Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
512 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 512 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ!ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΤΖΑΜ ΜΑΓΑΖΙ,ΜΕΤΡΑΕΙ! Razz
ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΛΕΕΙ ΑΚΑΜΑΤΡΑ! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Καλημέρα Καλλιόπη μου, ναι είναι τέλειο, να σου πώ τι πουμαρό βάζεις το ψιλικομμένο ή το άλλο στο χάρτινο;;;

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσαρες μου. Τι κανετε? Ακουσατε οτι ο καιρος την αλλη εβδομαδα χαλαει? Ενταξει Πασχαλιατικα βρηκε να χαλασει ΠΑΛΙ. Τα νευρα μου..

Αγγελικη, τα ιδια κανει και ο δικος μου, κανει κοιλιακους ολη την ωρα. Προσπαθει να σηκωθει παση θυσια. Οπου και αν τον εχω, στο ριλαξ, στον καναπε ξαπλωμενο, στην αγκαλια μου. Δεν γουσταρω μου λεει μανα να ειμαι αλλο ξαπλωμενος. Την Πεμπτη εχουμε παιδιατρο για το 3ο τσιμπι τσιμπι μας και ελπιζω να το κανει και μπροστα της για να δει τι κανει ολη την μερα το παιδι μου..

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ!ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΤΖΑΜ ΜΑΓΑΖΙ,ΜΕΤΡΑΕΙ! Razz
ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΛΕΕΙ ΑΚΑΜΑΤΡΑ! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Καλημέρα Καλλιόπη μου, ναι είναι τέλειο, να σου πώ τι πουμαρό βάζεις το ψιλικομμένο ή το άλλο στο χάρτινο;;;

ΒΑΣΟΥΛΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΟΥΜΑΡΟ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙΝΟ....ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΟΝ ΚΑΣΕ ΝΤΟΜΑΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Γιάννα, αχ περνάτε κολικούς;;
Ναι κρίμα με τον καιρό εμείς εδώ έχουμε συννεφιά και λίγο κρύο, ευτυχώς που βγήκαμε σαβ-κυρ και πήραμε λίγο αέρα!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα σε ότι βάζουμε ντομάτα μου αρέσει πολύ να ψιλοκόβω ντομάτα φρέσκια και να βάζω λίγο -όχι πουμαρό- το άλλο που το διαλύεις στο νερό ίσα για να πάρει κόκκινο χρώμα.

Χαλάει ο καιρός;;;;;;;;
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Βασουλα μου. Οχι δεν περναμε κολικους. Απλα λεω οτι ο γιοκας μου προσπαθει να σηκωθει και κανει κοιλιακους..Βαζει κοντρα τα ποδια του και τα χερια του και προσπαθει να σηκωθει απο το ριλαξ Very Happy Very Happy

Καλλιοπακι μου τι κανεις?
Αθηνα καλημερα..

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gianna_V έγραψε:

Καλλιοπακι μου τι κανεις?

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ!ΕΔΩ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΓΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ!ΑΛΛΑ ΔΕ Μ'ΑΦΗΝΕΟ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ!!!!ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Αθηνα καλημερα..

Χαλοου Γιαννα!!!
Ρε συ πόσο είναι ο μικ-ούλης σου; Πέντε;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εμένα σε ότι βάζουμε ντομάτα μου αρέσει πολύ να ψιλοκόβω ντομάτα φρέσκια και να βάζω λίγο -όχι πουμαρό- το άλλο που το διαλύεις στο νερό ίσα για να πάρει κόκκινο χρώμα.

Χαλάει ο καιρός;;;;;;;;
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ναι κι εμένα μου αρέσει η φρέσκια ντομάτα αλλά ειδικα το καλοκαίρι ξινίζουν εύκολα τα φαγητά!!!

Gianna_V έγραψε:Καλημερα Βασουλα μου. Οχι δεν περναμε κολικους. Απλα λεω οτι ο γιοκας μου προσπαθει να σηκωθει και κανει κοιλιακους..Βαζει κοντρα τα ποδια του και τα χερια του και προσπαθει να σηκωθει απο το ριλαξ Very Happy Very Happy

Καλλιοπακι μου τι κανεις?
Αθηνα καλημερα..

Ααααααααα κοιλιακούς έλεγες αχαχαχαχαχα δεν πάω καλά, να σου πω λές την κίνηση αυτή που πάει να σηκωθεί έτσι;; ..κι εμένα το κάνει αυτό πάρα πολύ τόσο πολύ που πήρα και την παιδιατρο και μου ειπε το ιδιο!!!!!!!!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ επειδεί προσπαθώ απεγνωσμένα να κάνω δίαιτα λέω να βάλω κοτόπουλο στη σχάρα και πατατούλες για τους υπόλοιπους

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalliopi έγραψε:
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ!ΕΔΩ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΓΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ!ΑΛΛΑ ΔΕ Μ'ΑΦΗΝΕΟ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ!!!!ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;

Καλα ειμαι και εγω..Ο μικρουλης μου κοιμαται τωρα και σερφαρω..Κοιταω και τα ρουχα που εχω για σιδερωμα και τα κοιταω και τα κοιταω και τα κοιταω..
Athin@ έγραψε:
Χαλοου Γιαννα!!!
Ρε συ πόσο είναι ο μικ-ούλης σου; Πέντε;;

5 μηνων θα γινει στις 30/4.. Ειναι μικουλης ακομα..
vasoula έγραψε: Ααααααααα κοιλιακούς έλεγες αχαχαχαχαχα δεν πάω καλά, να σου πω λές την κίνηση αυτή που πάει να σηκωθεί έτσι;; ..κι εμένα το κάνει αυτό πάρα πολύ τόσο πολύ που πήρα και την παιδιατρο και μου ειπε το ιδιο!!!!!!!!

Τι σας ειπε η παιδιατρος?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Κοιταω και τα ρουχα που εχω για σιδερωμα και τα κοιταω και τα κοιταω και τα κοιταω..

Σιγά θα τα ματιάσεις και μετά θα έχουν γκρίνια χο χο χο cyclops
Άντε βρε φέρτα. Τώρα σιδερώνω. Τέλειωσα τα μισά και πάω να συνεχίσω. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 14 517142

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουραγιο κοριτσι μου..Θα περασει και αυτο..
Μονο για ματιασμα τα εχω τα δικα μου. Τα φτυνω κιολας για να μην εχουμε χειροτερα.
Αστα δεν μπορω καθολου. Πως μαζευονται τοσα ρουχα δεν μπορω να καταλαβω. Νομιζω οτι προτιμαω να τα κοιταω Shocked Shocked

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου μου είπε πως είναι φυσιολογική κίνηση του μωρού και συγκεκριμένα μου είπε πως αν δεν το έκανε αυτό δεν θα ήταν καλό!!!

Αχ μη μιλατε για σίδερο, θα τα βάλω όλα σε 2 σακούλες και θα τα στείλω στην πεθερά μου για σίδερο, σιδερωνει και καλά η άτιμη στην τσαλάκα χαχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου σε όλες εύχομαι!
φαγητά διαβάζω, παιδιάτρους και εμβόλια διαβάζω, ακαμάτες διαβάζω Razz σίδερο διαβάζω και δεν το έκανα εχτές και έχω ένα σωρό!
εμείς σήμερα μπιφτέκια θα κάνουμε, αυτόν τον κιμά τον είχα από εχτές το βράδυ στην συντήρηση και ακόμα δεν έχει ξεπαγώσει καλά καλά! περιμένω ακόμα.
κατά τα άλλα μάλλον αύριο μπαίνει ο πεθερός Μετροπόλιταν και την Πέμπτη χειρουργείο, άντε να δούμε τι θα δούμε, ε ρε μάνα μου ζόρια που μας περιμένουν!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάει και το σίδεροοοο!!! cheers cheers cheers

Μαράκι καλή επιτυχία, περαστικά και κουράγιο!
Δηλαδή τη Μεγάλη Εβδομάδα θα έχετε τρεχάματα ε; Υπομονή.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Πάει και το σίδεροοοο!!! cheers cheers cheers

Μαράκι καλή επιτυχία, περαστικά και κουράγιο!
Δηλαδή τη Μεγάλη Εβδομάδα θα έχετε τρεχάματα ε; Υπομονή.


ναι τρεχάματα δεν λες τίποτα! άστα να πάνε! να λες να πάνε όλα καλά και το τρέξιμο χαλάλι!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί Καλλιοπάκι μου γιατί δεν παλεύετε αλλιώς! ήδη είναι όλοι στις μαύρες τους εδώ πέρα και εγώ δεν τα μπορώ αυτά τα παίρνω λίγο στο κρανίο! τεσπα, να είναι καλά ο άνθρωπος και να πετύχει και το χειρουργείο να ξεμπερδεύουν και με αυτό!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί Καλλιοπάκι μου γιατί δεν παλεύετε αλλιώς! ήδη είναι όλοι στις μαύρες τους εδώ πέρα και εγώ δεν τα μπορώ αυτά τα παίρνω λίγο στο κρανίο! τεσπα, να είναι καλά ο άνθρωπος και να πετύχει και το χειρουργείο να ξεμπερδεύουν και με αυτό!
ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΩΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΜΠΙ ΚΟΥΛ ΕΣΥ...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά μιλάμε οι εξελίξεις τρέχουν με ραγδαίο ρυθμό,δεν τις προλαβαίνω έτσι? εχτές μιλάγαμε για χειρουργείο την Παρασκευή, σήμερα για χειρουργείο την Πέμπτη και μόλις τώρα μάλλον αποκλείσαμε την μέθοδο στο Μετροπόλιταν γιατί μίλησε η κουνιάδα μου με μία γιατρό που τον παρακολουθούσε τον πεθερό μου στο θέμα συκώτι και της είπε μην κάνεις το λάθος και πας στον Χατζηγιαννάκη, δούλευα παλιά μαζί του, ο άνθρωπος είναι σφάχτης δεν ξέρει να χειρουργεί συκώτι! Shocked Shocked
φτου και από την αρχή τώρα!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΝΑΙ ΡΕ,ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕ!ΠΟΥΜΑΡΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΓΩ!ΑΝΤΕ ΚΑΝΤ'Ο ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ!ΜΟΝΟ ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΩΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕ ΣΆΡΕΣΕΙ! Razz Razz Razz Razz Razz Razz


λοιπον δεν εχω λογια !! τελειο ανοιξιατικο γρηγορο και ευκολο !!!! σε ευχαριστω πολυ


( ηθελα να πω οτι πηρα την σαλατα μεξικανα του μπαρμπα σταθη )

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου σε όλες εύχομαι!
φαγητά διαβάζω, παιδιάτρους και εμβόλια διαβάζω, ακαμάτες διαβάζω Razz σίδερο διαβάζω και δεν το έκανα εχτές και έχω ένα σωρό!
εμείς σήμερα μπιφτέκια θα κάνουμε, αυτόν τον κιμά τον είχα από εχτές το βράδυ στην συντήρηση και ακόμα δεν έχει ξεπαγώσει καλά καλά! περιμένω ακόμα.
κατά τα άλλα μάλλον αύριο μπαίνει ο πεθερός Μετροπόλιταν και την Πέμπτη χειρουργείο, άντε να δούμε τι θα δούμε, ε ρε μάνα μου ζόρια που μας περιμένουν!

Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί Καλλιοπάκι μου γιατί δεν παλεύετε αλλιώς! ήδη είναι όλοι στις μαύρες τους εδώ πέρα και εγώ δεν τα μπορώ αυτά τα παίρνω λίγο στο κρανίο! τεσπα, να είναι καλά ο άνθρωπος και να πετύχει και το χειρουργείο να ξεμπερδεύουν και με αυτό!

Μαρία έγραψε:καλά μιλάμε οι εξελίξεις τρέχουν με ραγδαίο ρυθμό,δεν τις προλαβαίνω έτσι? εχτές μιλάγαμε για χειρουργείο την Παρασκευή, σήμερα για χειρουργείο την Πέμπτη και μόλις τώρα μάλλον αποκλείσαμε την μέθοδο στο Μετροπόλιταν γιατί μίλησε η κουνιάδα μου με μία γιατρό που τον παρακολουθούσε τον πεθερό μου στο θέμα συκώτι και της είπε μην κάνεις το λάθος και πας στον Χατζηγιαννάκη, δούλευα παλιά μαζί του, ο άνθρωπος είναι σφάχτης δεν ξέρει να χειρουργεί συκώτι! Shocked Shocked
φτου και από την αρχή τώρα!


Μαρία μου ο γιατρος του γύρισε;;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..κι εμείς έχουμε τρεχάματα, λοιπόν τώρα θα πίναμε καφεδάκι αλλά επειδή η μαμά μου πονούσε εχθες στα καλώδια έφυγε τελικά μόνος του ο αδερφός μου αλλιώς στον γυρισμό θα ερχόμουν!!

Βαρβάρα χαίρομαι που σου πέτυχε το φαγητό!!! Καλά θα το βάλω στο μενού μας, έβαλες και ρύζι;;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου σου έχω στείλει μηνυματάκι στο fb! δεν ξέρω αν γύρισε εκείνος ο γιατρός, μίλησε όμως η κουνιάδα μου με την γιατρό που τον παρακολουθούσε χρόνια στο Ιπποκράτιο, πριν από αυτόν που το είδε τελευταία! και της είπε τα χειρότερα για τον άλλον στο Μετροπόλιταν! θα τα δεις στο μήνυμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις