Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
178 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 178 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 11:41 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:ξερω και γω βρε Αλικακι μου, δεν εχουμε και σουπερ φημη εδω με τους γιατρους μας...
σε 12 ωρες εννοεις απ την στιγμη που σου σπασαν τα νερα??? ποναγες τοσες ωρες δηλαδη? και την επισκληριδιο ποτε την εκανες? εννοω ποση ωρα πριν γεννησεις? και ποσο κρατησε θυμασαι? Razz



Ναι,Σωτηρία μου,δώδεκα ώρες από την ώρα που μου σπάσαν τα νερα!!!
Μου έσπασαν 12.45,το βράδυ και γέννησα ακριβώς 12.45 το μεσημέρι της επόμενης.
Έφτασα στο μαιευτήριο 2 το βράδυ και την πρώτη δόση την έκανα κατά τις 6 το πρωί.Από τις 2 λοιπόν μέχρι εκείνη την ώρα,τα είχα δει όλα!!!!!!!!!!!!Μετά ηρέμησα λιγάκι αλλά μην φανταστείς πολύ...δεν ξέρω τι ώρα έκανα την δεύτερη δόση αλλά πρέπει να ήταν λίγο πριν βγει ο παίδαρος!!!Κατά τις 12 υπολογίζω..τέλως πάντων η δική μου περίπτωση ήταν από τις δύσκολες γιατί το μωρό ήταν ψηλά.Εσύ μην τα ακούς αυτά!!!!!Σου εύχομαι ο δικός σου τοκετός να είναι γρήγορος!!!!!
Η Κέρκυρα μπορεί να μην φημίζεται για τους γιατρούς της αλλά από όσες δικές μου έχουν γεννήσει δεν έχω ακούσει τίποτα κακό...

27γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 11:48 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia katarxin na xereste ta paidakia sas!!!!kai oses perimenoyn me to kalo!!!bravo se oses antexoun ton pono gia na genisoun xwris episkliridio!prwsopika genisa me kaisariki kai parolo tous ponous pou eixa meta an xanagenisw pali me kai sariki tha einai!tous ponous den tous mporw!den katalava tipota apo pono sti genna kai an eixa ti dinatotita na kanw kai alla tha epelega to idio.

28γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 11:52 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βλεποντας το βιντεο...αισθανθηκα το ποσο πολυ θελω να ξαναγινω μαμα..απλα θεικο..

29γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 11:55 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε τρελλαρα Μαριαννα που εισαι που σε ψαχνω????

blackrose καλα επετρεψε μου να σου πω οτι εισαι πανεμορφη! και σου ευχομαι για χιλιοστη φορα να γινεις μανουλιτσα ξανα κοριτσακι μου!
φιλακια πολλα!!!

30γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 11:56 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:βλεποντας το βιντεο...αισθανθηκα το ποσο πολυ θελω να ξαναγινω μαμα..απλα θεικο..
μετα απο ποσο καιρο σας ειπαν πως μπορειτε να προσπαθησετε?

31γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 11:56 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:koritsia katarxin na xereste ta paidakia sas!!!!kai oses perimenoyn me to kalo!!!bravo se oses antexoun ton pono gia na genisoun xwris episkliridio!prwsopika genisa me kaisariki kai parolo tous ponous pou eixa meta an xanagenisw pali me kai sariki tha einai!tous ponous den tous mporw!den katalava tipota apo pono sti genna kai an eixa ti dinatotita na kanw kai alla tha epelega to idio.



Κι εγώ το ίδιο!!!Τους πόνους δεν τους μπορώ...κι όσο κι αν φώναζα στον γιατρό μου να με πάει για καισαρική,αυτός ατάραχος και ήρεμος μου έλεγε να περιμένουμε λιγάκι ακόμα!!!!!Τα νεύρα μου!!!!!Αφού δεν τον έβρισα πάλι καλά χαχα!!!!!!!!!
Ηρωίδες,θα συμφωνήσω,όσες γέννησαν χωρίς την μαγική ενεσούλα...ηρωίδες!!!!!!!

32γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:03 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="αλικακι"]
snoopy έγραψε:koritsia katarxin na xereste ta paidakia sas!!!!kai oses perimenoyn me to kalo!!!bravo se oses antexoun ton pono gia na genisoun xwris episkliridio!prwsopika genisa me kaisariki kai parolo tous ponous pou eixa meta an xanagenisw pali me kai sariki tha einai!tous ponous den tous mporw!den katalava tipota apo pono sti genna kai an eixa ti dinatotita na kanw kai alla tha epelega to idio.



Κι εγώ το ίδιο!!!Τους πόνους δεν τους μπορώ...κι όσο κι αν φώναζα στον γιατρό μου να με πάει για καισαρική,αυτός ατάραχος και ήρεμος μου έλεγε να περιμένουμε λιγάκι ακόμα!!!!!Τα νεύρα μου!!!!!Αφού δεν τον έβρισα πάλι καλά χαχα!!!!!!!!!
Ηρωίδες,θα συμφωνήσω,όσες γέννησαν χωρίς την μαγική ενεσούλα...ηρωίδες!!!!!!![emena kapioa stigmi me rwtise an thelw na prospathisw fisiologika kai tou eipa oxiiiii !!opws ta eipame me kaisariki...tsak mpam kai i boubou exw!

33γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:07 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="snoopy"][quote="αλικακι"]
snoopy έγραψε:



Κι εγώ το ίδιο!!!Τους πόνους δεν τους μπορώ...κι όσο κι αν φώναζα στον γιατρό μου να με πάει για καισαρική,αυτός ατάραχος και ήρεμος μου έλεγε να περιμένουμε λιγάκι ακόμα!!!!!Τα νεύρα μου!!!!!Αφού δεν τον έβρισα πάλι καλά χαχα!!!!!!!!!
Ηρωίδες,θα συμφωνήσω,όσες γέννησαν χωρίς την μαγική ενεσούλα...ηρωίδες!!!!!!![emena kapioa stigmi me rwtise an thelw na prospathisw fisiologika kai tou eipa oxiiiii !!opws ta eipame me kaisariki...tsak mpam kai i boubou exw!





Ααααα,εσύ το επέλεξες ε???Τσακ μπαμ!!!!!Όποιον τρόπο κι αν επιλέξουμε το αποτέλεσμα έχει σημασία...να την χαίρεσαι την κούκλα σου!!!!!

34γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:14 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως απο γνωστη μου που γεννησε και τα τρια της σε πισινα, το νερο θεωρειται η επισκληριδιος του φυσικου τοκετου!

35γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:18 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emena pali mou eixan pei prin kairo oti den exei diafora!o ponos einai ponos

36γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:21 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:παντως απο γνωστη μου που γεννησε και τα τρια της σε πισινα, το νερο θεωρειται η επισκληριδιος του φυσικου τοκετου!




Αυτό είναι το καλύτερο και το ιδανικότερο..να γεννάς φυσικά και χωρίς ενέσεις.. γιατί και η επισκλειρίδιος έχει και τα κακά της...απλά δεν είναι διαδεδομένο.

37γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:22 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:ρε τρελλαρα Μαριαννα που εισαι που σε ψαχνω????

blackrose καλα επετρεψε μου να σου πω οτι εισαι πανεμορφη! και σου ευχομαι για χιλιοστη φορα να γινεις μανουλιτσα ξανα κοριτσακι μου!
φιλακια πολλα!!!

ευχαριστω ομορφια μου,ευχαριστω ...ευχομαι να ξαναγινω....να εισαι παντα καλα...να προσεχεις...και αν ερθω κερκυρα,θα μου κανεις εσυ τατου....!


markellajohny έγραψε:
blackrose έγραψε:βλεποντας το βιντεο...αισθανθηκα το ποσο πολυ θελω να ξαναγινω μαμα..απλα θεικο..
μετα απο ποσο καιρο σας ειπαν πως μπορειτε να προσπαθησετε?

ο γιατρος μου ειπε σε 6 μηνες....δηλαδη,απο τον οκτωμβριο και μετα..........

38γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:24 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:
markellajohny έγραψε:παντως απο γνωστη μου που γεννησε και τα τρια της σε πισινα, το νερο θεωρειται η επισκληριδιος του φυσικου τοκετου!




Αυτό είναι το καλύτερο και το ιδανικότερο..να γεννάς φυσικά και χωρίς ενέσεις.. γιατί και η επισκλειρίδιος έχει και τα κακά της...απλά δεν είναι διαδεδομένο.
καθε γυναικα που επιλεγει επισκληριδιο ειναι ενημερωμενη για το τι μπορει να προκαλεσει. εμενα προσωπικα με εβαλαν και υπεγραψα οταν εκανα στην πρωτη μου γεννα!

39γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:26 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ευχαριστως κοριτσακι μου! να ερθετε να σας ξεναγησω στα μερη μου με μεγαλη μου χαρα και το τατουαζακι! Very Happy

40γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:36 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:
αλικακι έγραψε:
markellajohny έγραψε:παντως απο γνωστη μου που γεννησε και τα τρια της σε πισινα, το νερο θεωρειται η επισκληριδιος του φυσικου τοκετου!




Αυτό είναι το καλύτερο και το ιδανικότερο..να γεννάς φυσικά και χωρίς ενέσεις.. γιατί και η επισκλειρίδιος έχει και τα κακά της...απλά δεν είναι διαδεδομένο.
καθε γυναικα που επιλεγει επισκληριδιο ειναι ενημερωμενη για το τι μπορει να προκαλεσει. εμενα προσωπικα με εβαλαν και υπεγραψα οταν εκανα στην πρωτη μου γεννα!



Ναι,βεβαίως!!!Κι εγώ υπέγραψα..αλλά παρά τα όσα είχα ενημερωθεί,αν δεν την έκανα.. μάλλον δεν θα ήμουν εδώ τώρα...δεν αντέχονται οι πόνοι βρε κορίτσια!!!!!

41γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:38 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παλι τους ιδιους πονους εφαγα μεχρι να μου την κανουν στο πρωτο, με το δευτερο που γεννησα χωρις!!!και ηταν και πιο μεγαλο το μωρο!!!

42γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:38 pm

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαλλον ειμαι η μονη που ξεκινησα να βλεπω το βινρεο και μετα απο λιγο δεν αντεξα και το κλεισα. Συγνωμη αλλα για μενα αυτο το βιντεο δεν ειναι γλυκο, γλυκο ειναι μετα που θα εχει τα μωρακια της αγκαλια, μονο που την ακουσα να σφαδαζει απο τους πονους και ειδα το κεφαλι του μωρου σφιχτηκε η καρδια μου. Για μενα το ιδανικο θα ηταν να με κοιμησουν και οταν ξυπνησω να εχω αγκαλια το μωρο μου!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

43γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:39 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:
markellajohny έγραψε:
αλικακι έγραψε:
markellajohny έγραψε:παντως απο γνωστη μου που γεννησε και τα τρια της σε πισινα, το νερο θεωρειται η επισκληριδιος του φυσικου τοκετου!




Αυτό είναι το καλύτερο και το ιδανικότερο..να γεννάς φυσικά και χωρίς ενέσεις.. γιατί και η επισκλειρίδιος έχει και τα κακά της...απλά δεν είναι διαδεδομένο.
καθε γυναικα που επιλεγει επισκληριδιο ειναι ενημερωμενη για το τι μπορει να προκαλεσει. εμενα προσωπικα με εβαλαν και υπεγραψα οταν εκανα στην πρωτη μου γεννα!



Ναι,βεβαίως!!!Κι εγώ υπέγραψα..αλλά παρά τα όσα είχα ενημερωθεί,αν δεν την έκανα.. μάλλον δεν θα ήμουν εδώ τώρα...δεν αντέχονται οι πόνοι βρε κορίτσια!!!!!
kale pote ipograpsate??egw den thimamai na ipegrapsa kati!kanw lathos e??mallon den thimamai

44γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:40 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitra37 έγραψε:Μαλλον ειμαι η μονη που ξεκινησα να βλεπω το βινρεο και μετα απο λιγο δεν αντεξα και το κλεισα. Συγνωμη αλλα για μενα αυτο το βιντεο δεν ειναι γλυκο, γλυκο ειναι μετα που θα εχει τα μωρακια της αγκαλια, μονο που την ακουσα να σφαδαζει απο τους πονους και ειδα το κεφαλι του μωρου σφιχτηκε η καρδια μου. Για μενα το ιδανικο θα ηταν να με κοιμησουν και οταν ξυπνησω να εχω αγκαλια το μωρο μου!!!!!
auto sinevei se mena!!!!!!!!!!!!!me koimisan ekana oliki narkwsi kai xipnisaa kai eixa to mwro mou!!!!

45γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:41 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πειτε με μαζοχα αλλα προτιμω που πονεσα!!!

46γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 12:46 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
oxi vevaia den eisai mazoxa!apla dialexes auton ton tropo opws egw dialexa kati allo...gia mena tha to pw xana i genna einai o tropos apla gia na fereis ena anthtrwpo ston kosmo...to pws tha erthei den einai monodromos oute kati tosooooooooo fovero..to thayma einai to idio to paidi me opoio tropo kai an genithei...apla prwtimisa na min ponesw kai na exw mia empeiria opws egw ithela

47γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 1:11 pm

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εννοειται οτι δεν εισαι μαζοχα απλα εγω προσωπικα εχω ενα θεμα με το πονο καθομαι να μου κανεις οτι εγχειρηση θελεις, ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα και δε φοβαμαι οτι θα συμβει κατι, αρκει να μου πεις οτι δε θα πονεσω. Εχω αφαιρεσει τη μια σαλπιγγα δεν καταλαβα τιποτα αν χρειαστει το ξανακανω απλα γιατι δεν πονεσα.

http://www.worldjamboree.gr

48γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 8:09 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:πειτε με μαζοχα αλλα προτιμω που πονεσα!!!



Δεν είναι μαζοχισμός αυτό!!!!
Απλά όπως λέει και η snoopy έτσι επέλεξες να γεννήσεις.Και θα συμφωνήσω μαζί σου!!!Παρόλο που ξέρω τι σημαίνει φυσιολογικός τοκετός αν θελήσει ο θεούλης να κάνω και δεύτερο,πάλι τον ίδιο τρόπο θα επέλεγα!Ας παρακαλούσα για καισαρική..

49γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 8:16 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Μαλλον ειμαι η μονη που ξεκινησα να βλεπω το βινρεο και μετα απο λιγο δεν αντεξα και το κλεισα. Συγνωμη αλλα για μενα αυτο το βιντεο δεν ειναι γλυκο, γλυκο ειναι μετα που θα εχει τα μωρακια της αγκαλια, μονο που την ακουσα να σφαδαζει απο τους πονους και ειδα το κεφαλι του μωρου σφιχτηκε η καρδια μου. Για μενα το ιδανικο θα ηταν να με κοιμησουν και οταν ξυπνησω να εχω αγκαλια το μωρο μου!!!!!




Παραδέχομαι λοιπόν..ότι μισό το είδα το βιντεάκι!!!Παρόλο που έχω γεννήσει δεν μπορώ να βλέπω τέτοια βιντεάκια..ούτε και πριν μπορούσα...αλλά επέτρεψέ μου να σου πω ότι οι στιγμές τις γέννας έχουν δύο όψεις,σαν το νόμισμα που λέμε..Απ'τη μία είναι σκληρό να ζεις ή να βλέπεις κάτι τέτοιο,αλλά απ'την άλλη νιώθεις το "μεγαλύτερο" συναίσθημα που μπορεί να ζήσει μια γυναίκα φέρνοντας στον κόσμο ένα ή δύο μωρά!!!

50γέννηση διδύμων στο νερό!! - Σελίδα 2 Empty Απ: γέννηση διδύμων στο νερό!! Κυρ Μάης 15, 2011 9:44 pm

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα συμφωνω μαζι σου αλλα τωρα που ειμαι εγκυος, ειμαι 6 μηνων, και περιμενω το πρωτο μου μωρο φοβαμαι να δω ενα τετοιο βιντεο προτιμω την αγνοια μεχρι να ερθει εκεινη η ωρα.

http://www.worldjamboree.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις