάης 06, 2011 10:02 am

thalitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:
thalitsa έγραψε:Κι εγώ καινούρια τρίτεκνη μαμά! ήθελα να σας ρωτήσω όταν το μικρό αίναι νεογέννητο, και τα άλλα 2 πάνε παιδικό σταθμό, τι κάνουμε? τα σταματάμε απο το σχολείο με το φόβο μήπως μεταφέρουν ιώσεις? κι αν δεν έχουμε τη δυνατότητα αυτή?


δεν νομιζω οτι πρεπει να αγχωνεσαι...συνηθίζουν τα παιδάκια....και εγω ετσι σκεφτόμουν στην αρχή αλλά μετα μου λεει μια φιλη μου που έχει έξι....΄΄πως τα καταφερνουν αλλοι που ειναι υπερπολυτεκνοι με 8 και 10 παιδια σε όλες τις ηλικιες και τις τάξεις..και που οι μαναδες γεννανε καθε χρονο...?'' ετσι και εγω σταματησα να ανησυχω και όλα καλα...αν περασουν και καμια ιωση δεν πειραζει,,,περνουν απο μικρα αντισωματα και μετα δεν αρρωσταίνουν.

thanx bouboukitsa!
Wink

96Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:31 am

FROSI

FROSI
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΛΟ!!!ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΙΤΕΚΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ) ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΤΟΥ 2012!ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑ!!!
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΛΥΣΕΤΕ...
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ; ΠΩΣ ΧΩΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ; ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ; ΑΝ ΝΑΙ ΠΗΡΑΤΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ; ΦΙΛΑΚΙΑ!!

97Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Σαβ Ιουλ 23, 2011 4:15 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
FROSI έγραψε:ΑΛΟ!!!ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΙΤΕΚΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ) ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΤΟΥ 2012!ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑ!!!
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΛΥΣΕΤΕ...
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ; ΠΩΣ ΧΩΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ; ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ; ΑΝ ΝΑΙ ΠΗΡΑΤΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ; ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Tι χαρα πηρα , κι εγω εχω εναν μπεμπη 17 μηνων και σε κανα μηνα θα γεννησω δυο κοριτσακια..Εχω ψαξει για αυτοκινητο και ειναι πολυ λιγα αυτα που χωρανε τρια καθισματακια
θα σε ενημερωσω ποια ειναι και αν συμφερει να τα παρεις μεταχειρισμενα ή με κοκκινες πινακιδες.. Τα φιλια μου και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

98Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Σαβ Ιουλ 23, 2011 4:28 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nα σας ρωτησω βρε μανουλες μολις γεννησεις που πας και καταθετεις τα χαρτια για να παρεις το τριτεκνικο επιδομα??

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

99Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Σαβ Ιουλ 23, 2011 5:38 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lidiaki έγραψε:Nα σας ρωτησω βρε μανουλες μολις γεννησεις που πας και καταθετεις τα χαρτια για να παρεις το τριτεκνικο επιδομα??

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ..

ΣΤΟ ΟΓΑ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙς ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΡΙΤΕΚΝΟΥ...Η ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΒΡΕΙς ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΟΓΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΣΟΥ..

ΠΑΝΤΩς ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΤΟΥ 2011..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩς ΠΡΙΝ ΤΟ 2012 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΝΕΙς...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!

100Τριτεκνη οικογενεια - Σελίδα 4 Empty Απ: Τριτεκνη οικογενεια Σαβ Ιουλ 23, 2011 5:47 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
lidiaki έγραψε:Nα σας ρωτησω βρε μανουλες μολις γεννησεις που πας και καταθετεις τα χαρτια για να παρεις το τριτεκνικο επιδομα??

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ..

ΣΤΟ ΟΓΑ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙς ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΡΙΤΕΚΝΟΥ...Η ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΒΡΕΙς ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΟΓΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΣΟΥ..

ΠΑΝΤΩς ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΤΟΥ 2011..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩς ΠΡΙΝ ΤΟ 2012 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΝΕΙς...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!

Eυχαριστω πολυ για την πληροφορια , ναι ξερω οτι αργεις να τα παρεις τα λεφτα κανει απο 6 μεχρι και 16 μηνες!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις