Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
ΕΠΕΙΔΗ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΠΑΛΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΞΩ....
ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!
ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ Η ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ???
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ... ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΥΛΟΓΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΤΟΥ!!
ΕΤΣΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ...ΔΩΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ Κ ΤΟΥ ΤΕΒΕ???? ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΩΣΤΑ...
ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ???
ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΟΔΟΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΕΛΙΚΑ Η ΟΧΙ??? ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ Η Ο ΠΑΤΕΡΑΣ....
ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ!!!
ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΗ!!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ....
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα το μονο που ξερω ειναι οτι το παπαεωργιου ειναι πολυ καλο νοσοκομειο και θα σου προτεινα να το προτιμησεις σε σχεση με το ιπποκρατειο.

http://www.worldjamboree.gr

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα συμφωνησω με την Δημητρα.Η θεια μου γεννησε στο Παπαγεωργιου.Με το καλο!!

http://www.pet2pet.gr/

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
ΕΠΕΙΔΗ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΠΑΛΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΞΩ....
ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!
ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ Η ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ???
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ... ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΥΛΟΓΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΤΟΥ!!
ΕΤΣΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ...ΔΩΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ Κ ΤΟΥ ΤΕΒΕ???? ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΩΣΤΑ...
ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ???
ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΟΔΟΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΕΛΙΚΑ Η ΟΧΙ??? ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ Η Ο ΠΑΤΕΡΑΣ....
ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ!!!
ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΗ!!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ....
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΑΓΑΠΗ,ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ.... ΧΑΧΑΧΑ
ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ 2 ΑΥΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ..
ΛΟΙΠΟΝ...ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΣΕ ΜΕΡΑ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΛΕΣ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΥΝΟΔΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΜΗΤΕΡΑ Η' Ο ΠΑΤΕΡΑΣ, ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ?? ΚΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ, ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΩ...

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!
κι εγώ στο ιπποκράτειο γέννησα..
μπήκα σε δωμάτιο θέσεις με ασφάλεια ΙΚΑ..
το μωρό πήγαινε να το πάρει ο άντρας μου με την δική μου και την δική του ταυτότητα..
συνοδό νομίζω αφήνουν σε καισαρική,αλλά δεν είμαι σίγουρη,μπορεί να αφήνουν και γενικότερα...σε εμένα έμεινε η μαμά μου μια νύχτα γιατί είχα πάθει αδράνεια και πονούσα πολύ..

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!!!!
ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΗΜΕΡΑ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΛΟΦΑΡΔΗ Rolling Eyes Rolling Eyes
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΛΙΝΙΚΗ. ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1400 ΕΥΡΩ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ 1500!!!
ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ΑΥΤΟ.
ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ-ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ??? ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΣΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ. ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΥΤΑ!!

ΓΙΑ ΣΥΝΟΔΟ ΕΝΝΟΩ ΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΑΛΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΑΤΟΜΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Π.Χ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ.... ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΩ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΕΓΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ!!!
ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΟΔΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....
ΘΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΝΑ 3ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΑΥΤΟ ΑΤΟΜΟ ΘΑ ΘΕΛΕΙ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!

ΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΥΝΟΔΟΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΤΑΝ, ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΦΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΑΝΑΛΛΑΒΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΑΣ ΜΗ ΠΑΡΕΙ ΦΡΑΓΚΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ Wink ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ!!!
ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ Ε??? ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον Αγαπη εγω και γεννησα στο ιπποκρατειο και δουλευα εκει μεχρι πριν ενα μηνα.Λοιπον με το καλο αρχικα να γεννησεις ενα υγιεστατο μωρακι σε οποιοδηποτε και αν πας καλα θα ειναι.Λοιπον υπαρχουν οι θεσεις στο ιπποκρατειο αλλα καλα ειναι να διαλεξεις της Β μαιευτικης κλινικης που ειναι ανθρωπινες.ειναι σαν κλινικη.Οταν πας για γεννα μπορεις να ρωτησεις εκει τον γιατρο που θα σε αναλαβει αν εχει καποια θεση αδεια και αυτος θα τα κανονησει.με Ικα οι 6 μερες που ειχα μεινει εγω ηταν 160 ευρω τα οποια 80 περνεις πισω απο το ικα.οσο για το Τ.ε.β.ε ξερω οτι ειναι κοντα στα 500 ευρω.οτι απορεια εχεις ρωτα με παντως.ελπιζω να σε καλυψα Wink

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη καλησπερα....Εγω γεννησα στο Παπαγεωργιου με καισαρικη...Ο γιατρος που εφημερευαι εκεινη την μερα ηταν πολυ καλος..Και ο αναισθησιολογος..Οσο για το αν θα εχεις την πρωτη νυχτα συνοδο οχι δεν αφηνουν...Ολα τα κανουν οι νοσοκομες..Ειναι πολυ καλυτερο απο αποχης ομορφιας και καθαριοτητας το Παπαγεωργιου,αλλα το Ιπποκρατειο εχει πολυ καλυτερους γιατρους...Απο γυναικολογους μιλαω και νεογνολογους κτλ..Κατι αλλο δε θυμαμι να σου πω..Παντως δεν πληρωσα μια....Ειμαι ασφαλισμενη στο ικα και τα μονα λεφτα που εδωσε ο αντρας μου ηταν στην μαια η οποια ηταν ΕΚΛΠΗΚΤΙΚΗ γυρω στα 50 ευρω νομιζω..

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stardust έγραψε:Λοιπον Αγαπη εγω και γεννησα στο ιπποκρατειο και δουλευα εκει μεχρι πριν ενα μηνα.Λοιπον με το καλο αρχικα να γεννησεις ενα υγιεστατο μωρακι σε οποιοδηποτε και αν πας καλα θα ειναι.Λοιπον υπαρχουν οι θεσεις στο ιπποκρατειο αλλα καλα ειναι να διαλεξεις της Β μαιευτικης κλινικης που ειναι ανθρωπινες.ειναι σαν κλινικη.Οταν πας για γεννα μπορεις να ρωτησεις εκει τον γιατρο που θα σε αναλαβει αν εχει καποια θεση αδεια και αυτος θα τα κανονησει.με Ικα οι 6 μερες που ειχα μεινει εγω ηταν 160 ευρω τα οποια 80 περνεις πισω απο το ικα.οσο για το Τ.ε.β.ε ξερω οτι ειναι κοντα στα 500 ευρω.οτι απορεια εχεις ρωτα με παντως.ελπιζω να σε καλυψα Wink
Α και οσο για συνοδο εγω επειδη γεννησα με καισαρικη το πρωτο βραδυ ειχα την μητερα μου αν και οι νοσηλευτριες περναν συχνα.το μωρο το περνεις με ταυτοτητα και αν παει η μαμα σου η ο αντρας σου πρεπει να χουν και την δικη τους ταυτοτητα και την δικη σου.οσο για τον θυλασμο δεν ξερς πρεπει να συνεννοηθεις με τις μαιες.οι γιατροι παντως ειναι πολλοι καλοι.τουλαχιστον οι περισσοτεροι Smile
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!! ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΝΙΚΗΣ (ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ)??? 893968 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΝΙΚΗΣ (ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ)??? 893968
Respect Respect Respect
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΓΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ Wink
ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΝΙΚΗΣ (ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ)??? 417472 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΝΙΚΗΣ (ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ)??? 417472 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΝΙΚΗΣ (ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ)??? 417472

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stardust έγραψε:Λοιπον Αγαπη εγω και γεννησα στο ιπποκρατειο και δουλευα εκει μεχρι πριν ενα μηνα.Λοιπον με το καλο αρχικα να γεννησεις ενα υγιεστατο μωρακι σε οποιοδηποτε και αν πας καλα θα ειναι.Λοιπον υπαρχουν οι θεσεις στο ιπποκρατειο αλλα καλα ειναι να διαλεξεις της Β μαιευτικης κλινικης που ειναι ανθρωπινες.ειναι σαν κλινικη.Οταν πας για γεννα μπορεις να ρωτησεις εκει τον γιατρο που θα σε αναλαβει αν εχει καποια θεση αδεια και αυτος θα τα κανονησει.με Ικα οι 6 μερες που ειχα μεινει εγω ηταν 160 ευρω τα οποια 80 περνεις πισω απο το ικα.οσο για το Τ.ε.β.ε ξερω οτι ειναι κοντα στα 500 ευρω.οτι απορεια εχεις ρωτα με παντως.ελπιζω να σε καλυψα Wink

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ Β' ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ... ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ 2005 ΕΚΕΙ, ΠΗΓΑ ΣΕ ΗΜΕΡΑ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ, ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΑΥΤΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ- ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ, Η Α' ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ? ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ 3 ΒΡΑΔΙΑ ΕΔΩΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 300 ΕΥΡΩ..

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Αγαπη καλησπερα....Εγω γεννησα στο Παπαγεωργιου με καισαρικη...Ο γιατρος που εφημερευαι εκεινη την μερα ηταν πολυ καλος..Και ο αναισθησιολογος..Οσο για το αν θα εχεις την πρωτη νυχτα συνοδο οχι δεν αφηνουν...Ολα τα κανουν οι νοσοκομες..Ειναι πολυ καλυτερο απο αποχης ομορφιας και καθαριοτητας το Παπαγεωργιου,αλλα το Ιπποκρατειο εχει πολυ καλυτερους γιατρους...Απο γυναικολογους μιλαω και νεογνολογους κτλ..Κατι αλλο δε θυμαμι να σου πω..Παντως δεν πληρωσα μια....Ειμαι ασφαλισμενη στο ικα και τα μονα λεφτα που εδωσε ο αντρας μου ηταν στην μαια η οποια ηταν ΕΚΛΠΗΚΤΙΚΗ γυρω στα 50 ευρω νομιζω..

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ Σ'ΑΥΤΟ!!!! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΙΑΤΡΩΝ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.. ΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ!!!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CHRISLA2216 έγραψε:
stardust έγραψε:Λοιπον Αγαπη εγω και γεννησα στο ιπποκρατειο και δουλευα εκει μεχρι πριν ενα μηνα.Λοιπον με το καλο αρχικα να γεννησεις ενα υγιεστατο μωρακι σε οποιοδηποτε και αν πας καλα θα ειναι.Λοιπον υπαρχουν οι θεσεις στο ιπποκρατειο αλλα καλα ειναι να διαλεξεις της Β μαιευτικης κλινικης που ειναι ανθρωπινες.ειναι σαν κλινικη.Οταν πας για γεννα μπορεις να ρωτησεις εκει τον γιατρο που θα σε αναλαβει αν εχει καποια θεση αδεια και αυτος θα τα κανονησει.με Ικα οι 6 μερες που ειχα μεινει εγω ηταν 160 ευρω τα οποια 80 περνεις πισω απο το ικα.οσο για το Τ.ε.β.ε ξερω οτι ειναι κοντα στα 500 ευρω.οτι απορεια εχεις ρωτα με παντως.ελπιζω να σε καλυψα Wink

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ Β' ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ... ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ 2005 ΕΚΕΙ, ΠΗΓΑ ΣΕ ΗΜΕΡΑ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ, ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΑΥΤΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ- ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ, Η Α' ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ? ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ 3 ΒΡΑΔΙΑ ΕΔΩΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 300 ΕΥΡΩ..
ειναι η Δ μαιευτικη και ειναι οντως αθλια γιατι παλια ηταν χειρουργεια εκει πανω και τα καναν μαιευτικη.15 ατομα σε ενα θαλαμο με μια τουαλετα για ολουσ συν συνοδους.αστα να πανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="stardust"][quote="CHRISLA2216"]
stardust έγραψε:[color=indigo][i]
ειναι η Δ μαιευτικη και ειναι οντως αθλια γιατι παλια ηταν χειρουργεια εκει πανω και τα καναν μαιευτικη.15 ατομα σε ενα θαλαμο με μια τουαλετα για ολουσ συν συνοδους.αστα να πανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΝΑΙ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Η Δ' ΕΙΝΑΙ.
ΗΜΑΣΤΑΝ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ- ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ 2 ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ.. ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ- ΕΝΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ... ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩ ΟΣΟ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΑΗΔΙΑΖΩ... ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...

Amarilis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τελικά κορίτσια σε ποιο νοσοκομείο γεννήσατε;Όσες γεννήσατε στο Ιπποκράτειο, ποιον γιατρό είχατε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις