Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
212 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 212 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:Εδω ειμαι Γιαννα μουυυυυ!!!!! Σοφακι μας ελειψες!!!!!!

Καλημερα κοριτσακι..Ολα καλα?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:κ μενα μου λειψε η κουβεντα σας αλλα ειναι το κακο οτι οταν μπω κολλαω κ δεν κανω καμια δουλεια στο γραφειο Rolling Eyes !
ω ναι Δημητρα!εκει που λεμε οτι για τρεις μερες κοιμαται τσουπ παλι,χθες το βραδυ πχ τον πηρε ο υπος κοιτωντας μικυ στον υπολογιστη,ξυπναει στις τη νυχτα κ εκλαιγε για το που πηγε ο μικυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 679259 ,απαιτουσε να αοιξουμε τον υπ.ε αυτο μας πηρε μεχρι τις 4κ τεταρτο που του ελεγα διαορες αλλες ιστοριες για να ξεχαστει!να δω τιθα κανουμε οταν ερθει κ ο δευτερος!

Αν δεν κάνω λάθος Σοφία σε λένε ή μπερδεύτηκα;;;
Λοιπόν Σοφάκι άκου, τα παιδάκια πριν πάνε για ύπνο θα πρέπει τουλάχιστον να έχουν ¨ αποτοξινωθεί¨ απο οθονη τηλ και υπολ τουλάχιστον 2 ώρες, ο ήχος τους και η εικόνα τους ταράσουν τα εγκεφαλικά κύτταρα του παιδιού με αποτέλεσμα να μην μπορεί να κοιμηθεί ή αν κοιμηθεί να έχει αρκετά ανύσηχο ύπνο!!!
Ισως σου φανεί τραβηγμένο και υπερβολικό όλο αυτό, εγώ όταν μου το έλεγαν κορόιδευα κι έλεγα σιγά μην κόψουμε την τηλεόραση όμως το έψαξα αρκετά και άκουσα πολλά, χθές μάλιστα μίλησα με φίλη και πελατισσα μου η οποία σπουδάσει παιδοψυχολογία στην Αγγλία και μου το επιβεβαιωσε και αυτή!!!
Προσπάθησε να περιορίσεις τηλ και υπολ!!! Φιλικά πάντα τα λέω γιατί χθες μου έλεγαν πως κάνω την έξυπνη μα δεν τα λέω εγώ αλλά άνθρωποι που εχουν σπουδάσει και ήταν και το αντικειμενο τους επι χρόνια!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλημέρα στις απανταχού ξανθές (φυσικές και μη) μελαχρινές, καστανές και κοκκινομάλες. Τις πρασινομάλλες δεν τις χαιρετάω!

Σοφούλα σε χάσαμε! Βαράει ο μπέμπης, βαράει; Ο γαμπρός μου τι λέει του μιλάει καθόλου;

Εγώ αδιαθέτησα πρωί πρωί (άντε να ησυχάσει και ο άντρας μου) και εκτός του οτι έχω ψοφήσει στον πόνο έχω καταβροχθίσει το μισό σπίτι. pig

Καλημέρα athinoula εμένα δεν με χαιρέτισες δεν συμβαδίζω και δεν ανήκω στις παραπάνω κατηγορίες που ανέφερες χαχαχαχαχαχα το μαλλί μου έχει μέσα κοκκινο λίγο ξανθό και καστανό, προσπαθω μήνες να πάω κομμωτήριο αλλά ψιλοβαριέμαι!!!
Περαστικούλια πωπω τι μου θύμισες εγω την τελευταία φορά κυλιόμουν στο κρεβατι απο τον πόνο!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το γλυκό μας Μαράκι που είναι;;; Μου φαίνεται άδειο το φόρουμ χωρίς αυτήν!!!
Που είσαι Μαρίαααα;;;;;;

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sktv έγραψε:μια χαρα θα ναι τα σταρακια κ το τζην Καλλιοπη μου!πιο πολυ θα φορεθουν!χιχι!

ναι Χρυσω μου παμε δυναμικα για τον δευτερο γιο που ευχομαι κ ελπιζω να ναι υσηχος κ να κοιμαται τη νυχτα γιατι ο Ανδρεας μας εχει τεντωσει 2χρονια τωρα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 !

Αχ ρε Σοφάκι γιατί έτσι και η Μοδεστίνα το ίδιο ενώ κοιμόταν κανονικά ξαφνικά στα πολλά που μας έκανε τον τελευταίο 1 χρόνο περίπου είναι να ξυπνά και τη νύχτα. αντί να ξυπνά το μωρό ξυπνά η Μοδεστίνα μέχρι και 4 φορές τη νύχτα κάποτε.

Βασούλα δεν το σκέφτηκα αυτό εμένα κοιμάται συνηθως με τηλεόραση

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="vasoula"]Καλημέρα κορίτσια!!!
Ελενάκι τι ώρα σηκώθηκες δηλαδή;; Εγώ απο τις 7!!!

Ήρια έγραψε:
vasoula έγραψε:
Καλημεραααααααααααααααααααααααααααααα τι κανετεεε?!! σε ευχαριστωωω πολυ κοπελαρα μου γλυκεια!!!! χαχαχαα σας παιδεψα εχτες ολες ε?!! χαχαχαχαχαα ναιι και απο κοντα νομιζωω ειναι ακομα καλυτεροοο το χρωμααααα , και γενικα εγω!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz

Αν μας παίδεψες;;; Μου θύμισε όλο το σκηνικό σαν να περιμέναμε και έμπαιναν διαφημίσεις στην μέση χιχι ναι σίγουρα απο κοντά θα είναι πιο ωραίο, οι φώτο πάντα αδικούν λίγο!!

Ήρια έγραψε:
Gianna_V έγραψε:Καλα ειμαι και εγω..Αν και απο χθες εχω ξενερωσει γιατι ο καιρος ξαναχαλαει..@#!$#!$@$@%@@% Twisted Evil


ναιιι μαμωτο το ακουσα σημερα το πρωι στην τηλεοραση , μακαρι να μην ισχυειι αλλα δυσκολο ... ειπαν οτι ο Απριλης ετσι ανω κατω θα μας παει! δεν θελω αλλες βροχες και μουντάδα ... θελωω ηλιο , ζεστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

..κι εγώ θέλω ήλιο, αμάν πια αφήστε που έπεσε και η θερμοκρασία, εδώ έχουμε λίγη ψυχρούλα!!

sktv έγραψε:μια χαρα θα ναι τα σταρακια κ το τζην Καλλιοπη μου!πιο πολυ θα φορεθουν!χιχι!

ναι Χρυσω μου παμε δυναμικα για τον δευτερο γιο που ευχομαι κ ελπιζω να ναι υσηχος κ να κοιμαται τη νυχτα γιατι ο Ανδρεας μας εχει τεντωσει 2χρονια τωρα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 !

Με το καλό το μπεμπάκι σου, αχ το άλλο ακόμα σου ξυπνάει τι εννοείς για γάλα;; Δεν έκοψε καθόλου το ξενύχτι ή απλά το έχει ξαναρχισει;;




11 ηωρα ξυπνησα!!!κανω παιδι μου επιδερμιδα εγω!!!!χαχχαχααχχχ

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:
Vivian έγραψε:Εδω ειμαι Γιαννα μουυυυυ!!!!! Σοφακι μας ελειψες!!!!!!

Καλημερα κοριτσακι..Ολα καλα?

Καλα ειχα παει τον γιο μου βολτα στην παραλια 3 φορες πηγα να τον χασω!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Gianna_V έγραψε:
Vivian έγραψε:Εδω ειμαι Γιαννα μουυυυυ!!!!! Σοφακι μας ελειψες!!!!!!

Καλημερα κοριτσακι..Ολα καλα?

Καλα ειχα παει τον γιο μου βολτα στην παραλια 3 φορες πηγα να τον χασω!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 585182



βρε το αγορι μας δεν ηθελα να ειναι κοντα στη μανουλα?μαλλον θα ηθελα να βρει κανενα κοριτσακι !!και ειπε ας αφησω λιγο πισω τη μανουλα!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Καλημέρα athinoula εμένα δεν με χαιρέτισες δεν συμβαδίζω και δεν ανήκω στις παραπάνω κατηγορίες που ανέφερες χαχαχαχαχαχα το μαλλί μου έχει μέσα κοκκινο λίγο ξανθό και καστανό,

Εσύ βρε ανήκεις σε όλες τις κατηγορίες χα χα!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
vasoula έγραψε:Καλημέρα athinoula εμένα δεν με χαιρέτισες δεν συμβαδίζω και δεν ανήκω στις παραπάνω κατηγορίες που ανέφερες χαχαχαχαχαχα το μαλλί μου έχει μέσα κοκκινο λίγο ξανθό και καστανό,

Εσύ βρε ανήκεις σε όλες τις κατηγορίες χα χα!!!

Εμενα θα με χαιρετας λεγοντας με απολυτη ξανθια χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Τωρα που το σκεφτομαι μονη μου εμεινα πια!!!!! scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Athin@ έγραψε:
vasoula έγραψε:Καλημέρα athinoula εμένα δεν με χαιρέτισες δεν συμβαδίζω και δεν ανήκω στις παραπάνω κατηγορίες που ανέφερες χαχαχαχαχαχα το μαλλί μου έχει μέσα κοκκινο λίγο ξανθό και καστανό,

Εσύ βρε ανήκεις σε όλες τις κατηγορίες χα χα!!!

Εμενα θα με χαιρετας λεγοντας με απολυτη ξανθια χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Τωρα που το σκεφτομαι μονη μου εμεινα πια!!!!! scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch



αυτο θα πει να εισαι μια και μοναδικη Βιβιανακη μου!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Athin@ έγραψε:
vasoula έγραψε:Καλημέρα athinoula εμένα δεν με χαιρέτισες δεν συμβαδίζω και δεν ανήκω στις παραπάνω κατηγορίες που ανέφερες χαχαχαχαχαχα το μαλλί μου έχει μέσα κοκκινο λίγο ξανθό και καστανό,

Εσύ βρε ανήκεις σε όλες τις κατηγορίες χα χα!!!

Εμενα θα με χαιρετας λεγοντας με απολυτη ξανθια χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Τωρα που το σκεφτομαι μονη μου εμεινα πια!!!!! scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch


Σου αρεσειιι τελικα ο τιτλοςςς ε?!! χαχχαα Ειναι να το εχεις ...!!!!!!!!!!!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:
Athin@ έγραψε:
vasoula έγραψε:Καλημέρα athinoula εμένα δεν με χαιρέτισες δεν συμβαδίζω και δεν ανήκω στις παραπάνω κατηγορίες που ανέφερες χαχαχαχαχαχα το μαλλί μου έχει μέσα κοκκινο λίγο ξανθό και καστανό,

Εσύ βρε ανήκεις σε όλες τις κατηγορίες χα χα!!!

Εμενα θα με χαιρετας λεγοντας με απολυτη ξανθια χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Τωρα που το σκεφτομαι μονη μου εμεινα πια!!!!! scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

Vivianaki κι εγώ εγινα τελείως ξανθιά πλέον όχι με ανταυγιες όπως ήμουν παλιά

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και η Καλλιόπη δεν είναι ξανθιά;
Είδες βρε μη στεναχωριέσαι είστε πολλές.
Κάτσε τώρα που καλοκαιριάζει θα μου τα βάψει ο ήλιος κι εμένα. Τον χειμώνα είναι ξανθά, καστανόξανθα, ή ανοιχτό καστανό ανάλογα με τον καιρό και τον φωτισμό αλλά το καλοκαίρι γίνονται κατάξανθα.
Όταν ήμουνα έγκυος δύο τσουλούφια (αυτά στην ευθεία πάνω απο τα μάτια) είχαν γίνει κατακόκκινα! Shocked

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Και η Καλλιόπη δεν είναι ξανθιά;
Είδες βρε μη στεναχωριέσαι είστε πολλές.
Κάτσε τώρα που καλοκαιριάζει θα μου τα βάψει ο ήλιος κι εμένα. Τον χειμώνα είναι ξανθά, καστανόξανθα, ή ανοιχτό καστανό ανάλογα με τον καιρό και τον φωτισμό αλλά το καλοκαίρι γίνονται κατάξανθα.
Όταν ήμουνα έγκυος δύο τσουλούφια (αυτά στην ευθεία πάνω απο τα μάτια) είχαν γίνει κατακόκκινα! Shocked

Καλλιοπακι και Χρυση δεν θα μας φανε οι καστανο-μελαχροινες!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλλιοπακι και Χρυση δεν θα μας φανε οι καστανο-μελαχροινες!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502

Εγώ να είμαι μαζί σας ή με τις άλλες; Τι μου δίνετε;
tongue

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις οι μαυρομαλλουσες εχουμε αλλη χαρη...Μου φαινεται θα τα ξανακανω ξανθα τα μαλλια μου. Αλλα βαριεμαι αυτο το κομμωτηριο

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:βαριεμαι αυτο το κομμωτηριο

Για τον ίδιο λόγο δεν τα έχω βάψει ποτέ.
Αλλά αν τα βάψω ποτέ (ααααααν-όταν χρειαστεί δηλαδή) μαύρα θα τα κάνω. Μου αρέσουν πολύ τα κατάμαυρα μαλλιά. afro

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλλιοπακι και Χρυση δεν θα μας φανε οι καστανο-μελαχροινες!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 875502

Εγώ να είμαι μαζί σας ή με τις άλλες; Τι μου δίνετε;
tongue

Την αγαπη μου για παντα!!!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 606100
Ποσο κουκλακι ειναι η Γωγω παιδι μου;;;;;

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμενα μου αρεσουν φτανει να μην ειναι καταλευκη η επιδερμιδα. Εγω ας πουμε αν τα βαψω μαυρα θα με φωναζουν πιγουι το πιγκουινακι ή κρα το καλο κορακι..

Οσο το σκεφτομαι, το ξανθο μου πηγαινε..Ειχα τυπο..Και ψωνιο.. Very Happy Very Happy Very Happy

Αλλα νομιζω οτι υπερτερει η βαρεμαρα μου στα κομμωτηρια και οσοι με ειδαν ξανθια δεν θα με ξαναδουν live τουλαχιστον..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=49537271909&set=a.424364236909.223011.683756909&type=1&theater

Λοιπόν κορίτσια εγώ αυτό το μαλλί είχα το οποίο χάλασα κι έκανα καστανό αλλά οι ανταύγειες έχουν εμφανιστεί, είμαι σε δίλημμα 3 μήνες να τις ξανακάνω ή όχι;; Σκέφτομαι την ταλαιπωρία, τζιφα γίνεται το μαλλί με το ντεκαπάζ!!

(δείτε την φώτο, μετά θα την σβήσω, δεν είναι κλειδωμένο το φόρουμ για αυτό)

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Και εμενα μου αρεσουν φτανει να μην ειναι καταλευκη η επιδερμιδα. Εγω ας πουμε αν τα βαψω μαυρα θα με φωναζουν πιγουι το πιγκουινακι ή κρα το καλο κορακι..

Οσο το σκεφτομαι, το ξανθο μου πηγαινε..Ειχα τυπο..Και ψωνιο.. Very Happy Very Happy Very Happy

Αλλα νομιζω οτι υπερτερει η βαρεμαρα μου στα κομμωτηρια και οσοι με ειδαν ξανθια δεν θα με ξαναδουν live τουλαχιστον..

..κι εγώ τα είχα κάποτε μαύρα κατραμι, μου πήγαιναν πολύ, το χειρότερο μαλλί το ειχα στο γάμο μου κόκκινο απαισιο ήταν μπλιαχχ

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλα εσυ με εχεις δει ξανθια.Στο fb..Καλυτερα δεν ηταν?
Εγω στο γαμο το ειχα λιγο μακρυ..Μπλιαχ...Κοντο και παλι κοντο. Αυτο δεν το αλλαζω με τπτ

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Την αγαπη μου για παντα!!!
Έρχομαι σε εσάς τρέχοντας!!!
Αυτή την απάντηση που μου έδωσες μου την έδινε ο μπαμπάς μου όταν ήμουνα μικρή και του έλεγα "τι μου έφερες;"

Vivian έγραψε:Ποσο κουκλακι ειναι η Γωγω παιδι μου;;;;;
Ευχαριστώ!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 19 417472

Gianna_V έγραψε:Και εμενα μου αρεσουν φτανει να μην ειναι καταλευκη η επιδερμιδα.
Λευκή είναι ρε γαμώτο η δικιά μου και το καλοκαίρι κόκκινη.

vasoula έγραψε:...
Εγώ δεν μπορώ να το ανοίξω αυτο.
Crying or Very sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Athin@ στις Τετ Απρ 13, 2011 3:44 am, 1 φορά

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kαστανόξανθη σε εχω δεί, για βάλε λινκ ποια φωτο λές;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις