Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Admin_Olivia

Admin_Olivia
Admin
Admin
Σήμερα άνοιξε ένα νέο site, το www.petheres.gr

Νομίζω πως δεν είναι δύσκολο να μαντέψετε περί τίνος πρόκειται, χεχε!

Επειδή στην Ελλάδα δεν είναι λίγοι οι... πεθερόπληκτοι, αναμένεται να γίνει πολυυυύ μεγάλο! Αλλά ακόμα και αν έχετε πεθερικά-χρυσάφι, υπάρχει η κατηγορία "χρυσές πεθερές"!

Μοιραστείτε ιστορίες, πείτε τον πόνο σας ή την τύχη σας και βοηθήστε και άλλους!

Καλά να περάσετε!!

http://forum.eimaimama.gr

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Very Happy Very Happy Very Happy

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα πεσει πολυ φτυαρι!!!!!!!! petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 186566

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τέλειο το βρίσκω!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxa......

τόσος πόνος υπάρχει στο κόσμο πια....!!!?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η επιχειρηση"χρυσο φτυαρι" ξεκιναει! Very Happy στις χρυσες πεθερες ποια θα γραψει! Rolling Eyes δεν νομιζω να ειναι πολλες παντως!χαχα Very Happy

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:η επιχειρηση"χρυσο φτυαρι" ξεκιναει! Very Happy στις χρυσες πεθερες ποια θα γραψει! Rolling Eyes δεν νομιζω να ειναι πολλες παντως!χαχα Very Happy

Εγώ! Έγραψα. #13

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και αφου γράψουμε να ψηφίσουμε την τοπ πεθερά !

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:και αφου γράψουμε να ψηφίσουμε την τοπ πεθερά !

συμφωνο η τοπ πεθερα θα παρει σορρυ το βραβειο της ανοιχτης παλαμης συμφωνειτε

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πολύ καλό!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EKANA KI EΓΩ ΕΓΓΡΑΦΗ...
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ... Laughing Laughing

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αnna1975 έγραψε:
βανια έγραψε:και αφου γράψουμε να ψηφίσουμε την τοπ πεθερά !

συμφωνο η τοπ πεθερα θα παρει σορρυ το βραβειο της ανοιχτης παλαμης συμφωνειτε

Και η δεύτερη-αναπληρωματική... ένα κουβά ξύδι!
Απ΄το φθηνό, μη το παραχέσουμε κι όλας Razz ... το 365 του ΑΒ Βασιλόπουλου που' χει 0,31 λεπτά Laughing

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:
βανια έγραψε:και αφου γράψουμε να ψηφίσουμε την τοπ πεθερά !

συμφωνο η τοπ πεθερα θα παρει σορρυ το βραβειο της ανοιχτης παλαμης συμφωνειτε

Και η δεύτερη-αναπληρωματική... ένα κουβά ξύδι!
Απ΄το φθηνό, μη το παραχέσουμε κι όλας Razz ... το 365 του ΑΒ Βασιλόπουλου που' χει 0,31 λεπτά Laughing



χαχα!!!!καλά....σήμερα μιλάγαμε με την μάνα μου για κάποιον και μου λέει..ξύδι...και της λέω...τοπ.....και μου λέει ...όχι,τοπ,αυτό είναι ακριβό!!!
χαχαχα!!!!αύριο θα την ενημερώσω για του βασιλόπουλου!!!!!!!!!!!!ασχετο....χαχα!!!!!!!!

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωραίο site!!Να ξεσπαθώνουμε εκεί για να μην έχουμε απωθημένα!!!! petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 215994 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 215994 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 215994 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 215994 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 215994 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 215994

zouzounaki mouuuuuu


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
7 thanasimes petheres....emena i dikia mou einai nea...alla apo makrua k agapimenes !!menei poli poli makrya alla ta pame kala pros to paron...kouragio koritsia gera neura flower petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 93981

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:
βανια έγραψε:και αφου γράψουμε να ψηφίσουμε την τοπ πεθερά !

συμφωνο η τοπ πεθερα θα παρει σορρυ το βραβειο της ανοιχτης παλαμης συμφωνειτε

Και η δεύτερη-αναπληρωματική... ένα κουβά ξύδι!
Απ΄το φθηνό, μη το παραχέσουμε κι όλας Razz ... το 365 του ΑΒ Βασιλόπουλου που' χει 0,31 λεπτά Laughing



χαχα!!!!καλά....σήμερα μιλάγαμε με την μάνα μου για κάποιον και μου λέει..ξύδι...και της λέω...τοπ.....και μου λέει ...όχι,τοπ,αυτό είναι ακριβό!!!
χαχαχα!!!!αύριο θα την ενημερώσω για του βασιλόπουλου!!!!!!!!!!!!ασχετο....χαχα!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΦΤΗΝΟ ΠΑΙΡΝΩ.. "GALAΧΥ" ΜΕ 34 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣΟΥΤΗ- ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ΚΟΝΤΑ..... Laughing Laughing Laughing Laughing
ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΠΙΑ...

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
αλικακι έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:
βανια έγραψε:και αφου γράψουμε να ψηφίσουμε την τοπ πεθερά !

συμφωνο η τοπ πεθερα θα παρει σορρυ το βραβειο της ανοιχτης παλαμης συμφωνειτε

Και η δεύτερη-αναπληρωματική... ένα κουβά ξύδι!
Απ΄το φθηνό, μη το παραχέσουμε κι όλας Razz ... το 365 του ΑΒ Βασιλόπουλου που' χει 0,31 λεπτά Laughing



χαχα!!!!καλά....σήμερα μιλάγαμε με την μάνα μου για κάποιον και μου λέει..ξύδι...και της λέω...τοπ.....και μου λέει ...όχι,τοπ,αυτό είναι ακριβό!!!
χαχαχα!!!!αύριο θα την ενημερώσω για του βασιλόπουλου!!!!!!!!!!!!ασχετο....χαχα!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΦΤΗΝΟ ΠΑΙΡΝΩ.. "GALAΧΥ" ΜΕ 34 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣΟΥΤΗ- ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ΚΟΝΤΑ..... Laughing Laughing Laughing Laughing
ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΠΙΑ...




χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!με λίγα λόγια όλες χρειαζόμαστε να έχουμε και από ένα...μη σου πω και κιβώτια!!!!!!!
Ολες στον βασιλόπουλο,κορίτσια ή και στον μασούτη...ή όπου σας βολεύει τέλωςπάντων!!!!!!!

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:χαχα!!!!καλά....σήμερα μιλάγαμε με την μάνα μου για κάποιον και μου λέει..ξύδι...και της λέω...τοπ.....και μου λέει ...όχι,τοπ,αυτό είναι ακριβό!!!
χαχαχα!!!!αύριο θα την ενημερώσω για του βασιλόπουλου!!!!!!!!!!!!ασχετο....χαχα!!!!!!!!

CHRISLA2216 έγραψε:ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΦΤΗΝΟ ΠΑΙΡΝΩ.. "GALAΧΥ" ΜΕ 34 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣΟΥΤΗ- ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ΚΟΝΤΑ..... Laughing Laughing Laughing Laughing
ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΠΙΑ...

αλικακι έγραψε:χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!με λίγα λόγια όλες χρειαζόμαστε να έχουμε και από ένα...μη σου πω και κιβώτια!!!!!!!
Ολες στον βασιλόπουλο,κορίτσια ή και στον μασούτη...ή όπου σας βολεύει τέλωςπάντων!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing
Ε μα ποτέ όμως, τέτοιος συγχρονισμός! Laughing

...Και για τις πολύ έκτακτες στιγμές σας προτείνω αυτό
http://www.shopnsave.gr/home.html
... αναζητάς σε ποιο super πωλείται κάποιο προϊόν φθηνότερα...
γιατί εντάξει να θες να πετάξεις ολόκληρη ντουζίνα αυγά στην κεφαλή της πεθεράς σου, αλλά να μη σου κοστίσει και μια περιουσία... και μπαϊλντισμένος και γδαρμένος? Όχι βέβαια Laughing Laughing

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χα χα χα κοριτσια ειστε φοβερες,με κανετε κ γελαω παρα πολυ!!!!ευτυχως που η δικη μου ειναι καλη μαζι μου,τουλαχιστον μεχρι στιγμης...!!! petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109

kellitsa

kellitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σε όλες τις πεθερόπληκτες!!!!!!!!!!!!

Αχ από που ν αρχίσω???? εεε??? από πού??? χαχα

Γέννησα τον 2/2011 ένα αγοράκι!!! (είδα το φυλλο του μωρού όταν γεννήθηκε!!!) όλα καλά πήγαν το μωράκι γεννήθηκε 4.300 (με φυσιολογικό τοκετό!!!!!!) και μου τον κράτησαν στην ΜΕΝ για παρακολούθηση επειδή γεννήθηκε μεγάλος. Δεν ήταν και ό,τι καλύτερο βέβαια αλλά τι να έκανα? να τους έλεγα όχι δεν θα τον κρατήσετε? κι αν μου πάθαινε κάτι?? Πηγαινα στο επισκεπτήριο με τον άντρα μου, τον ταϊζα τις ώρες που έπρεπε, (και μπιμπερό και στήθος) Μας έλεγαν δεν έχει κάτι το ανησυχητικό αλλά τον κρατάμε γιατί το CRP είναι ανεβασμένο και του δίνουμε αντιβίωση.
Οκ λέω κάτι παραπάνω ξέρουν. Έλα όμως που η πεθερά μου δεν μας πίστεψε όταν της λέγαμε ότι το μωρό είναι καλά αλλά πρέπει να τον κρατήσουν στη ΜΕΝ για παρακολούθηση.
Την δεύτερη μέρα της γέννησης του μωρού (λεχώνα εγω) μαθαίνω μαζί με τον άντρα μου από την παιδίατρο της μονάδας ότι κατέβηκαν 2 ξανθές κυρίες και ρωτούσαν και απαιτούσαν να δουν το μωρό. Τα πήρα αλλά είπα να κάνω τα "στραβα μάτια" και να μην δώσω συνέχεια και λέω στον άντρα μου να μην ρωτήσει τίποτα τώρα που θα ανεβούμε και θα τις συναντήσουμε στο καφέ. Εντάξει μου λέει κι εγώ μένω ήσυχη. Φεύγουμε από την μονάδα, πάμε στο καφέ τους λέμε ότι είναι καλά ότι κοιμαται βέβαια γιατί είναι 1 ημέρες νινάκι αλλά είναι ροδαλός ροδαλός!!!!!!! Εκείνη την στιγμή ρωτάει ο άντρας μου την μαμάκα του : "Δεν μου λες ρε μάνα κατέβηκες κάτω στη μονάδα?" (σαν να του είπα ότι θέλω φασαρίες)και εκείνη του λέει! "ναι γιατί έχεις κάποιο πρόβλημα?" τσαντίστηκα τόσο μα τόσο πολύ με το ύφος που μίλησε και της απαντάω "έχω πρόβλημα εγώ" και εκεί άρχισε ο χαμός. Μου λέει τι πρόβλημα έχεις εσύ? και της λέω ξέρετε πολύ καλά ότι δεν μ αρέσει να με αμφισβητούν και εσείς αυτό κάνετε αυτή τη στιγμή (με γνωρίζει 6 χρόνια). Αφου μας λέτε ψέμματα, το παιδί δεν είναι καλά είναι με σωληνάκια είναι στην εντατική αφού δεν μας αφήνουν να το δούμε και άλλες τέτοιες βλακείες. Φτάνει η ώρα για να πάω να τον ταϊσω και φεύγοντας τους φιλάω όλους τη μαμά μου η οποία έχει στεναχωρεθεί που εγώ συγχύστηκα τον άντρα μου την πεθερά μου και την κουνιάδα μου. Βγαίνω από το μαιευτήριο Τετάρτη και το μωρό θα βγεί Παρασκευή. Δεν με παίρνει ούτε τότε ένα τηλεφωνο. Την Πέμπτη που πάω να πάρω τον άντρα μου από την δουλειά του για να πάμε να δούμε το μωρό, την συναντάω και με ρωτάει με ύφος πως είμαι και της λέω καλύτερα είμαι τώρα και λέει γιατί τι έπαθες? και της λέω για την άπνοια, με ρωτάει γιατί έπαθες απνοια και της εξηγώ ότι την έπαθα επειδή στεναχωρέθηκα με αυτό που έγινε στο καφέ. Και με αρχίζει σε έναν εξάψαλμο χτυπάει το χέρι της πάνω στο γραφείο (ο άντρας μου όμως δεν είναι μπροστα σ'αυτό) και μου λέει με φωνές "είναι δυνατόν να πουν σε μία λεχώνα τι έχει το παιδί της?" (ανήξερη εντελώς, και βέβαια θα πουν σε μένα τι έχει το παιδί μου). Φώναζε
τόσο πολύ σαν να μην ήμουν ακόμα λεχώνα (θήλαζα κιόλας)και μου λέει και το τελειοτικό :"με φίλησες σαν τον ΙΟΥΔΑ"... Εκείνη την στιγμή έρχεται ο άντρας μου και φεύγουμε (εγώ χάλια). Έμεινα περισσότερο στο μαιευτήριο για να τον ταϊσω και θα ερχόταν να με πάρει. Έρχεται να με πάρει και βέβαια η μανουλα του του τα είπε όπως εκείνη ηθελε με πολλές σάλτσες και με αρχίζει και αυτός σε εξάψαλμο (υπενθυμιζω είμαι ακόμα λεχώνα).
Κορίτσια από εκείνη την ημέρα δεν θέλω να την βλέπω για να μην πω τίποτα χειρότερο, γιατί έχει κάνει κι έχει πει κι άλλα πολλά. Δεν έχω μιλήσει ακόμα αλλά δεν θα το αφήσω έτσι. (Να φανταστείτε είπε στην μαμά μου σε μία συνάντησή της ότι είναι βαριά άρρωστη από καρκίνο και η μαμά μου σοκαρίστηκε και μου λέει μην μιλήσεις δεν είναι καλά η γυναίκα. Της λέω πως γίνεται να είναι τόσο χάλια όσο λέει και να είναι στρουμπουλή, ροδαλή και μες την τρελλή χαρά εεεεε??????) (Έχω χάσει την θεία μου από αυτό και ξέρω).

Αναγκαστικά την βλέπω όμως γιατί έρχεται και βλέπει το μωρό.

Συγνώμη αν σας κούρασα και να φανταστείτε δεν τα έγραψα και όλα!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kellitsa έγραψε:

Γεια σου κοριτσαρα...Κι εγω Φεβρουαριο γεννησα....

Κοριτσια θα γινει χαλασμος εκει ετσι???μολις γραψω θα σας πω κι εγω...Χαχαχ!!

kellitsa

kellitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana έγραψε:
kellitsa έγραψε:

Γεια σου κοριτσαρα...Κι εγω Φεβρουαριο γεννησα....

Κοριτσια θα γινει χαλασμος εκει ετσι???μολις γραψω θα σας πω κι εγω...Χαχαχ!!




Τι φοβερό μωρό είναι αυτο??????????
Να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε ΡΕ οικογενειακα εγκεφαλικα σε πεθερουλες και γιους που θα πεσουν πανω στη σελιδα και κατι θα τους θυμιζουν αυτα που θα διαβαζουν!!!!!! petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109 petheres.gr : Ένα site για τις... πεθερές! 328109

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kellitsa έγραψε:



Τι φοβερό μωρό είναι αυτο??????????
Να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!

Ααααχχ....Πατουσιδιααααα...Ευχαριστω κοριτσαρα το ιδιο κι σενα,καλοτυχο να ειναι...Οσο για την πεθερα,βαλε φρενο εσυ.Εγω αυτο θα κανω με το ονομα κ θα σταματησουν καθε επαφη και το προτιμω απο το να την εχω στα ποδια μου...

kellitsa

kellitsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana έγραψε:
kellitsa έγραψε:



Τι φοβερό μωρό είναι αυτο??????????
Να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!

Ααααχχ....Πατουσιδιααααα...Ευχαριστω κοριτσαρα το ιδιο κι σενα,καλοτυχο να ειναι...Οσο για την πεθερα,βαλε φρενο εσυ.Εγω αυτο θα κανω με το ονομα κ θα σταματησουν καθε επαφη και το προτιμω απο το να την εχω στα ποδια μου...



Ξέρεις πιο είναι το κακό όμως??? Ο γιόκας δεν μπορεί να καταλάβει ότι και οι μαμάδες κάνουν λάθη, πιστεύει ότι η μανούλα του είναι ΠΑΝΤΑ σωστή σε ό,τι κι αν κάνει και λέει, με αποτέλεσμα να είναι πάντα εκείνος με το μέρος της και ό,τι κι αν πω ή κάνω δεν με βρίσκει ΠΟΤΕ σωστή!!!

Στα παιδιά της ας κάνει ό,τι θέλει αφού της το επιτρέπουν να χώνεται. Στην οικογένεια που δημιουργείται από μένα και τον γιο της ας κάνει λίγο πίσω... έτσι από τακτ βρε παιδί μου!!!

Είμαι ακομα σε πολυ κρίσιμη φάση (έχω χάσει άνθρωπο στη λοχεία)και δεν πρέπει να συγχίζομαι αλλά που να το καταλάβουν????????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις