Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1DONTIA HELP! Empty DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 3:45 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Geia sas manoules!

autes tis meres antimetwpizw ena fysiologiko 8emataki me ti mikrh mou...exoume vgalei hdh 2 dontakia apo ton proigoumeno mina k den to katalava pws vgikan...den eida kanena sumptwma anhsuxias pera apo 2 fores pou shkw8hka to vrady gia pipila (pragma spanio gia mas).
edw k 2 meres omws exei tromerh grinia , anhsuxia, den trwei, paaara polla salia.
to savvato eixe k ligo dekata, tin paraskeuh eixame kanei k ena epanaliptiko emvolio k elega mipws htan apo auto alla epeidh to eixame ksanakanei auto to emvolio k genika den mou anevase pote pureto sta emvolia mexri tora upe8esa oti den htan auto. Se sunduasmo me ta pollaaaa salia k tin anoreksia upo8etw einai donti k logika ta panw exoun seira tora e?
vevaia de vlepw kati akoma me to mati mou... ta salia ths einai para polla se shmeio pou kamia fora pnigetai kiolas...
to prwi hpie to gala ths k th froutokrema meta den thn efage etsi hpie pali gala...mipws thn enoxlei to koutali tora me ta dontia k tin ponaei?
mipws thn anakoufizei to gala? den kserw... i ali8eia einai oti i fouskitsa mou de me exei syni8isei se grinia k exw ligaki pelagwsei k stenaxwriemai pou den trwei kala...
tis dinw gala apo to tipota...
eseis ti kanate se tetoies periptwseis?
tis dinw diafora masitika, ekei pou einai hremh ksafnika tsirizei...depon den tis exw dosei mexri stigmhs...afou den exei k pureto...
LETE TELIKA NA MHN EINAI DONTI K NA EINAI TIPOTA ALLO???
wxouuuuuuuuuuuu

2DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:06 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι μην κάνεις κακές σκέψεις..
από τα δοντάκια θα είναι..
κι εμάς τα ίδια ακριβώς κάνει,γκρίνια πολύ,σάλια πολλά και φαγυτό σχεδόν καθόλου...έχει τώρα δυο μέρες..
αλλά με την διαφορά ότι εμείς δεν έχουμε ακόμη κανένα δόντι Crying or Very sad

3DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:09 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μην αγχωνεσαι κοπελα μου απο τα δοντακια ειναι !!! Φυσιολογικα ειναι ολα τα συμπτωματα!! και διαρροια μπορει να σου κανει να το ξερεις και μυξουλες να εχει!! ειναι ατιμα τα δοντια αλλα υπομονη και κουραγιο οσο μπορεις μην στεναχωριεσαι!

4DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:27 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ax, sas euxaristw vre koritsia gia ti subarastash!

vlepete ta 2 prwta dontakia pou vgalame den ta katalavame kan k den kserw antidraseis k sumptwmata...

i paidiatros mou eipe oti gia ta dontia mou eipe den mporw na kanw kati..
Epeidh den trwei kala se sunduasmo me to oti den exei parei ka8olou varos olo to mina proteinei na kanoume mia genikh k mia kalliergeia gia na apokleisoume to endexomeno ourolimokshs.

ax agxw8hka!

5DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:30 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
christina80 έγραψε:Ax, sas euxaristw vre koritsia gia ti subarastash!

vlepete ta 2 prwta dontakia pou vgalame den ta katalavame kan k den kserw antidraseis k sumptwmata...

i paidiatros mou eipe oti gia ta dontia mou eipe den mporw na kanw kati..
Epeidh den trwei kala se sunduasmo me to oti den exei parei ka8olou varos olo to mina proteinei na kanoume mia genikh k mia kalliergeia gia na apokleisoume to endexomeno ourolimokshs.

ax agxw8hka!



να μην αγχωνεσαι καθολου , εγω δεν πιστευω οτι ειναι ουρολοιμωξη ισως , και πιστευω οτι θα μπει σε αδικη ταλαιπωρια το μικρουλακι σου αλλα θα κανεις οτι σου ειπε η γιατρος σου εκεινη ξερει καλυτερα!!!! Και εμενα η μικρουλα μου τα 2 πρωτα τα εβγαλε χωρις να παρουμε χαμπαρι , τα επομενα μας εκανε διαρροιες , δεν ετρωγε καθολου ομως που η κορουλα μου ειναι γενικα φαγανό παιδάκι , ειχε γκρινια και πολλα πολλα άλλα!!! Deponaki της δινεις?!

6DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:34 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ήρια έγραψε:
christina80 έγραψε:Ax, sas euxaristw vre koritsia gia ti subarastash!

vlepete ta 2 prwta dontakia pou vgalame den ta katalavame kan k den kserw antidraseis k sumptwmata...

i paidiatros mou eipe oti gia ta dontia mou eipe den mporw na kanw kati..
Epeidh den trwei kala se sunduasmo me to oti den exei parei ka8olou varos olo to mina proteinei na kanoume mia genikh k mia kalliergeia gia na apokleisoume to endexomeno ourolimokshs.

ax agxw8hka!



να μην αγχωνεσαι καθολου , εγω δεν πιστευω οτι ειναι ουρολοιμωξη ισως , και πιστευω οτι θα μπει σε αδικη ταλαιπωρια το μικρουλακι σου αλλα θα κανεις οτι σου ειπε η γιατρος σου εκεινη ξερει καλυτερα!!!! Και εμενα η μικρουλα μου τα 2 πρωτα τα εβγαλε χωρις να παρουμε χαμπαρι , τα επομενα μας εκανε διαρροιες , δεν ετρωγε καθολου ομως που η κορουλα μου ειναι γενικα φαγανό παιδάκι , ειχε γκρινια και πολλα πολλα άλλα!!! Deponaki της δινεις?!


oxi depon den tis exw dosei, an exei pureto panw apo 38.2 na tis dwsw mou eipe, an 8elw omws na tis dwsw mipws anakoufistei apo ton pono na to kanw prin koimh8ei to vrady...
den to ekana giati genika koimatai seri k den ksupnhse me grinia pote para mono otan 8elei pipila...
ax, den kserw ti na kanw...
apo ti mia de 8elw na eimai upervolikh me to paramikro, apo tin allh einai kalo na apokleisoume thn ourolimoksh.

einai talaipwrh diadikasia gia to mwro?

7DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:38 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
christina80 έγραψε:
Ήρια έγραψε:
christina80 έγραψε:Ax, sas euxaristw vre koritsia gia ti subarastash!

vlepete ta 2 prwta dontakia pou vgalame den ta katalavame kan k den kserw antidraseis k sumptwmata...

i paidiatros mou eipe oti gia ta dontia mou eipe den mporw na kanw kati..
Epeidh den trwei kala se sunduasmo me to oti den exei parei ka8olou varos olo to mina proteinei na kanoume mia genikh k mia kalliergeia gia na apokleisoume to endexomeno ourolimokshs.

ax agxw8hka!



να μην αγχωνεσαι καθολου , εγω δεν πιστευω οτι ειναι ουρολοιμωξη ισως , και πιστευω οτι θα μπει σε αδικη ταλαιπωρια το μικρουλακι σου αλλα θα κανεις οτι σου ειπε η γιατρος σου εκεινη ξερει καλυτερα!!!! Και εμενα η μικρουλα μου τα 2 πρωτα τα εβγαλε χωρις να παρουμε χαμπαρι , τα επομενα μας εκανε διαρροιες , δεν ετρωγε καθολου ομως που η κορουλα μου ειναι γενικα φαγανό παιδάκι , ειχε γκρινια και πολλα πολλα άλλα!!! Deponaki της δινεις?!


oxi depon den tis exw dosei, an exei pureto panw apo 38.2 na tis dwsw mou eipe, an 8elw omws na tis dwsw mipws anakoufistei apo ton pono na to kanw prin koimh8ei to vrady...
den to ekana giati genika koimatai seri k den ksupnhse me grinia pote para mono otan 8elei pipila...
ax, den kserw ti na kanw...
apo ti mia de 8elw na eimai upervolikh me to paramikro, apo tin allh einai kalo na apokleisoume thn ourolimoksh.

einai talaipwrh diadikasia gia to mwro?



Να μην αγχωνεσαιιι κοπελα μου!!!! ολα θα ειναι τελεια!! εγω της εδινα Deponaki και ας μην ειχε πυρετο απο τα δοντακια , τα ανακουφιζει και δεν τους κανει κακο μην φοβασαι !!!!

8DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:39 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Να μην αγχωνεσαιιι κοπελα μου!!!! ολα θα ειναι τελεια!! εγω της εδινα Deponaki και ας μην ειχε πυρετο απο τα δοντακια , τα ανακουφιζει και δεν τους κανει κακο μην φοβασαι !!!! [/quote]

Opote na mi mpw akoma sti diadikasia ton eksetaseon e?

Rolling Eyes

9DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:41 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
christina80 έγραψε:
Να μην αγχωνεσαιιι κοπελα μου!!!! ολα θα ειναι τελεια!! εγω της εδινα Deponaki και ας μην ειχε πυρετο απο τα δοντακια , τα ανακουφιζει και δεν τους κανει κακο μην φοβασαι !!!!

Opote na mi mpw akoma sti diadikasia ton eksetaseon e?

Rolling Eyes [/quote]

Κοιτα εφοσον στο ειπε η γιατορς σας , καλυτερα ας το κανεις , να σου φυγει και η παραμικρη υποψια!! ποσο ειναι το μωρακι σου?!

10DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:45 am

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα εδω και 12 μερες εχει τρομερο μπουκωμα στην μυτη και πολλες μυξουλες. τα ουλα της κατω ειναι αρκετα πρησμενα και αν της κατεβασω το χειλος βλεπω 2 ασπρακια. επισης εχει και λιγη γκρινια, πολλα σαλια, διψαει αρκετα... αλλα γενικα ειναι ευδιαθετη.

σε ποσο καιρο θα εμφανιστουν ???? το μπουκωμα στην μυτη ειναι συμπτωμα ??? ουτε πυρετο, ουτε δεκατα, ουτε διαροια εχει.

11DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 4:53 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannam24 έγραψε:εμενα εδω και 12 μερες εχει τρομερο μπουκωμα στην μυτη και πολλες μυξουλες. τα ουλα της κατω ειναι αρκετα πρησμενα και αν της κατεβασω το χειλος βλεπω 2 ασπρακια. επισης εχει και λιγη γκρινια, πολλα σαλια, διψαει αρκετα... αλλα γενικα ειναι ευδιαθετη.

σε ποσο καιρο θα εμφανιστουν ???? το μπουκωμα στην μυτη ειναι συμπτωμα ??? ουτε πυρετο, ουτε δεκατα, ουτε διαροια εχει.

Ναι γλυκεια μου ειναι και το μπουκωμα της μυτουλας!!! τωρα το ποσο θα κανουν να βγουν ειναι αλλο θεμα , εξαρταται ποσο σκληρα ειναι τα ουλακια της!!!!!

12DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 5:08 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
christina80 έγραψε:
Ήρια έγραψε:
christina80 έγραψε:Ax, sas euxaristw vre koritsia gia ti subarastash!

vlepete ta 2 prwta dontakia pou vgalame den ta katalavame kan k den kserw antidraseis k sumptwmata...

i paidiatros mou eipe oti gia ta dontia mou eipe den mporw na kanw kati..
Epeidh den trwei kala se sunduasmo me to oti den exei parei ka8olou varos olo to mina proteinei na kanoume mia genikh k mia kalliergeia gia na apokleisoume to endexomeno ourolimokshs.

ax agxw8hka!



να μην αγχωνεσαι καθολου , εγω δεν πιστευω οτι ειναι ουρολοιμωξη ισως , και πιστευω οτι θα μπει σε αδικη ταλαιπωρια το μικρουλακι σου αλλα θα κανεις οτι σου ειπε η γιατρος σου εκεινη ξερει καλυτερα!!!! Και εμενα η μικρουλα μου τα 2 πρωτα τα εβγαλε χωρις να παρουμε χαμπαρι , τα επομενα μας εκανε διαρροιες , δεν ετρωγε καθολου ομως που η κορουλα μου ειναι γενικα φαγανό παιδάκι , ειχε γκρινια και πολλα πολλα άλλα!!! Deponaki της δινεις?!


oxi depon den tis exw dosei, an exei pureto panw apo 38.2 na tis dwsw mou eipe, an 8elw omws na tis dwsw mipws anakoufistei apo ton pono na to kanw prin koimh8ei to vrady...
den to ekana giati genika koimatai seri k den ksupnhse me grinia pote para mono otan 8elei pipila...
ax, den kserw ti na kanw...
apo ti mia de 8elw na eimai upervolikh me to paramikro, apo tin allh einai kalo na apokleisoume thn ourolimoksh.

einai talaipwrh diadikasia gia to mwro?
oxi vre!EMEIS TIN KANAME 3 fores!TOU FORANE ena sakoulaki apo katw kai perimeneis na kanei tsisa!kalo einai na gtou dwseis neraki i gala gia na kanei pio grigora!!!alliws tha perimeneis kai si kai to mwraki!!

13DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 5:12 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ήρια έγραψε:
christina80 έγραψε:
Να μην αγχωνεσαιιι κοπελα μου!!!! ολα θα ειναι τελεια!! εγω της εδινα Deponaki και ας μην ειχε πυρετο απο τα δοντακια , τα ανακουφιζει και δεν τους κανει κακο μην φοβασαι !!!!

Opote na mi mpw akoma sti diadikasia ton eksetaseon e?

Rolling Eyes

Κοιτα εφοσον στο ειπε η γιατορς σας , καλυτερα ας το κανεις , να σου φυγει και η παραμικρη υποψια!! ποσο ειναι το μωρακι σου?![/quote]


7minon einai

14DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 5:13 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
episis den einai toso eudia8eth oso htan...

15DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Δευ Μάης 09, 2011 5:17 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="christina80"]episis den einai toso eudia8eth oso htan...[/quote


όλα μα όλα ειναι φυσιολογικα συμπτωματα!!! ξερω πως νιωθεις και εγω ετσι φοβομουν ακαι αγχωνωμουνα στην μικρουλα μου ειδικα οταν ειναι το 1ο μας παιδακι ετσι ειναι .... ειναι μικρουλα παντως μπραβο σας εμενα 9 μηνων εβγαλε το 1ο δοντακι!! χαχαχαχαχα

16DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Τετ Μάης 11, 2011 1:00 pm

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
telika x8es phgame k kaname genikh ourwn k kalliergeia. h paidiatros shmera mou eipe oti mexri stigmhs h kalliergeia den edeikse kati k aurio oloklhrwnetai opote 8a exoume t apotelesmata. 8eloume na apokleisoume to endexomeno ourolimokshs.

17DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Παρ Μάης 13, 2011 4:42 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βλακειες.τα δοντακια της ειναι.οταν βγαινουν τα πανω ειναι λιγο ζορι αλλα στα πισω ειναι ακομα πιο ζορι.το ντεπον ειναι ο συμμαχος της μαμας κ κατεπεκταση του παιδιου,γτ ειναι τρελο μανικι να θελεις να φας κ να μην μπορεις....δινε της ντεπονακι κ παρε απο φαρμακειο μασητηρες ψυγειου αλλα κ απλους κ δοκιμασε να δεις πιο θα την ανακουφησει

18DONTIA HELP! Empty Απ: DONTIA HELP! Παρ Μάης 13, 2011 11:18 pm

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τελικά και την ουρολίμωξη αποκλεισαμε και εδώ και 2 μέρες τρώμε καλύτερα και η διάθεση έχει έρθει στα φυσιολογικά μας.
Το συναχάκι υποχωρεί κ ο βήχας καλυτερεύει. Βάλαμε υγραντήρα στο δωμάτιο μήπως τη βοηθήσει και όντως βοήθησε.
Από δοντάκια δε βλέπω τίποτα.
Τελικά μπορεί να ήταν και παρενέργεια του εμβολίου, να συνέπεσε με κρυωματάκι κ να της πέσανε βαριά όλα μαζί...
Ισως απλά περνούσε τη φάση της...
Έχει πάρει τα πάνω της τώρα και μαζί της κι εγώ...

ευχαριστώ για τις συμβουλές όλες σας!
φιλιά για την ώρα!
χχχ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις