Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
263 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 263 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
βλεπω πως δε βλεπω?!?!?!?!!?η μικρη μου τωρα πεταει τα μαξιλαρια απο τον καναπε και φωναζει τον αδερφο της!!!το τσουναμι που λεγαμε????????????

Χαχαχαχαχαχα εμενα μολις ξυπνησε οποτε τωρα θα αρχισει παλι!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 585182

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φτασαμε στο 11;;;;; Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Φτασαμε στο 11;;;;; Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Μπραβοοο βρε Θηριακια.... 3 ωρες ελειψα και την "κλεισατε" την σελιδα .. study study study

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
άντε βρε να τα κατοστήσουμε! αν και έτσι όπως το πάμε, μας κόβω σε κανά 5άρι μήνες να το φτάνουμε και αυτό!

παιδιά άμα θέλετε και άντρες στην εταιρία καθαρισμού σαν στέλνω και τον Νικολή με ειδικότητα στο άζαξ και τα τζάμια! χαχαχαχα ενίοτε και το σκούπισμα!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:άντε βρε να τα κατοστήσουμε! αν και έτσι όπως το πάμε, μας κόβω σε κανά 5άρι μήνες να το φτάνουμε και αυτό!

παιδιά άμα θέλετε και άντρες στην εταιρία καθαρισμού σαν στέλνω και τον Νικολή με ειδικότητα στο άζαξ και τα τζάμια! χαχαχαχα ενίοτε και το σκούπισμα!


Αυτη η εταιρια , δεχεται παιδακια καταστροφής ...?!! γτ εμενα δεν πιανει να κανει τιποτα .... χαχαχχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:

Αυτη η εταιρια , δεχεται παιδακια καταστροφής ...?!! γτ εμενα δεν πιανει να κανει τιποτα .... χαχαχχαχαχα


αχαχαχαχαχα! α δεν ξέρω την Αθηνά ρώτα και την Εύα που θα την ανοίξουν! αχαχαχαχαχαχα!
πραγματικά παιδιά της καταστροφής όμως είναι, ότι περνάει από τα χέρια τους δεν ζει για πάνω από λίγα λεπτά!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ήρια έγραψε:

Αυτη η εταιρια , δεχεται παιδακια καταστροφής ...?!! γτ εμενα δεν πιανει να κανει τιποτα .... χαχαχχαχαχα


αχαχαχαχαχα! α δεν ξέρω την Αθηνά ρώτα και την Εύα που θα την ανοίξουν! αχαχαχαχαχαχα!
πραγματικά παιδιά της καταστροφής όμως είναι, ότι περνάει από τα χέρια τους δεν ζει για πάνω από λίγα λεπτά!


Τι εγινε βρε κοριτσια ολες επιχειρηματιες θα γινεται?!! Ευακι και τραγουδιαρα και αφεντικο?!!!!

ασε μαρακι .... πανω απο 10? πολλα λες!! χαχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
ασε μαρακι .... πανω απο 10? πολλα λες!! χαχαχαχα


i know! άστα να πάνε Mad

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ήρια έγραψε:
ασε μαρακι .... πανω απο 10? πολλα λες!! χαχαχαχα


i know! άστα να πάνε Mad


λοιπον αφεντικο ασχετο , εκανες τιποτα ...?!!!! πρεπει να αρχισωω να μαζευω κοσμο ? πρεμιερα ποτε λες?! χαχααχαχαχαχαχ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:

λοιπον αφεντικο ασχετο , εκανες τιποτα ...?!!!! πρεπει να αρχισωω να μαζευω κοσμο ? πρεμιερα ποτε λες?! χαχααχαχαχαχαχ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872


αχαχαχαχαχαχα! σε κανά χρόνο είπαμε, κάνε τα κονέ σου εσύ, να προλάβουμε, να πάρουμε την αριστοκρατία όχι ότι και ότι! αχαχαχαχα

ρε κοριτσάκια τα μάτια του Νικόλα μου από κάτω είναι συνεχώς μαύρα, σαν να έχει μαύρους κύκλους, γιατί? αυτήν τη στιγμή είναι παααρα πολύ! γιατί το βλασταράκι μου! δεν βάζει και κώλο κάτω μέσα στην ενέργεια είναι! ουφ!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Ήρια έγραψε:

Αυτη η εταιρια , δεχεται παιδακια καταστροφής ...?!! γτ εμενα δεν πιανει να κανει τιποτα .... χαχαχχαχαχα


αχαχαχαχαχα! α δεν ξέρω την Αθηνά ρώτα και την Εύα που θα την ανοίξουν! αχαχαχαχαχαχα!
πραγματικά παιδιά της καταστροφής όμως είναι, ότι περνάει από τα χέρια τους δεν ζει για πάνω από λίγα λεπτά!

αχαχαχαχα λέτε και εμένα να γίνει παιδάκι καταστροφής οταν μεγαλώσει;; ας είναι καλά η μάνα μου και η πεθερά μου χαχαχαχαχα τώρα σοβαρά βρε κορίτσια τα πράγματα πάνω στο τραπεζάκι του σαλονιού και του σύνθετου τα είχατε μαζέψει;; Σκαρφάλωναν πάνω??::::::::


Τι εγινε βρε κοριτσια ολες επιχειρηματιες θα γινεται?!! Ευακι και τραγουδιαρα και αφεντικο?!!!!

ασε μαρακι .... πανω απο 10? πολλα λες!! χαχαχαχα

χαχαχαχα πάει και το ονειρο που είχαμε τελικά για το μπουσουξίδικο κρίμα ομως χαχαχαχαχα!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ήρια έγραψε:

λοιπον αφεντικο ασχετο , εκανες τιποτα ...?!!!! πρεπει να αρχισωω να μαζευω κοσμο ? πρεμιερα ποτε λες?! χαχααχαχαχαχαχ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 4872


αχαχαχαχαχαχα! σε κανά χρόνο είπαμε, κάνε τα κονέ σου εσύ, να προλάβουμε, να πάρουμε την αριστοκρατία όχι ότι και ότι! αχαχαχαχα

ρε κοριτσάκια τα μάτια του Νικόλα μου από κάτω είναι συνεχώς μαύρα, σαν να έχει μαύρους κύκλους, γιατί? αυτήν τη στιγμή είναι παααρα πολύ! γιατί το βλασταράκι μου! δεν βάζει και κώλο κάτω μέσα στην ενέργεια είναι! ουφ!


προφανως για αυτο .... αλλα αν δεν φυγουν να το δεις ,,, αν και δεν νομιζω να ειναι κατι!!! αφου δεν σταματανε ολη μερααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 215994

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααα γιατί Μαράκι;; Απο την κούραση θα είναι αν όλη μέρα παιζει, τρέχει κ.τ.λ


δεν σας είπα τώρα ξύπνησα!!!! Twisted Evil πάει το σίδερο!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:

προφανως για αυτο .... αλλα αν δεν φυγουν να το δεις ,,, αν και δεν νομιζω να ειναι κατι!!! αφου δεν σταματανε ολη μερααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 215994


δεν φεύγει ποτέ ρε Δημητρούλα! απλά άλλες φορές είναι ποιο έντονο και άλλες ίσα που φαίνεται! το έχει και η πεθερά μου και ο άντρας μου αλλά καλά αυτοί είναι και μεγάλοι, το παιδί? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 534787


καλά έκανες Βασούλα μου! είσαι καλύτερα τώρα?

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Ααα γιατί Μαράκι;; Απο την κούραση θα είναι αν όλη μέρα παιζει, τρέχει κ.τ.λ


δεν σας είπα τώρα ξύπνησα!!!! Twisted Evil πάει το σίδερο!!!!!!


χαχχαχαχααα Μπραβοοο Βασουλα ....!!! χαχααχααχαχαα εγω παλι λεω να το κανωωωω λεωω ομως ... χαχαχαχαχαα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξανάρθα!
Έφυγε ο μπράδερ (τσακίσαμε γαυράκι, καλαμαράκια, γλώσσες, πέρκες, πατάτες τηγανιτές και σαλάτα χωριάτικη με ψημένο ψωμάκι-βουτιχτό στο λάδι), ηρέμησε και η μικρή - τρελή γκρίνια!!!- διάβασα και όλο το Νο10 να δω: τι γράψατε πάλι!!?? και να μαι....

Καλά έπρεπε να δείτε τι έκανε ο αδερφός μου στη μικρή.
Κούκλα την έκανε κι έπαιζε!
Έβαλε εναν αρκούδο μπροστά της, της έπιασε τα χέρια κι έκανε ότι ρίχνει μπουνιές και κλωτσιές στον αρκούδο!
Κάνανε κλωτσιές "matrix" κι άλλα τέτοια.
Καλά πεθάναμε στο γέλιο!
Κι αυτή... το διασκέδαζε αδιαμαρτυρητα!
Να μπορούσα να σας δείξω βιντεάκι...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Ξανάρθα!
Έφυγε ο μπράδερ (τσακίσαμε γαυράκι, καλαμαράκια, γλώσσες, πέρκες, πατάτες τηγανιτές και σαλάτα χωριάτικη με ψημένο ψωμάκι-βουτιχτό στο λάδι), ηρέμησε και η μικρή - τρελή γκρίνια!!!- διάβασα και όλο το Νο10 να δω: τι γράψατε πάλι!!?? και να μαι....



έλεος! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 688264 πεινάω.... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! 585182

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία μου κι εγώ τους μαύρους κύκλους, εξαπανέκαθεν τους είχα...
Δεν έπαθα ποτέ μου τίποτα... φτου φτου, ούτε αναιμίες και τέτοια πράματα είχα -που όλοι φοβούνταν...
Μια ζωή αυτό άκουγα: "Μα είναι αδύνατο το παιδί... τίποτα δεν το ταίζετε???"

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Μαρία μου κι εγώ τους μαύρους κύκλους, εξαπανέκαθεν τους είχα...
Δεν έπαθα ποτέ μου τίποτα... φτου φτου, ούτε αναιμίες και τέτοια πράματα είχα -που όλοι φοβούνταν...
Μια ζωή αυτό άκουγα: "Μα είναι αδύνατο το παιδί... τίποτα δεν το ταίζετε???"


πολύ με ανακουφίζιες Αγγελική μου τώρα! μα και ο Νίκος πάντα τον θυμάμαι να έχει, απλά τώρα κάνει μπαμ που λένε!
καλά αδύνατο δεν τον λες με την καμία, αλλά ξέρω και εγώ τι να πω! μα λυσάει σου λέω δεν έχει σταματημό

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίγο καλύτερα Μαρακι μου είμαι, πονάω αλλά όχι όπως πρίν!!!

χαχαχα τζιζ όλα τα λεφτά θα ήταν η μικρή!!!

Δημητρα μου εγώ δεν το γλιτώνω πρέπει να τα σιδερώσω και να τα πακετάρω, καλά λέμε αυριο φεύγουμε και δεν έχω μαζέψει ούτε βρακί χαχαχαχα!!

Μαράκι ίσως είναι κληρονομικό, δεν ε΄χει τίποτα το αστερι μας είναι άντρακλας αυτός δεν μασάει με τίποτα!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοίταξε, γιατρός δεν είμαι, και το παιδί είναι μικρό...
Αν σου φαίνεται κάτι ύποπτο, πήγαινέ τον για εξετάσεις.
Εγώ απλά ήθελα να πω, πως δεν είναι απαραίτητο να είναι πάντα κάτι παθολογικό. Μπορεί απλά να είναι το χρώμα του δέρματος πιο "μελανό" σε κάποια σημεία του σώματός μας....

Τι νύστα... τι κωλόκαιρος... τι κρύο...
Μου φαίνεται θα ανοίξω καλοριφέρ...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια χώρισε ένα ζευγάρι γνωστοί μας, την παράτησε την κοπέλα το καθίκι, αρρώστησε ο αδερφούλης της και αυτός λέει δεν άντεχε την ολη πίεση που επικρατούσε στην οικογένεια της, το καθίκι ακούτε πράγματα!!!
Τεσπα αλλά μου την έδωσε που το έμαθα!! Αυτο έγραψα και σε ενα αλλο θεματακι που είναι αυτό το μαζί στα εύκολα αλλά και στα δύσκολα??
anyway γλιτωσε η κοπελίτσα δεν του άξιζε του μπαγλαμά!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..κι εγώ άνοιξα καλοριφέρ κάνει ψοφοκρυο και πως θα πάω το παιδί με τέτοιο καιρό για εμβόλιο;; πως θα φύγουμε αύριο και ανοίγουμε κιόλας, αύριο βράδυ δουλεύω!!!
Αχ πόσο μου έχει λείψει η δουλειά μου!! Αλλά αν έχει χάλια καιρό δεν πάω πουθενά!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακάρι Βάσω μου να μην έχει τίποτα, απλά είναι το άγχος της μάνας, ξέρεις!

δεν είμαστε κοντά να σε βοηθήσω, μπορεί τα δικά μου να βαριέμαι να τα κάνω, αλλά να βοηθήσω δεν έχω θέμα!

αύριο θα είσαι πολύ καλύτερα θα δεις, μπορεί να μην έχεις ούτε καν ενόχληση! Very Happy

Τζιζάκι δεν έχεις ανάψει καλοριφέρ? εμάς δουλεύει όλη μέρα σήμερα και πάλι κρύο κάνει,φαντάσου τώρα πατέρας και γιος έχουν πάει στο παράθυρο και ζωγραφίζουν στην υγρασία,ξέρεις από μέσα που έχει γεμίσει το τζάμι νερό! Shocked

το διάβασα Βάσω αυτό που λες, τυχερή είναι αν το σκεφτείς, γιατί αν δεν μπορούσε ο κύριος να αντέξει αυτό φαντάσου σε τίποτα άλλο πώς θα αντιδρούσε! γλύτωσε όπως λες και εσύ!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα άναψα.
Είχαν παγώσει τα πόδια μου...

Λοιπόν βλέπει ο άντρας μου αγώνα ποδοσφαίρου στη ΝΕΤ κι όταν η μικρή κοιτάζει την τηλεόραση γκρινιάζει!!!
Ενώ όταν κοιτάζει εμένα, είναι μια χαρά! Κουφό????
Λέτε να την ενοχλεί το γρασίδι που φαίνεται καταπράσινο???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις