Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
275 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 275 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν προλάβαμε τα κάναμε πρώτοι! αχαχαχα αυτό θα πει σκατοκουβέντα! αχαχαχαχα

καλά άμα τελειώσετε της Δήμητρας και της Ελενής κάντε και τα δικά μου μετά που βαριέμαι έστω και να τα βάψω ένα απλό βερνικάκι! tongue

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
naysika έγραψε:
Ήρια έγραψε:δεν σχολιαζω τι εχετε γραψειιι γτ δεν προλαβαινωωω.... μου κανειι η κουμπαρουλα μου γαλλικοοοο χχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαα



τεχερουλααααα!!θελω και εγωωωωω!! Sad


θα κανει θα κανει και σε εσενα λεει... απλα σε εμενα κανει Test drive....!! xaxaxxaaxxaaa Razz Razz Razz


ααα ενταξει τοτε!!!ετσι για να μου τα περυχει εμενα καλυτερααα!!!!χαχαχχααχχ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:σαν προλάβαμε τα κάναμε πρώτοι! αχαχαχα αυτό θα πει σκατοκουβέντα! αχαχαχαχα

καλά άμα τελειώσετε της Δήμητρας και της Ελενής κάντε και τα δικά μου μετά που βαριέμαι έστω και να τα βάψω ένα απλό βερνικάκι! tongue




τη κανεις Μαρακι μου?πως ειστε?

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:σαν προλάβαμε τα κάναμε πρώτοι! αχαχαχα αυτό θα πει σκατοκουβέντα! αχαχαχαχα

καλά άμα τελειώσετε της Δήμητρας και της Ελενής κάντε και τα δικά μου μετά που βαριέμαι έστω και να τα βάψω ένα απλό βερνικάκι! tongue


καλα και εγω να κανω γαλλικο μονη ουτε λογος , αλλα η ομορφια μου απο εδω μου εκανε τελειοοο γαλλικο... και εγω μονη προτιμω τα απλα βερνικακια χιχιχιχιι

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά είμαι Ελένη μου! δόξα το Θεό! εδώ κοπροτεμπελιάζω σήμερα! και λέω σιγά σιγά να σηκωθώ να μαζέψω λίγο να κάνω καμιά δουλίτσα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαι ντοτερ ολ ντει ιζ κραιινγκ,σι χαζ φιβερ μπατ σι τελς μι γουεν σι γουοντς το πι εντ σι γκοουζ του δε μπαθρουμ!!!!βρηκε μερα να αρχισει τα κατουρηματα!!!!δε δεχεται καθολου το παμπερ!!!!!!! Rolling Eyes

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:μαι ντοτερ ολ ντει ιζ κραιινγκ,σι χαζ φιβερ μπατ σι τελς μι γουεν σι γουοντς το πι εντ σι γκοουζ του δε μπαθρουμ!!!!βρηκε μερα να αρχισει τα κατουρηματα!!!!δε δεχεται καθολου το παμπερ!!!!!!! Rolling Eyes



Λετ δε γκερλ να κάνει οτι θελει...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:tziz μου μην την βάζεις ακόμα μέσα είναι πολύ νωρίς, της ξαδέρφης μου χτύπησε πολύ το παιδάκι στον 5ο μήνα που την έβαλε!!!
Τι καρεκλάκι πήρες;; Πάντως εγώ αυτα που βιδώνουν στα τραπέζια ποτέ δεν θα πάρω, φέρνουν γονείς στο μαγαζί και 8 παιδάκια χτύπησαν πολύ γιατί ξεβιδώθηκαν τα καρεκλάκια!!

Βρε συ, πήρα αυτά με τα μαξιλαράκια που έχουν και ανάκλιση και γίνεται σα ριλαξάκι!! Δεν πήρα καμιά μούφα, τι νόμιζες? Σε τέτοιο που λες δεν υπήρχε περίπτωση να τη βάλω. Ίσως για μικρότερα μωράκια -σε μέγεθος εννοώ- να είναι καλυτερα. Η δική μου αγγίζει τα 8 κιλά!! Λες να την κράταγε έτσι όπως χτυπιέται???

Gianna_V έγραψε:Καρεκλακι φαγητου??? Σε αυτο δεν ειναι που ουσιαστικα καθεται τελειως? Στηριζεται στον πωπω της εννοω..
Εμας η παιδιατρος μας ειπε να μην καθεται ακομα. ΗΜΑΡΤΟΝ..Αυτοι οι παιδιατροι δεν μπορουν να συνεννοηθουν μεταξυ τους??
Εντω μεταξυ του δικου μου του αρεσει να καθεται. Τον βαζω για λιγο στον καναπε και λαμπει το προσωπο του. Βαρεθηκε ολη την ωρα ξαπλωμενος..
Πρεπει να παω και εγω για ψωνια ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ..

Λοιπόν όπως γράφω πιο πάνω, έχει ανάκλιση. Δηλαδή ρυθμίζεις εσύ το πόσο όρθια θα είναι η πλάτη - όπως στο ρηλάξ.
Παρόλαυτά η παιδίατρος μας είπε να κάνουμε ότι θέλει το παιδί!!!
Δηλαδή, αφού επιμένει η ίδια της να είναι όρθια, ας είναι!
Να σου δώσω να καταλάβεις, όταν την ξαπλώνω εκείνη φέρνει τις μπουνίτσες της στα μαγουλάκια της και σφίγγει/σηκώνει το κεφάλι προς τα πάνω σα να κάνει κοιλιακούς! Προσπαθεί όλη την ώρα να σηκωθεί.
Ακόμα κι όταν την καθίζω στην αγκαλιά μου σε στάση όπως το ρηλάξ, εκείνη δε θέλει. Προσπαθεί να κάτσει καθιστή.
Έτσι κι αλλιώς δεν την αφήνω πολύ ώρα.
Το επίσης πολύ καλό είναι πως κουράζεται και μετά κοιμάται!! Χαχαχα!!

Chrisi έγραψε:Τα κατάφερα έβαλα φωτογραφία. Σας ευχαριστώ για τη βοήθεια Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 12 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 12 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 12 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 12 215994

Χρυσή μου η μία είναι πιο όμορφη από την άλλη!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Αν τα εβλεπε η γειτονισσα μου, θα σου ελεγε '' μα καλα θα παρεις ρουχα που τα εχει φορεσει αλλο παιδακι??"'.. Σαν να την ακουω παιδι μου..

Καλοβολευτηκες κοριτσακι. Στο τσαμπε εσυ. Στα Jumbo εγω.. Very Happy Very Happy Very Happy

Καλοφορετα να ειναι..

Κι εμείς Jumbo κοριτσάκια...
Φορμάκια και πιτζαμάκια.
Ρουχαλάκια έχω κι εγώ από άλλους και της φοράω και δωράκια...

Ήρια έγραψε:δεν σχολιαζω τι εχετε γραψειιι γτ δεν προλαβαινωωω.... μου κανειι η κουμπαρουλα μου γαλλικοοοο χχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαα

Απορία: Πώς γίνεται να πληκτολογείς την ώρα που βάφεις τα νύχια σου???
Στα πόδια στο κάνει??? Ε? Ε? Ε?

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
Μαρία έγραψε:σαν προλάβαμε τα κάναμε πρώτοι! αχαχαχα αυτό θα πει σκατοκουβέντα! αχαχαχαχα

καλά άμα τελειώσετε της Δήμητρας και της Ελενής κάντε και τα δικά μου μετά που βαριέμαι έστω και να τα βάψω ένα απλό βερνικάκι! tongue


καλα και εγω να κανω γαλλικο μονη ουτε λογος , αλλα η ομορφια μου απο εδω μου εκανε τελειοοο γαλλικο... και εγω μονη προτιμω τα απλα βερνικακια χιχιχιχιι

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηρα τηλεφωνο την παιδιατρο και μου ειπε οτι κακως ετρεχα την μικρη στο νοσοκομειο χθες και οτι επειδη εχει τρελο αερα και ξηρο αυτες τις μερες ξεραθηκε ο βλενογοννος της μυτουλας και ετρεξε αιμα!και οτι κακως δε την πηρα τηλεφωνο χθες βραδυ να με καθησυχασει!μα της λεω ηταν 12 τη νυχτα!και λεει επρεπε να παρεις! Laughing την αγαπω 2 φορες τωρα!!! I love you

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρθα και εγωωω !!καλησπερααααααααααα!!τη κανεται κοριτσια?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω επιτελους τελος οι δουλειες!σιδερωσα,σκουπισα,μαγειρεψα για αυριο και τωρα λεω να αραξω να δω το νησι!η μικρη μου ηταν λιιιιιγο πιο κεφατη το απογευμα και μπηκε για υπνο χωρις γκρινιες...θα δειξει...να ξημερωσουμε καλα γιατι δουλευω κιολας αυριο και με βλεπω να πεταν τον ασθενη απο το κρεβατι για να ξαπλωσω εγω!!!χαχαχαχα
θελω κι εγω γαλλικοοοοοοοοο!!!!!!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιμήθηκε το τερατάκι μου!!!!!!!!

Ρε Εύα εμένα το βαρέθηκε το γιογιό. Εκεί που το ζήταγε συνέχεια τώρα άντε να το ζητήσει μια φορά τη μέρα. Όλο μόνη μου την πάω. Mad

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια εγώ πώς το καταφέρνω και μένω πίσω στα ταίσματα και φτάνει 12 η ώρα για να τη βάλω... δεν ξέρω...
Τώρα χτυπιέται και γκρινιάζει στο ρηλάξ. Πριν την είχα καθιστή στον καναπέ και διαβάζαμε παρέα τις απαντήσεις σας, αλλά πόσο???
Δε θέλω να την έχω πολύ ώρα είναι μικρή ακόμα.
Να τώρα βγάζει κραυγές πάλι. Της πέρασε η γκρίνια... ΑΓΚΟΥ!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά μου φαίνεται πως το είχε πάρει παιχνίδι το γιογιό..
Όταν την πηγαίνεις, τα κάνει?

Η δικιά μου τώρα έχει χώσει τον αντίχειρα μέχρι τη ρίζα στο στόμα και παράλληλα μιλάει κιόλας. Πώς το κάνει?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Κοιμήθηκε το τερατάκι μου!!!!!!!!

Ρε Εύα εμένα το βαρέθηκε το γιογιό. Εκεί που το ζήταγε συνέχεια τώρα άντε να το ζητήσει μια φορά τη μέρα. Όλο μόνη μου την πάω. Mad

εμενα ειχε γελιο σημερα!δε της εφτανε η αρρωστια της ειχε και αλλη εννοια!βεβαια σημερα δε δουλευα και την ειχα στο νου μου αυριο που θα παει στη γιαγια της παμπερ κανονικοτατα.δε θελω να της μαθουν αλλοι την τουαλετα,(δε τη βαζω στο γιογιο,το σιχαινομαι,τη βαζω κατευθειαν τουαλετα με το καθισματακι)θελω να μαθει απο μενα αυτα που θελω να της μαθω!την σκουπιζω και μετα της δινω χαρτι και σκουπιζεται και μονη της...!!! cyclops τι πλακα εχουν οταν μαθαινουν! Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Αθηνά μου φαίνεται πως το είχε πάρει παιχνίδι το γιογιό..
Όταν την πηγαίνεις, τα κάνει?
Μα όντως το έχει πάρει παιχνίδι. Κάνει λίγο, σηκώνεται και τα κοιτάει, κάθεται , κάνει λίγο, σηκώνεται και τα κοιτάει, κάθεται και άντε πάλι. Δεν ξέρω πόσες φορές το κάνει αυτό. Κάποια στιγμή πάει και κόβει χαρτί και σκουπίζεται και καλά (εκεί λιώνω κάθε φορά) μετά ξανακάθεται και δώστου απ΄την αρχή. Όταν βαρεθώ τη βουτάω να την πλύνω και κάνει σαν παλαβό για να ξανακάτσει. Τουλάχιστον 6 φορές τη μέρα αυτή η δουλειά.

Ευάκι έγραψε:δε τη βαζω στο γιογιο,το σιχαινομαι
Γιατί;

Ευάκι έγραψε: της δινω χαρτι και σκουπιζεται και μονη της...!!! cyclops τι πλακα εχουν οταν μαθαινουν! Laughing
Σ'αυτό ναι κι εγώ γελάω πολύ, βλέπω αυτό το στρουμπουλό χεράκι να πιάνει ένα τόσο δα κομμάτι χαρτί και να κάνει οτι σκουπίζεται. Πεθαίνω σου λέω!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
[quote="Ευάκι"]δε τη βαζω στο γιογιο,το σιχαινομαι
Γιατί;

γιατι θελει αφου κατουρησει το μωρο να τα ριξεις στη λεκανη,να σημαδεψεις καλα γιατι ειναι και περιεργο το κοψιμο τους και αμα κουνηθεις και λιγο χυνονται απ'εξω,να το ριξεις χλωρινη,να το αφησεις να κατσει η χλωρινη,να θυμηθεις να πας να το ξεπλυνεις και να το βαλεις να στραγγιζει.και ολα αυτα κουκουρουκου!δε θα εχει στεγνωσει μεχρι το μωρο να σου ζητησει να ξαναπαει!και την ωρα που το παιδι τρεχει να κατουρησει χανεις το χρονο σου να το στεγνωσεις,το μωρο κατουραει πανω του και απογοητευεται!
ενω η λεκανη θελει ενα πλυσιματακι πρωι πρωι και μετα ετοιμη!αντε και αν ερθουν ξενοι αλλο ενα!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν το κάνω συνέχεια με χλωρίνη. Μόνο το βράδυ όταν κοιμηθεί η μικρή. Αλλιώς μόλις το αδειάσω το ξεπλένω με καυτό νερό. (μόνο για τα τσίσα αυτό, αν κάνει κακά το πλένω κανονικά)Δεν πιστεύω οτι χρειάζεται κάτι παραπάνω, αφού μόνο εκείνη το χρησιμοποιεί.

Με έβαλες σε σκέψεις τώρα. Rolling Eyes

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εγώ δεν το κάνω συνέχεια με χλωρίνη. Μόνο το βράδυ όταν κοιμηθεί η μικρή. Αλλιώς μόλις το αδειάσω το ξεπλένω με καυτό νερό. (μόνο για τα τσίσα αυτό, αν κάνει κακά το πλένω κανονικά)Δεν πιστεύω οτι χρειάζεται κάτι παραπάνω, αφού μόνο εκείνη το χρησιμοποιεί.

Με έβαλες σε σκέψεις τώρα. Rolling Eyes

επειδη πηγαινει και το πιανει αυτη δε θελω να το ξεπλενω μονο!σκεψου ειναι σαν να βγαινεις απο το μπανιο και απλα ξεπλενεις τα χερια σου χωρις σαπουνι.ασε που εγω εχω και τον μεγαλο που ειναι ικανος να πει θελω κι εγω γιογιο κι αντι να βαλω και την μικρη στην τουαλετα να εχω 2 στο γιογιο! Wink

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά μου χωρίς να είμαι "ειδική" πάνω στο θέμα γιογιό, κι εγώ αυτό που κάνεις εσύ θα κάνω...
Σιγά μην το χλωρινιάζω συνέχεια!
Ρε κορίτσια, όλα αυτά είναι χημικά! Δεν κάνει και συνέχεια!
Όπως λέει η Αθηνά μόνο το παιδί το χρησιμοποιεί.
Στην λεκάνη δηλαδή που πάει ο πάσα ένας, είναι καλύτερα?
Και στην τελική, και στη λεκάνη νερό πέφτει! Τι πέφτει? Άκουα φόρτε????

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Αθηνά μου χωρίς να είμαι "ειδική" πάνω στο θέμα γιογιό, κι εγώ αυτό που κάνεις εσύ θα κάνω...
Σιγά μην το χλωρινιάζω συνέχεια!
Ρε κορίτσια, όλα αυτά είναι χημικά! Δεν κάνει και συνέχεια!
Όπως λέει η Αθηνά μόνο το παιδί το χρησιμοποιεί.
Στην λεκάνη δηλαδή που πάει ο πάσα ένας, είναι καλύτερα?
Και στην τελική, και στη λεκάνη νερό πέφτει! Τι πέφτει? Άκουα φόρτε????

αγγελικη μου εγω εχω και τον μεγαλο ομως και αμα ειναι να μου το γυρισει κι αυτος στο γιογιο και να το χλωρινιαζω καθε φορα που πανε 2 μωρα τουαλετα καλυτερα να βαλω την μικρη απο την αρχη στην τουαλετα!ασε που δε το θελει κιολας,αυτη θελει να κανει οτι και ο αδερφος της!αφου καταλαβε οτι πρεπει να καθεται και δε θελει και ορθια παλι καλα λεω!!! Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:επειδη πηγαινει και το πιανει αυτη δε θελω να το ξεπλενω μονο!σκεψου ειναι σαν να βγαινεις απο το μπανιο και απλα ξεπλενεις τα χερια σου χωρις σαπουνι.
Α δεν έχω τέτοια προβλήματα, έτσι κι αλλιώς τις πιο πολλές φορές το χέρι το χώνει μέσα πριν την προλάβω. Και πιάνει και το καζανάκι οπότε πάντα πριν βγούμε τις τα πλένω τα χέρια με σαπούνι. Μετά δεν το πιάνει γιατί το βάζω πάνω στο πλυντήριο. Αλλά και να το πιάσει τι έγινε;

Tziz έγραψε:και στη λεκάνη νερό πέφτει! Τι πέφτει? Άκουα φόρτε????
Έλα ντε και τι νερό, καθαρό; Αυτά σκέφτομαι κι εγώ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελιες καληνυχτω!αυριο εχει δουλεια!
φιλακια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις