Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
132 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 132 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙ, Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΠΑΝΤΙ, Ο ΜΙΚΙ ΚΙΚΗ, Ο ΛΥΚΟΣ ΚΙΚΟΣ, ΤΟ ΝΕΡΟ ΝΕΟ, ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ή ΑΣΤΗΝΕΕΕΕΕ, ΤΟ ΠΑΜΕ ΠΑΝΕ, Η ΒΟΛΤΑ ΜΠΟΤΑ,
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ....
ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ ΕΙΧΕ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΜΠΑΜΠΑΜΠΑΜΠΑΜΠΑ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....
ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΞΕΧΑΣΑ.... ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΠΑΠΙΛΑ αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 215994

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οι καλύτερες λέξεις που έχω ακούσει από την κόρη μου είναι <πήραμε τζιν> που σημαίνει βάλαμε βενζίνη.
Και το άλλο μια μέρα της λέω <ο μπαμπάς σε λατρεύει>. Οχι μου λεει ο μπαμπάς με αγαπάει. Εσυ με λατρεύεις και ειμαι η ζωή σου! Βέβαια όλες οι λέξεις στην μπεμπεκίστικη διάλεκτο.

http://istoriestismamas.blogspot.com

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:...Επίσης όταν του πεις 'οριστε μας' κλαίει με μαύρο δάκρυ!

Δεν το πιστεύω!!! Του είπε κανείς μαλώνοντάς τον και το έμεινε???

stavas έγραψε:Οι καλύτερες λέξεις που έχω ακούσει από την κόρη μου είναι <πήραμε τζιν> που σημαίνει βάλαμε βενζίνη.
Και το άλλο μια μέρα της λέω <ο μπαμπάς σε λατρεύει>. Οχι μου λεει ο μπαμπάς με αγαπάει. Εσυ με λατρεύεις και ειμαι η ζωή σου! Βέβαια όλες οι λέξεις στην μπεμπεκίστικη διάλεκτο.

Καλά φοβερή ε??? Έχω λιώσει στο γέλιο!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια εμένα δεν είναι καλά καλά 4 μηνών και έχει τώρα μια ώρα που έχει ξυπνήσει και δεν έχει βάλει γλώσσα μέσα της!
Κάνει συνέχεια "Αααααα! Ααααα! Γγγγγγγ! Αουουουουουαααα!" Κι άλλα τέτοια. Ο άντρας μου έχει δυναμώσει την τηλεόραση για να μπορεί να ακούει κι αυτή φωνάζει πιο δυνατά!
αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 215994
Καλά μας έχει τρελάνει σας λέω!
Και με την καλή αλλά και με την κακή έννοια....

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωραιο θεματακι εριξα πολυ γελιο!!!

Η κορη μου ακομα δεν λεει πολλα τα βασικα αλλα γελαμε πολυ οταν κανει καμια ζημια και την ρωταμε,"Χριστινα εκανες καμια ζημιουλα?" και αυτη μας απανταει "αος",το οποιο σε μεταφραση σημαινει αλλος το εκανε χα χα!!

και οταν πιανει κατι που καιει λεει γκαει ,γκαει μαμα!!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
toutounaki έγραψε:...Επίσης όταν του πεις 'οριστε μας' κλαίει με μαύρο δάκρυ!

Δεν το πιστεύω!!! Του είπε κανείς μαλώνοντάς τον και το έμεινε???


Εγώ κάποια φορά του το είπα σε έντονο ύφος, γιατί έβαζε τα χεράκια μέσα στο πιάτο του αλλά απ' όλα όσα του είπα, αυτό του έμεινε... Τώρα όταν του πεις 'ορίστε μας' αρχίζει τα κλάματα και μάλιστα γοερά....

Επίσης όταν δει το στήθος τρέχει γελαστός μπουσουλώντας και φωνάζει έι, έι, έι, έι!!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επίσης, όταν είμαστε στο αυτοκίνητο του κουνιάδου μου και κάποιος του την έδωσε στο πίσω φανάρι, ο κουνιάδος μου έλεγε εκνευρισμένος 'α, ρε πούστη μου'. Και όταν σταμάτησε άρχισε ο δικός μου πούτι, πούτι πούτι! Ευτυχώς έκτοτε δεν το ξαναείπε και φυσικά ούτε εγώ του το θυμίζω καλού κακού!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το καλυτερο θεμα που θα μπορουσα να διαβασω σημερα!Να στε καλα κοριτσια με τα υπεροχα μωρακια σας!
Ο μεγαλος μου μεχρι πριν καποιους μηνες τις γιαγιαδες του τις φωναζε γκαγκα!
Ηταν απολαυση να τον ακους!Οσα παιδια καθε ηλικιας μεχρι παιδια λυκειου κ πανω βλεπει στο δρομο τα φωναζει νινιιι!!!Τωρα ποιος ειναι το νινι και ποιος οχι ειναι αλλο θεμα...!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα η βαφτιστήρα μου μιλάει βλάχικα!!!!Λεει το ΝΙ και το ΛΙ όπως η Αμαλία στο παρα πέντε!!! Απίστευτο γελιο!!! Και οι γονεις της και οι 2 ειναι από Αθηνα και δεν μιλάνε ετσι!!!Κι αν τι ρωτάς τί εισαι ?? Απανταει ΚΟΥΚΑ!!!! Γιατι όλοι της λένε οτι ειναι κούκλα!!! Επίσης πλέον μας φωναζει νονάκα και νονούκο και πεθαίνουμε!!!! Αντε να δω τι θα κανουμε τώρα που θα έρθει κι η κορη μας !! Pampers θα χρειαζόμαστε!!!

Litsaki89

Litsaki89
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
επειδη τωρα περιμενω το πρωτο μου η ανεψια μου λεει το κομπιουτερ τησ τηλεορασησ μπικικο το σ αγαπαω παπαω γω σενανε δεν θελω νε φελω ή ασε μουου οταν την ρωτασ τι εισαι? σου λεει ομοφη εχει ενα παπακι και το λεει πιπινι μου το μικρο το λεει κουκουλικο.... αχ θα μασ τρελανουν αυτα τα μωρα!!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως πολυ ωραιο θεμα!εμενα ειναι 5 χρονων αλλα λεει ακομα καποιες λεξεις περιεργα!πχ τον αερα τον λεει αρεα,προσπαθω να της το διορθωσω αλλα τιποτα!παλιοτερα και αυτη το κουκλα το ελεγε κουκα,οταν θελει κορν φλεικς μου λεει θελω κο κον(τα μπερδευει μαλλον με τα ποπ κορν)δεν μου ερχεται κατι αλλο αλλα σιγουρα ελεγε πρισσοτερα αλλα δεν τα θυμαμαι αυτην την στιγμη!ωρες ωρες ομως μου λεει κατι κουβεντες και μενω αγαλμα!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα τα παπουτσια τα λεει π..τσα Very Happy Very Happy
και μια μερα της εφυγε το ενα στο δρομο και φωναζε δυνατα μαμα π..τσα
μαμα π..τσα τετοιο ρεζιλικι μεσα στο λητω

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Κορίτσια εμένα δεν είναι καλά καλά 4 μηνών και έχει τώρα μια ώρα που έχει ξυπνήσει και δεν έχει βάλει γλώσσα μέσα της!
Κάνει συνέχεια "Αααααα! Ααααα! Γγγγγγγ! Αουουουουουαααα!" Κι άλλα τέτοια.

Εμένα η κόρη σου μου είπε και "κόι κόι" Razz Razz Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ, το παρακατω μας συνέβη την προηγούμενη βδομάδα, παίζαμε χαρτια με τον Αλέξανδρο και άρχισε να λέει τα φύλλα "άσο, δύο, τρία, τέσσερα...βαλές, ντάμα, παπάς (όχι ρήγας)". Μετα ξεκίνησε να λέει "δυάρι, τριάρι, τεσσάρι...δεκάρι, βαλέρι, νταμάρι Razz , π@π@ρι Embarassed Laughing tongue cyclops "
Ψοφήσαμε στο γέλιο...
αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 654316 αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 654316 αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 654316

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Tziz έγραψε:Κορίτσια εμένα δεν είναι καλά καλά 4 μηνών και έχει τώρα μια ώρα που έχει ξυπνήσει και δεν έχει βάλει γλώσσα μέσα της!
Κάνει συνέχεια "Αααααα! Ααααα! Γγγγγγγ! Αουουουουουαααα!" Κι άλλα τέτοια.

Εμένα η κόρη σου μου είπε και "κόι κόι" Razz Razz Razz

Laughing Laughing Laughing

Nena έγραψε:Αχ, το παρακατω μας συνέβη την προηγούμενη βδομάδα, παίζαμε χαρτια με τον Αλέξανδρο και άρχισε να λέει τα φύλλα "άσο, δύο, τρία, τέσσερα...βαλές, ντάμα, παπάς (όχι ρήγας)". Μετα ξεκίνησε να λέει "δυάρι, τριάρι, τεσσάρι...δεκάρι, βαλέρι, νταμάρι Razz , π@π@ρι Embarassed Laughing tongue cyclops "
Ψοφήσαμε στο γέλιο...
αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 654316 αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 654316 αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 654316

Ωραίος ο Αλέξανδρος!!!
Πόσο χρονών είναι?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιποοοον εμενα ο Κωνσταντινουλης εχει αρχισει και λεει τα εξης..

- Τι κανεις Κωνσταντινε;;
- Καλααααααα (απανταει)!!!


- Τι έκανες;;;
-Κακαααα!!!(οταν λερωνετε αυτο χαχαχα)

Επισης οολη μερα φωναζει γκοοοοοολ!!
Αλλα το πιο γλυκο ειναι που λεει μπεμπαααα!! αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 669659 αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 669659 αστειες λεξουλες που λενε τα παιδακια μας - Σελίδα 2 669659

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΗ ΟΦΟΡΜΗ
ΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΜΟΚΟΤΗΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΜΟΤΡΙΑ ΜΟΚΟΤΡΙΑ
ΟΠΟΤΕ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΗΤΑΝ : Very Happy Very Happy Very Happy ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΟΚΟΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΜΟΚΟΤΗΝΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΟΦΟΡΜΗ

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΣ. ΦΩΝΑΖΕ ΚΑΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΤΡΕΧΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΥΤΟΣ ΕΚΛΕΓΕ ΚΑΙ ΝΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΑΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΑΚΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΛΑΜΑ ΑΥΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ ΚΛΑΜΑΤΟΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΑ ΤΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΜΕ Razz

vavel

vavel
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η κόρη μου λέει τον πατέρα της babyyyy και με ναζιάρικο ύφος κι επειδή της αρέσει πολύ το μωβ, ότι χρώμα και να της δείξεις λέει οτι είναι μωβ αλλά καταλαβαίνεις οτι ξέρει τη διαφορά.Όταν θέλει να ρωτήσει κάτι λέει συνέχεια πούντο κι όταν δεν καταλαβαίνει εεεε?Τον φίλο μας τον Μπάμπη τον λέει barbie Laughing και με μια χαρά απερίγραπτη.Το κόκι που είναι μόνιμο είναι όχι και το ναι είναι νιαι. Το εγώ και το μένα πάει κι έρχεται. Κι όταν κάνει κακά λέει, sorry *Ω!Μαμά κώλο*. Απίστευτο γέλιο Embarassed

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια φορα ειχε βρασει η γιαγια της κουνουπιδι και τη ρωταει η δικια μου "Ατο τι ειναι?"
και λεει η μαμα μου αυτο ειναι κουνουπιδι για να φαμε.
Και λεει η Αλεξ "Ααα οτσι ΚΟΥΠΟΥΝΙΔΙ!!!!" Razz Razz Razz

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΡΟΔΑΝΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ! ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ,"ΠΑΠΑΡΔΑΛΗ", ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΙ, "ΝΟΥΝΕΛΙ", ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ,"ΠΑΠΟΥΤΑ" ΚΑΙ ΤΟΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΘΕΙΟ ΤΟΝ ΛΕΕΙ" ΣΙΟ ΜΠΑΜΠΑ" ΔΗΛΑΔΗ "ΘΕΙΟ ΜΠΑΡΜΠΑ" Laughing ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΘΑΝΑΣΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΕ "ΣΙΟ ΜΠΑΜΠΑ". Very Happy

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχα...και μας την καμηλοπάρδαλη, παπαρδαλη την λέει. Την Barbie, εμας αντίθετα την λέει Μπάμπη. Αφου η πεθερά μου που την κρατάει, με πήρε τηλέφωνο μια μέρα,να με ρωτήσει έαν έχουμε κανα φίλο Μπάμπη γιατί λύσσαξε. Αυτή ήθελε να ακούσει το τραγούδι της Barbie. Α, και την Tinkerbell τη λέει Μπίλελε. Λέει και άλλα διάφορα καθημερινά, αλλά δεν μου 'ρχονται τώρα!!

Maria S

Maria S
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα είπε την πρώτη λεξούλα (μπαμπά) 6 μηνών αλλά από νεογέννητο φαινόταν ότι θα μιλήσει πολύ γρήγορα!!
Τώρα εκτος από τα κλασικά μπαμπά, μαμά, παππού, γιαγιά, νονό και μίμη (τον θείο Δημήτρη), νενό (νερό), τάτα (βόλτα), τατά (κακά), ντό (είναι το γκόλ από την διαφήμηση με τον Gummy bear), νάν (νάνι), πίλα (πιπίλα), νιάν (γατούλα), πλι (κάνουν οι πετρούλες που πετάμε στη θάλασσα), τάτο (κάτω), νίνι (ο μουσικός Winnie Που την νανουρίζει για να κοιμηθεί) τώρα δείχνει συνεχώς τον υπολογιστή και λέει 'κά' και μάλλον εννοεί να μιλήσουμε με κάποιον στο skype. Αλλά το καλύτερο που κάνει είναι να έρχεται και να μας λέει 'πούφ' και να κουνάει το χέρι της μπροστά στη μύτη της!!! Ρίχνω απίστευτο γέλιο με την έκφραση που παίρνει... Τι κάνουν τα ζουζούνια και μας τρελαίνουν!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα ωραιο θεμα!αν κ δεν μπορω να διαβασω ολες τις απαντησεις.
ο δικος μου 2 χρονων τωρα λεει διαφορα τα περισσοτερα μπερδεμενα!
με αυτο που γελαμε ειναι με τη λεξη "υπολογιστης"μας λεει "πουστής"χαχαχαχαχα
επισης κοτοπουλακι=κοποτουλακι,γκαζον=γκαγκον,χυμο=μυμο κ διαφορα αλλα που δεν μουρχονται τωρα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις