Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
144 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 144 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερα κι απο εμενα!!!καλυτερα ειναι η μικρη μου,μονο λιγες μυξουλες εχει!αλλα ειπαμε εγω θα αρρωστησω την μ.πεμπτη!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


αχαχαχαχα ναι ναι κρατήσου για την Μ.Πέμπτη εσύ, μην αρρωστήσεις πιο νωρίς και προλάβεις και αναρρώσεις μέχρι τότε! αχαχα

κραταω γερααααααααα λεμεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερα κι απο εμενα!!!καλυτερα ειναι η μικρη μου,μονο λιγες μυξουλες εχει!αλλα ειπαμε εγω θα αρρωστησω την μ.πεμπτη!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


αχαχαχαχα ναι ναι κρατήσου για την Μ.Πέμπτη εσύ, μην αρρωστήσεις πιο νωρίς και προλάβεις και αναρρώσεις μέχρι τότε! αχαχα

κραταω γερααααααααα λεμεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!



Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz κράτααααααααααα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατσε να δεις σε λιγακι που θα χτυπησει τηλεφωνο και θα αρχισει να ρωταει θα'ρθειτε και τετοια!!!να δεις τι εχει να γινει......... Twisted Evil

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!

Τι κάνετε τσούπρες?
Θα ψήσουμε κάνα ψαράκι σήμερα? Των Βαϊων!!!
Εμείς περιμένουμε τον αδερφό μου και την κοπέλα του (κολλητή μου) να φάμε παρέα.

mammyblue έγραψε:kale tziz ti omorfia
einai auti?ftou ftou kouklara
einai.popooo i dikia mou
einai mia stalia kai gennithike
kai ekeini dekemvrio. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 606100

Σε ευχαριστώ!!
Γεννήθηκε σχεδόν 4 κιλά...

Ευάκι έγραψε:.... μεχρι που μετα απο 4 μηνες υπομονης στελνω e-mail στον διευθυντη αποζημιωσεων της ασφαλιστικης της την φωτο του αυτοκινητου της στα χαλια που προανεφερα ....

Πολύ καλά τους έκανες...
Εγώ τότε ήμουν κωλόφαρδη γιατί χτύπησε ο συναγερμός και βγήκαν οι γείτονες από το ψιλικατζίδικο (ακούστηκε και το τζάμι να σπάει). Έρχεται λοιπόν η ασφαλίστρια του φίλου μας του φαρμακοποιού, και μας φτιάχνει φιλική δήλωση. Η οποία βέβαια είναι άκυρη αν δεν πάει αυτός να καταθέσει και να κάνει θετική δήλωση στην ασφαλιστική του, αλλά τες πα, είχε την υπογραφή του πάνω κι έτσι δε θα μπορούσε να αρνηθεί τίποτα, αν η κατάσταση έφτανε στα άκρα... Εγώ πήγα στη δική μου ασφαλιστική, και δήλωσα το συμβάν για να είμαι καλυμμένη, αλλά τελικά τα βρήκαμε με το μετρητό....
Τι περιπέτεια... Πάλι καλά δεν ήταν πολλά τα λεφτά. Χιουντάι παιδί μου... ήξερα τι έπαιρνα...

Και με το που το παίρνω από το συνεργείο (με καινούρια πόρτα), ξηλώνω τον προφυλακτίρα μου σε ένα κοτσαδόρο τροχόσπιτου που ήταν "μπηγμένος" στο χώμα και δεν τον είδα (αραγμένο το τροχόσπιτο).
Νόμιζα ότι ξήλωσα το ψυγείο μου...
Τελικά ήταν το δοχείο με το νερό για τους υαλοκαθαριστήρες...
Και αυτή είναι η μόνη "ζημιά" που έχω προκαλέσει μόνη μου στο τουτού μου...
Αλλά γκαντεμιά ρε παιδί μου...
Τρελή γκαντεμιά τότε. Με ζήλευαν... Mad

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!!
Τι κάνετε κοριτσάκια μου;
Δεν διάβασα γιατί είναι πολλές οι σελίδες. Embarassed
Το μόνο που θέλω να ρωτήσω: Ο μπεμπάκος της Καλλιόπης είναι καλά τώρα που είχε πυρετό;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Αγγελικούλα! Very Happy

ψαράκια ε? μμμμμμ εμείς εχτέ; ήταν να πάρουμε τσιπούρες και τελικά ψωνίσαμε όλα τα ψώνια και τσιπούρες δεν πήραμε! αχαχα και θα κάνω φασολάδα που πάει και με τον καιρό!

Αθηνάααααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 334590 που ήσουν κυρία μου εσύ? ε? πες τα όλα!
εχτές είχε μείνει απύρετος ο Δημήτρης σήμερα δεν την έχουμε δει ακόμα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ωραία συνήλθε ο μικρούλης!

Εμείς εδώ είμαστε Μαράκι. Είχα κάτι δουλίτσες και δεν μπήκα και μέσα στην εβδομάδα θα έχω τρεξιματάκια αλλά εκτός απο αυτό απέφυγα να κάτσω γιατί παρατήρησα οτι η Γωγώ είναι πιο ήρεμη όταν δεν κάθομαι ενώ μόλις πλησιάσω την καρέκλα στον υπολογιστή ουρλιάζει.
Τώρα είναι αγκαλιά μου να φανταστείς και τις πιο πολλές φορές μου τραβάει τα χέρια απο το πληκτρολόγιο. Mad

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Καλημέρα!!!!
Τι κάνετε κοριτσάκια μου;
Δεν διάβασα γιατί είναι πολλές οι σελίδες. Embarassed
Το μόνο που θέλω να ρωτήσω: Ο μπεμπάκος της Καλλιόπης είναι καλά τώρα που είχε πυρετό;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!
ΑΘΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΥΡΕΤΟΣ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ...ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ 38.8 ΚΑΙ ΠΗΓΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΗ,ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΟΚ!ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!
ΕΣΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΚΑΛΕ;ΣΕ ΨΑΧΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΧΤΕΣ...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βλεπω μαζευομαστε σιγα σιγα...........!!!!!!!!!!!
παω να καθαρισω ψαρακια κι ερχομαι!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:

Τώρα είναι αγκαλιά μου να φανταστείς και τις πιο πολλές φορές μου τραβάει τα χέρια απο το πληκτρολόγιο. Mad

το ίδιο κάνει και ο δικός μου Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 534787 μου έχει κάνει τα δάχτυλα τιραμόλα απο το τράβηγμα!


Kalliopi έγραψε:ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΟΚ!ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!

να την κάνεις να σου φύγει η ιδέα, αλλά ΑΝ ήταν (φτου φτου μακριά σας!) δεν θα έπεφτε ο πυρετός με τίποτα θα βάραγε 40άρια!


Ευάκι έγραψε:
παω να καθαρισω ψαρακια κι ερχομαι!!!!


άμα είναι τσιπούρες φέρε και από εδώ!
Smile

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο μενα κοριτσια μου!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΕΥΑ ΧΤΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΙΔΕΑ!
ΤΡΩΝΕ ΨΑΡΙ ΣΗΜΕΡΑ,Ε;ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΨΑΡΙΑ.ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΔΕ ΞΕΡΩ!ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΣΑΚΙΣΕ 3 ΦΕΤΕΣ ΨΩΜΙ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ Shocked ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΜΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑ ΤΡΩΜΕ........ Razz

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΒΙΑΝ!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια Very Happy
Τι κάνετε;;;
Εγω χάλια, εχω ένα πόνο χαμηλα αριστερά και μου χει σπάσει τα νεύρα, 45 γιατρούς πηρα τηλ και ζάλισα και το Μαράκι μας απο το πρωί στο τηλ!!
Εχω να σιδερώσω και να φτιάξω βαλίτσες καιδεν μπορώ να κάνω τίποτα την τύχη μου!!!!!

Ααα τι καιρός σήμερα χάλιαααααα χειμώνιασε πάλι!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άλλαξα pc γιατί στον δικό μου γλίνονται εργασίες αυτή τη στιγμή.Mad

Καλλιοπάκι κι εγώ της είχα κάνει εξέταση ούρων τότε με τον πυρετό. Κάνε δεν είναι τίποτα και ειδικά στα αγοράκια είναι εύκολη. Αλλά θα είναι καθαρή όπως σου είπαν τα κορίτσια, μην ανησυχείς.

Ρε παιδιά ψάρια ούτε εγώ πήρα. Όλη την εβδομάδα το έλεγα και τελικά τα λόγια μου τα πήρε ο αέρας. Mad Τώρα θα φάει σκ@τ@. Θα δώσω στο παιδάκι μου μπιφτέκια με πατάτες απο χτες και "ο υπόλοιπος" να φάει ότι βρει.

Βίβιααααν!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 417472 Μήπως ξέρεις που είναι το υποθηκοφυλάκιο εκεί σε σας; Γιατί θα έρθω την Τρίτη.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Καλημέρα κορίτσια Very Happy
Τι κάνετε;;;
Εγω χάλια, εχω ένα πόνο χαμηλα αριστερά και μου χει σπάσει τα νεύρα, 45 γιατρούς πηρα τηλ και ζάλισα και το Μαράκι μας απο το πρωί στο τηλ!!
Εχω να σιδερώσω και να φτιάξω βαλίτσες καιδεν μπορώ να κάνω τίποτα την τύχη μου!!!!!

Ααα τι καιρός σήμερα χάλιαααααα χειμώνιασε πάλι!!!!


δεν με ζάλισες παιδί μου τι είναι αυτά που λες! μην ανησυχείς σου λέω δεν είναι αυτό που νομίζεις! δεν θα έκανε τίποτα το παυσίπονο αν ήταν! Wink


καλώς το Βιβιανάκι!


και εγώ τσιπούρες ήθελα να κάνω ρε συ Καλλιόπη αλλά ψωνίσαμε εχτές και τελικά ξεχάσαμε να πάρουμε στο τέλος! κάνε μια μακαρονάδα! Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 417472
Αχ θέλω κι εγώ να φάω ψαράκια, αύριο έχει μπαρμουνάκια!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Άλλαξα pc γιατί στον δικό μου γλίνονται εργασίες αυτή τη στιγμή.Mad

Καλλιοπάκι κι εγώ της είχα κάνει εξέταση ούρων τότε με τον πυρετό. Κάνε δεν είναι τίποτα και ειδικά στα αγοράκια είναι εύκολη. Αλλά θα είναι καθαρή όπως σου είπαν τα κορίτσια, μην ανησυχείς.

Ρε παιδιά ψάρια ούτε εγώ πήρα. Όλη την εβδομάδα το έλεγα και τελικά τα λόγια μου τα πήρε ο αέρας. Mad Τώρα θα φάει σκ@τ@. Θα δώσω στο παιδάκι μου μπιφτέκια με πατάτες απο χτες και "ο υπόλοιπος" να φάει ότι βρει.

Βίβιααααν!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 417472 Μήπως ξέρεις που είναι το υποθηκοφυλάκιο εκεί σε σας; Γιατί θα έρθω την Τρίτη.

Αθηνακι μου ειναι σχεδον πισω απο το αστυνομικο τμημα της ελευσινας! Θελεις να σου στειλω διευθυνση;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Καλλιοπακι μου!!!
Καλημερα Μαρακι..
Καλημερα Βασουλα!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Σε ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 417472
Αχ θέλω κι εγώ να φάω ψαράκια, αύριο έχει μπαρμουνάκια!!!

ο Νίκος έχει πάθει μία μετάλλαξη τώρα τελευταία και του αρέσουν τα ψάρια! τα έτρωγε μωρό, μετά ούτε να τα δει, τώρα τα ζητάει κιόλας από μόνος του καμιά φορά! Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Αθηνακι μου ειναι σχεδον πισω απο το αστυνομικο τμημα της ελευσινας! Θελεις να σου στειλω διευθυνση;

Ναι βρε κοπέλα μου αν μπορείς γιατί όταν το γκουγκλάρω μου βγάζει κάτι άσχετα.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε: Σε ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 37 417472
Αχ θέλω κι εγώ να φάω ψαράκια, αύριο έχει μπαρμουνάκια!!!

ο Νίκος έχει πάθει μία μετάλλαξη τώρα τελευταία και του αρέσουν τα ψάρια! τα έτρωγε μωρό, μετά ούτε να τα δει, τώρα τα ζητάει κιόλας από μόνος του καμιά φορά! Very Happy

Μαράκι δεν υπάρχει καλύτερο απο τα τρώνε ψάρια τα παιδιά!!! Μπράβο στο παλικάρι μας!!

Καλημέρα vivian τι κάνουν τα ζουζούνια σου;;;

Εχθές γιόρταζε και ο μικρός της Ελενίτσας να ευχήθω και απο εδώ χρόνια πολλά και να το χαίρονται!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
παω να καθαρισω ψαρακια κι ερχομαι!!!!


άμα είναι τσιπούρες φέρε και από εδώ!
Smile

που το ξερεις????????? Shocked Shocked Shocked Razz

Vivian έγραψε:Καλημερα Καλλιοπακι μου!!!
Καλημερα Μαρακι..
Καλημερα Βασουλα!!

εγω τιποτα???????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
εγω τιποτα???????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αγαπουλα μου σε εδειχνε εκτος!!! Ευακι μουυυυυυυ αγαπημενοοοοοοο καλημερααααααααααααα!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
εγω τιποτα???????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αγαπουλα μου σε εδειχνε εκτος!!! Ευακι μουυυυυυυ αγαπημενοοοοοοο καλημερααααααααααααα!!!!!

καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
σημερα ολα πανε καλα αλλα δε βγηκα κιολας απο το σπιτι!δε το ρισκαρα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
παω να καθαρισω ψαρακια κι ερχομαι!!!!


άμα είναι τσιπούρες φέρε και από εδώ!
Smile

που το ξερεις????????? Shocked Shocked Shocked Razz



αχαχαχαχα έχω μύτη εγώ! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις