Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
424 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 424 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Συνεχόμενες διάρροιες Empty Συνεχόμενες διάρροιες Παρ Μαρ 25, 2011 10:22 pm

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια. Η μικρή μου έχει συνεχόμενες διάρροιες από την Τετάρτη. Την Δευτέρα άρχισε να μην τρώει και είχαμε και φαγητά που μέχρι τώρα έτρωγε μια χαρά. Την Τετάρτη ξεκίνησαν οι διάρροιες και είχε 3 την Τετάρτη, 2 την Πέμπτη και 9(!) εχθές. Η γιατρός είπε πως είναι γαστρεντερίτιδα και μπορεί να κάνει και 5 μέρες να περάσει. Η μικρή μου αρρωσταίνει πρώτη φορά και είμαι τρομοκρατημένη. Έχει συμβεί σε καμιά άλλη? μήπως πρέπει να την πάω σε κανένα νοσοκομείο? ουφ ουφ 22 μήνες δεν έχει αρρωστήσει και τώρα τα έχω τελείως χαμένα!!!

2Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Παρ Μαρ 25, 2011 11:43 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Του ειπες για τις 9 διαροιες;; Το ειδε το παιδι απο κοντα;; Οντως πρεπει να ειιναι γαστρεντεριτιδα, κανει κι εμετους;; Σας εδωσε κατι;;

3Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 12:23 am

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πρωτα πρωτα ηρεμησε. στην γαστρεντεριτιδα δεν δινουμε ΤΙΠΟΤΑ απο φαρμακα. συνηθως περναει σε 3-5 ημερες. απλως παρακολουθεις μην σου αφυδατωθει. ΔΕΝ δινεις νερο ή τροφη 1 ωρα απο τον τελευταιο εμετο γιατι το αντανακλαστικο του εμετου θα λειτουργησει και θα βγαλει οτι πηρε. για την διαρροια... υπομονη. σε πιο μεγαλα παιδια (απο 4 ετων το ροφημα κανελας ανακουφιζει καπως τη συχνοτητα). οταν σταματησουν τα συμπτωματα ξεκινας ελαφρα διατροφη, αλλα φανταζομαι σε ενημερωσε ο παιδιατρος. αν ομως το παιδι δεν δειχνει σημαδια βελτιωσης απο την 3η μερα και μετα πρεπει να το δει γιατρος.

http://pigikalimeriblogspot.com

4Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 1:52 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα μην ανυσηχεις θα περαση απο χθες τ ιδια και τ δικα μου.εμενα ξεκινησαν με εμετο.κ σημερα διαρροια.οταν κανουν εμετο δεν δινουμε τιποτα.στην διαρροια εγω τους φτιαχνω σουπα με ρυζι μονο καμια φρυγανια μπανανα και το γαλα αρεο

5Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 2:09 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν δίνουν φάρμακα στην γαστρεντερίτιδα όπως λένε και τα κορίτσια, το μόνο που μπορεί να πάρει, μέσα σε ένα ποτήρι νερό το διαλύεις, είναι το almora, είναι για την αφυδάτωση και πίνει γουλίτσα γουλίτσα νεράκι, αλλά έχει τέτοια γεύση που, τουλάχιστον ο δικός μου, δεν το έπινε με τίποτα! μην την πιέζεις για φαγητό, με τίποτα μην της δώσεις χυμούς και φρούτα, από φρούτα μόνο μήλο μπανάνα, και από φαγητά, ριζάκι λαπά, ριζάκι με κοτόπουλο, και τέτοια πράγματα. α και αν θέλει να φάει λίγο ψωμάκι, να της δώσεις χωρίς σουσάμι.
υπομονή και σε σένα και στο μικράκι σου, οι γαστρεντερίτιδες είναι άτιμο πράγμα, είναι να μην σου τύχει. περαστικούλια γρήγορα σας εύχομαι!

6Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 4:25 am

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bachiemama έγραψε:Καλημέρα κορίτσια. Η μικρή μου έχει συνεχόμενες διάρροιες από την Τετάρτη. Την Δευτέρα άρχισε να μην τρώει και είχαμε και φαγητά που μέχρι τώρα έτρωγε μια χαρά. Την Τετάρτη ξεκίνησαν οι διάρροιες και είχε 3 την Τετάρτη, 2 την Πέμπτη και 9(!) εχθές. Η γιατρός είπε πως είναι γαστρεντερίτιδα και μπορεί να κάνει και 5 μέρες να περάσει. Η μικρή μου αρρωσταίνει πρώτη φορά και είμαι τρομοκρατημένη. Έχει συμβεί σε καμιά άλλη? μήπως πρέπει να την πάω σε κανένα νοσοκομείο? ουφ ουφ 22 μήνες δεν έχει αρρωστήσει και τώρα τα έχω τελείως χαμένα!!!


Σοφακι ηρεμησε...Η γαστρεντεριτιδα ειναι συχνη και δεν ειναι κατι που θα σε ανησυχει. Θελει πολλα υγρα για να μην αφυδατωθει, κανε λαπαδακι κανα καροτο πατατουλα βραστα οσο φαει. Μην αγχεσαι! Εμενα που μου την επαθε στις διακοπες? Εχει και πυρετο? Αμα δεν εχει θα ειναι μια χαρα το πολυ μεχρι την Δευτερα. Οσο μπορεις περισσοτερο νερακι και φρυγανιες για το στομαχακι της. Μακρια απο λιπαρα και γαλατα.
Φιλια στο Αννουλι!

7Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 4:33 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γαλα οπως λεει και η αννα δεν κανει αλλα αν θελει πολυ να πιει το αραιωνεις με νερακι ή το φτιαχνεις με ρυζονερο που ειναι ακομα καλυτερα. Σιγουρα δεν ειναι και οτι καλυτερο απο γευση αλλα...Απο φρουτα μονο μηλο και μπανανα και απο χυμους το ιδιο μηλο ή μπανανα . Μπορεις να της κανεις και λιγο μαυρο τσαι να πιει αλλα με μετρο γιατι εχει και καφεινη ως γνωστον .

8Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 6:16 am

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να ρωτησω τωρα εγω κατι γιατι με ζωνουνε τα φιδια. πριν 2 μηνες καναμε του μωρου (5 μηνων) εμβολιο γαστρεντεριτιδας. αν καταλαβα καλα η παιδιατρος μου ειπε οτι εχει ανοσια πλεον, αυτος εξαλλου δεν ειναι και ο ρολος ενος εμβολιου; βλεπω ομως εσας που εχετε τα μικρα σας αρρωστα και αναστατωνομαι. τσαμπα εμβολιασα το παιδι μου ή η παιδιατρος μας φορτωνει με αχρηστα εμβολια;

http://pigikalimeriblogspot.com

9Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 6:48 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό με την ανοσία στο συγκεκριμένο εμβόλιο, αν και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το κάνω εγώ στον μικρό μου του χρόνου, απλά πιστεύω ότι αν κολλήσει την ίωση, θα την περάσει πολύ πιο ελαφρά από ένα παιδάκι που δεν έχει εμβολιαστεί!

10Συνεχόμενες διάρροιες Empty ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ Σαβ Μαρ 26, 2011 7:00 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MISSPIGI ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΟΡΦΗ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ,ΛΕΓΕΤΑΙ ΡΟΤΑΙΟΣ,ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΟΡΦΗ ΑΠΛΑ ΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΠΟΙΟ ΑΝΩΔΙΝΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΧΕΙ ΔΡΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 5 ΕΤΩΝ.

11Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 9:11 am

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina ευχαριστω πολυ. τι γινεται ομως μετα τα 5; τοτε ειναι που χρειαζεται προστασια, γιατι ξεκινουν τα σχολεια. τελος παντων θα ρωτησω την παιδιατρο.

http://pigikalimeriblogspot.com

12Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 1:51 pm

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΧ!!!!!!ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ....ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ,ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ!!!!!!ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΥΨΗΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΡΙΓΗ...ΕΤΡΕΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΥΡΝΙΑΖΑ ΣΤΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΖΕΣΤΑΝΩ....ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΡΑΤΗΣΕ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΗΕΘΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ,ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΙΜΑ....ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ...ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΠΡΑΝΩΝ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΗ...ΠΗΡΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΤΙΠΟΤΑ...ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ..ΟΤΑΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΦΑΕΙ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΣΕΙ ΒΑΡΥ ΣΤΡΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ.....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ...!!!!!!!!!

13Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Σαβ Μαρ 26, 2011 9:39 pm

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ.
Πυρετό δεν έκανε ούτε εμετό. Χθες ήταν φοβερό ζιζάνιο όλη μέρα (σημάδι πως λογικά είναι καλύτερα) και έκανε μόνο δυο φορές διάρροια. Την γιατρό δεν την πήρα ξανά αφού πήγε έτσι η μέρα και η μικρή έφαγε λίγα μακαρόνια με τυρί και γιαούρτι (όπως μου είχε πει η γιατρος) οπότε τουλάχιστον κάτι έφαγε. Ακόμα δεν έχει ξυπνήσει οπότε ευελπιστώ σήμερα να ξυπνήσει χωρίς διάρροια (από την Τετάρτη ξυπνάει έχοντας κάνει διάρροια). Πελαγώνω πολύ εύκολα και αυτό είναι το χειρότερο!! Και εμείς το έχουμε κάνει το εμβόλιο της γαστρεντερίτιδας.

14Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Κυρ Μαρ 27, 2011 12:45 am

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειδες που σου ελεγα? Περαστικα σας! Ουτε εμεις καναμε τετοιο εμβολιο...Λετε να την ρωστησω?

15Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Κυρ Μαρ 27, 2011 1:10 am

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάλι έχοντας κάνει διάρροια ξύπνησε αλλά είναι πολύ καλά από κέφια και συνεχώς ζητάει να φάει (αλλά όχι αυτά που επιτρέπονται ααχαχαχα). Αύριο θα πάρω την γιατρό εφόσον ξανακάνει και άλλη σήμερα για να την δει. Έχω ηρεμήσει κάπως. Σας ευχαριστώ και πάλι Smile

16Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Κυρ Μαρ 27, 2011 4:50 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενκ κ α 3 εχουν γαστρεντερ.απο τ παρασκευη.σημερα ειναι καλυτερα τ 2 η μικροτερη 14μηνων ειναι χαλια τ πρωι μεσα σ 2ωρες εκανε 8φορεσ διαρροια μ αποτελεσμα ν εχει συγκαει τρομερα.εσεις τ κ κανετε σ αυτην την περιπτωση;τ βαζω σουντοκριμ αλλα τιποτα.μ ειπαν ν βαλω ελαιολαδο.

17Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Κυρ Μαρ 27, 2011 7:32 pm

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και μένα sudocrem είπε η δερματολόγος που εντεκώς συμπτωματικά πήγαμε πριν αρρωστήσει η μικρή. Είπε πως είναι η καλύτερη. Με λάδι είπε να την καθαρίζω από τις κρέμες πριν την πλύνω. Δεν έχω ακούσει να βάζεις γενικά λάδι όμως

18Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Τετ Μαρ 28, 2012 1:52 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhmepa kopitsia emena h mikph moy apo tin papaskeyh apxise me pypeto phgame ameswn ston paidiatpo maw eipe oti exei iwsei ta kshmepwmata oy sabbatoy ekane mia megalh diapeia kai etsi mas phge mexpi kai tin kypiakh to bpady 15 fopes tin hmepa Crying or Very sad ekane diapeia,apo extes apxise na ginete ligo kalhtepa stamathse opypetos paizei me ta paixnidia tis opy stin apxh den asxoliotan...alla synexizontai h diapies extes ekane 2 fopes kai shmepa alles 2 phpa ton giato kai moy eipe oti etsi tha synexisei aythn tin ebdomada mexpi na epanelthei...exete papomia empeipia?agxwnomai poly entomeksh h mikph peinaei exei opeksh alla den mpopw na dwso na fai moy eipe na synexisw tin dieta.stin apxh tis iwshs ebgale kai aima apo ta kaka pwthsa ton giatpo kai moy eipe oti einai apo tin gastpentepitida na mhn anyshxw!!!esas sas exei tyxei kati papomio? Συνεχόμενες διάρροιες 667478 poy gpafw etsi kati exei pathei o ypologisths moy

19Συνεχόμενες διάρροιες Empty Απ: Συνεχόμενες διάρροιες Τετ Μαρ 28, 2012 3:22 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kali anarwsei stin mikri...
Asximo pragma meta apo toso kairo na arrwsta tora...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις