Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
317 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 317 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

51Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Κυρ Αυγ 01, 2010 1:31 pm

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
που εισαστε???
ακομη γυριζετε.....
ατε καλα να περνατεεεεεε!!!

52Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Κυρ Αυγ 01, 2010 11:40 pm

maraki25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια..Να μπω και εγώ στην παρέα σας??
Με λένε Μαρία και μένω Λευκωσία, μόλις έκλεισα τα 25 και τον Οκτώβρη παντρεύομαι..
Παρολιγο να ήμουν μαμά αλλά ήμουν άτυχη..Από Οκτώβρη αρχίζω τις προσπάθειες και εύχομαι να γίνω σύντομα μανούλα!
Φιλάκια σε όλες!

53Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Δευ Αυγ 02, 2010 1:27 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορούες τελικά η Λευκωσία επέρασεν μας κατά πολύ ατε και οι άλλες πόλεις...............

Princess μου πως τα κατάφερες μ΄ ένα μωράκι τόσο μικρό να πας διακοπές. Εμένα η Μοδεστίνα πέρσι ήταν 7-8 μηνών και δεν πήγαμε μόνο μονοήμερες. ούτε θάλασσα δεν την πήρα. Εμείς Αυγουστο φεύγουμε. Έχω ακόμα μια βαρετή βδομάδα στο γραφείο....... Σ/Κ δεν μπαίνω στα όρη που μένω εν εφτασε ακόμα το Internet...................

Μαράκι μου καλοσώρισες. Μην αγχώνεσαι απόλαυσε τον γάμο σου και τις δύσκολες προετοιμασίες και από Οκτώβρη βάλε μπρος...........

54Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Δευ Αυγ 02, 2010 10:52 am

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι καλως ηλθες! απολαυσε την καθε σου στιγμη με τον συζυγο σου... και χαλαρα και θα ερθει το μωρακι!

Χρισι μου η Ναγια μας ευτυχως ειναι ευκολο μωρο.... ευτυχως!!!
βεβαια θαλασσα δεν πηγαμε,...καθολου...ουτε πισινα... δεν μας αφηνει ο γιατρος ακομη.... αλλα και παφο και πλατρες που πηγαμε γυριζαμε συνεχεια! μπαιναμε στο ξενοδοχειο ΜΟΝΟ για μπανιο και υπνο!
φυσικα και ολα γενικα τα κανονιζαμε με το ωραριο της Ναγιας...πχ ωρα για φαγητο της Ναγιας το συνδυαζαμε με καφεδακι!

ατε και συντομα θα πας και συ διακοπουλες!

καλα να περασετε!!!

ουφφου.... τουντες μερες.... εκρουσαμεν!!!

55Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Δευ Αυγ 02, 2010 11:13 pm

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εκρουσαμεν εν λαλεις τίποτε. Εσεις στη Λαρνακα πως τα καταφερνεται; Εγώ δεν φκαινω που το δωματιο που το aircondition................

56Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τρι Αυγ 03, 2010 4:16 am

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρισι μου τζαι μεις ουλλη μερα στο a/c.......... αναγκαστικα βεβαια!!!
εσυ που μενεις?

υποτιθεται σημερα ειναι η τελευταια μερα του καυσωνα-υγρασιας.... τωρα να δουμεν.............

εν αντεχω αλλο...!!!

57Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τρι Αυγ 03, 2010 4:21 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μένω σ΄ ένα χωριό 10 λεπτά από τη Λεμεσό, στα Φοινικάρια.
Ελπίζω ότι εναν η τελευταία μέρα σήμερα εν νομίζω να αντέξουμε και πολλά.............

58Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τρι Αυγ 03, 2010 9:24 am

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν ετυχε να ερθω στο χωριο σου... δεν ειναι λιγακι πιο δροσια τουλαχιστον?

αρχισε τωρα λλιον να φυσα.... ατε να δουμεν.... ουφφου...

κορουες οι υπολοιπες,.... τι καμνετε?

59Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 2:45 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπα τι δροσιά....... είμαστε 10 λεπτά από Λεμεσό.
αλήθεια κορίτσια που χαθήκατε. Αφροδιτουλα που έχεις πάει....... Εντάξει το μωρό;............

60Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 4:12 am

erma


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
hello girls!!!!!!!
eimai i erma kai eimai apo lemeso. exw duo agorakia ton Tasouli 27 minon kai ton Polu 8 minon
xxxx

61Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 4:17 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλοσώρισες Ερμα μου ατε να πολλινισκουν και οι λεμεσιανές ως τωρα ήμουν μόνη μου...........

62Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 4:25 am

erma


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nai nai ate na polliniskoume....xaxaxa oxi pos exw kati me tis alles polis...etsi gia na min pareksigiomaste sosta?? Very Happy
Pos ta vgazete me tetia zesti kai ugrasia??? ta mwrakia sas?? o tasoulis mou den dixni na ton epireazi alla o mikroulis mou exei kalokairino asthma diladi mas enoxla i ugrasia i zesti i skoni......kai pai legontas kai kanoume maskoules
Sad taleporite polu o kaimenoulis...

63Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 4:31 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ασε Respect Respect Respect σε αυτόν που εφηυρε τα A/Cs. Εχει γίνει η κατάσταση ανυπόφορη......... Αχ αυτές οι μασκούλες φυσικά ακόμα εν μικρός και τα δέχεται σε λίγο όμως ..........................

64Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 4:47 am

erma


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
e se ligo tha travw ta malia mou....giati mou eipe i paidiatros ean den ta kataferoume na mas perasi auto mexri telos kalokairiou tha exoume asximo ximona......fisika itan ligo kalitera alla simera den mou arese pali o vixas tou Sad

65Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 4:49 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ποια είναι η γιατρός σου; Και εμάς δυστυχώς ο περσινός χειμώνας δεν ήταν και ο καλύτερος... ελπίζω φέτος να είανι καλύτερα γιατί θα έχω και το βρέφος στο σπίτι και όσο ναναι φοβάμαι πιο πολύ

66Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 1:07 pm

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλως ηλθες Ερμα! ειμαι απο την Λαρνακα και εχω μια πριγκιπισσα 4.5 μηνων!!!
να σου ζησουν τα μωρακια σου και περαστικα!!!....συντομα!!!

Αφροδιτη τι γινεται το μωρουλινι σου?

Χρυση ολα οκ?

Μαρια τι γινεται?

ευτυχως ηταν καλυτερα σημερα ....ο καυσωνας αλλα ακουσα πως θα ξανα επιστρεψει την παρασκευη!!!!!!!!

ουφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!11

67Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Τετ Αυγ 04, 2010 11:59 pm

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά είμαι Princes μου εσύ περιμένω την αυριανή μέρα που θα κλείσουμε και θα πάω σπιτάκι μου για 3 βδομάδες ...........Αχ ελπίζω να αντέξουμε την ζέστη.................

68Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Πεμ Αυγ 05, 2010 12:05 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ειναι ο αδερφος μου στην κυπρο για διακοπες κ θα καθησει μεχρι τις 11/08 σκαει λεει απο τη ζεστη για κατι 46αρια μου λεει!!!!!ισχυει?
ποτε θα αγιςθουμε να ρθουμε κ μεις?

69Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Πεμ Αυγ 05, 2010 12:22 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ισχύει............. χθες έπεσε λίγο στους 38 - 40

Σε ποια πόλη είανι ο αδελφός σου........

70Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Πεμ Αυγ 05, 2010 12:27 am

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δυστυχως ισχυει!!!!!!!!!!!!!!
επεσε λιγο τωρα η θερμοκρασια αλλα παλι θα ανεβει την παρασκευη... αυριο....

το θεμα ΔΕΝ ειναι ΜΟΝΟ η θερμοκρασια ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ!!!!!!!!!

η Ναγια μου εχει μικρη ιωσουλα.... με τετοιες καιρικες συνθηκες και θα της κανω τωρα θεραπεια για 2 μερες........... για να δουμε! το καημενουλικο μου μωρουλινι....................

71Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Πεμ Αυγ 05, 2010 12:31 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελα ρε περαστικά εμείς την περάσαμε την περασμένη βδομάδα......... όλο το Σ.Κ. στο δωμάτιο με το A/C...........

72Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Πεμ Αυγ 05, 2010 12:33 am

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστουμε Χρυση μου!
ατε τζαι καλες διακοπες!!!
θα πατε Αγρο που ελεγες?
τοτε τζαι καλη μετακομιση!
εννα φουλωσετε το αυτοκινητο!!!

εμεις κουβαλησαμε τζαι αποστειρωτη, τζαι τσαγιερα, τζαι ριλαξ................ ολοκληρη μετακομιση!

73Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Πεμ Αυγ 05, 2010 12:35 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περαστικα σας!!!!!
λοιπον ειναι παραθαλασσια στο παραλιμνη αν το λεω σωστα!ειμαι κ λιγο αχετη ξερω με σιγουρια οτι κατεβηκε στη λαρνακα γιατι του εκλεισα εγω εισητηριο!

74Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Πεμ Αυγ 05, 2010 1:10 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Princess"]ευχαριστουμε Χρυση μου!
ατε τζαι καλες διακοπες!!!
θα πατε Αγρο που ελεγες?
τοτε τζαι καλη μετακομιση!
εννα φουλωσετε το αυτοκινητο!!!

εμεις κουβαλησαμε τζαι αποστειρωτη, τζαι τσαγιερα, τζαι ριλαξ................ ολοκληρη μετακομιση![/quote


ναι φεύγουμε 16. Εμείς ευτυχώς είμαστε λίγο μεγαλύτρες και δεν θέλουμε αποστείρωση και ρηλάξ. Για το βράσιμο του νερού πήρα την νέα μοδα που κυκλοφορεί δεν ξέρω αν το είδες ένα ηλεκτρολνικό μπρίκι....... Βέβαια πάλε θα πάρουμε πολλά πράγματα. Ευτυχώς που έπεισα τον άντρα μου και πριν ένα μήνα αγοράσαμε τζιπ αλλιώς που να χωρέσουν στο πεζιουι μου.........

75Μανουλες απο Κυπρο!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απο Κυπρο!! Πεμ Αυγ 05, 2010 1:11 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sktv έγραψε:περαστικα σας!!!!!
λοιπον ειναι παραθαλασσια στο παραλιμνη αν το λεω σωστα!ειμαι κ λιγο αχετη ξερω με σιγουρια οτι κατεβηκε στη λαρνακα γιατι του εκλεισα εγω εισητηριο!

Ωραία είναι στο παραλίμνι. Αν είναι και ελευθερος και έχει έρθει με φίλους δίπλα είανι και η γνωστή Αγία Νάπα η Μύκονος της Κύπρου αν κατάλαβες τι θέλω να πω.......... φιλάκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις