Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα σε ολες!ειμαι καινουργια στην παρεα και του FORUM και των "μαμαδων"!ειμαι στην 9 εβδομαδα εγυμοσυνης και πραγματικα τρεμω στην ιδεα μιας αποβολης.Ναχτυπησω ξυλο ολα πανε κατευχην μεχρι τωρα αλλα ακουω τοσα πολλα γυρω μου που δεν μπορω να ηρεμισω και να το απολαυσω....Μεχρι ποτε ειναι μεγαλυτερο το ποσοστο αποβολησ?

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!
ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΡΕΑΖΕΣΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ?ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΑΔΙΚΑ.
ΟΙ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΙΝΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΖΩΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ.ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΧΩΡΟΥΣ ΜΕ ΠΟΛΥΚΟΣΜΙΑ Κ ΤΣΙΓΑΡΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΕΛΕΙ Κ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΙΜΙΝΟ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΗΝ ΦΟΡΤΟΝΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ.
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ.

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
steef έγραψε:καλησπερα σε ολες!ειμαι καινουργια στην παρεα και του FORUM και των "μαμαδων"!ειμαι στην 9 εβδομαδα εγυμοσυνης και πραγματικα τρεμω στην ιδεα μιας αποβολης.Ναχτυπησω ξυλο ολα πανε κατευχην μεχρι τωρα αλλα ακουω τοσα πολλα γυρω μου που δεν μπορω να ηρεμισω και να το απολαυσω....Μεχρι ποτε ειναι μεγαλυτερο το ποσοστο αποβολησ?


kalwsir8es koritsaki....se katalavainw...ki egw perimenw to prwto mou mwraki kai stin arxi etrema ki egw ton iskio mou....twra to exw psilo3eperasei....prospa8ise na to apovalleis...an kai pisteyw einai fysiologiko epeidi ginomaste prwti fora manoules....pantws ta pososta apovolis meta tin 12 vdomada meiwnontai 8eamatika....ola 8a pane kala....einai megalo pragma na kouvalame mia zwoula mesa mas omws prepei na eimaste xalares k na kanoume 8etikes skepseis....filakia

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina780 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!
ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΡΕΑΖΕΣΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ?ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΑΔΙΚΑ.
ΟΙ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΙΝΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΖΩΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ.ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΧΩΡΟΥΣ ΜΕ ΠΟΛΥΚΟΣΜΙΑ Κ ΤΣΙΓΑΡΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΕΛΕΙ Κ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΙΜΙΝΟ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΗΝ ΦΟΡΤΟΝΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ.
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ.


δεν ειναι οτι κανω αρνητικες σκεψεις απλα φοβαμαι ΠΑΑΑΑΡΑ πολυ.πιστευω οτι μολις μπω στον τεταρτο θα ξεκολλησω,γιατι σε οσουσ το εχω πει(δεν ειναι και πολλοι)ειναι σε φαση εεεε νωριιιιςςςςς ειναι ακοοοομα.....αν δε δεσει το μωροοοοοοο κτλ.ναι δεν ειμαι χαζη ξερω οτι θελει πολυ προσοχη στην αρχη αλλα ειναι τοσο παραλογο που χαιρομαι απο τωρα???? Crying or Very sad

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
oxi vevaia...kaneis den mporei na sou sterisei to na xairesai.....se osous sto lene ayto min tous 3anapeis kai tipota!!!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spapastamou έγραψε:
steef έγραψε:καλησπερα σε ολες!ειμαι καινουργια στην παρεα και του FORUM και των "μαμαδων"!ειμαι στην 9 εβδομαδα εγυμοσυνης και πραγματικα τρεμω στην ιδεα μιας αποβολης.Ναχτυπησω ξυλο ολα πανε κατευχην μεχρι τωρα αλλα ακουω τοσα πολλα γυρω μου που δεν μπορω να ηρεμισω και να το απολαυσω....Μεχρι ποτε ειναι μεγαλυτερο το ποσοστο αποβολησ?


kalwsir8es koritsaki....se katalavainw...ki egw perimenw to prwto mou mwraki kai stin arxi etrema ki egw ton iskio mou....twra to exw psilo3eperasei....prospa8ise na to apovalleis...an kai pisteyw einai fysiologiko epeidi ginomaste prwti fora manoules....pantws ta pososta apovolis meta tin 12 vdomada meiwnontai 8eamatika....ola 8a pane kala....einai megalo pragma na kouvalame mia zwoula mesa mas omws prepei na eimaste xalares k na kanoume 8etikes skepseis....filakia

thanks dear.....!που θα παει θα περασει το ατιμο το πρωτο τριμηνο!!!!!με το καλα να δεχτεις στην αγκαλια σου το bebe soy!!!!

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ <ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ>ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ Κ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ.ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΝΑ <ΔΕΣΕΙ>ΤΟ ΜΩΡΟ???ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ?
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.ΞΕΦΟΥΡΝΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΛΑΒΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ.
ΜΗΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟΥΣ.
ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ,ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ΄ΕΥΧΗΝ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.....

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina780 έγραψε:ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ <ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ>ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ Κ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ.ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΝΑ <ΔΕΣΕΙ>ΤΟ ΜΩΡΟ???ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ?
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.ΞΕΦΟΥΡΝΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΛΑΒΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ.
ΜΗΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟΥΣ.
ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ,ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ΄ΕΥΧΗΝ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.....
χαχαχαχα κανονικα γλυκο του κουταλιου...!σε ευχαριστω κοριτσακι μου να σαι καλα!!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
steef έγραψε:
spapastamou έγραψε:
steef έγραψε:καλησπερα σε ολες!ειμαι καινουργια στην παρεα και του FORUM και των "μαμαδων"!ειμαι στην 9 εβδομαδα εγυμοσυνης και πραγματικα τρεμω στην ιδεα μιας αποβολης.Ναχτυπησω ξυλο ολα πανε κατευχην μεχρι τωρα αλλα ακουω τοσα πολλα γυρω μου που δεν μπορω να ηρεμισω και να το απολαυσω....Μεχρι ποτε ειναι μεγαλυτερο το ποσοστο αποβολησ?


kalwsir8es koritsaki....se katalavainw...ki egw perimenw to prwto mou mwraki kai stin arxi etrema ki egw ton iskio mou....twra to exw psilo3eperasei....prospa8ise na to apovalleis...an kai pisteyw einai fysiologiko epeidi ginomaste prwti fora manoules....pantws ta pososta apovolis meta tin 12 vdomada meiwnontai 8eamatika....ola 8a pane kala....einai megalo pragma na kouvalame mia zwoula mesa mas omws prepei na eimaste xalares k na kanoume 8etikes skepseis....filakia

thanks dear.....!που θα παει θα περασει το ατιμο το πρωτο τριμηνο!!!!!με το καλα να δεχτεις στην αγκαλια σου το bebe soy!!!!


s'eyxaristw poly glykia mou ki esy to idio....!!!

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλως ηρθες στην παρε μας.και να εχεις μια καλη και τελειωμανη εγκυμοσυνη.και μην αγχωνεσαι για τιποτα να σκεφτεις θετικα και ολα θα πανε καλα

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="eleni24"]καλως ηρθες στην παρε μας.και να εχεις μια καλη και τελειωμανη εγκυμοσυνη.και μην αγχωνεσαι για τιποτα να σκεφτεις θετικα και ολα θα πανε καλα[/qu

σε ευχαριστω κοριτσακι μου!!!καλως σας βρηκα!!!

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
λογικα εισαι του οκτωβριου,εχουμε και αναλογο φορουμ,ελα να τα λεμε?

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε βρε μην αγχωνεσαι γιατι το μωρακι οσο μικρο και να ειναι νιωθει τη ψυχολογια σου.Δεν διαβασα τι σου εγραψαν τα αλλα κοριτσια γιατι δε προλαβαινω παντως μετα τη 12η εβδομαδα οι πιθανοτητες αποβολης μειωνονται σχεδον 90% αλλα γενικα αν η εγκυμοσυνη σου ειναι φυσιολογικη δεν εχεις λογο να το σκεφτεσαι αυτο.Ενταξει κι εγω το ψιλοφοβομουν ομως μεσα μου σκεφτομουν οτι ολα καλα θα πανε,οπως κι εγινε.Να μην σηκωνεις καθολου βαρος αν μπορεις,να μη σκυβεις,και γενικα καθολου αποτομες κινησεις!Καλη εγκυμοσυνη ευχομαι και κοιτα να την ευχαριστηθεις ειναι υπεροχη περιοδος στη ζωη της γυναικας!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλωσήρθες και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!
Γιατι τετοιες σκεψεις;;;;;;;;
Τωρα πρεπει να εισαι χαρουμενη και φυσικα θετικη ενεργεια και θετικες σκεψεις, αυτα ειναι το παν οχι μονο για την εγκυμοσυνη αλλα γενικως για την πορεια της ζωής μας.
Περασα κι εγω μια αποβολη με πολυ ασχημο τροπο ομως αυτο δεν με εκανε στην επομενη εγκυμοσυνη μου να φοβαμαι και ιδιως να σκεφτομαι αρνητικα.
Καταλαβαινω οτι εχεις ακουσει πολλα μα λες ¨ακουω¨πολλά, που τα ακους;;
Ποιος τα λεει αυτα ενω εσυ εισαι μροστα;; Για μενα ειναι λαθος, δεν κανουν τετοιες συζητησεις μπροστα σε μια εγκυο κοπελα, οποτε να αποφευγεις παρέες και άτομα που συζητανε για τόσο ασχημες καταστασεις!!
Εσυ τωρα εχεις γελιο χαρα ευτυχια και πρεπει να τα χαρεις, οι 9 μηνες ειναι πολυ ομορφη περιοδος, απολαυσε την οσο μπορεις!!!!!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλώς ήρθες!!!
το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μην ακούς όλες αυτές τις ιστορίες αποβολών που σου λένε οι άλλοι όταν είσαι έγκυος...
εγώ θυμάμαι στην εγκυμοσύνη μου όλοι θυμόντουσαν και από μία ιστορία, και με έκαναν να αγχώνομαι κάθε μέρα.
και εγώ αντί να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου φοβόμουν για τα χειρότερα, και τι κατάλαβα??

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
άντε καλε όλα καλα θα πανε! μη σκεφτεσαι τιποτα και προχωρα ακαθεκτη....
να του μιλας για να μαθαινει τη φωνη σου και να δεις που αργοτερα που θα κλωτσαει, με το που θα το ακουμπας και θα του μιλας θα απλωνεται και θα χαλαρωνει!
Και μενα τις ιδιες μαλ...μου λεγανε..μη λες τιποτα ακομα για την εγκυμοσυνη, να δεσει το παιδι κλπ...λες και αν ειναι να γινει το κακο θα ειναι επειδη ανακοινωνω εγω αμεσως τις εγκυμοσυνες μου!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ 9Η ΕΙΜΑΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ. ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ;
ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ...
ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.
ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΛΕΙΠΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεινα εγκυος με την 6η προσπαθεια εξωσωματικης, ολη την εγκυμοσυνη τη περασα με σφιγμενη καρδια μηπως και κατι συμβει. πηρα μια μικρη ανασα στην αυχενικη διαφανεια και ειπα πως ειμαι "λιγο" εγκυος στο β επιπεδου! μεχρι και που εκανα εισαγωγη για να γεννησω δεν ειχα αφησει τον εαυτο μου να χαρει. τι καταλαβα? περασα την πιο ομορφη περιοδο της ζωης μου μεσα στο αγχος.... δεν στο προτεινω! ζησε οσο πιο "αναλαφρα" μπορεις και να γευτεις τη καθε στιγμη. ΤΙΠΟΤΑ δεν θα συμβει(αρκει να προσεχεις βεβαια)!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia sas eyxaristw para poly gia to endiaferon sas!me exete hdh xalarwsei arketa!!!!!!!!!!!! flower

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΤΟΤΕ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΤΟΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!ΧΑΧΑ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ-ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΡΑΖΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!!

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειχα μια πολυ καληη εγκυμοσυνη μεχρι τον πεμπτο που ειχα προωρες συσπασεις.δεν φοβηθηκα ΠΟΤΕ δεν σκεφτηκα οτι μπορει να χασω το παιδι μου επερνα το χαπακι μου και ολα καλα τωρα την επομενη κυριακη γινεται 2 χρονων.απο την στιγμη που δεν εχεις καποιο θεμα μην αγχωνεσαι γιατι στο τελος θα γεννησεις και δε θα θυμασαι τιποτα παρα μονο το αγχος!!!!!!αγχος θα εχεις απο τη στιγμη που θα γεννηθει.θα τρωει???γιατι δεν τρωει?τρωει??γιατι τρωει πολυ?ποτε θα βγαλει δοντια,ποτε θα περπατησει,ποτε θα μιλησει και αλλα παρα πολλα!!!για αυτο χαλαρωσε και απολαυσε ολο το νταντεμα των γυρω σου και μη φοβασαι τιποτα.ασε που μολις μπεις στο 2ο τριμηνο θα εχεις τοση ενεργεια θα λαμπεις ολοκληρη θα εισαι μια θεα!!!!!!!!!!με το καλο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις