Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΣΕΣ, ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ , ΤΟΥ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΟΛΑ.
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΡΕΨΕΙ ΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ, ΠΩΣ ΑΠΟΚΑΛΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ, ΚΑΚΟΛΟΓΕΙ (ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΧΑΧΑ) ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΜΕΝΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΚΑΙΡΟ, ΕΧΩ ΞΕΚΟΨΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ,
ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!
ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?
ΕΓΙΝΑ ΕΞΑΛΛΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ, ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ, ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ.
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ, ΚΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑ.
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΦΑΛΑΚΡΗ!!!!
Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΜΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΓΙΑ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ:ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΕΣΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?
ΕΣΕΝΑ ΜΟΝΟ, ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ (ΤΑ ΕΛΑΦΡΙΑ)
ΛΟΙΠΟΝ, ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ Η ΟΧΙ?

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 606100 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 606100 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 606100


Στη θέση σου δεν θα τις ξαναάφηνα το παιδί... με τίποτα...
καλά τι πράγματα είναι αυτά??

Όσο για αυτά που λες σε νιώθω πάρα πολύ κι εγώ κάνω πάρα πολύ άσχημες σκέψεις για τη μαμά του άντρα μου αλλά την έχουμε στον πάγο εδώ και μήνες και δεν έχει καμια επαφή ούτε μαζί μου, ούτε με το γιο της αλλά ούτε και με τα εγγόνια της.
Και η δικιά μας είναι κακιά..

Ο άντρας σου τι λέει για αυτά??

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καταλαβαίνω ότι δεν θέλεις να καρφώσεις το άτομο που σου μετέφερε αυτά που είπε αλλά από την στιγμή που γύρισε και είπε τέτοιο πράγμα στο παιδί, έστω και για πλάκα, θα έπρεπε να αντιδράσεις και αυτός που σου μετέφερε τα λόγια της θα έπρεπε να μην έχει πρόβλημα. Δεν μου αρέσει καθόλου να ξεκατινιάζομαι και το αποφεύγω αλλά πραγματικά ο οργανισμός μερικών ανθρώπων το αποζητά. Εγώ θα έλεγα στον άντρα μου τι μου μετέφεραν και αν δεν την έβαζε στη θέση της αυτός θα της έλεγα ξεκάθαρα αλλά χαμογελώντας ότι την επόμενη φορά που θα ακούσω έστω και το παραμικρό θα ξαναδεί το παιδί όταν θα γίνει 18 χρονών.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλά μιλάμε η πεθερά σου είναι απαράδεκτη! Κάνει κακό στο παιδί σου και γεμίζει την ψυχή του κακία! Μην της το επιτρέψεις!!! Μαθαίνει το παιδί να είναι πονηρό και να λέει στον καθένα αυτό που θέλει να ακούσει! Εγκληματικό! Κράτα το παιδί μακρυά της!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα πλακα κανεις?Για κανε μια κουνβεντουλα ε τον συζηγο σου ειναι ο μονος που μπορει να την βαλει στην θεση της,καιμην ακουσω δικαιολογια οτι δεν του λες για να μην τον στεναχωρεσεις γιατι δεν παιζει,ας στεναχωρεθει απο το να σου ''καταστρεψει''εσενα το παιδι.. Twisted Evil

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δύστυχως λιγο η πολυ ολες περίπου τα ιδια περνάμε .και εμενα ηπεθέρα μου ζηλέυει πολυ την μητέρα μου και μένα .το παίδι επειδή είναι πιο κολλημένο με την μάνα μου επειδή το παίζει .αυτή οταν έρχεται το μόνο μελλημάτης είναι τι έκανε με την μάνα μου , αφου έκοψε ημάνα μου κάρε τα μαλλία της και πήγε και το κάνε και αυτη .σε καταλαιβαίνω είναι πονηρές τα κάνουν πίσω απο ΄την πλατή μας οι αντρες δυστυχως δεν μπορουν να πιστέψουν οτι η μάνα τους είναι ετσι ,εγώ του το έχω ξεκαθάρισει ουτε το παιδι κρατάει και το βλέπει οπτε έρχεται απο δω που είμαστε ολοι μπροστα . ξεκαθάρισε στον αντρα σου οτι δεν θα ανεκτείς ξανα τετοια συμπεριφορά απο την μάνα του γιατι δεν προκεται να ξαναδεί το παιδί και να είσαι ανυπώχορητη ακουσ τετοι λόγια τι κακία την ζήλευει μόνο που αυτος που λέει το κακό έρχεται πίσω του ,μην στεναχωρίεσαι κοπέλα μου είναι κοπλεξίκη βγάλτην έξω απο το σπίτι σου ετσι έχω κάνει και έγω έχω βάλει όρια που δεν πρόκεται να τα πέρασει ποτε οσο και να χτυπιέται

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ, ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ Η ΟΧΙ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ, ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ, ΤΟΝ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ.
Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΓΓΛΙΚΑ, ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ , ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ?
ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ!!!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ, ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΗ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟΠΙΣΩ ΜΑΣ...
ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ?
ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ!!!
ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ, ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aris17anna14 έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ, ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ Η ΟΧΙ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ, ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ, ΤΟΝ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ.
Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΓΓΛΙΚΑ, ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ , ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ?
ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ!!!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ, ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΗ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟΠΙΣΩ ΜΑΣ...
ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ?
ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ!!!
ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ, ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.

Ε, τότε μην τα βάζεις άλλο μέσα κοπέλα μου! Εκτονώσου πάνω της να νιώσεις καλύτερα! Ξέρω έχεις ένα επίπεδο σαν άνθρωπος αλλά αυτή αυτό εκμεταλλεύεται και νομίζει ότι με την κουτοπονηριά της, δεν την παίρνετε και χαμπάρι! Κατέβα λοιπόν στο επίπεδό της και δείξε της ποιος κάνει κουμάντο... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Η κατινιά καμιά φορά χρειάζεται! Μιλάμε για το παιδί σου. Εμένα όποιος κάνει κακό στο παιδί μου θα τον φάω ζωντανό!

pokopikos

pokopikos
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πέταψε την πεθερά απο το τρένο.Και εμείς μια από τα ίδια όσο αφορά την ζήλια με τους δικούς μου.Κάνε ότι θες αλλά το παιδί μακριά.Δεν μπορεί να δηλητηριάζει έτσι την ψυχούλα του. Twisted Evil

MANOU

MANOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλα,δεν θα μπορουσα ποτε μου να διανοηθω,οτι το μυαλο ενος ανθρωπου θα μπορουσε να φτασει σε αυτο το σημειο.
Η συμπεριφορα της πεθερας σου ειναι α-πα-ρα-δε-κτη......
Κοιτα κοπελα μου να ξεκαθαρισεις την κατασταση,γιατι στην προκειμενη περιπτωση,θα πρεπει να βαλεις πανω απ'ολα το παιδι σου και την ψυχικη ηρεμια ολων σας.
Και αφου εχεις και την υποστηριξη του αντρα σου,μην το σκεφτεσαι καθολου.

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαλαρα και ωραια πες στον αντρα σου οτι εχεις καταλαβει πως η μανα του λειτουργει με αυτον τον τροπο και αν δε σε πιστεψει ¨ψαρεψτε¨ και το μικρο σε στυλ παιχνιδιου, ωστε να καταλαβει. Μονο αν της τριξει ο γιος της τα δοντια ισως μαζευτει λιγο. Εσενα μαλλον θα σε γραψει κανονικα, ασε που θα σε βγαλει και τρελη. Παντως, μην την πολυαφηνεις μονη με το παιδι...

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ δεν θα την άφηνα ΜΟΝΗ της με το παιδί μου ούτε για ένα δευτερόλεπτο!!!!!
Ούτε ακόμη και αν ήμουνα στο ίδιο σπίτι και απλώς σε άλλο δωμάτιο!!!Θα φρόντιζα κάθε φορά που θα έβλεπε το εγγόνι της να είμαι εκεί και σε απόσταση αναπνοής!!!!!!!!!!

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΦΙΚΤΟ.
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ, ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ...
ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΛΕΟΝ!!!
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΘΙΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ (ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ)ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ.
ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΙΑ ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ.
ΚΑΙ ΕΓΩ Ο Μ@Λ@Κ@Σ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΗΡΕΜΑ.
ΕΤΡΕΜΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ...
ΧΕΣΤΕ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩΙΣΜΟ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΡΙΨΕΙ ΕΛΑΦΡΩΣ...
ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΗΣ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ.

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν δεν πάρεις δραστίκες αποφάσεις θαχει προβλήμα μετα. την στιγμή που άντρας σου δινει το ελευθέρο να κάνεις οτι θέλεις για μένα δεν μπορεί να δηλητηριάζει την ψυχή του μικρού ετσι είναι απαραδέκτο.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aris17anna14 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΣΕΣ, ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ , ΤΟΥ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΟΛΑ.
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΡΕΨΕΙ ΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ, ΠΩΣ ΑΠΟΚΑΛΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ, ΚΑΚΟΛΟΓΕΙ (ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΧΑΧΑ) ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΜΕΝΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΚΑΙΡΟ, ΕΧΩ ΞΕΚΟΨΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ,
ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!
ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?
ΕΓΙΝΑ ΕΞΑΛΛΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ, ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ, ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ.
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ, ΚΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑ.
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΦΑΛΑΚΡΗ!!!!
Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΜΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΓΙΑ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ:ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΕΣΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?
ΕΣΕΝΑ ΜΟΝΟ, ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ (ΤΑ ΕΛΑΦΡΙΑ)
ΛΟΙΠΟΝ, ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ Η ΟΧΙ?

με συγχωρείς κοπέλα μου αλλα αυτο που θα σου πω -το εννοω-
η γυναίκα δεν είναι καλά- και θεωρω οτι πρέπει να την παρακολουθήσει κάποιος - σοβαρα σου μιλάω. Αυτά που ανέφερες ειναι δειγματα -οχι κακίας αλλα σοβαρης κατάστασης που χρίζει ιατρικής παρακολούθησης.
Να προσέχεις

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koukida έγραψε:
aris17anna14 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΣΕΣ, ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ , ΤΟΥ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΟΛΑ.
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΡΕΨΕΙ ΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ, ΠΩΣ ΑΠΟΚΑΛΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ, ΚΑΚΟΛΟΓΕΙ (ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΧΑΧΑ) ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΜΕΝΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΚΑΙΡΟ, ΕΧΩ ΞΕΚΟΨΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ,
ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!
ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?
ΕΓΙΝΑ ΕΞΑΛΛΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ, ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ, ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ.
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ, ΚΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑ.
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΦΑΛΑΚΡΗ!!!!
Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΜΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΓΙΑ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ:ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΕΣΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?
ΕΣΕΝΑ ΜΟΝΟ, ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ (ΤΑ ΕΛΑΦΡΙΑ)
ΛΟΙΠΟΝ, ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ Η ΟΧΙ?

με συγχωρείς κοπέλα μου αλλα αυτο που θα σου πω -το εννοω-
η γυναίκα δεν είναι καλά- και θεωρω οτι πρέπει να την παρακολουθήσει κάποιος - σοβαρα σου μιλάω. Αυτά που ανέφερες ειναι δειγματα -οχι κακίας αλλα σοβαρης κατάστασης που χρίζει ιατρικής παρακολούθησης.
Να προσέχεις

ΤΟ ΞΕΡΩ , ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΡΟ.
ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ? ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΙ ΦΕΡΕΤΑΙ ΕΤΣΙ?ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΦΑ.
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΟΡΙΟ.
ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΣΚΕΠΑΣΩ ΕΤΣΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ.ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ, ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΑ?
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ, ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ, ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ, ΚΤΛ.

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα συμφωνήσω με την koukida και τη MariaM. Νομίζω ότι έχεις μία πολύ σοβαρή περίπτωση στα χέρια σου! Έχει ξεφύγει προ πολλού από τα όρια της πλάκας και του "πέστε κορίτσια τι να κάνω με την πεθερά μου". Η πεθερά βάζει σε κίνδυνο την ψυχική υγεία του παιδιού σου και πρέπει να δράσετε πολύ σύντομα. Δεν μου αρέσει τα παιδιά να στερούνται τα παπούδια τους αλλά αυτή η περίπτωση είναι πολύ ιδιαίτερη. Πρέπει να το πάρετε πολύ στα σοβαρά και πιθανόν να χρειαστεί να συμβουλευτείτε και κάποιον ειδικό. Μην το αφήνεις!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
άκου κοπέλα μου καταρχίν κοίτα να ηρεμήσεις και βγάλε την απο τη ζωή σου πες το και στον άντρα σου ότι σου χαλάει την ψυχική ηρεμία και πάρε αποστάσεις . όσο για το τη θα κάνεις με τα παιδιά θα βρείς τη λύση εγω είμαι τελείως μόνη δύσκολο απο τη μια αλλά έχω και το κεφαλάκι μου ήσυχο γιατί και οι μαμάδες μας ακόμα όταν μας κρατάνε τα παιδιά κάτι θα πούν . Πόσο είναι το μεγάλο παιδάκι ; βάλε το παιδικό σταθμό αν πάλι είναι να γεννήσεις και θα πάρεις άδεια κρατησε το μέχρι να ξαναπάς και μετά βάλε και τα 2 αν δεν μπορεί η μαμά σου να τα κρατήσει.Μπορείς να τη πιάσεις μόλις γεννήσεις με το καλό (να είσαι ασφαλής )και να της πεις :Ακου να σου πω ξέρω τι κάνεις ξέρω πως μιλα΄ς στο παιδί μου και δεν στο επιτρέπω απο αυτή τη στιγμή δεν θα έχεις καμία σχέση. Ακόμα και ο άντρας μου αν ήταν αντίθετος αν έλεγε τέτοια πράγματα η μάνα του θα γινόμασταν μπίλιες

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Kαλά μιλάμε η πεθερά σου είναι απαράδεκτη! Κάνει κακό στο παιδί σου και γεμίζει την ψυχή του κακία! Μην της το επιτρέψεις!!! Μαθαίνει το παιδί να είναι πονηρό και να λέει στον καθένα αυτό που θέλει να ακούσει! Εγκληματικό! Κράτα το παιδί μακρυά της!

Συμφωνώ. Αυτό είναι το χειρότερο.
Το παιδί θα αρχίσει να αποκτά αυτή τη νοοτροπία του τύπου "χαϊδεύω τα αυτάκια του καθενός για να παίρνω αυτό που θέλω".
Δύο λύσεις υπάρχουν: Ή απομάκρυνέ το ή πες της τα χύμα...

Αnna1975 έγραψε:..την στιγμή που άντρας σου δινει το ελευθέρο να κάνεις οτι θέλεις...

Αυτό το πράγμα πάλι να "μας δίνουν το ελεύθερο" οι άντρες μας...
Δηλαδή τόσο μαμάκηδες είναι??
Δε μπορούν να πουν μια κουβέντα οι ίδιοι τους???
Το λέω και για τον δικό μου τον άντρα πρώτο και καλύτερο, που του λέω "θα τσακωθώ άσχημα!" και μου λέει "τσακώσου!" (ωραία λέξη ε??)
Μην στεναχωρήσουν τη μαμάκα τους! Να βγούμε εμείς οι κακές... Mad

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:
MariaM έγραψε:Kαλά μιλάμε η πεθερά σου είναι απαράδεκτη! Κάνει κακό στο παιδί σου και γεμίζει την ψυχή του κακία! Μην της το επιτρέψεις!!! Μαθαίνει το παιδί να είναι πονηρό και να λέει στον καθένα αυτό που θέλει να ακούσει! Εγκληματικό! Κράτα το παιδί μακρυά της!

Συμφωνώ. Αυτό είναι το χειρότερο.
Το παιδί θα αρχίσει να αποκτά αυτή τη νοοτροπία του τύπου "χαϊδεύω τα αυτάκια του καθενός για να παίρνω αυτό που θέλω".
Δύο λύσεις υπάρχουν: Ή απομάκρυνέ το ή πες της τα χύμα...

Αnna1975 έγραψε:..την στιγμή που άντρας σου δινει το ελευθέρο να κάνεις οτι θέλεις...

Αυτό το πράγμα πάλι να "μας δίνουν το ελεύθερο" οι άντρες μας...
Δηλαδή τόσο μαμάκηδες είναι??
Δε μπορούν να πουν μια κουβέντα οι ίδιοι τους???
Το λέω και για τον δικό μου τον άντρα πρώτο και καλύτερο, που του λέω "θα τσακωθώ άσχημα!" και μου λέει "τσακώσου!" (ωραία λέξη ε??)
Μην στεναχωρήσουν τη μαμάκα τους! Να βγούμε εμείς οι κακές... Mad



έχεις δίκιο γιαυτο .έμενα πρωσωπικά ο αντρας μου μιλαει ο ιδιος και την βάζει στην θέση της. έμενα αντιθετα θέλει να της λεει αυτος. πιστευώ οτιη κατασταση έχει ξεφύγει κασι πρέπει και οι δυο να πάρουν δραστικά μέσα

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aris17anna14 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΣΕΣ, ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ , ΤΟΥ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΟΛΑ.
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΡΕΨΕΙ ΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ, ΠΩΣ ΑΠΟΚΑΛΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ, ΚΑΚΟΛΟΓΕΙ (ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΧΑΧΑ) ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΜΕΝΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΚΑΙΡΟ, ΕΧΩ ΞΕΚΟΨΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ,
ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!
ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?
ΕΓΙΝΑ ΕΞΑΛΛΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ, ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ, ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ.
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ, ΚΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑ.
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΦΑΛΑΚΡΗ!!!!
Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΜΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΓΙΑ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ:ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΕΣΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?
ΕΣΕΝΑ ΜΟΝΟ, ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ (ΤΑ ΕΛΑΦΡΙΑ)
ΛΟΙΠΟΝ, ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ Η ΟΧΙ?
plaka kaneis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ... 679259 tsantistika kai mono pou to diavasa twra...oxi na mou sunevaine kiolas!!!!!!!! xara sto kouragio sou kai pws kratiesai den xerw. prospathise na mi tin afineis moni me to paidi....esu den prokeitai na xeis provlima..de ginetai to paidi sou na mi se thelei kai na mi se agapaei eisai i mama tou...oti kai na leei i malakw...alla mporei na dimiourgisei provlima sto paidi gia tin alli giagia ti mama sou.pantws opws kai na xeis an xreiastei na to suzitiseis me ton antra sou kanto me tropo giati oso dikio kai an exeis the tha tou aresei an katigoriseis tin mana tou...einai malakia na tsakwnesai gia tritous..

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:
Tziz έγραψε:
MariaM έγραψε:Kαλά μιλάμε η πεθερά σου είναι απαράδεκτη! Κάνει κακό στο παιδί σου και γεμίζει την ψυχή του κακία! Μην της το επιτρέψεις!!! Μαθαίνει το παιδί να είναι πονηρό και να λέει στον καθένα αυτό που θέλει να ακούσει! Εγκληματικό! Κράτα το παιδί μακρυά της!

Συμφωνώ. Αυτό είναι το χειρότερο.
Το παιδί θα αρχίσει να αποκτά αυτή τη νοοτροπία του τύπου "χαϊδεύω τα αυτάκια του καθενός για να παίρνω αυτό που θέλω".
Δύο λύσεις υπάρχουν: Ή απομάκρυνέ το ή πες της τα χύμα...

Αnna1975 έγραψε:..την στιγμή που άντρας σου δινει το ελευθέρο να κάνεις οτι θέλεις...

Αυτό το πράγμα πάλι να "μας δίνουν το ελεύθερο" οι άντρες μας...
Δηλαδή τόσο μαμάκηδες είναι??
Δε μπορούν να πουν μια κουβέντα οι ίδιοι τους???
Το λέω και για τον δικό μου τον άντρα πρώτο και καλύτερο, που του λέω "θα τσακωθώ άσχημα!" και μου λέει "τσακώσου!" (ωραία λέξη ε??)
Μην στεναχωρήσουν τη μαμάκα τους! Να βγούμε εμείς οι κακές... Mad



έχεις δίκιο γιαυτο .έμενα πρωσωπικά ο αντρας μου μιλαει ο ιδιος και την βάζει στην θέση της. έμενα αντιθετα θέλει να της λεει αυτος. πιστευώ οτιη κατασταση έχει ξεφύγει κασι πρέπει και οι δυο να πάρουν δραστικά μέσα
εμένα πάλι ο δικός μου την έστειλε στον αγύριστο... και της έκλεισε και την πόρτα .... και εγω μεσολάβησα να τα ξαναβρούν και όμως δνε έβαλε μυαλό μου έσκαβε το λάκο ευτυχώς που ο άντρας μου την ξέρει αλλά ξέρει και εμένα και δνε ίστεψε λέξη . Τώρα δνε ξέρω τη λεει αυτή ίσως ότι τον έχω χώσει στο βρακί μου ; αλλά να σας πω κάτι ρε κορ΄'ιτσια αν είναι οι άντρες μας να είναι χωμένοι σε κάποιο βρακί να είναι στο δικό μας που είναι και στριγκάκι ..... ε μα πια!

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
supermom έγραψε:Καταλαβαίνω ότι δεν θέλεις να καρφώσεις το άτομο που σου μετέφερε αυτά που είπε αλλά από την στιγμή που γύρισε και είπε τέτοιο πράγμα στο παιδί, έστω και για πλάκα, θα έπρεπε να αντιδράσεις και αυτός που σου μετέφερε τα λόγια της θα έπρεπε να μην έχει πρόβλημα. Δεν μου αρέσει καθόλου να ξεκατινιάζομαι και το αποφεύγω αλλά πραγματικά ο οργανισμός μερικών ανθρώπων το αποζητά. Εγώ θα έλεγα στον άντρα μου τι μου μετέφεραν και αν δεν την έβαζε στη θέση της αυτός θα της έλεγα ξεκάθαρα αλλά χαμογελώντας ότι την επόμενη φορά που θα ακούσω έστω και το παραμικρό θα ξαναδεί το παιδί όταν θα γίνει 18 χρονών.
swsti...kala ta les...

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aris17anna14 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΣΕΣ, ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ , ΤΟΥ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΟΛΑ.
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΡΕΨΕΙ ΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ, ΠΩΣ ΑΠΟΚΑΛΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ, ΚΑΚΟΛΟΓΕΙ (ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΧΑΧΑ) ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΜΕΝΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΚΑΙΡΟ, ΕΧΩ ΞΕΚΟΨΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ,
ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!
ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?
ΕΓΙΝΑ ΕΞΑΛΛΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ, ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ, ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ.
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ, ΚΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑ.
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΦΑΛΑΚΡΗ!!!!
Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΜΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΓΙΑ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ:ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΕΣΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?
ΕΣΕΝΑ ΜΟΝΟ, ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ (ΤΑ ΕΛΑΦΡΙΑ)
ΛΟΙΠΟΝ, ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ Η ΟΧΙ?

ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ? ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ? ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΥΧΝΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ? ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΟΥΛΑ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις