Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
605 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 605 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

101ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 4:15 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια χτες το ξαναειπα στον αντρα μου για το τατουαζ κ ειναι κυριολεκτικα ανενδοτος Sad Sad

102ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 4:34 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι αυτος θα το κανει; Very Happy

103ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 7:40 am

disir

disir
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κι εγώ λατρεύω τα tattoos έκανα μια νεράιδα στην κοιλια πριν 10 χρονια και τώρα ετοιμάζομαι για αλλα 2 το ένα θα το κάνω στον λαιμό και το άλλο στον καρπό όσο για τον πόνο εγώ δεν είχα καταλάβει τίποτα πιστεύω ότι έχει να κάνει και το χέρι που σου το χτυπάει (ποσο βαρύ είναι)

thequeen86 πες του άντρα σου (Αγάπη μου δεν σε ρωτάω αν με αφήνεις να κάνω tattoo σε ρωτάω αν θέλεις να φαίνεται) να τον φέρεις προ τετελεσμένης απόφασης Wink

104ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 8:58 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:ειχα κανει ενα τατου πριν 6 χρονια και τωρα θελω οταν αποφασισω φυσικα το σημειο να κανω ενα που να αφορα τη μπεμπα μου.ο πονος ειναι σχετικος αναλογα τον ανθρωπο και φυσικα το σημειο.αυτο που εχω το εχω στη μεσα πλευρα του ποδιου απο αστραγαλο και πανω και δεν πονεσα καθολου μαλιστα κατα τη διαρκεια που μου το χτυπουσε επινα καφε και εκανα τσιγαρο. Very Happy


καπνιζες την ωρα της δερματοστηξης??????? απαραδεκτο!! ειναι σαν να καπνιζεις μεσα σε οδοντιατρειο!!!
ο χωρος πρεπει να ειναι απωστειρωμενος!!! Shocked Shocked

γεια σου Τζορτζια! μετα χαρας αν ερχοσουν να σου εκανα τατουαζ αλλα τωρα εχω σταματησει τη δουλεθα μεχρι να γεννησω, χρησιμοποιο αντισιπτικα και καθαριστικα χειρουργειου, και ειναι λιγο δυνατα δεν θελω να τα εισπνεω, ουτε να ''ανακατευομαι'' με το αιμα του αλλου, ενταξει εχο μασκα και γαντια αλλα και παλι μεχρι να γεννησω κανω διαλλειμα δουλειας, τωρα απλα ζωγραφιζω Smile

105ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:02 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:
grammatiki έγραψε:ειχα κανει ενα τατου πριν 6 χρονια και τωρα θελω οταν αποφασισω φυσικα το σημειο να κανω ενα που να αφορα τη μπεμπα μου.ο πονος ειναι σχετικος αναλογα τον ανθρωπο και φυσικα το σημειο.αυτο που εχω το εχω στη μεσα πλευρα του ποδιου απο αστραγαλο και πανω και δεν πονεσα καθολου μαλιστα κατα τη διαρκεια που μου το χτυπουσε επινα καφε και εκανα τσιγαρο. Very Happy


καπνιζες την ωρα της δερματοστηξης??????? απαραδεκτο!! ειναι σαν να καπνιζεις μεσα σε οδοντιατρειο!!!
ο χωρος πρεπει να ειναι απωστειρωμενος!!! Shocked Shocked

γεια σου Τζορτζια! μετα χαρας αν ερχοσουν να σου εκανα τατουαζ αλλα τωρα εχω σταματησει τη δουλεθα μεχρι να γεννησω, χρησιμοποιο αντισιπτικα και καθαριστικα χειρουργειου, και ειναι λιγο δυνατα δεν θελω να τα εισπνεω, ουτε να ''ανακατευομαι'' με το αιμα του αλλου, ενταξει εχο μασκα και γαντια αλλα και παλι μεχρι να γεννησω κανω διαλλειμα δουλειας, τωρα απλα ζωγραφιζω Smile

καταρχην δεν υπηρχε αιμα στο τατου μου ουτε και στα υπολοιπα τατου των φιλων μου που ξερω.και κατα δευτερον θεωρω οτι ο τζιμης και τα παιδια του τοσα χρονια που κανουν τατου κατι ξερουν και το κανουν ετσι αλλιως κατι θα μου ελεγαν,

106ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:11 pm

tzortzia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tattooed_snowhite ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΔΙΟΤΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΤΕ (21.8. ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ). Κ ΣΤΙΣ 13. ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΟΝΙΜΑ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ. (ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΔΗΛΑΔΗ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ..)
ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΕΣΥ ΕΦΟΣΟΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΘΑ ΞΑΝΑΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΣΟΡΡΥ..
ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ ΣΕΝΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ?
ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ, ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΙΕΙΗΝΗΣ.. ΤΡΕΜΩ ΜΗ ΠΕΣΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΑΣΑΠΗ Κ ΚΟΛΛΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ!! ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ Η ΣΤΗ ΚΕΡΚΥΡΑ Η ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ?
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΦΙΛΙΑ

107ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:12 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
grammatiki έγραψε:ειχα κανει ενα τατου πριν 6 χρονια και τωρα θελω οταν αποφασισω φυσικα το σημειο να κανω ενα που να αφορα τη μπεμπα μου.ο πονος ειναι σχετικος αναλογα τον ανθρωπο και φυσικα το σημειο.αυτο που εχω το εχω στη μεσα πλευρα του ποδιου απο αστραγαλο και πανω και δεν πονεσα καθολου μαλιστα κατα τη διαρκεια που μου το χτυπουσε επινα καφε και εκανα τσιγαρο. Very Happy

ΣΤΟ ΤΖΙΜΗ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ?


καπνιζες την ωρα της δερματοστηξης??????? απαραδεκτο!! ειναι σαν να καπνιζεις μεσα σε οδοντιατρειο!!!
ο χωρος πρεπει να ειναι απωστειρωμενος!!! Shocked Shocked

γεια σου Τζορτζια! μετα χαρας αν ερχοσουν να σου εκανα τατουαζ αλλα τωρα εχω σταματησει τη δουλεθα μεχρι να γεννησω, χρησιμοποιο αντισιπτικα και καθαριστικα χειρουργειου, και ειναι λιγο δυνατα δεν θελω να τα εισπνεω, ουτε να ''ανακατευομαι'' με το αιμα του αλλου, ενταξει εχο μασκα και γαντια αλλα και παλι μεχρι να γεννησω κανω διαλλειμα δουλειας, τωρα απλα ζωγραφιζω Smile

καταρχην δεν υπηρχε αιμα στο τατου μου ουτε και στα υπολοιπα τατου των φιλων μου που ξερω.και κατα δευτερον θεωρω οτι ο τζιμης και τα παιδια του τοσα χρονια που κανουν τατου κατι ξερουν και το κανουν ετσι αλλιως κατι θα μου ελεγαν,

108ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:34 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzortzia mou ton dekemvri tha genniso. opote mallon tha argiso :/

γραμματικη δεν θελω να στο παιξω εξυπνη απλα ειναι η δουλεια μου και τα ξερω πολυ καλα τα πραγματα, αλλα τωρα που ειπες τζιμη καταλαβα.
ειναι απλα απαραδεκτο να καπνιζεις σε εναν τετοιο χωρο.
δεν παει να εχει και το μεγαλυτερο ονομα Smile

το αιμα δεν το βλεπεις γιατι ανακατευετε με το μελανι
δεν ειπα οτι υπαρχει και η τρελλη αιμοραγια αλλα αιμα ΟΛΟΙ ΒΓΑΖΟΥΝ εστω και 1 σταλιτσα Wink

109ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:37 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζορτζια μπορω να σε στηλω εγω στον δικο μου εδω κερκυρα, τα παιδια ειναι απο βραζιλια και ειναι κορυφη! και χρονια φιλοι
αλλα αφου θα πας γερμανια εκει εχει κορυφαιους artists μπορω να σου πω και μαγαζια αν μου πεισ σε ποια πολη θα πας

110ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:47 pm

tzortzia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ? ΟΟΥΥΥΥΥ!! ΚΑΛΑ.. ΑΚΥΡΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ..
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΚΟΛΩΝΙΑ ΘΑ ΠΑΩ.
ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΑΤΤΟΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΑΚΟΜΑ, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?
ΘΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ, ΜΕΤΑ ΝΑ ΨΑΞΩ ΣΠΙΤΙ (ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ), ΝΑ ΑΦΟΣΙΟΘΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΙΔΙΚΟ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΓΙΑ ΤΑΤΤΟΟ.. ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕΤΑ..
Κ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.. ΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΑΝ ΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΕΙ ΚΑΤΙ.. Laughing
ΓΙ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΕΔΩ.. ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..
ΙΣΩΣ ΠΑΩ ΤΟΤΕ ΣΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ, Σ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ..
ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ?
ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ?

111ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:53 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα καταλαβα τζορτζια μου!
σευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου!
το στθδιο ειναι στο σιδαρι και ειναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ! φοβερο περιβαλλον και επαγγελματιες πανω απ ολα!
ολα μου εκει τα εχω κανει!
αν ενδιαφερεσε στηλε μου μυνημα να σου δωσω το τηλεφωνο και θα πεις οτι εισαι φιλη μου!

τα παιδια ειναι εξερετικα ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 215994

112ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:04 pm

tzortzia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΜΗ ΤΡΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΒΑΠΤΙΣΗ Κ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ Κ ΨΑΧΝΩ Κ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ..ΟΠΟΤΕ ΜΕΝΩ ΗΣΥΧΗ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ, ΟΠΟΤΕ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΟ ΤΗΛ. ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ, Η ΣΤΕΙΛΕ pm ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ Κ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΗ ΤΗΣ TATTOOED_SNOWHITE ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ Κ ΠΟΛΛΑ.. ΧΙΧΙ.. ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 328109
Κ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ? 2 ΑΡΧΙΚΑ. (Κ ΙΣΩΣ Κ ΕΝΑ ΣΥΜΒΟΛΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ..)

113ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:09 pm

tzortzia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΧΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ?

ΘΕΛΩ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΡΠΟ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΦΤΕΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.. (ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΑ)

Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΡΠΟ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ, ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ..

114ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ , ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? Δευ Ιουλ 04, 2011 1:45 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα η πλακα ειναι οτι δεν τον ρωτησα,του ειπα αγαπη μου τον σεπτεμβριο μετα την βαφτηση θα κανω τατου τα αρχηκα του γιου μας.κ μου ξινησε μουρη,κ μου λεει οχι δεν θα πας. Cool Mad Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις