Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Πεμ Απρ 07, 2011 12:31 pm

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ μπραβο κοριτσι μ μακαρι να συνεχισουν να ειναι ολα καλα....οσο για το καφεδακι εννοειται πως θα το πιουμε...για πειτε κοριτσια ποτε σας βολευει?????

27Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Κυρ Μάης 08, 2011 1:32 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ…
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ… ΕΧΕΤΕ ΦΥΛΑΞΕΙ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ? ΑΝ ΝΑΙ, ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ Η ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΩΝ? ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΚΟΣΤΙΣΕ? ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ? ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ? Η ΜΟΝΟ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ… Rolling Eyes
Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 417472

28Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Κυρ Μάης 08, 2011 9:21 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω κρατησα σε ιδιωτικη τραπεζα και το κοστος ειναι 1800ευρω για 20 χρονια. Δεν ξερω αν στο νοσοκομειο Ξανθης μπορεις...ρωτα τον γιατρο που σε παρακολουθεί ή πάρε ενα τηλεφωνο στο τμημα μαιευτικης, φανταζομαι θα ξερουν να σου πουν.

29Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τρι Ιουν 07, 2011 10:58 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ… ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ? ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ? ΠΟΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ? ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΕΣΑΤΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Η ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ? ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ SORRY Embarassed Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 215994
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ…
ΦΙΛΙΑ
Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 417472

30Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τρι Ιουν 07, 2011 12:28 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena84 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ… ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ? ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ? ΠΟΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ? ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΕΣΑΤΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Η ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ? ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ SORRY Embarassed Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 215994
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ…
ΦΙΛΙΑ
Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 417472
[quote]
Λοιπον εγω δεν γεννησα στο νοσοκομειο αλλα μια φιλη μου την οποια και βοηθησα με το μωρο γιατι εκανε καισαρικη.
Λοιπον αντρες δεν επιτρεπεται να μπουν. Το μωρο το εχεις εσυ και εχεις και συνοδο αν κανεις καισαρικη για φυσιολογικο δεν ξερω. Μαζι σου εχεις βαλιτσουλα του μωρου με ολα του τα πραγματα, ρουχα, φανελακια, κρεμες, αποστηρωτη, μπουκαλια, πιπιλες, πανουλες τα παντα. Πανες νομιζω σου δινουν εκει και γαλα γιατι παιρνανε οι εταιριες ασχετα αν θηλαζεις η οχι λες ευχαριστω και δεχεσαι τα δωρακια.
Τωρα αυτα ολα εγιναν το 2009. Σε λιγες μερες θα ξαναγεννησει η ιδια κοπελα και θα ειμαι παλι μαζι της. Αν μαθω κατι νεοτερο ή αν εχει αλλαξει κατι θα μαθω και θα σου πω. Καλο ειναι ομως να πας στα μαθηματα τοκετου του νοσοκομειου να γινεις γνωστη στις μαιες και να σου λυσουν ολες τις απποριες σου Smile

31Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τρι Ιουν 07, 2011 12:33 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ. Α ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ? ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ… ΣΤΗΣ 27/06 ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ…

32Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τετ Ιουν 08, 2011 1:25 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα μαθηματα τα ξεκινησαν το 2008 και πιστευω πως κανουν ακομα. Εγω δεν τα προλαβα γιατι αρχισαν οταν εγω ημουν στον 9ο μηνα.

33Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τετ Ιουν 08, 2011 1:40 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΩΡΑΙΑ… ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ?

34Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τετ Ιουν 08, 2011 2:02 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπα...δε ξερω καθολου

35Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Πεμ Ιουν 30, 2011 5:57 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ!!! ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΛΗΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ! ΤΡΑΓΙΚΟ ΛΑΘΟΣ!!! ΟΙ ΑΝΘΡΩΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΝΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΝ ΘΡΙΛΕΡ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!ΠΗΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΚΑΤΟ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ,ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΜΟΥ.ΜΕ ΣΚΑΛΙΞΑΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΡΟΣΕΧΤΑ ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΖΩΟ!ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ 3-4 ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΕΣ ΝΑ ΣΚΑΛΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΕΣ!3 ΜΕΡΕΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ,ΤΙΠΟΤΑ!3 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΘΑΙΝΑ!ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟΜΟΝΟΜΕΝΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ!ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΑΝ ΝΕΡΟ,ΕΒΡΙΖΑΝ,ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΑΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΘΥΜΩΝΑΝ ΠΟΥ ΒΟΓΚΟΥΣΑ!ΖΟΡΙΣΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΨΕ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΝ Η ΜΙΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ.ΣΤΙΣ 5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΗΡΘΑΝ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΓΕΝΝΟΥΣΑ.Η ΜΙΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ ΝΑ ΜΕ ΞΕΓΕΜΜΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.ΜΕ ΖΟΡΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ.ΣΤΙΣ 8 ΗΡΘΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΝΤΗ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ 8 ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΚΟΝΤΕΨΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΟΥΜΕ! ΜΕΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΡΑΨΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ!ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ!!!

36Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Πεμ Ιουν 30, 2011 6:01 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΓΩ ΠΕΡΣΥ ΓΕΝΝΗΣΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΕΡΧΟΝΤΕ ΚΛΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΝ ΚΛΕΝΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΜΩΡΑ.ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΜΑΖΙ ΝΑ ΧΕΙΣ. ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΤΑ ΔΩΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΟΝΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ ΕΡΧΟΝΤΕ.ΕΝΑ ΧΑΛΙ

37Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Πεμ Ιουν 30, 2011 1:05 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω...ο Μποντης παντως εμαθα δεν ειναι πλεον εκει. Γε3ννησε μια φιλη μου εκει πριν λιγες μερες αλλα δεν ειχαμε απροοπτα. Με καισαρικη επειδη ειχε ηδη κανει μια. Κουραγιο...αυτη τη φορα ισως ειναι καλυτερα τα πραγματα οσον αφορα την γεννα σουSmile

38Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Σαβ Ιουλ 02, 2011 2:23 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κι απο μενα.
εγω μετα απο μια επισκεψη στο νοσ. Ξανθης και μια στην Αλεξ/πολη, αποφασισα το δευτερο, γιατι δεν μ'επεισαν τα επιχειρηματα τους για καισαρικη. ασε που απο την κινδυνολογια ημουν ετοιμη να τους πω "παμε να μου το παρετε τωρα!!!!!!!!!" βεβαια σε μενα επαιξε ρολο και το οτι ειναι εξωσωματικη και την ονομαζουν ¨πολυτιμη κυηση". αυριο το πρωι θα παω να γεννησω.
θα προτιμουσα να παω στην κλινικη, γιατι ειναι εκει ο γιατρος που με παρακολουθει γυρω στα 10 χρονια, αλλα εκτος απο το οικονομικο ειναι και η ασφαλεια. οτι και να συμβει θα πρεπει να μεταφερθω κι εγω και το μωρο στο νοσοκομειο. και αν δε βρουν ασθενοφορο????
και αφηνουν και τον αντρα μου για συνοδο το βραδυ. αν το αφηναν και μεσα.... θα ηταν τελεια αλλα ας μη τα θελω κι ολα δικα μου.

39Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Σαβ Ιουλ 02, 2011 3:50 am

eva 23

eva 23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγω πηγαινα στον πολυζωη, απο κει με εστειλε για β επιπεδου στην θεσ/νικη στην ψαρρου μαρια, στο νοσ/μειο πηγα να ανοιξω καρτελα μια φορα στον 6ο μηνα κ μετα ξαναπηγα οταν γεννησα.

40Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Πεμ Οκτ 20, 2011 6:37 am

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ FACEBOOK ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΩΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ! ΕΚΕΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ!!!

41Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τρι Δεκ 13, 2011 2:24 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ… ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΠΑΓΩΤΑΤΖΙ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ; ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ. ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ, ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ, ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ…
ΦΙΛΙΑΑΑΑ
Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 215994 Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 654316 Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 654316

42Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τρι Ιαν 10, 2012 1:30 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΓΩΤΑΤΖΗ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ;;;

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 215994 Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 215994 Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 215994

43Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τετ Ιαν 11, 2012 5:04 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

44Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Τετ Ιαν 11, 2012 2:58 pm

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ Κ ΓΩ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ! ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΙ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ. ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ Κ ΤΗΝ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ (ΕΧΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΟ). ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΤΗΝ ΔΩ Η ΘΑ ΔΩ ΑΝ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ.

45Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Πεμ Ιαν 12, 2012 12:33 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anthi_1987 έγραψε:ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ Κ ΓΩ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ! ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΙ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ. ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ Κ ΤΗΝ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ (ΕΧΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΟ). ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΤΗΝ ΔΩ Η ΘΑ ΔΩ ΑΝ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ.

ΑΧ ΩΡΑΙΑ, ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ … ΤΕΛΕΙΑ…
Α ΝΑΙ;;; ΠΙΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΟ ΕΧΕΤΕ; ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ, ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΑΖΙ ΜΕ DVD ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ.
ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΔΩ ΤΙΜΗ, ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ….
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΨΑΞΕΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ, ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΞΑΝΘΗ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ-ΜΑΡΤΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ…
ΦΙΛΙΑ

46Μανούλες απο Ξάνθη??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο Ξάνθη??? Πεμ Ιαν 12, 2012 3:08 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena84 έγραψε:
Anthi_1987 έγραψε:ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ Κ ΓΩ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ! ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΙ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ. ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ Κ ΤΗΝ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ (ΕΧΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΟ). ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΤΗΝ ΔΩ Η ΘΑ ΔΩ ΑΝ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ.

ΑΧ ΩΡΑΙΑ, ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ … ΤΕΛΕΙΑ…
Α ΝΑΙ;;; ΠΙΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΟ ΕΧΕΤΕ; ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ, ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΑΖΙ ΜΕ DVD ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ.
ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΔΩ ΤΙΜΗ, ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ….
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΨΑΞΕΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ, ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΞΑΝΘΗ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ-ΜΑΡΤΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ…
ΦΙΛΙΑ
Αυτοι απο την Δραμα ειναι οι ΚΡοκο και Λινο. Εχουν μικρες ομαδες των 2 ατομων και πραγματικα οπου εχω παει κανεις δεν ασχοληθηκε με τα παιδια του Smile Τα ειχαν απασχολημενα συνεχεια! Μπορεις να μας βρεις και στο facebook στην Ομαδα ΜΑΜΑΔΕΣ ΞΑΝΘΗ και να μιλαμε και απο εκει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις