Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Πεμ Μάης 26, 2011 1:33 pm

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSPA έγραψε:ΤΟ ΒΡΙΚΑ ΠΕΠΠΥ-ΜΑΜΑ ΤΟ ΠΑΛΕΟΤΕΡΟ 8ΕΜΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΥΟΘΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΟΝΙΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΝΑ ΥΟΘΕΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΗ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΩΣ ΚΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ!.


ΨΑΞΟΥ ΛΙΓΟ...Η ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ!!!!!!!
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΛΙΝΚ ΤΩΡΑ, ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ!
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΙ ΑΘΟΡΥΒΑ!!!

27εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Πεμ Μάης 26, 2011 1:33 pm

VENETOULITSA

VENETOULITSA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΟΚ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗΣ!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ Η ΒΡΩΜΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ!!
ΠΑΤΑΝΕ ΣΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ, ΑΦΟΥ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΠΑΡΕΝΘΕΤΗΣ ΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΙΑΤΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΝΑ ΚΥΟΦΟΡΗΣΟΥΝ ΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΠΙΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ "ΛΟΥΚΙ" ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

28εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Πεμ Μάης 26, 2011 1:38 pm

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
VENETOULITSA έγραψε:ΟΚ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗΣ!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ Η ΒΡΩΜΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ!!
ΠΑΤΑΝΕ ΣΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ, ΑΦΟΥ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΠΑΡΕΝΘΕΤΗΣ ΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΙΑΤΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΝΑ ΚΥΟΦΟΡΗΣΟΥΝ ΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΠΙΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ "ΛΟΥΚΙ" ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!


ε καλα τωρα....εκμεταλλευση υπαρχει μονο οπου υπαρχει συναισθημα και αγαθες προθεσεις.... Sad Sad

29εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Πεμ Μάης 26, 2011 1:42 pm

VENETOULITSA

VENETOULITSA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΕΝΙΚΑ...!!
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΔΙΟΤΙ ΝΥΣΤΑΞΑ!
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ!

peni-an

peni-an
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οποτε και όπου κι αν εχω διαβασει αυτο το θεμα, καταλίγει παντα σε καυγα μεταξυ των δυο πλευρων και το θεμα κλειδωνετε. Δεν υπάρχει λόγος να ερχεστε σε κοντρα για το τι πιστευει η καθε μια μας μανουλα ή όχι. Απο την προσωπικη μου εμπιρια αν μπορουσα να κανω παιδια ευκολα, ενοειτε ότι θα γεινομουνα παρενθετη μητερα σε καπια πολυ αγαπημενα μου προσωπα, που όμως προσεξτε ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΙΜΟΥΝ ΑΝΑΓΓΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑτοσο στην εγγυμοσινη όσο και μετα. Ετσι για να μη νιωθει κανενας απ τους δυο ασχημα.
Τωρα που βρησκομαι και γω στην ιδια θεση μετα απο 3 εξοσωματικιες, με συγγινισε βαθια η σταση μιας φιλης μου που μενει μόνιμα επαρχια όταν μου ειπε ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ με όλη μου την καρδια σου δανιζω την ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ. Ουτως ή αλος φιλοξενισε δυο παιδια τα δικα τις παιδια. Αν καποια στισμη λοιπων αποφασισουμε να το κανουμε και να μπουμε και οι 4 σ αυτη τη διαδικασια ( Πεννυ+σηζυγος, φιλη+σηζυγος) εμεις δε θα πρεπει να της σταθουμε οικονομικα όπως θα δουλευε εκεινη εαν λόγο εγγυμοσινης δε μπορει να εργαστει? Δεν πρεπει να της εξασφαλίσω μια βοηθεια στα παιδια της γιατι εξ αιτιας μας θα κουραζετε και θα χει πρισμενα ποδια, εμετους και ζαλαδες? Εγω πηστευω ότι θα πρεπει να το εξασφαλίσουμε αυτο στη φιλη μας και δε μπορει να μας το απαγορευσει κανενας. Κι αν στην τελικη γεννισει το παιδι μας και ειμαστε ευγνομωνες γι αυτο, ποιος νομος μας εμποδιζει να πληρωνουμε τις δοσεις του σπιτιου της ? ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΝΟΜΟΣ.
Δεν πρπει να το κανουν οι γυναικες επι πληρωμη γιατι τοτε θα ηταν κατι σαν τη μαστροπεια απο κυκλωματα που θα εβαζαν τις γυναικες σ αυτη τη διαδικασια, να εμπορευοντε τη μητρα τους. Κατι τετοιο νομιζω ότι προσπαθει να προλαβει ο νομος.
Γνωριζεται για τη γυναικα- γιατρο απ την Πτολαιμαϊδα που ο γιος της ηταν κληνικα νεκρος για αρκετο καιρο. Εκεινη λοιπων πανω στον πόνο της του πηρε σπερμα και με δανικα ωαρια, πληρωσε μια παρενθετη απο τη Βουλγαρια και εφερε στον κοσμο 4 παιδια. Εκει λοιπων που βρησκόταν ο νομος? και αν μπορεσε να το κανει αυτο μια γυναικα μονη της ειναι λαθος να το κανουν ζευγαρια που θελουν ενα δικο τους παιδι? Ας ερθουμε και λίγο στη θεση του αλου. Δεν ξερω αν καποια στηγμη θα καταφυγω σ αυτη τη λύση γιατι ειμαι καομα 32, ξερω όμως ότι ποναω, και θα ποναω ακομα κι αν καταφυγω εκει. Ξερω ότι δε θα ειναι ευκολο και οτι εχω ν ακουσω απο τους γυρο ενα σορο σχόλεια. Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα προσωπικα καταλαβαινω την αναγκη για τη διμηουργια ενός συλόγου για να γνωριζουν όλοι τι ακριβως συμβαινει.

31εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Σαβ Νοε 19, 2011 1:47 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
peni-an έγραψε: Οποτε και όπου κι αν εχω διαβασει αυτο το θεμα, καταλίγει παντα σε καυγα μεταξυ των δυο πλευρων και το θεμα κλειδωνετε. Δεν υπάρχει λόγος να ερχεστε σε κοντρα για το τι πιστευει η καθε μια μας μανουλα ή όχι. Απο την προσωπικη μου εμπιρια αν μπορουσα να κανω παιδια ευκολα, ενοειτε ότι θα γεινομουνα παρενθετη μητερα σε καπια πολυ αγαπημενα μου προσωπα, που όμως προσεξτε ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΙΜΟΥΝ ΑΝΑΓΓΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑτοσο στην εγγυμοσινη όσο και μετα. Ετσι για να μη νιωθει κανενας απ τους δυο ασχημα.
Τωρα που βρησκομαι και γω στην ιδια θεση μετα απο 3 εξοσωματικιες, με συγγινισε βαθια η σταση μιας φιλης μου που μενει μόνιμα επαρχια όταν μου ειπε ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ με όλη μου την καρδια σου δανιζω την ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ. Ουτως ή αλος φιλοξενισε δυο παιδια τα δικα τις παιδια. Αν καποια στισμη λοιπων αποφασισουμε να το κανουμε και να μπουμε και οι 4 σ αυτη τη διαδικασια ( Πεννυ+σηζυγος, φιλη+σηζυγος) εμεις δε θα πρεπει να της σταθουμε οικονομικα όπως θα δουλευε εκεινη εαν λόγο εγγυμοσινης δε μπορει να εργαστει? Δεν πρεπει να της εξασφαλίσω μια βοηθεια στα παιδια της γιατι εξ αιτιας μας θα κουραζετε και θα χει πρισμενα ποδια, εμετους και ζαλαδες? Εγω πηστευω ότι θα πρεπει να το εξασφαλίσουμε αυτο στη φιλη μας και δε μπορει να μας το απαγορευσει κανενας. Κι αν στην τελικη γεννισει το παιδι μας και ειμαστε ευγνομωνες γι αυτο, ποιος νομος μας εμποδιζει να πληρωνουμε τις δοσεις του σπιτιου της ? ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΝΟΜΟΣ.
Δεν πρπει να το κανουν οι γυναικες επι πληρωμη γιατι τοτε θα ηταν κατι σαν τη μαστροπεια απο κυκλωματα που θα εβαζαν τις γυναικες σ αυτη τη διαδικασια, να εμπορευοντε τη μητρα τους. Κατι τετοιο νομιζω ότι προσπαθει να προλαβει ο νομος.
Γνωριζεται για τη γυναικα- γιατρο απ την Πτολαιμαϊδα που ο γιος της ηταν κληνικα νεκρος για αρκετο καιρο. Εκεινη λοιπων πανω στον πόνο της του πηρε σπερμα και με δανικα ωαρια, πληρωσε μια παρενθετη απο τη Βουλγαρια και εφερε στον κοσμο 4 παιδια. Εκει λοιπων που βρησκόταν ο νομος? και αν μπορεσε να το κανει αυτο μια γυναικα μονη της ειναι λαθος να το κανουν ζευγαρια που θελουν ενα δικο τους παιδι? Ας ερθουμε και λίγο στη θεση του αλου. Δεν ξερω αν καποια στηγμη θα καταφυγω σ αυτη τη λύση γιατι ειμαι καομα 32, ξερω όμως ότι ποναω, και θα ποναω ακομα κι αν καταφυγω εκει. Ξερω ότι δε θα ειναι ευκολο και οτι εχω ν ακουσω απο τους γυρο ενα σορο σχόλεια. Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα προσωπικα καταλαβαινω την αναγκη για τη διμηουργια ενός συλόγου για να γνωριζουν όλοι τι ακριβως συμβαινει.

ευχομαι να σου στειλει ο θεος ενα παιδακι , με οποιοδηποτε τροπο.
το περιστατικο με τη μανα ειναι τραγικο κατα τη γνωμη μου αλλα αν θυμαμαι καλα , -αν κανω λαθος διορθωσε με- ειχε φυγει στο εξωτερικο για παρενθετη κ εκει γεννηθηκαν κ παλευε για την αναγνωριση?

32εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Σαβ Νοε 19, 2011 1:53 pm

peni-an

peni-an
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Φιλη ευχαριστω για τις ευχες ξερω ότι καποια στιγμη θα εισακουστουν οι πρσευχες μας. Με πιανεις αδιαβαστη στο αλο θεμα, δε γνωριζω κατι παραπανω η μαμα μου το ειχε δει στην TV και μου το ειπε.

33εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Σαβ Νοε 19, 2011 2:38 pm

VENETOULITSA

VENETOULITSA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω παντως απορω με την καχυποψια ορισμενων, αν και ειναι λογικη στις μερες μας!Θελησα και εγω να βοηθησω με πληροφοριες διοτι ειχα την πικρη τυχη να ειμαι ενημερη για το θεμα και πεσανε να με φανε ορισμενες νομιζοντας οτι θελω να κανω την παρενθετη και να βγαλω τα εκατομμυρια!Ελεος, και μακαρι καθε γυναικα να αγκαλιασει ενα μωρακι με οποιοδηποτε τροπο και αν το αποκτησει!Μανα ειναι ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ενα παιδι οχι αυτη που το βγαζει απο την κοιλια της!!!!

34εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Σαβ Νοε 19, 2011 2:41 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
VENETOULITSA έγραψε:εγω παντως απορω με την καχυποψια ορισμενων, αν και ειναι λογικη στις μερες μας!Θελησα και εγω να βοηθησω με πληροφοριες διοτι ειχα την πικρη τυχη να ειμαι ενημερη για το θεμα και πεσανε να με φανε ορισμενες νομιζοντας οτι θελω να κανω την παρενθετη και να βγαλω τα εκατομμυρια!Ελεος, και μακαρι καθε γυναικα να αγκαλιασει ενα μωρακι με οποιοδηποτε τροπο και αν το αποκτησει!Μανα ειναι ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ενα παιδι οχι αυτη που το βγαζει απο την κοιλια της!!!!

Συμφωνω!!!!Απολυτα ομως..και μη δινεις σημασια..Ξερεις εσυ τι εισαι χεσε τις γνωμες των αλλων..

35εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Σαβ Νοε 19, 2011 2:52 pm

VENETOULITSA

VENETOULITSA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
thanks κοριτσι!
τωρα που απεκτησα την κουκλιτσα μου, μολις πριν 5 μηνες και ευτυχως τα καταφερα μονη μου τελικα, δεν δινω σημασια σε τιποτα παρα στο αγγελουδι μου να ειναι γερο και ευτυχισμενο!! Ομως ξερεις καπου δεν φταει ο κοσμος, μιλαμε για τρελα κυκλωματα και απατες.Οποτε ποιος θα πιστευε οτι εγω ανοιδιοτελως θα ηθελά να βοηθησω στις μερες μας...
tatijana έγραψε:
VENETOULITSA έγραψε:εγω παντως απορω με την καχυποψια ορισμενων, αν και ειναι λογικη στις μερες μας!Θελησα και εγω να βοηθησω με πληροφοριες διοτι ειχα την πικρη τυχη να ειμαι ενημερη για το θεμα και πεσανε να με φανε ορισμενες νομιζοντας οτι θελω να κανω την παρενθετη και να βγαλω τα εκατομμυρια!Ελεος, και μακαρι καθε γυναικα να αγκαλιασει ενα μωρακι με οποιοδηποτε τροπο και αν το αποκτησει!Μανα ειναι ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ενα παιδι οχι αυτη που το βγαζει απο την κοιλια της!!!!

Συμφωνω!!!!Απολυτα ομως..και μη δινεις σημασια..Ξερεις εσυ τι εισαι χεσε τις γνωμες των αλλων..

36εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Δευ Νοε 21, 2011 9:55 am

Ιωαννα-Cookie

Ιωαννα-Cookie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αγγελικημαρια έγραψε:Γνωριζεται για τη γυναικα- γιατρο απ την Πτολαιμαϊδα που ο γιος της ηταν κληνικα νεκρος για αρκετο καιρο. Εκεινη λοιπων πανω στον πόνο της του πηρε σπερμα και με δανικα ωαρια, πληρωσε μια παρενθετη απο τη Βουλγαρια και εφερε στον κοσμο 4 παιδια. Εκει λοιπων που βρησκόταν ο νομος? και αν μπορεσε να το κανει αυτο μια γυναικα μονη της ειναι λαθος να το κανουν ζευγαρια που θελουν ενα δικο τους παιδι? Ας ερθουμε και λίγο στη θεση του αλου. Δεν ξερω αν καποια στηγμη θα καταφυγω σ αυτη τη λύση γιατι ειμαι καομα 32, ξερω όμως ότι ποναω, και θα ποναω ακομα κι αν καταφυγω εκει. Ξερω ότι δε θα ειναι ευκολο και οτι εχω ν ακουσω απο τους γυρο ενα σορο σχόλεια. Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα προσωπικα καταλαβαινω την αναγκη για τη διμηουργια ενός συλόγου για να γνωριζουν όλοι τι ακριβως συμβαινει.

ευχομαι να σου στειλει ο θεος ενα παιδακι , με οποιοδηποτε τροπο.
το περιστατικο με τη μανα ειναι τραγικο κατα τη γνωμη μου αλλα αν θυμαμαι καλα , -αν κανω λαθος διορθωσε με- ειχε φυγει στο εξωτερικο για παρενθετη κ εκει γεννηθηκαν κ παλευε για την αναγνωριση?[/quote]
Η συγκεκριμενη κυρια που αναφερεται ηταν καθηγητρια στη σχολη μου και ειχα τη τυχη να κανω μαζι της δυο εξαμηνα...Σπουδαια γιατρος και καθηγητρια και φυσικα πονεμενη μανα...Αυτο που ξερω,αν και δεν ειμαι σιγουρη οτι ειναι αληθεια,ειναι οτι οι παρενθετες ηταν 3 η 4 και ειχε υπογραφη απο το γιο της για τις γονιμοποιησεις...Τωρα κοιτανε να τις παρουν τα μωρακια με τη δικαιολογια οτι ειναι πολυ μεγαλη για να τα μεγαλωσει....Και κοιτανε να βγαλουν ψευτικα τα χαρτια που εχει με την υπογραφη,και συνεπως την αδεια του γιου της για να προχωρησει τη διαδικασια,για να καταφερουν να τα παρουν.....

37εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Δευ Νοε 21, 2011 12:28 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα ερθω και θα συμφωνησω με την Tatijana .ελεος πια με την καχυποψια και μπραβο σου Βενετουλιτσα για αυτο που θελεις να κανεις. Μακαρι να το καταφερεις.

38εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Κυρ Νοε 27, 2011 8:55 am

peni-an

peni-an
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ιωαννα-cookie πραγματικα τραγικό. Αφου ο καλός Θεουλης εβαλε το χερι του να γεννιθουν αυτα τα παιδια, τί σημασια εχουν οι υπογραφες? Συμασια εχει να μεγαλωσουν με αγαπη όσο χρονών να ειναι αυτοι που τα μεγαλώνουν. Σκεψου λοιπων αν της πάρουνε τα παιδια, θα πενθει για 5 ατομα όχι μόνο για 1 και ειναι κρίμα πραγματικα!

39εύρεση μήτρας - Σελίδα 2 Empty Απ: εύρεση μήτρας Δευ Φεβ 11, 2013 8:11 am

chistiana


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ακ και παλιο το θεμα γραφτηκα στο φορουμ απλα να να γραψω οτι αν και οχι ακομα (γεννησα την κορη μου πριν 9 μηνες) θα ηθελα να γινω παρενθετη μητερα. Δεν ειναι και τοσο τρελλο να θελεις να χαρησεις σε καποιον, ακομα και αγνωστο, τον κοσμο ολο. Προσωπικα αν και η δευτερη εγκυμοσυνη μου ηταν πολυ δυσκολη λατρευω το να ειμαι εγκυος και υπο τις καταλληλες συνθηκες (και δεν εννοω λεφτα) θα ηθελα να γεινω παρενθετη. Αν λοιπον καποια κοπελα ψαχνει σε 1-2 χρονια εγω θα χαρω να τη γνωρισω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις