Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
451 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 451 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΖΩ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ .ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ .ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΑΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΝΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΝΤΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΓΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΘΕ ΚΟΛΟΚΑΙΡΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΣ ΠΑΡΑΞΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟ ΜΟΙΡΟΛΟΙ ΤΗΣ ΜΑΡΘΑΣ ΒΟΥΡΤΣΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΣΝΕΙ ΜΟΥΤΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΝΥΠΩΧΩΡΗΤΗ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΙΟΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΙΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΘΕΛΩ ΤΗΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΟΜΙΟΠΑΘΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΦΙΛΙΑ

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΖΩ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ .ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ .ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΑΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΝΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΝΤΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΓΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΘΕ ΚΟΛΟΚΑΙΡΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΣ ΠΑΡΑΞΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟ ΜΟΙΡΟΛΟΙ ΤΗΣ ΜΑΡΘΑΣ ΒΟΥΡΤΣΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΣΝΕΙ ΜΟΥΤΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΝΥΠΩΧΩΡΗΤΗ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΙΟΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΙΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΘΕΛΩ ΤΗΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΟΜΙΟΠΑΘΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΦΙΛΙΑ


εγω ενα εχω να πω : αν δεν θελω να παω καπου δεν παω !! ουτε απο τα μαλλια θα με τραβηξουν ουτε θα με δεσουν για να παω με το ζορι !!! παρεπιπτοντως ωραια η μανη !!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΤΕΛΙΩΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ Η ΜΑΝΗ ΩΡΑΙΑ ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
An den iparxei oikonomiko provlima na noikiasetai ena domatiaki i spitaki gia 15 meres to kalokairaki ekei konta kai na eiste oloi eutixismenoi.....

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΟΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΣΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΟΥΝ ΜΑΚΑΡΙ ΓΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΘΗΚΕΝΑ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΟΧΙ

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω παω καθε χρονο διακοπεςστην μανη εχει σπιτι ο θειος μου εχει μεγαλο σπιτι κ εχουμε δικο μας δωματιο,ειναι πολυ μικρο χωριο αλλα μ αρεσει εχει πολυ ησυχια.σε πιο χωριο εαν επιτρεπετε?

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα χουμε πει αυτά άννουλα τα κολλήματα είναι δική τους δουλειά και για εμάς τα ξεκολλήματα . Του έχεις εξηγήσει ότι δεν θες και από τη στιγμή που τη βλέπει κάθε μέρα όλη μέρα δνε υπάρχει λόγος για οικογενειακές διακοπές ακόμα και δικό σας χώρο να είχατε . Οι διακοπές είναι διάλλειμα απο την καθημερινότητα και τη ρουτίνα ποιός λοιπόν ο λόγος να πας αν είναι να την τρως στη μάπα . Ξέρεις και εγω όταν παω Επιδαυρο μαζί τους τη τραβάω αλλά εγώ το έκανα όταν δεν είχα τη άνσεση να πάω κάπου αλλού και ευτυχώς εμένα ο άντρας μου δνε έχει το κόλλημα να πηγαίνει εκει. Άννα όλη την Ελάδα την καίνε δεν τους λες να πάνε και απο Μ΄νη μεριά ; Φιλάκια

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
egw mia fora to ekana alla emeis mename stous goneis mou kai afti se ksenodoxeio dipla sto spiti mou kai to skilometaniosa oute monoimeri den ksanaexei!!apo tin miti mou to egvalan kai emena alla kai tou dimitri

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ανστριχιαστικο!affraid
Σαν θεμα Ελληνικης ταινιας ειναι...
Οσο καλη κ να ειναι η πεθερα δεν μπορω να φανταστω πως μπορει μια οικογενεια να χαλαρωσει , να ξεκουραστει κ να κανεο οτι θελει.Τι διακοπες θα ειναι αυτες???

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΜΠΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΑΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΑΘΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΜΠΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΑΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΑΘΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ
τι είναι αυτά που λες άννα ; αφού φέτος το Πάσχα είχε τον κόσμο .... τη πεθερά σο το πεθερό σου τους θείους α ναι έχει και κάτι τσακάλια κάπου εκει !!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΝΤΩΣ ΒΑΝΙΑ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΗ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ ΧΑΧΑΧ\

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΞΑΝΑ ΕΝΑΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ, ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑROYLOY ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΝΗΣΑΚΙ ΚΑΙ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΠΛΗΡΩΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΤΟΥ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΙΝΕ ΕΣΥ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ.

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΥ MARILOY ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΑΝ ΣΩΣΤΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΔΙΑΤΑΡΑΞΕΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΗΡΑΖΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΖΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις