Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
287 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 287 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Τετ Μαρ 30, 2011 11:38 pm

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
EGW 8A XA PARATISEI TSANTES AYTOKINITA KAI AKOMA 8A ETREXA!GIATI OPWS LEEI KAI H MAMA MOY TOY FEYGATOY H MANA DEN EKLAPSE POTE!!!!!

27den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Τετ Μαρ 30, 2011 11:58 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:
mikroulaxristos έγραψε:peny moy den upirxe periptosi na apofygo to steno giati me travousan apo ta xeria ego fovithika kai den eprepe na xaso apo ta matia mou tin tsanta mou giati eixe mesa eggrafa gia ton antra mou pou itan ekeini tin ora sto nosokomeio.etsi kai ta exana...asta na pane!!!

giota mou ego den eimai ratsistria kai den me peirazoun katholou,theoro pos kai aytoi einai anthropoi kai exoun dikaiomata kai as exoun alli koultoura isos akatalavistiki gia mas!! alla re gmt den dexomai na vriskoun tetoious tropous gia na klevoun ...eleos diladi!!! alla an aytes itan mia fora eksipnes ego imoun 10 !!! o antras mou leei kala re thirio doulepses gyftous??? aytoi einai tetraperatoi!!!

κοπελα μου δεν ειμαστε ρατσιστες μα μερικες μειονοτητες μας αναγκαζουν να γινουμε....
υπαρχουν κ καλοι απο αυτην την φυλη αλλα οι περισσοτεροι ειναι ετσα: απατεωνες,κλεφτες κ παμπονηροι!!! κυριως ομως κλεφταραδες!!!
γι'αυτο εγω προσωπικα ειμαι πααααρα πολυ καχυποπτη απεναντι τους κ τις περισσοτερες φορες εχω δικαιωθει!!! Twisted Evil
παντως μπραβο σου που αντιμετωπισες το συμβαν με ψυχραιμια κ που τελικα δεν πραγματοποιησαν τις προθεσεις τους!! ο θεος σε βοηθησε!!!
δεν με ενδιαφερει αν θα με πουν ρατσιστρια αλλα εγω κ μονο που τους βλεπω ξυπναει μεσα μου ο χιτλερ!!!
κ οχι αδικα!!!!! afro afro afro
ας ητανε ησυχοι κ νομοταγεις σαν ελληνες πολιτες που ειναι να μην εχουμε εμεις οι αυτοχθονες αυτη την γνωμη που ειναι απολυτα δικαιολογημενη!!!
να 'σαι παντα καλα κ να χαιρεσαι το παιδι κ τον αντρουλη σου!! den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 215994

Συμφωνώ, γιατί και εγώ ενώ γενικά δεν είμαι ρατσίστρια με αυτούς δεν μπορώ να μην είμαι. Φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις που φαίνονται, αλλά στην πλειοψηφία τους δεν είναι καλοί. Δεν τους καταδικάζω εγώ αλλά η συμπεριφορά τους.
Όταν δούλευα πριν 2 χρόνια σε ένα μαγαζί είχαν μπει 2-3 φορές μέσα με τσαμπουκά να μου πουν και εμένα την μοίρα μου. Μου ανέβηκε και εμένα το αίμα στο κεφάλι και τις πήγα με μεγαλύτερο τσαμπουκά προς την έξοδο. Και το λιγότερο που κάνουν αυτοί οι άνθρωποι είναι ότι καταστρέφουν από όπου περνάνε. Πάνε κατασκηνώνουν 2-3 μέρες στα ωραιότερα πάρκα ή παραλίες και όταν φεύγουν το τοπίο μοιάζει με χωματερή. Ακόμα δεν έχω βρει έναν λόγο για να τους συμπαθήσω έστω λίγο.

28den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 12:59 am

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα κοριτσια μου ειχε τυχει κατι αλλο με 2 γυφτακια!!!!τα νευρα μου με ειχαν πιασει!!!!
ειχα παει βολτιτσα με τον μεγαλο μου γιο,τοτε ηταν 2,5 χρονων περιπου κ οπως προχωρουσαμε ερχονται διπλα στο γιο μου 2 γυφτακια,ηλικιας μαλλον10-12 κ λεει το ενα ''να δωσουμε μια μπουνια στο μικρο να δει??''κ λεει ο αλλος ναι να δωσουμε!πανε κοντα σο γιο μου κ κανουν τα χερια μπουνιες κ τους λεω ''καντε οτι απλωνετε τα χερια σας κ θα σας τα κοψω...κ αντε πηγαινετε πιο περα γιατι αντε.....''!ε μιλησα αποτομα,αλλα τι να εκανα!!φεροντουσαν σαν εφηβα αλητακια!!παιδια ειναι,δεν ειχα προθεση να μιλησω ασχημα,αλλα κ το δικο μου το παιδι ηταν απροστατευτο μπροστα τους!!να προσεχαν!!!

29den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 2:22 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

30den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 2:25 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σενάριο για ταινία!!

31den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 3:39 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[ Και το λιγότερο που κάνουν αυτοί οι άνθρωποι είναι ότι καταστρέφουν από όπου περνάνε. Πάνε κατασκηνώνουν 2-3 μέρες στα ωραιότερα πάρκα ή παραλίες και όταν φεύγουν το τοπίο μοιάζει με χωματερή. Ακόμα δεν έχω βρει έναν λόγο για να τους συμπαθήσω έστω λίγο.[/quote]
simfono emas prin ftiaxtei i attiki odos gia na pame sxoleio pernagame apo ena terastio oikopedo.ekei mia kalin imeran kataskinosane giftoi tsiganoi den ksero, kai meinane ekei gia mines me apotelesma kai aemeis na fovomaste na perasoume apo ekei alla den eixame kai alli epilogi kai otan me ta xilia zoria figane afisane piso tous mia terastia xomateri.

32den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 4:15 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ!!! ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΟΥ!!! ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!

33den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 4:25 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω σοκαριστει...Στον κοσμο μου ζω!
Εγω δεν ηξερα οτι οι γυφτοι και οι γυφτισσες κανουν τοσο ασχημα πραγματα.Ειναι φυσικα ενοχλητικοι, θρασσυτατοι και βρωμιαριδες αλλα ως εκει.Και οταν εμενα στο Χαλανδρι για να παω στη σταση Νομισματοκοπειο του μετρο πηγαινα απο ενα δρομο "δικο τους"για να παω πιο γρηγορα και περνουσα και με λεφτα και νυχτα...
Πως δεν μου ετυχε τιποτα τετοιο και εμενα...Ευτυχως!Εγω δεν θα ειχα την ψυχραιμια να το αντιμετωπισω.

34den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 7:42 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβο για την ψυχραιμια σου! Ο θεος σε βοηθησε να εισαι καλα και να χαρεις την οικογενεια σου! Εμενα παντως σιγουρα θα κολλαγε το μυαλο και θα ειχα γινει Λουης! Η ιστορια σου μας δειχνει για αλλη μια φορα ποσο σημαντικη ειναι η ψυχραιμια στα δυσκολα!

35den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 10:02 am

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΑΝ ΤΟΥΣ ΑΓΡΙΕΨΕΙΣ ΧΑΘΗΚΕΣ.

36den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 10:56 am

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οι γυφτοι δεν ειναι ανθρωποι. να με συγχωρειτε αν ακουγομαι ρατσιστικη και απολυτη, αλλα 2,5 χρονια εζησα στο Ζεφυρι και τους εφαγα στη μαπα!! δεν θελουν να ενταχθουν στην κοινωνια μας, γκετοποιουν τα μερη που πηγαινουν και συμπεριφερονται σαν να τους χρωσταει ο κοσμος ολος. δεν εχω κανενα οικτο για αυτους γιατι μπορω να αφηγουμαι ωρες ολοκληρες γεγονοτα με αυτα τα ανθρωποειδη που συνεβησαν σε εμενα και την οικογενεια μου.

http://pigikalimeriblogspot.com

37den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 11:02 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απιστευτο αυτο που εζησες!θαυμαζω την ψυχραιμια σου! Shocked
3 φορες μου εχουν επιτεθει στην ζωη μου την μια ηταν ξενος,την 2η κ 3η Ελληνας (και οχι τσιγγανος...)

38den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Πεμ Μαρ 31, 2011 9:56 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουτε σεναριο ταινιας...Εχω σοκαριστει...

39den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Παρ Απρ 01, 2011 3:15 am

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν εχω λογια!!!Ο Θεος ηταν μαζι σου!!

Δεν εχουν μπεσα αυτοι βρε!!Ενας στους 100 ειναι καλος και αν!!Κλεφταραδες και πολλα πολλα αλλα!!Συγνωμη κοριτσια αλλα εγω δεν τους παω καθολου!

Ο αντρας σου καλα???

40den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Παρ Απρ 01, 2011 4:03 am

giwtoulitsats


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ουτε εγω τους παω στο μεταξυ εκτως απο αυτους εχουν αρχησει οι πακιστανοι και κανουν χειροτερα τουλαχιστον οι γυφτοι εχουν γυναικες και δεν ακουγονται συχνα..και τι εχουμε να δουμε ακομα θα πεσουν να μας φανε θα γινουν πιο πολλοι απο εμας ποσο να αντεξει αυτη η χωρα εδω καλα καλα δεν εχει φαι για ολους τους ελληνες θα εχει για εκατομυρια λαθρομεταναστες!!ελεος καταντησαμε τριτοκοσμικη χωρα!

41den tha piste[sete ti ezisa..... - Σελίδα 2 Empty Απ: den tha piste[sete ti ezisa..... Παρ Απρ 01, 2011 4:56 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο σου κοριτσι για την ψυχραιμία σου!!!! εγώ πάλι σκέφτομαι οτι αν ήμουν στην θέση σου θα 'βιδωνόμουν' στο δρόμο..... Αυτό μας το είχαν πει σε κάτι μαθήματα αυτοάμυνας....
Περαστικά στον άντρα σου....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις