Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
235 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 235 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 43]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσιααααααααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 654316 καλά καταλάβατε έχω κέφια σήμερα παρόλο που κοιμηθηκα μόνο 2 ώρες, εχω βάλει τέρμα την μουσική, εχω φτιάξει καφεδάκι και απολαμβάνω το καθισιοοοοοοοοοοοο Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 328109

Μαράκι μου καλημέρα και ευχαριστώ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 417472

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το κορίτσι μας! δεν έχει δουλίτσα σήμερα? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 654316
άντε να ξεκουραστείς και λίγο Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κι απο μενα!!!!!βρεχει απο χθες!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σηκωθηκα στις 5.30 μαγειρεψα,πηγα τον μεγαλο σχολειο,πηρα τη μικρη κατεβηκαμε στο κεντρο κατι δουλειες που ειχα,ψωνισα σουπερ και τωρα θα αραξω!!! Laughing Laughing Laughing

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ευάκι μου τι καλό μαγείρεψες;; Εγώ έχω να φτιάξω 4 ταψιά σήμερα και 3 κατσαρόλας αμά αξιωθώ να σηκωθώ απο την καρέκλα Smile Smile Smile

Μαράκι μου έχει δουλίτσα αλλά όχι όπως χθές νομίζω Very Happy Very Happy Να σου στείλω ένα ταψί φαγητό να μην μαγειρεύεις, έρχεται ο ξαδερφός μου Κόρινθο για μια δουλειά αν δεν έμενε το βράδυ θα ερχόμουν, τι φαγητό θέλεις;;;;;; Δώσε παραγγελιά και έφθασεεεεεεεεε!!!!!

Χορέψε τε χορέψε τε τα νιάτα να χαρείτε Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 654316 ώπα ώπα
Χορέψε τε χορεψε τε παππούτσια μην λυπάστε Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 654316

Δεν πάμε καλά πρωινιάτικα μα καθόλου καλά Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 215994

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χοιρινο με πατατες φουρνου εκανα!!!θα ετοιμασω και ταπερ για τη δουλεια,εφημερευω σημερα!!!με πηραν το αμαξι ειναι ετοιμο!!!παωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ομορφες τι κανετε?!!!!!! Μιλου και εγω θελω φωτο να το ξερεις εε τι δεν θα ηθελα εγω?! χιχιχιχχιχι

Μαρακι πρωινη πρωινη και σημερα ε?!
Βασουλα μουσικουλα πρωι πρωι?!! καλα κανεις και εγω τρελενομαι!!

ρε ευακι ειλικρινα κουραστηκα μονο που τα διαβασα ...... απο τις 5:30 ?!!! οιμεεεε!!!!! εγω παλι εχω εναν πονοκεφαλο πρωι πρωι αμαν πια ...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχαχαχαχα ε ρε γλέντια και χοροί!

καλώς την Εύα και την Δημητρούλα! πρωί πρωί και σήμερα ναι!
Very Happy

Βάσω μου φαί να είναι και ότι να ναι! αχαχαχαχα αρκεί να μην χρειαστεί να μαγειρέψω! αχαχαχα έχω βγάλει ψάρι εγώ να κάνω μια ψαρόσουπα που έχουμε να φάμε απο... δεν ξέρω και εγώ από πότε, από πρόπερσι μάλλον!

και τώρα βλέπω έχε ήλιο οπότε πάω να πλύνω ένα χαλί να φεύγει σιγά σιγά!

θέλω και εγώ βροχήηηηη Sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το κορίτσι μας με την ομορφη κουκλίτσα της, τελικά για πές μου σε είχα ξαναρωτήσει αλλά δεν πρόλαβα τότε να διαβάσω προήγουμενες σελίδες, τα μαλλάκια της μικρης εδώ στη φώτο τα έχεις ισιώσει;;;; Δωστης και ένα φιλάκι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 417472

Ωραίο φαγητό Ευάκι μου, ααα εφημερεύεις σήμερα, καλή δουλείτσα Very Happy
Τέλεια με το τουτού αντε αντε να το πάρεις Very Happy Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι μου τέλεια η ψαρόσουπα..κι εδώ βρέχει και ταυτόχρονα έχει και πολύ ήλιο..τρελάθηκε ο καιρός τρελαθήκαμε κι εμείς!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 215994

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχχαχχαα Ναι Βασουλα μου , οπως ττης τα στεγνωνα μου λεει θα μου τα κανεις σαν τα δικα σου με βλεπει που τα ισιωνω και τα ηθελε ετσι ... κυρια εκατσε!!! χαχαχαχαχααχαχαχαχααχχαχααα

της το εδωσα και εσυ να μου φιλησεις τον κουκλο σου!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


εγω παλι θα κανω κουνουπιδακι και λιγες πατατουλες στον φουρνο!!! και Βαριεμιαααααααααααααααααα!!!!

Μαρακι εβγαλες χαλια?!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Μαράκι μου τέλεια η ψαρόσουπα..κι εδώ βρέχει και ταυτόχρονα έχει και πολύ ήλιο..τρελάθηκε ο καιρός τρελαθήκαμε κι εμείς!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 215994


που εχει ηλιο καλε?! θελω και εγωωωωωωωωωω!!! εδω παλι δεν βρεχει ακομα..... αλλα εχει μια μουνταδα αστα να πανε!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πραγματικά έχει τρελαθεί ο καιρός για τα καλά! ή βρέξε ή βγάλε ήλιο, τι μας μπερδεύεις και δεν μπορούμε να κάνουμε δουλειά?
Mad
και εγώ που μίλαγα με την κουνιάδα μου που μένει Πειραιά μου λέει έχει μαύρη μαυρίλα πλάκωσε μαύρη σαν καλιακούδα! εδώ τώρα Κόρινθο έχει πολύ αέρα και ήλιο!

ο γιος μου έχει ξεσαλώσει, άκουσε ότι θα βγω να πλύνω το χαλί και γυρνάει και λέει στην μάνα μου, άντε πάμε έξω να απολαύσουμε τον υπέροχο ήλιο! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:πραγματικά έχει τρελαθεί ο καιρός για τα καλά! ή βρέξε ή βγάλε ήλιο, τι μας μπερδεύεις και δεν μπορούμε να κάνουμε δουλειά?
Mad
και εγώ που μίλαγα με την κουνιάδα μου που μένει Πειραιά μου λέει έχει μαύρη μαυρίλα πλάκωσε μαύρη σαν καλιακούδα! εδώ τώρα Κόρινθο έχει πολύ αέρα και ήλιο!

ο γιος μου έχει ξεσαλώσει, άκουσε ότι θα βγω να πλύνω το χαλί και γυρνάει και λέει στην μάνα μου, άντε πάμε έξω να απολαύσουμε τον υπέροχο ήλιο! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα



χαχαχαχαχαααχααα!! ο Νικος ειναι δικο μου παιδι , χωρις παρεξηγηση!! αχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Μαρία έγραψε:πραγματικά έχει τρελαθεί ο καιρός για τα καλά! ή βρέξε ή βγάλε ήλιο, τι μας μπερδεύεις και δεν μπορούμε να κάνουμε δουλειά?
Mad
και εγώ που μίλαγα με την κουνιάδα μου που μένει Πειραιά μου λέει έχει μαύρη μαυρίλα πλάκωσε μαύρη σαν καλιακούδα! εδώ τώρα Κόρινθο έχει πολύ αέρα και ήλιο!

ο γιος μου έχει ξεσαλώσει, άκουσε ότι θα βγω να πλύνω το χαλί και γυρνάει και λέει στην μάνα μου, άντε πάμε έξω να απολαύσουμε τον υπέροχο ήλιο! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα



χαχαχαχαχαααχααα!! ο Νικος ειναι δικο μου παιδι , χωρις παρεξηγηση!! αχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


axaxaxaxaxaxaxaxaxaxa άστα να πάνε! αχαχαχαχαχαχαχα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα σας κυριες μου???Τι κανετε?

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:Kαλημερα σας κυριες μου???Τι κανετε?



Καλημερα!! Καλως την !! πως εισαι?!! εμεις εδω πινουμε το καφεδακι μας και τα λέμε!! Smile Smile Smile Smile

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ την μικρούλα μας ήθελε περιποίηση στο μαλλάκι Very Happy Very Happy Very Happy θα το δώσω το φιλάκι Δημητρα μου!!!

χαχαχα ο Νικόλας δεν παίζεται Very Happy Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ....Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙ 6:30 ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ!ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ,ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟΥΚΑΡΕΙ ΜΕ ΝΤΑΛΙΚΑ!ΞΕΣΥΝΗΘΙΣΑ ΜΑΛΛΟΝ! Razz ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!ΜΑΡΙΑ ΜΗ ΖΗΛΕΥΕΙΣ,ΕΛΕΟΣ! Razz Razz Razz Razz

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Kαλημερα σας κυριες μου???Τι κανετε?



Καλημερα!! Καλως την !! πως εισαι?!! εμεις εδω πινουμε το καφεδακι μας και τα λέμε!! Smile Smile Smile Smile

Καλα ειμαι,εδω καθομαι χαζευω λιγο κ μιλαω με τις φιλες μου ονλινε,εφυγαν μπαμπας κ κορη,κ ειπα πριν ξεκινησω να συμμαζευω να χαζεψω λιγο φορουμ!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:
Ήρια έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Kαλημερα σας κυριες μου???Τι κανετε?



Καλημερα!! Καλως την !! πως εισαι?!! εμεις εδω πινουμε το καφεδακι μας και τα λέμε!! Smile Smile Smile Smile

Καλα ειμαι,εδω καθομαι χαζευω λιγο κ μιλαω με τις φιλες μου ονλινε,εφυγαν μπαμπας κ κορη,κ ειπα πριν ξεκινησω να συμμαζευω να χαζεψω λιγο φορουμ!!


αχ και εγω θελω να αρχισω να μαζετυω και βαριεμαι να σηκωθω!!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με καθησυχαζει το γεγονος οτι δν ειναι τοοοσα πολλα,απλα θελω να ειναι τελειως μαζεμενα να μην ειναι τπτ εκτος θεσης.Εχω κ 2-3 πιατακια απο χτες.Κ θελει της μικρης το δωματιο γενικη.Απλα βαριεμαι απιστευτα να κανω δουλειες το πρωι ενω το απογευμα μπορω να κανω γενικη το σπιτι.Κ ακομα δν μαγειρεψα.ουφ

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε: ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!ΜΑΡΙΑ ΜΗ ΖΗΛΕΥΕΙΣ,ΕΛΕΟΣ! Razz Razz Razz Razz


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 534787 θέλω και εγώωωωωωω! Razz Razz Razz καλημερούδια!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε: ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!ΜΑΡΙΑ ΜΗ ΖΗΛΕΥΕΙΣ,ΕΛΕΟΣ! Razz Razz Razz Razz


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 534787 θέλω και εγώωωωωωω! Razz Razz Razz καλημερούδια!


ΤΙ ΘΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?! ΒΡΟΧΗ?!! ΑΠΑΠΠΑΠΑΑ!!!! ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ , ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΝΑ ΤΙΤΙΒΙΖΟΥΝ ... ΣΑΝ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑ ΤΑ ΛΕΩ!! ΧΑΧΑΧΑΑ Razz Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:

ΤΙ ΘΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?! ΒΡΟΧΗ?!! ΑΠΑΠΠΑΠΑΑ!!!! ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ , ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΝΑ ΤΙΤΙΒΙΖΟΥΝ ... ΣΑΝ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑ ΤΑ ΛΕΩ!! ΧΑΧΑΧΑΑ Razz Razz Razz Razz


αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! εγώ θέλω βροχή, συννεφιά, ασραπές, χιόνια, αέρα δεν θέλω στον χαρίζω ααχαχαχαχα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τις καλημέρες μου στην όμορφη πρωινή παρεούλα!
Δεν έχω δει ακόμα ποιες είστε μέσα.
Πάω να διαβάσω τι έχετε γράψει.
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 2 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις