Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια, το μωράκι μου είναι 3,5 μηνών και οταν ήταν 2 παρά κάτι αλλάξαμε το γάλα miloupa aptamil ΗΑ1 με το frisolac AC λόγω του οτι είχε κολικούς και έκανε λίγες αναγωγές.
Προχθές συζήτησα με την παιδίατρο και μου είπε να επιστρέψουμε στο miloupa εφόσον τέρμα πια οι κολίκοι και το frisolac είναι τελείως μα τελείως επεξεργασμένο και πολύ ελαφρύ.
Φυσικά ακόμα είμαι στη σκέψη τι να κάνω;;
Εχει τύχει σε καμιά σας αυτό με το μωράκι σας;;

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Γεια σας κορίτσια, το μωράκι μου είναι 3,5 μηνών και οταν ήταν 2 παρά κάτι αλλάξαμε το γάλα miloupa aptamil ΗΑ1 με το frisolac AC λόγω του οτι είχε κολικούς και έκανε λίγες αναγωγές.
Προχθές συζήτησα με την παιδίατρο και μου είπε να επιστρέψουμε στο miloupa εφόσον τέρμα πια οι κολίκοι και το frisolac είναι τελείως μα τελείως επεξεργασμένο και πολύ ελαφρύ.
Φυσικά ακόμα είμαι στη σκέψη τι να κάνω;;
Εχει τύχει σε καμιά σας αυτό με το μωράκι σας;;

οχι βασουλα,εμενα δεν μου εχει τυχει.. αλλα αναρωτιεμαι, γιατι δισταζεις να γυρισεις στο πρωτο γαλα?δεν το επινε το μωρο σου ευχαριστα?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προς στο τελος δυσκολευοταν το ηθελε και δεν μπορουσε να το πιει αλλα νομιζω ηταν λογω μπουκαλιου!!
Το θεμα ειναι μην παθει κατι η βλακειες λεω?

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Προς στο τελος δυσκολευοταν το ηθελε και δεν μπορουσε να το πιει αλλα νομιζω ηταν λογω μπουκαλιου!!
Το θεμα ειναι μην παθει κατι η βλακειες λεω?

καλε τι να παθει το μωρο?? οχι βεβαια.. αφου σου το προτεινε κ η γιατρος σου, δοκιμασε το κι αν δεις κατι που δεν σου "κολλαει", ενημερωσε την παλι..

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula έγραψε: Γεια σας κορίτσια, το μωράκι μου είναι 3,5 μηνών και οταν ήταν 2 παρά κάτι αλλάξαμε το γάλα miloupa aptamil ΗΑ1 με το frisolac AC λόγω του οτι είχε κολικούς και έκανε λίγες αναγωγές.
Προχθές συζήτησα με την παιδίατρο και μου είπε να επιστρέψουμε στο miloupa εφόσον τέρμα πια οι κολίκοι και το frisolac είναι τελείως μα τελείως επεξεργασμένο και πολύ ελαφρύ.
Φυσικά ακόμα είμαι στη σκέψη τι να κάνω;;
Εχει τύχει σε καμιά σας αυτό με το μωράκι σας;;

γεια σου βασουλα...
εμενα μου ειπε η παιδιατρος της να αλλαξω γαλα πριν λιγες μερες επειδη της ειχα αναφερει οτι η μικρη οταν το επινε τεντωνε το κεφαλακι κ τα ποδαρακια προς τα πισω....
απο την γεννηση μεχρι σημερο πιναμε το novalac 1 κ μου προτεινε να παρω το nan sensitive της nestle....
το πηρα λοιπον κ το δοκιμασα κ η μικρη μετα απο 2ωρες ξαναπεινασε,προφανως ηταν πιο ελαφρυ για να μην πονει η κοιλιτσα....
βεβαια με το novalac δεν πονουσε συνεχεια κ δεν τεντωνοταν σε καθε γευμα κ μια μετα πριν παρω το nan σταματησε ο πονος με το novalac..
ε, λοιπον κ γω της ξαναδωσα το novalac που την ταϊζα καθε 4 ωρες....
δεν μπορω ανα διωρο νακανω αυτη την δουλεια,στο 4ωρο της εχω προγραμμα που αρχιζει απο τις 8 το πρωι κ τελειωνει στις 12 το βραδυ..... ετσα προγραμματιζω κ γω τις δουλειες μου...ειμαι μονη κ δεν εχω βοηθεια απο κανεναν γιατι εκτος απο το μωρο εχω κ ενα σπιτι κ εναν αντρα να φροντισω....την πηρα τηλ κ της το ειπα εξαλλου δεν ειναι ζητημα ζωης κ θανατου αραια κ που δειχνει να ψιλοπονει οντε το πινει....
οποτε ολα καλα,ολα ανθηρα....  Επιστροφή στο προηγούμενο γάλα!! Τι να κάνω??? 875502  Επιστροφή στο προηγούμενο γάλα!! Τι να κάνω??? 875502

https://www.youtube.com/cretanvenus

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου ειπε η παιδιατρος της να αλλαξω γαλα πριν λιγες μερες επειδη της ειχα αναφερει οτι η μικρη οταν το επινε τεντωνε το κεφαλακι κ τα ποδαρακια προς τα πισω....
Τώρα που το διάβασα τρελλάθηκα..ο μπέμπης μου κοντεύει 10 μηνών και είναι τώρα 3 μέρες που όταν τελειώνει το γάλα του τεντώνεται γίνεται σαν λάστιχο κάτι που δεν έκανε στο παρελθόν..δείχνει κάτι αυτο????θα ρωτήσω και τον παιδίατρο βέβαια..αλλά δεν θα μου πήγαινε στο μυαλό αν δεν το διάβαζα

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:εμενα μου ειπε η παιδιατρος της να αλλαξω γαλα πριν λιγες μερες επειδη της ειχα αναφερει οτι η μικρη οταν το επινε τεντωνε το κεφαλακι κ τα ποδαρακια προς τα πισω....
Τώρα που το διάβασα τρελλάθηκα..ο μπέμπης μου κοντεύει 10 μηνών και είναι τώρα 3 μέρες που όταν τελειώνει το γάλα του τεντώνεται γίνεται σαν λάστιχο κάτι που δεν έκανε στο παρελθόν..δείχνει κάτι αυτο????θα ρωτήσω και τον παιδίατρο βέβαια..αλλά δεν θα μου πήγαινε στο μυαλό αν δεν το διάβαζα
εμενα η παιδιατρος μου ειπε οτι αυτο σημαινει πονος στην κοιλιτσα κ ξεχασμενοι κολικοι....
ρωτηξε κ την δικη σου ομως.....

https://www.youtube.com/cretanvenus

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι σίγουρα θα τον ρωτήσω αύριο κιόλας θα πάρω τηλέφωνο να σαι καλά πάντως που το ανέφερες....

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα το κανω κορίτσια και βλεποντας και κανοντας!!!!
Να τελειωσει και αλλο ενα κουτι που εχω απο αυτο και θα του δωσω το προηγουμενο!!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια, αυτο με το τεντωμα ειναι κλασσικο συμπτωμα ΓΟΠ.
Βασουλα, το γαλα που θα δωσεις θα συνεχισει να ειναι αντιαναγωγικο?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υποαλλεργικο ειναι, τωρα δεν χρειαζεται αποκλειτσικα αντιαναγωγικο!!

marilou mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εφω εδινα στην μικρη μου το Frisolac απο τοτε που γεννηθηκε. Γυρω στους 3 μηνες απο 150-180μλ επινε σχεδον το μισο και εκανε μικρες γουλιτσες. Ο παιδιατρος μου ειπε οτι πολλα μωρακια απο τον 3ο μεχρι τον 6ο που αρχιζουν τις στερεες εχουν μια ελαφρια παλλινδρομηση αλλα επεμενε να μην αλλαξω το γαλα αφου ηταν καλη στα κιλα. Μετα απο 2-3 εβδομαδες επινε και παλι κανονικα το γαλατακι της. Καθε περιπτωση ομως ειναι διαφορετικη...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου έκανε πολλές γουλίτσες, μήπως είναι φυσιολογικό;; Τελικά ο μικρουλης μου κάνει αναγωγές με το γάλα που αλλάξαμε, σήμερα θα το συζήτήσω με την παιδίατρο να δούμε αν και εμένα επιμένει να μην το αλλάξουμε!!

marilou mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μου ειχε πει οτι θα επρεπε να ανησυχω αν κανει γουλιτσες "ρουκετες". Να εκτοξευονται δηλαδη. Σε αυτη τη περιπτωση θα ηταν κανονικη παλλινδρομηση. Η μικρη μου απλως εβγαζε λιγο γαλατακι... Επισης ειπε να κανω υπομονη και να μην αλλαξω το γαλα εκτος αν τα πραγματα χειροτερευαν και τελικα οντως μετα απο καποιες μερες η κατασταση εστρωσε...

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια. Και εμενα ο δικος μου μονο γουλιτσες εβγαζε. Πιναμε βεβαια ειδικο αντιαναγωγικο γαλα. Μονο 2 φορες ειχε κανει ρουκετοειδη εμετο. 1 στα 2 μωρα εχει ΓΟΠ. Απλα θα πρεπει το μωρο να μενει ορθιο μιση ωρα μετα το φαγητο, να κοιματα με κλιση περιπου 30%. Τελικα ο δικος μου μετα απο υπερηχο που καναμε ειχε μετριου και ανω βαθμου παλινδρομιση παρολο που πιναμε ειδικο γαλα και ειχαμε κανει ολα τα παραπανω. Συνηθως περναει γυρω στους 6 μηνες που το μωρο περναει στις στερεες τροφες και μενει και περισσοτερη ωρα καθιστο.
Ολα καλα θα πανε Βασουλα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ειχε τρομερους κολικους κ επαιρνε το frisolac οταν μιλησα με τον γιατρο μου μου το αλλαξε κ του εδινα το nan sensitive μαζι με σταγονες μαζι με μια σταγονα infacolic σε καθε γευμα.μετα το περας του 3μηνου(γτ τοσο κρατανε με μερικες εξαιρεσεις παραπανω)του αλλαξαμε το γαλα(nativa)αλλα κρατησαμε τις σταγονες τις οποιες μειωσα σταδιακα μεχρι να δω οτι δεν υπαρχει προβλημα

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα έπινε τα novalac AR και AC ανακατεμένα. Όταν λέω ανακατεμένα, εννοώ μια μεζούρα AC και το υπόλοιπο AR. Το AR ήταν αντιαναγωγικό και το AC για τους κολικούς. Όταν πέρασαν οι κολικοί κρατήσαμε μόνο το αντιαναγωγικό μέχρι να γίνει 6 μηνών. Μετά σταμάτησε και η παλινδρόμηση και τώρα είμαστε μια χαρά!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μου έχει κανει ρουκετες γουλειές ποτέ απλά βγάζει γουλιές οταν πάω να τον ρέψω!!! Εμεις δεν κάναμε υπερηχο για ΓΟΠ δεν μας είπε, λέτε να πάω να του κάνω;; Σήμερα μου είπε πως κάνει γουλιές γιατί κουνιέται και όντως είναι υπερκινητικός πολύ οταν τον βάζω στον ωμο για ρεψιμο!! Το γαλα δεν το αλλάζουμε προς το παρόν!!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλα αν θελεις πες το στον γιατρο σου οτι υπαρχει αυτος ο υπερηχος. Τουλαχιστον να εχεις το κεφαλι σου ησυχο..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα του κάναμε ένα υπέρηχο άνω και κάτω κοιλίας για να δούμε αν έχει κανενα αιμαγγείωμα επειδή έχει ένα εξωτερικο, δεν μου πε τίποτα αυτός θα φαινόταν αν ήταν ή είναι άλλος υπέρηχος;;

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου δεν είχα καταλάβει ότι το είχες ανοίξει εσύ το θέμα και αφορά τις γουλίτσες...

Λοιπόν η δικιά μου, το τελευταίο διάστημα έχει τρελαθεί!!
Όλο γουλιές βγάζει!
Σήμερα μου λέρωσε 2 σαλιάρες και τρία πανάκια μετά από ένα μόνο τάισμα!!

Της έδινα το Novalac AC (για κολικούς) και η γιατρός μας είπε να περάσουμε στο 1, αφού οι κολικοί τώρα πια τελείωσαν.
Λοιπόν πρόσεξα ότι με αυτό βγάζει πολλές γουλίτσες!
Σήμερα άνοιξα ένα περισσευούμενο κουτί AC που είχα. Θα το παρακολουθήσω και θα δω...

Πάντως υποψιάζομαι (επειδή δε διαμαρτύρεται ιδιαίτερα) ότι είναι επειδή κουνιέται πολύ και κάνει συνέχεια αυτούς τους "κοιλιακούς" που λέγαμε στην προσπάθειά της να σηκωθεί.

Είχα πάθει παλινδρόμηση πέρσυ και είναι πολύ δυσάρεστο. Νιώθεις σα να καταπίνεις ξυράφια, που ανεβαίνουν πάλι προς τα πάνω και ξανακατεβαίνουν...
Πιστεύω λοιπόν πως όταν ένα παιδάκι το έχει αυτό, υποφέρει. Είναι κακοδιάθετο.
Εμένα η μικρούλα μου δεν είναι έτσι.

Μήπως λοιπόν δεν πρέπει να ανησυχείς?

ΥΓ: Κάποια κυρία από τις "παλιές" μου είχε πει να μην ανησυχώ, πως είναι της ηλικίας.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι δεν ανυσηχώ είναι μάλλον απο το κούνημα, χθές το βράδυ που τον τάισα και ήταν ησυχος μετά διότι νύσταζε δεν έκανε μια γουλίτσα, καλά βέβαια δεν περιμένω να μην κάνει και καμιά γουλά, όλα τα μωράκια κάνουν λόγω υπερκινητικότητας, σαν σβούρα κουνιέται απο δώ και απο κεί και όλο κάνει την κίνηση να σηκωθεί μάλλον λογικό να βγάζει γουλίτσες!!!

..κι εγώ οπως λές κι εσύ έιχα πέρυσι παλινδρόμηση και ένιωθα αυτά τα ξυράφια και να μην ξέρω κιόλας τι ήταν και το βρήκαμε τυχαία!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για να λέμε ότι ένα παιδάκι έχει ΓΟΠ θα πρέπει να βγάζει την τροφή του με μορφή ρουκέτας. Βέβαια υπάρχει η παλινδρόμηση ήπιας μορφής που είχε ο μικρός μου. Εμένα την είχε από τότε που γεννήθηκε και ευτυχώς το κατάλαβε η παιδίατρος και μου άλλαξε το γάλα (ως τότε έπινε almiron) γιατί θα γινόταν χειρότερο το πρόβλημα όπως έγινε στο παιδάκι μιας γνωστής μου. Ακόμα και νεογένητο που δεν ήταν πολύ ευκίνητος έκανε έναν περίεργο ήχο ξαπλωμένος, σαν να ζορίζεται, σαν να έχει ξεροκαταπιεί... Το έχω ξαναπεί και σε άλλο θέμα. Το στομάχι του μωρού που έχει παλινδρόμηση, είναι σαν ένα μπουκάλι χωρίς καπάκι γιατί ο σφηκτήρας στην είσοδο του στομάχου είναι ανώριμος. Έτσι όταν το μπουκάλι είναι γεμάτο και το ξαπλώσεις το "κύμα" που δημιουργείται σπρώχνει μια ποσότητα υγρού προς τα έξω. Όμως το παιδάκι σου όπως το περιγράφεις δεν φαίνεται να έχει κάτι τέτοιο. Μάλλον είναι υπερκινητικός και σου βγάζει γαλατάκι όπως της Αγγελικής. Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ Μαρία μου για την απάντηση Very Happy Οχι δεν βγάζει σε μορφή ρουκέτας ποτέ, επίσης η περιγραφή που κάνεις για το στομαχάκι του δεν θα το έβλεπε χθές ο γιατρός στον υπέρηχο;;

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Ευχαριστώ Μαρία μου για την απάντηση Very Happy Οχι δεν βγάζει σε μορφή ρουκέτας ποτέ, επίσης η περιγραφή που κάνεις για το στομαχάκι του δεν θα το έβλεπε χθές ο γιατρός στον υπέρηχο;;

Νομίζω ότι λογικά θα φαινόταν. Εξάλλου αν ήταν να έχει πρόβλημα θα είχε από τότε που γεννήθηκε πιστεύω γιατί μετά το στομάχι ωριμάζει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις