Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1anekshghta sunais8hmata Empty anekshghta sunais8hmata Τρι Απρ 26, 2011 12:52 pm

maria19


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas,einai h prwth fora pou grafw...wstoso polla pragmata pou sumvainoun tn teleutaio kairo...mou dhmiourghsan thn anagkh na ta moirastw me kapoion....eimai 19 xronwn(gia thn akriveia ton augousto ginomai)...dinw panellhnies se liges meres k o stoxos m einai arketa upshlos...
mexri prin liges meres ola htan mia xara...hmoun sugkentrwmenh k m arese h ka8hmerinothta m...wstoso edw k 2 ebdomades h eikona enos mwrou m kanei n sugkinoume kai h skepsh t m kanei treiseutuxismenh....
den mporw n t ekshghsw...kai einai kati pou prepei n t antimetwpisw amesa dioti oi meres plhsiazoun k t mualo 8 prepei n gurisei pali pisw....!!!!!!!!!alla apo thn sllh t 8elw toooooso polu...k auto m odhgei sto n paramelw t ma8hmata...
ouf mhn sas kourazw allo apla 8 h8ela mia sumvoulh...
euxaristw ek twn proterwn!!!!!

2anekshghta sunais8hmata Empty Απ: anekshghta sunais8hmata Τρι Απρ 26, 2011 1:04 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria19 έγραψε:
mexri prin liges meres ola htan mia xara...hmoun sugkentrwmenh k m arese h ka8hmerinothta m...wstoso edw k 2 ebdomades h eikona enos mwrou m kanei n sugkinoume kai h skepsh t m kanei treiseutuxismenh....
den mporw n t ekshghsw...kai einai kati pou prepei n t antimetwpisw amesa dioti oi meres plhsiazoun k t mualo 8 prepei n gurisei pali pisw....!!!!!!!!!alla apo thn sllh t 8elw toooooso polu...k auto m odhgei sto n paramelw t ma8hmata...
ouf mhn sas kourazw allo apla 8 h8ela mia sumvoulh...
euxaristw ek twn proterwn!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!
ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ...

ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ?
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΡΑΦΕΙΣ "ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥ".. ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ?? ΓΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ......

3anekshghta sunais8hmata Empty Απ: anekshghta sunais8hmata Τρι Απρ 26, 2011 1:05 pm

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΦΟΡΤΩΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ;;; ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ, ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ. ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΜΟΡΦΟ Η ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΟ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΙ ΤΡΕΞΙΜΟ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΓΡΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ. ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ (ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΑΝΕΜΕΛΑ). ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΣΧΟΛΗ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ.
ΟΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ, ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ

4anekshghta sunais8hmata Empty Απ: anekshghta sunais8hmata Τρι Απρ 26, 2011 1:09 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ από όταν γεννήθηκα ήθελα να γίνω μάνα,αλλά δεν θα άλλαζα με ΤΙΠΟΤΑ τα φοιτητικά μου χρόνια!!!!!!Είσαι ΄μικρή κ μη σκέφτεσαι τέτοια!! Σαν τη φοιτητική ζωή δεν υπάρχει άλλο πράγμα!!Εχεις χρόνια για μωρά κ οικογένεια.. Τώρα διάβασμα κ μόνο!! Οσο για την αγάπη σου, να τη διοχετευσεις σε κανενα ανηψάκι-ξαδερφάκι-γειτονοπουλο-κουλάκι λούτρινο! Καλή επιτυχία κ sex με αντισύλληψη ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!! I love you I love you

5anekshghta sunais8hmata Empty Απ: anekshghta sunais8hmata Τρι Απρ 26, 2011 1:15 pm

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cinderella έγραψε:κι εγώ από όταν γεννήθηκα ήθελα να γίνω μάνα,αλλά δεν θα άλλαζα με ΤΙΠΟΤΑ τα φοιτητικά μου χρόνια!!!!!!Είσαι ΄μικρή κ μη σκέφτεσαι τέτοια!! Σαν τη φοιτητική ζωή δεν υπάρχει άλλο πράγμα!!Εχεις χρόνια για μωρά κ οικογένεια.. Τώρα διάβασμα κ μόνο!! Οσο για την αγάπη σου, να τη διοχετευσεις σε κανενα ανηψάκι-ξαδερφάκι-γειτονοπουλο-κουλάκι λούτρινο! Καλή επιτυχία κ sex με αντισύλληψη ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!! I love you I love you
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

6anekshghta sunais8hmata Empty Απ: anekshghta sunais8hmata Τρι Απρ 26, 2011 1:19 pm

maria19


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MAROULOU έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΦΟΡΤΩΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ;;; ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ, ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ. ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΜΟΡΦΟ Η ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΟ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΙ ΤΡΕΞΙΜΟ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΓΡΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ. ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ (ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΑΝΕΜΕΛΑ). ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΣΧΟΛΗ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ.
ΟΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ, ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ
h alh8eia einai oti h piesh einai TERASTIA....mallon auto 8 prepei n kanw...sas euxaristw polu....exete apoluto dikio!!!!!

7anekshghta sunais8hmata Empty Απ: anekshghta sunais8hmata Τρι Απρ 26, 2011 1:23 pm

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ ΤΟΝ ΕΦΑΓΕΣ Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΕ. ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΑΠΟ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΟΛΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ. ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.

8anekshghta sunais8hmata Empty Απ: anekshghta sunais8hmata Τρι Απρ 26, 2011 2:06 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα σου έλεγα οτι ακριβώς η Μαρουλού!!!
Επίσης να ξέρεις πως η κάθε ηλικία έχει τα καλά της, σίγουρα το να γίνεσαι μαμά δεν συγκρίνεται με τίποτα, όμως και η επαγγελματική μας πορεία κατέχει ιδιαίτερο ρόλο στην ζωή μας, μην τα παρατήσεις επικεντρώσου στον στόχο σου και στην πορεία θα καταλάβεις πως οι κόποι σου άξιζαν!!!

9anekshghta sunais8hmata Empty Απ: anekshghta sunais8hmata Τετ Απρ 27, 2011 12:38 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καταρχήν να σου πω ότι συμφωνώ και εγώ με την Μαρουλού. Νομίζω ότι ψάχνεις διέξοδο από ότι σε στρεσάρει. Σκέψου όμως ότι κάθε πράγμα πρέπει να γίνεται στον καιρό του για να συμβεί ομαλά και χωρίς παράπλευρες απώλειες. Δεν λέω σε καμία περίπτωση ότι ένα μωρό είναι καταστροφή, το αντίθετο μάλιστα, είναι ότι πιο δημιουργικό μπορεί να κάνει μια γυναίκα. Όμως για το ίδιο το μωρό πρέπει οι 2 γονείς του να είναι μαζί, συνειδητοποιημένοι και ώριμοι. Αυτό το ώριμοι δεν έχει να κάνει μόνο με τον χαρακτήρα αλλά κυρίως με το πόσο έτοιμοι είναι να φτιάξουν το ασφαλές περιβάλλον που χρειάζεται ένα μωρό. Θέλει δύο μέρη να συνεργαστούν. Όχι ότι δεν μεγαλώνουν σωστά τα παιδιά χωρισμένων γονιών ή μονογονεικών οικογενειών, απλά είναι πιο δύσκολο για τους ίδιους τους γονείς να το πετύχουν. Για εσένα λοιπόν αλλά και για το παιδάκι που θα φέρεις κάποια στιγμή στον κόσμο είναι καλύτερο να περιμένεις, να χτίσεις τον μέλλον σας και να συναντήσεις τον πατέρα του παιδιού σου (αν δεν τον έχεις ήδη βρει). Και όταν με το καλό υπάρξουν οι συνθήκες που θα νιώσεις εσύ κατάλληλες θα φτιάξετε την "φωλιά" σας... Είναι ακριβώς όπως στην φύση. Μην βιάζεσαι να μεγαλώσεις. Είσαι μάλλον γεννημένη για να γίνεις μάνα. Και εγώ πάντα αυτό ήθελα στην ζωή μου. Έγινα μάνα λίγο πριν κλείσω τα 28 όμως και τώρα ζω το όνειρό μου. Τα όνειρα θέλουν θυσίες και η αναμονή είναι γλυκιά. Ακόμα και αν υπάρχουν εμπόδια μέχρι να συμβεί αυτό. Εγώ γνώρισα τον άντρα μου τον δεύτερο χρόνο που σπούδαζα. Πήραμε τα πτυχία μας, πήγαμε στρατό (εκείνος πήγε, εγώ νοερώς), αρραβωνιαστήκαμε ενδιάμεσα και το 2009 παντρευτήκαμε και επειδή θέλαμε και οι 2 παιδί το προσπαθήσαμε λίγο πριν το γάμο και παντρεύτηκα 5 εβδομάδων έγκυος! Άξιζε η αναμονή γιατί έγιναν όλα όπως τα είχαμε ονειρευτεί. Αν είχα κάνει το παιδί νωρίτερα όλα θα ήταν πολύ διαφορετικά και για εμάς αλλά και για το ίδιο το παιδί. Και μπορεί η αγάπη να είναι το πιο σημαντικό αλλά η αγάπη δεν ταίζει ένα μωρό. Μόλις περάσουν οι πανελλήνιες θα καθαρίσει το μυαλό σου, θα το δεις! Καλή επιτυχία!!! anekshghta sunais8hmata 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις