Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
136 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 136 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 43]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν φαντάζομαι να έχετε την απαίτηση να διαβάσω;;;;;;;; Very Happy
Τι κάνετε φιλεναδίτσες μου; Εγώ ήμουνα έξω όλο το πρωί σε δουλειές και το τερατάκι μου ήταν με τη γιαγιά. Τώρα κάνω τις αποδείξεις της πεθεράς μου. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 911307

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πεθερα δυστηχως δν εχω...Οσο ζουσε νταξει δν με εκανε τπτ τραγικο.Αλλα πασχω απο κουνιαδες-δους κ συννυφαδα.ασε δραμα.....

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω δεν θελω φαγητο Βασουλα , θελω να ερθω εκει να μου φτιαξεις ενα καφε και να με αφησετε να καθομαι για ωρες να βλεπωωωωωω την θαλασσα ..... γινεται?!! αχχαχαχχαχα Wink Wink Wink Wink

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Καλησπέρααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν φαντάζομαι να έχετε την απαίτηση να διαβάσω;;;;;;;; Very Happy
Τι κάνετε φιλεναδίτσες μου; Εγώ ήμουνα έξω όλο το πρωί σε δουλειές και το τερατάκι μου ήταν με τη γιαγιά. Τώρα κάνω τις αποδείξεις της πεθεράς μου. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 911307


Καλως την!!! Βρε Αθηνουλα να σου στειλω και τις δικες μου?!!! δεν ειναι πολλες ... κοντα στις 1500 μονο .......... confused confused confused

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:Πεθερα δυστηχως δν εχω...Οσο ζουσε νταξει δν με εκανε τπτ τραγικο.Αλλα πασχω απο κουνιαδες-δους κ συννυφαδα.ασε δραμα.....


Καλα αυτες ειναι χειροτερες καμια φορα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:

Ακριβώς Σωτηρια μου είναι Θεός ο μικρούλης θεός, αν τον ακούσεις απο το τηλ θα λιώσεις, είναι πολύ συμαπθητικο παιδάκι, εχει άστρο αυτό το παιδι!!!!!



Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 417472


ελπίζω όταν θα μας δεις από κοντά να έχεις την ίδια γνώμη πάλι! και να μην αισθάνεσαι κάπως έτσι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 911307 αχαχαχχαχαχαχαχα


καλώς το Αθηνάκι μας! Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:
Ναιιιιι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 417472 Το είδα μόλις τώρα και σου απάνυησα Μαράκι σορρυ που αργησα αλλά είχα δουλείτσα!!!


καλέ μην ζητάς συγνώμη το ξέρω ότι έχεις δουλειά αλλά στο έστειλα εγώ γιατί όλο το ξέχναγα και λέω θα το δει όποτε μπορέσει! Laughing

άσχετο αλλά και εγώ για τις Καλαματιανές ακούω διάφορα! γιατί? scratch δεν ξέρω γιατί


αντίο Μιλού μου!

έλα βρε Γιάννα μοντέλο για παχουλές! Laughing

ναι Δήμητρα άστα με αυτά τα μαγιό!


Και εγω ακουω διαφορα και μαλιστα ενας γνωστος μου Καλαματιανος ελεγε διαφορα για τις Καλαματιανες!! why μου λετε?!

Γιατί έχουν αυτό το τουπεδάκι και καλά αλλά αμα φάνε κανα σφόντυλο θα τους πω εγώ τουπεδάκι,εγώ έχω το χαρακτηρα της μαμάς μου ιδια ακριβώς η οποία γεννηθηκε και μεγάλωσε στην Κρήτη...δεν εχω ούτε μια κολλητη απο Καλαματα αλλα ουτε στην Πατρα.... κορίτσια παντού είναι έτσι όμως το καθε μέρος εχει καλούς και αναποδους, που να δείτε στην Πάτρα τι συνάντησα και στο μαγαζί που ερχονται απο ολη την Ελλάδα τόσο χρόνια βλέπω πως παντού υπάρχουν οι περίεργοι!!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:
Ναιιιιι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 417472 Το είδα μόλις τώρα και σου απάνυησα Μαράκι σορρυ που αργησα αλλά είχα δουλείτσα!!!


καλέ μην ζητάς συγνώμη το ξέρω ότι έχεις δουλειά αλλά στο έστειλα εγώ γιατί όλο το ξέχναγα και λέω θα το δει όποτε μπορέσει! Laughing

άσχετο αλλά και εγώ για τις Καλαματιανές ακούω διάφορα! γιατί? scratch δεν ξέρω γιατί


αντίο Μιλού μου!

έλα βρε Γιάννα μοντέλο για παχουλές! Laughing

ναι Δήμητρα άστα με αυτά τα μαγιό!


Και εγω ακουω διαφορα και μαλιστα ενας γνωστος μου Καλαματιανος ελεγε διαφορα για τις Καλαματιανες!! why μου λετε?!

Γιατί έχουν αυτό το τουπεδάκι και καλά αλλά αμα φάνε κανα σφόντυλο θα τους πω εγώ τουπεδάκι,εγώ έχω το χαρακτηρα της μαμάς μου ιδια ακριβώς η οποία γεννηθηκε και μεγάλωσε στην Κρήτη...δεν εχω ούτε μια κολλητη απο Καλαματα αλλα ουτε στην Πατρα.... κορίτσια παντού είναι έτσι όμως το καθε μέρος εχει καλούς και αναποδους, που να δείτε στην Πάτρα τι συνάντησα και στο μαγαζί που ερχονται απο ολη την Ελλάδα τόσο χρόνια βλέπω πως παντού υπάρχουν οι περίεργοι!!!!!


Α ρε Βασουλα για αυτο σε συμπαθω πολυ!!!!! Και την μαμα σου την συμπαθησα και ας μην την ξερω!! μου φτανει που ειναι πατριωτισσα!!!!! χιχιχιχιχιχχιιι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιας και μιλάτε για Καλαματιανές, γνώρισα το προηγούμενο Σάββατο μία κοπέλα με τον άντρα της. Ζήσανε κάπου στα 9 χρόνια Καλαμάτα και τώρα αν τους ρωτήσεις αν ξαναπάνε τους σηκώνετε η τρίχα. Μου είπαν πολλά για τις Καλαματιανές κυρίως και μόνο άσχημα. Εγώ τους είπα οτι δεν έχω ιδέα, μόνο με μία κοπέλα έχω μία κάποια επαφή (Βασούλα) και μόνο τέτοια εντύπωση δεν μου έχει δώσει.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε παιδιά και για τους Πατρινούς λένε πολλά, και είμαι και από εκεί! αχαχαχα αλλά εγώ δεν μεγάλωσα εκεί οπότε δεν έχω τα χούγια και την νοοτροπία αλλά και πάλι δεν ξέρω γιατί τα λένε! καλά που να δείτε και οι Κορίνθιοι! μεγάααααααααλα ψώνια αχαχχααχα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:ρε Αθηνουλα να σου στειλω και τις δικες μου?!!! δεν ειναι πολλες ... κοντα στις 1500 μονο

Στείλ'τες δεν έχω πρόβλημα. Μία χάρη μόνο, να είναι σίγουρα του 2010 για να μην ψάχνω ημερομηνίες, βαριέμαι. Η πεθερά μου λέει, τις έψαξα χτες μία μία. Ε η δεύτερη που έπιασα ήταν του 2009, οπότε τις έψαξα όλες, 6 του 2009 ,4 του 2011 και 19 σβησμένες βρήκα. Mad

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε: 6 του 2009 ,4 του 2011 και 19 σβησμένες βρήκα. Mad


μα του 9? Shocked πρόσφατες προχθεσινές δηλαδή!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις παντως οι Κρητικοι ειμαστε τα καλυτερα παιδια!!! αχαχαχα ( ψωνια)



Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 tongue tongue tongue tongue

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Ήρια έγραψε:ρε Αθηνουλα να σου στειλω και τις δικες μου?!!! δεν ειναι πολλες ... κοντα στις 1500 μονο

Στείλ'τες δεν έχω πρόβλημα. Μία χάρη μόνο, να είναι σίγουρα του 2010 για να μην ψάχνω ημερομηνίες, βαριέμαι. Η πεθερά μου λέει, τις έψαξα χτες μία μία. Ε η δεύτερη που έπιασα ήταν του 2009, οπότε τις έψαξα όλες, 6 του 2009 ,4 του 2011 και 19 σβησμένες βρήκα. Mad


ααα δεν ξερω!!! ο αντρας μου τις χωνει ολες μαζι μεσα σε ενα κουτι!! τωρα τι εχει κανει δεν εχω ιδεα!! χαχαχχαχαχα

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:εμεις παντως οι Κρητικοι ειμαστε τα καλυτερα παιδια!!! αχαχαχα ( ψωνια)



Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 tongue tongue tongue tongue


οντος ειναι τα καλυτερα παιδια αν παρεις απο τη Δημητρα γιατι μονο εκεινη γνωριζω κρητικια!!
ειναι ψυχουλες!!
οχι ,οχι δεν μου εδωσε τιποτα για να τα πω!!η αληθεια ειναι!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Ήρια έγραψε:ρε Αθηνουλα να σου στειλω και τις δικες μου?!!! δεν ειναι πολλες ... κοντα στις 1500 μονο

Στείλ'τες δεν έχω πρόβλημα. Μία χάρη μόνο, να είναι σίγουρα του 2010 για να μην ψάχνω ημερομηνίες, βαριέμαι. Η πεθερά μου λέει, τις έψαξα χτες μία μία. Ε η δεύτερη που έπιασα ήταν του 2009, οπότε τις έψαξα όλες, 6 του 2009 ,4 του 2011 και 19 σβησμένες βρήκα. Mad


ααα δεν ξερω!!! ο αντρας μου τις χωνει ολες μαζι μεσα σε ενα κουτι!! τωρα τι εχει κανει δεν εχω ιδεα!! χαχαχχαχαχα


και εμεις ετσι εχουμε ενα κουτι και ολες εκει πανε!!αν και εμεις λογο πολυτεκνιας δεν περνουμε και τιποτα πισω γιατι δεν τον φορολογουνε!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
naysika έγραψε:
Ήρια έγραψε:εμεις παντως οι Κρητικοι ειμαστε τα καλυτερα παιδια!!! αχαχαχα ( ψωνια)



Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 tongue tongue tongue tongue


οντος ειναι τα καλυτερα παιδια αν παρεις απο τη Δημητρα γιατι μονο εκεινη γνωριζω κρητικια!!
ειναι ψυχουλες!!
οχι ,οχι δεν μου εδωσε τιποτα για να τα πω!!η αληθεια ειναι!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ελενακι .... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810


καλη ειμαι παναθεμα με ... χιχιιχιχι καποιες φορες απελπιστηκα καλη αφου νευριαζω με τον εαυτο μου!! αχχαχααχ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
εσενα ματια μου η μαμα σου εκανε εναν αγγελο!τι να εκανε μετα?ποιος να συγκριθει μαζι σου????
https://www.youtube.com/watch?v=RPEdR-igZm4
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ρε σ' αγαπαω πολυ ειλικρινα!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://www.youtube.com/watch?v=JXVAVHQc6OU

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

vasoula έγραψε:
Αγγελικούλα μου σε όλα έχεις δίκιο όσα γράφεις και μάλιστα αυτά τα συζητάμε κάθε μέρα με την μαμά και τον αδερφό μου, όμως είναι νέος ρε γαμώτο, είναι 60 χρονών και ναι έχει δικαίωμα να του το πούμε αλλά δεν του το λέμε, φοβομαστε πως θα το πάρει!!!


βασουλα επειδη εχω δουλεψει στην ογκολογικη κλινικη εχω να πω οτι καλυτερα να μη του το πειτε.εχω δει πολλοι να αναστρεφουν τις πιθανοτητες γιατι δε το ξερουν οπως και πολλους με καλη προγνωση να χανουν τον κοσμο οταν το μαθαινουν και να "βαραινουν" χωρις παθολογικη αιτια,μονο απο το ψυχολογικο...εχω κανει απειρες ενεσεις με φυσιολογικο ορο και ο αλλος νομιζει οτι ειναι μορφινη και ηρεμει...η ψυχολογια των ασθενων ειναι οτι σημαντικοτερο...

Μαρία έγραψε:


ωωωωωωωωωωχ! γιατί? μήπως σε άφησα απλήρωτη και δεν το θυμάμαι? Razz Razz Razz πες και εσύ ρε παιδάκι μου, αφεντικό χρωστάς!

αφεντικο χρωστας και σε εμενα!!!αντε και το αλογο πειναει και η σαπουναδα για τις μπουρμπουληθρες τελειωνει... Razz Razz Razz Razz

Μαρία έγραψε:Ευάκι μουυυυυυυυυ??????? ξέχασα να σου πω Χρόνια πολλά για τον αδερφούλη σου! να τον χαίρεσαι κοριτσάκι μου και να είναι πολύχρονος και γερός πάντα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μερσι μποκου!!!!!!!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
naysika έγραψε:
Ήρια έγραψε:εμεις παντως οι Κρητικοι ειμαστε τα καλυτερα παιδια!!! αχαχαχα ( ψωνια)



Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 654316 tongue tongue tongue tongue


οντος ειναι τα καλυτερα παιδια αν παρεις απο τη Δημητρα γιατι μονο εκεινη γνωριζω κρητικια!!
ειναι ψυχουλες!!
οχι ,οχι δεν μου εδωσε τιποτα για να τα πω!!η αληθεια ειναι!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ελενακι .... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 315810


καλη ειμαι παναθεμα με ... χιχιιχιχι καποιες φορες απελπιστηκα καλη αφου νευριαζω με τον εαυτο μου!! αχχαχααχ


κοριτσακι μου γλυκο!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 24 379767

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:


ωωωωωωωωωωχ! γιατί? μήπως σε άφησα απλήρωτη και δεν το θυμάμαι? Razz Razz Razz πες και εσύ ρε παιδάκι μου, αφεντικό χρωστάς!

αφεντικο χρωστας και σε εμενα!!!αντε και το αλογο πειναει και η σαπουναδα για τις μπουρμπουληθρες τελειωνει... Razz Razz Razz Razz




αχαχαχαχαχαχαχαχα πω πω πολλές μαζευτήκατε! και δεν υπάρχει σάλιο! αχαχαχαχα και δεν εννοώ για να σας φτύσω Razz

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Μαρία"]
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:


ωωωωωωωωωωχ! γιατί? μήπως σε άφησα απλήρωτη και δεν το θυμάμαι? Razz Razz Razz πες και εσύ ρε παιδάκι μου, αφεντικό χρωστάς!

αφεντικο χρωστας και σε εμενα!!!αντε και το αλογο πειναει και η σαπουναδα για τις μπουρμπουληθρες τελειωνει... Razz Razz Razz Razz




αχαχαχαχαχαχαχαχα πω πω πολλές μαζευτήκατε! και δεν υπάρχει σάλιο! αχαχαχαχα και δεν εννοώ για να σας φτύσω Razz [/

ή εισαι αφεντικό ή δεν εισαι!!! αλλα εισαι αφεντικο!! αφου λες οτι δεν υπαρχει σαλιο!!!! Ελληνιδα Αφεντικο! χαχαχχαχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:

ή εισαι αφεντικό ή δεν εισαι!!! αλλα εισαι αφεντικο!! αφου λες οτι δεν υπαρχει σαλιο!!!! Ελληνιδα Αφεντικο! χαχαχχαχαχαχα

xaxaxaxaxaxaxa
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ασχετο ........ βλεπω Στεφανιδου!!! θα την σπασω την τηλεορασηηη ειλικρινα!!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δείχνει ακόμα με την άντρα που δολοφόνησαν και την γυναίκα του που γεννάει? δεν με αφήνει ο μικρός να το γυρίσω το κανάλι! ρε κορίτσια τι πράγμα και τούτο πάλι! αμάν πια αμάν! αμάν αυτή η εγκληματικότητα!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:δείχνει ακόμα με την άντρα που δολοφόνησαν και την γυναίκα του που γεννάει? δεν με αφήνει ο μικρός να το γυρίσω το κανάλι! ρε κορίτσια τι πράγμα και τούτο πάλι! αμάν πια αμάν! αμάν αυτή η εγκληματικότητα!


Ναιι αλλλα το θεμα ειναι να την ακουσεις τι λεει ?!!! Αχ ειλικρινα αμα την ειχα μπροστα μου τωρα θα ειχε φαει γερό φτύσιμο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις