Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

elenamg1978

elenamg1978
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Koritsi mou elpizw na pane ola kala kai na katabereis auto pou eputhhmeis para polu!!!!!!
se katalabenw...ta perasa kai egw!
sthn koph 1 xrono kai sto gio 1,5 xrono mexri na meinw egkuos!
na elpizeis panta!
filia elena!!!!

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!! ΒΡΕ ΛΕΣ??? ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ... - Σελίδα 6 215994 ΒΡΕ ΛΕΣ??? ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ... - Σελίδα 6 215994 ΒΡΕ ΛΕΣ??? ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ... - Σελίδα 6 215994 ΒΡΕ ΛΕΣ??? ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ... - Σελίδα 6 534787

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οποτε βασουλα μου να προσεχεις μεχρι τοτε κ μακαρη να μας πεις τα ευχαριστατα ΒΡΕ ΛΕΣ??? ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ... - Σελίδα 6 215994 το περιμενουμε κ εμεις οπςσ εσυ κ ανυπομονουμε να μαθουμε!!!φιλια βασουλα μου
pig pig pig

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με το αγχος που εχεις δεννομιζω να σου ερθει περιοδος!αλλα και να εισαι εγκυος δεν νομιζεις οτι πρεπει να πας αμεσως στο γιατρο για να δεις ρε παιδι μου το πιο απλο.αν εινα ενδομητρια η κυηση!σορρυ που σου μιλαω ετσι αλλα ετσι ξεκινησε και εμενα με κατι καθυστερησεις και τελικα κατεληξα με πολυκυστικες.

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fouskitsa έγραψε:με το αγχος που εχεις δεννομιζω να σου ερθει περιοδος!αλλα και να εισαι εγκυος δεν νομιζεις οτι πρεπει να πας αμεσως στο γιατρο για να δεις ρε παιδι μου το πιο απλο.αν εινα ενδομητρια η κυηση!σορρυ που σου μιλαω ετσι αλλα ετσι ξεκινησε και εμενα με κατι καθυστερησεις και τελικα κατεληξα με πολυκυστικες.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!
1ον: ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ.
2ον: Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.
3ον: ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΥΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ!
ΚΑΙ 4ον: ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΑΠΛΑ ΕΔΩ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ...
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νομιζω οτι παρεξηγησες πολυ αυτα που εγραψα!πρωτον πρωτη μου ξαδερφη και αυτη περιμενε με εντολες γιατρου και κατεληξε στο νοσοκομειο για αφαιρεση μιας ωοθηκης και μιας σαλπιγγας απο εξωμητριο κυηση.δευτερον εχω πολυκυστικες πολλα χρονια και οπως βλεπεις εχω ενα γιο 2 χρονων αρα δεν ειναι μεγαλο προβλημα.με τα καταλληλα χαπια τον πρωτο μηνα προσπαθειων εμεινα εγκυος.αρα καταλαβαινεις οτι ξερω πολυ καλα πως ειναι να περιμενεις και να περιμενεις και να κανεις τεστ και μετα να ελπιζεις!δεν ηθελα ουτε να σε προσβαλω ουτε τιποτα.απλα καμμια φορα δεν πρεπει να ειμαστε τοσο ειρωνικοι.σου ευχομαι το καλυτερο

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fouskitsa έγραψε:νομιζω οτι παρεξηγησες πολυ αυτα που εγραψα!πρωτον πρωτη μου ξαδερφη και αυτη περιμενε με εντολες γιατρου και κατεληξε στο νοσοκομειο για αφαιρεση μιας ωοθηκης και μιας σαλπιγγας απο εξωμητριο κυηση.δευτερον εχω πολυκυστικες πολλα χρονια και οπως βλεπεις εχω ενα γιο 2 χρονων αρα δεν ειναι μεγαλο προβλημα.με τα καταλληλα χαπια τον πρωτο μηνα προσπαθειων εμεινα εγκυος.αρα καταλαβαινεις οτι ξερω πολυ καλα πως ειναι να περιμενεις και να περιμενεις και να κανεις τεστ και μετα να ελπιζεις!δεν ηθελα ουτε να σε προσβαλω ουτε τιποτα.απλα καμμια φορα δεν πρεπει να ειμαστε τοσο ειρωνικοι.σου ευχομαι το καλυτερο
ΒΡΕ ΦΟΥΣΚΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ ΤΠΤ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ, ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!! ΕΑΝ ΔΙΑΤΥΠΩΣΑ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ... Smile ΔΕΚΤΗ???

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι καλε σιγα!δεχτη η συγνωμη.σε εσωσε η κουκλαρα που εχεις στην φωτο!!!!για αυτο θες δευτερο ε????κανεις ωραια παιδια!

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fouskitsa έγραψε:οχι καλε σιγα!δεχτη η συγνωμη.σε εσωσε η κουκλαρα που εχεις στην φωτο!!!!για αυτο θες δευτερο ε????κανεις ωραια παιδια!
χαχαχαχαχα!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ... ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ!!! ΞΑΝΘΟΣ-ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΜΕ ΥΨΟΣ 1.90ΚΑΤΙ!!! Ε ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΞΑΝΘΙΑ-ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....!!!!!!!!! Laughing

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η μαμα μου ελεγε παντα αν δεν ειναι καλο τοι χωραφι ο,τι και να κανεις σπορος δεν φυτρωνει.αρα και εσυ κατι εκανες!!!! Very Happy

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fouskitsa έγραψε:η μαμα μου ελεγε παντα αν δεν ειναι καλο τοι χωραφι ο,τι και να κανεις σπορος δεν φυτρωνει.αρα και εσυ κατι εκανες!!!! Very Happy
ΒΡΕ ΛΕΣ??? ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ... - Σελίδα 6 215994

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 13η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ! ΜΑΣ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΡΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ... ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! Rolling Eyes

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΑΝ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ, ΑΓΧΟΣ, ΚΑΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ, ΕΛΛΕΙΠΟΒΑΡΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΚΑΠΟΙΑ ΝΟΣΟΣ ΚΡΙΩΜΑ ΚΤΛ) ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙΣ!!!!

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dimitrouline έγραψε:ΚΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ, ΑΓΧΟΣ, ΚΑΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ, ΕΛΛΕΙΠΟΒΑΡΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΚΑΠΟΙΑ ΝΟΣΟΣ ΚΡΙΩΜΑ ΚΤΛ) ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙΣ!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ!

ΣΗΜΕΡΑ 15Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ... ΣΕ 8 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ... Crying or Very sad

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα, έχω καιρό να σου γράψω στο θέμα σου όχι γιατί δεν παρακολουθώ απλά γιατί δε ξέρω τι να σου πω... σου εύχομαι απλά να έχεις ευχάριστα νέα από τον γιατρό σου... όποτε πας τέλος πάντων.
Φιλιά

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:Βασούλα, έχω καιρό να σου γράψω στο θέμα σου όχι γιατί δεν παρακολουθώ απλά γιατί δε ξέρω τι να σου πω... σου εύχομαι απλά να έχεις ευχάριστα νέα από τον γιατρό σου... όποτε πας τέλος πάντων.
Φιλιά
Καλημέρα dest! Έπαψα πλέον να ασχολούμαι με το θέμα γιατί πολύ απλά μου κάνει λίγο κακό θα έλεγα... Εγκυμοσύνη δεν είναι ΣΙΓΟΥΡΑ... Τώρα τι άλλο είναι δεν ξέρω... Εύχομαι τουλάχιστον να μην είναι κάτι κακό... Περιμένω απλά να μου έρθει περίοδος, τίποτα άλλο. Όσο για δεύτερη εγκυμοσύνη μάλλον θα το ξεχάσω...

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σιγα καλε "οσο για δευτερο θα το ξεχασω" αφου εμεινες μια φορα εγκυος θα ξαναμεινεις και ακομη και αν υπαρχει ενα μικρο προβληματακι ολα διορθωνονται και ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα περιμενεις το δευτερο σου παιδακι. Μην το αφηνεις να σε παιρνει απο κατω και μην ξεχνας οτι καποιες προσπαθουν χρονια και δυσκολευονται να μεινουν εγκυες κι ομως δε το βαζουν κατω και στο τελος τα καταφερνουν!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα σιγα καλε "οσο για δευτερο θα το ξεχασω" αφου εμεινες μια φορα εγκυος θα ξαναμεινεις και ακομη και αν υπαρχει ενα μικρο προβληματακι ολα διορθωνονται και ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα περιμενεις το δευτερο σου παιδακι. Μην το αφηνεις να σε παιρνει απο κατω και μην ξεχνας οτι καποιες προσπαθουν χρονια και δυσκολευονται να μεινουν εγκυες κι ομως δε το βαζουν κατω και στο τελος τα καταφερνουν!!!!!!
Καλημέρα και σε σένα! Δεν το αφήνω, αλλά με παίρνει...Anyway... We'll see...

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΗΜΕΡΑ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΤΕ! ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΛΕΟΝ, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ... ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!! Laughing

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα ειναι καλο που σου ηρθε περιοδος γιατι αυτο σημαινει οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα. Μολις τελειωσει με το καλο βαλε κατω τον αντρα σου, χωρις να σκεφτεσαι τιποτα, και θα δεις οτι συντομα θα ερθει και το δευτερο μωρο!!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα, για να μη ξαναγράφω τα ίδια πράγματα πήγαινε εδώ http://forum.eimaimama.gr/t6399-topic#148792
και δες τι έγραψα στο μαρινάκι σχετικά με μια φίλη μου. Το post είναι μικρό θα βρεις εύκολα την απάντηση μου.

Ένα θα σου πω:
ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!! ΒΡΕ ΛΕΣ??? ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ... - Σελίδα 6 536304

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις