Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΧΩ ΠΗΤ 16 ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΤΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΝ ΕΚΕΙ? ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ, ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΚΛΠ? ΚΑΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΣΤΟΙΧΙΣΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! Very Happy

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καταρχάς με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου! Εγώ γέννησα στο Αρεταίειο το Νοέμβρη και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη!
Εμείς ειμασταν στον πάνω όροφο που απ'ότι κατάλαβα ήταν καλύτερος από το ισόγειο.Παρόλο που υπήρχε έλλειψη προσωπικού οι κοπέλες ήταν πολύ εξυπηρετικές και αποτελεσματικές. Με βοήθησαν πάαααρα πολύ στο θέμα του θηλασμού και δεν δυσανασχέτησαν όσες φορές κι αν τις φώναξα για να μου λύσουν απορίες. Οι 2 κοπέλες αναισθησιολόγοι ήταν πολύ καλές επίσης.
Το κόστος ήταν 450ε για 5 μέρες (καισαρική) σε 2κλινο. Ωστόσο να ξέρεις ότι δεν διαλέγεις δωμάτιο αλλά πας όπου υπάρχει ελεύθερο.
Και πάλι με το καλό!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν λεγαν οτι θα κλεισει???..δεν ειναι αληθεια τελικα ε?

με το καλο το μωρακι σου!!

artemis-karabet-mpempa

artemis-karabet-mpempa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ γέννησα σε ιδιωτικό, δεν έχω ιδέα, απλά μίλα με τον γιατρό σου γιατί κ γω κάτι άκουσα για συγχώνευση.. Νομίζω ότι όλα είναι θέμα γιατρού κ όχι νοσοκομείου, κ άμα θες ξενοδοχειακή υποστήριξη θα πας στο ιδιωτικό, κ στο δημόσιο θα κάνεις λίγο τα στραβά μάτια..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα γεννησα στο αρεταιειο πριν 20 μερες με τον χασιακο κ εμεινα απολυτα ευχαριστημενη το προσωπικο ειναι πολυ καλο απο τους ειδικευομενους μεχρι κ τις μαιες επισης εχει πολυ καλους παιδιατρους! το μονο κακο οταν γενννησα εγω ητανε πως το νοσοκομειο ητανε παλι για κλεισιμο και υπολειτουργουσε το φαι δεν ητανε πολυ καλο και δεν ειχανε ουτε χαρτι υγειας να βαλουνε στην τουαλετα! κι εγω στον πανω οροφο ημουνα! κατα τα αλλα ητανε ολα καλα για 4 μερες που εμεινα! πληρωσα για 3κλινο 4 μερες 370 ευρω! με το καλο σου ευχομαι!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεννησα και τα δυο μου παιδια εκει και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη. αν κανω και τριτο και υπαρχει ακομη το αρεταιειο εκει θα παω. οι συνθηκες πολυ καλες, οι μαιες απιστευτες και ο γιατρος μου ο κος σαλακος φοβερος και πανω απ'ολα ανθρωπος!!!
το δωματιο 2κλινο και μου πηγε 320 ευρω. συν τι θα σου ζητησει ο γιατρος σου.

chrissaxak

chrissaxak
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγώ γέννησα τον Οκτώβριο στο Αρεταίειο. Την έλλειψη προσωπικού δεν την κατάλαβα καν γιατί οι κοπέλες ήταν πάντα εκεί όταν τις χρειαζόμουν κ πάντα με το χαμόγελο στα χείλη ότι ώρα κ να ήταν. Ο γιατρός μου ήταν ο Χασιάκος, αλλά κ όλοι όσοι ασχολήθηκαν μαζί μου ήταν πάρα μα πάρα πολύ καλοί μαζί μου! (εκτός από τον αναισθησιολόγο που για να μου κάνει την επισκληρίδιο με μάλωνε γιατί έτρεμα σαν το ψάρι... μπουχουυυυ!!!-πλάκα κάνω βέβαια)

Πραγματικά, αν παραμείνει ανοιχτό κ όταν θα είναι να κάνω το 2ο παιδάκι μου εκεί θα ξαναπάω.

http://www.alter-eco.gr

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γέννησε μια ξαδέρφη πριν περίπου ένα μήνα το δεύτερο παιδάκι της. Πήγε εκει γιατί στο πρώτο είχε μείνει πολύ ευχαριστημένη. Στο δεύτερο όμως το μετάνοιωσε. Ούτε ξυραφάκια είχαν για να την ξυρήσουν. Ασε που γένναγε Μ. Παρασκευή και βγήκε ο επιτάφιος του νοσοκομείου, την παρατήσανε όλες οι νοσοκόμες και ακολούθησαν τον επιτάφιο. Εκείνη ήταν μέσα πόναγε περίμενε να γεννήσει και δεν υπήρχε νοσοκόμα ήταν ολομόναχη. Τον άντρα της πήρε τηλ. για να βρει κάποιον να πάει να δει τι γίνεται.

Γενικότερα αυτή την φορά μας είπε πολύ άσχημα πράγματα.
Δεν ήταν το Αρεταιειο που είχε πάει πριν 1 1/2 χρόνο για να γεννήσει πάλι.


http://istoriestismamas.blogspot.com

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα δε νομιζω να μην ηταν καμια νοσηλευτρια, δε γινεται αυτο. παντα καποια ειναι στη ρεσεψιον, δε γινεται να αφησαν το νοσοκομειο στο ελεος του Θεου, λιγο υπερβολικο μου ακουγεται!!!

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ηταν στην αίθουσα τοκετού και περίμενε. Και εμένα αμα μου το έλεγαν δεν θα το πίστευα. Ημουν εκεί όμως την ώρα που περίμενε να γεννήσει και το είδα. Εψαχνε ο άντρας της να βρει νοσοκόμα ή τον γιατρός της. Από ότι μου είπε η ξαδέρφη το νοσοκομείο υπολειτουργεί και δεν ενδιαφέρεται κανείς για τίποτα.

http://istoriestismamas.blogspot.com

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ήμουν χτες για καρδιοτοκογράφημα, και αυτό που περιγράφεις δεν έχει καμμία σχέση με αυτό που είδα...

μάλλον μιλάς για τις μέρες που έκαναν απεργία, αλλιώς δεν μπορώ να συνδέσω τις εικόνες που έχω, με αυτές που γράφεις...

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαλλον εχει λανθασμενη αποψη!!!!πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο!!!!τοο οτι υπολειτουργει δε σημαινει οτι δεν ενδιαφερονται!!!αλοιμονο αν αφηναν επιτοκο μονη της!!!ισως να ελειπε ο γιατρος, οχι και οι μαιες ομως!!!!αν συνεβαινε δηλαδη κατι τι θα ελεγαν? πως πηγαν στον επιταφιο? αναληθες μου φαινεται!!!

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ λέω αυτά που είδαμε και αυτά που μας είπε η ξαδέρφη μου. Εκείνη μάλιστα το αρεταίειο το είχε πάντα ψηλά στις προτιμήσεις της αλλά με αυτά που είδε άλλαξε τελείως γνώμη. Μακάρι όμως να άλλαξαν τα πράγματα γιατί ήταν από τα καλύτερα νοσοκομεία.

http://istoriestismamas.blogspot.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παρεξηγησε η ξαδερφη σου μαλλον εκτος οτι εχουν τα μωρα και ΔΕΝ γινεται να τα αφησουν μονα τους τα κοριτσια τρεχουν ολη μερα σαν τρελά περα δωθε και παλι αμα τις χρειαζεσαι ειναι εκει να σε βοηθησουν το ειδα εγω με τα ματια μου πριν 20 μερες!!!

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stavas έγραψε:Γέννησε μια ξαδέρφη πριν περίπου ένα μήνα το δεύτερο παιδάκι της. Πήγε εκει γιατί στο πρώτο είχε μείνει πολύ ευχαριστημένη. Στο δεύτερο όμως το μετάνοιωσε. Ούτε ξυραφάκια είχαν για να την ξυρήσουν. Ασε που γένναγε Μ. Παρασκευή και βγήκε ο επιτάφιος του νοσοκομείου, την παρατήσανε όλες οι νοσοκόμες και ακολούθησαν τον επιτάφιο. Εκείνη ήταν μέσα πόναγε περίμενε να γεννήσει και δεν υπήρχε νοσοκόμα ήταν ολομόναχη. Τον άντρα της πήρε τηλ. για να βρει κάποιον να πάει να δει τι γίνεται.

Γενικότερα αυτή την φορά μας είπε πολύ άσχημα πράγματα.
Δεν ήταν το Αρεταιειο που είχε πάει πριν 1 1/2 χρόνο για να γεννήσει πάλι.



ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? 679259
τί λες ωρέεεεεεεεεεεεε?????????Αν είναι δυνατόν.....αλλά μήπως λειτουργεί τπτ σ'αυτή τη χώρα??????

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ chryssaxak ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕΝΑΡΙΑ, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΠΝΕΥΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΦΕΡΝΑΝ ΣΥΧΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ? ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΩΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟΥ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΙ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΣΑΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΜΟΙΒΗ ΠΟΣΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ? ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για τον Χασιάκο δεν ξέρω να σου πω.. Έχω ακούσει ότι είναι ακριβοθώρητος, αλλά ότι δεν έχει το χρήμα για θεό..

Όσο για το Αρεταίειο, ο βασικός λόγος που επέλεξα αυτό το μαιευτήριο για να γεννήσω είναι ότι το μωρό το έχεις συνέχεις δίπλα σου, στο πιρεξάκι του, οι μαίες είναι πάντα δίπλα σου, δε βοηθάνε να θηλάσεις, σου δείχνουν πώς να το πλύνεις, να το αλλάξεις κτλ κτλ..
καμμία σχέση με τα ιδιωτικά..

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
prozak έγραψε:Για τον Χασιάκο δεν ξέρω να σου πω.. Έχω ακούσει ότι είναι ακριβοθώρητος, αλλά ότι δεν έχει το χρήμα για θεό..

Όσο για το Αρεταίειο, ο βασικός λόγος που επέλεξα αυτό το μαιευτήριο για να γεννήσω είναι ότι το μωρό το έχεις συνέχεις δίπλα σου, στο πιρεξάκι του, οι μαίες είναι πάντα δίπλα σου, δε βοηθάνε να θηλάσεις, σου δείχνουν πώς να το πλύνεις, να το αλλάξεις κτλ κτλ..
καμμία σχέση με τα ιδιωτικά..

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!! ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΒΑΣΙΚΑ!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για να μην γίνει καμμιά παρεξήγηση, ήθελα να γράψω ότι σε βοηθάνε να θηλάσεις, αλλά ο δαίμων μπέρδεψε το σ με το δ...

γενικά 2 φίλες μου γέννησαν εκεί, η μία μάλιστα αφού το πρώτο το είχε γεννήσει σε ιδιωτικό, και το συμπέρασμα είναι ότι αν θέλεις ξενοδοχειακή υποδομή πήγαινε σε ιδιωτικό, αν θέλεις να είσαι συνέχεια με το μωρό σου από την πρώτη στιγμή πήγαινε σε δημόσιο...

το επισκεπτήριο είναι πολύ αυστηρό, και το μωρό δεν έρχεται σε επαφή με πολύ κόσμο...
για μένα όλα αυτά είναι πλεονεκτήματα, αλλά υπάρχουν και γυναίκες που νοιώθουν ότι χρειάζονται δυνάμεις πριν πάνε σπίτι, οπότε προτιμούν να βλέπουν τα μωρά τους πιο λίγο μέχρι να νοιώσουν έτοιμες και δυνατές...


mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ chryssaxak ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕΝΑΡΙΑ, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΠΝΕΥΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΦΕΡΝΑΝ ΣΥΧΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ? ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΩΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟΥ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΙ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΣΑΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΜΟΙΒΗ ΠΟΣΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ? ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!

Σωσω μηνα ακους κανεναν για τον γιατρο μας ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ο ανθρωπος εμενα ητανε μαζι μου ολη νυχτα και ολα πηγανε τελεια!!! και δεν ειναι καθολου φιλοχρηματος εγω τα λεφτα ακομη δεν τα εχω δωσει γιατι στο νοσοκομειο τον κυνηγας και δεν τα παιρνει θα τα δωσω τωρα που θα με δει στις 40 μερες θα σου στειλω με πμ ποσα παιρνει!!!! οσο για το μωρο θα το εχεις μαζι σου συνεχεια και αυτο θα ειναι πιο ευκολο για να θηλασεις και μετα για το σπιτι τα κοριτσια θα ειναι εκει να σε βοηθησουν σε οτι θελεις ολα τελεια θα πανε θα το δεις εχουμε γιατρο ΑΣΤΕΡΙ! με το καλο και παλι!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
swsw έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ chryssaxak ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕΝΑΡΙΑ, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΠΝΕΥΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΦΕΡΝΑΝ ΣΥΧΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ? ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΩΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟΥ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΙ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΣΑΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΜΟΙΒΗ ΠΟΣΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ? ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!

Σωσω μηνα ακους κανεναν για τον γιατρο μας ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ο ανθρωπος εμενα ητανε μαζι μου ολη νυχτα και ολα πηγανε τελεια!!! και δεν ειναι καθολου φιλοχρηματος εγω τα λεφτα ακομη δεν τα εχω δωσει γιατι στο νοσοκομειο τον κυνηγας και δεν τα παιρνει θα τα δωσω τωρα που θα με δει στις 40 μερες θα σου στειλω με πμ ποσα παιρνει!!!! οσο για το μωρο θα το εχεις μαζι σου συνεχεια και αυτο θα ειναι πιο ευκολο για να θηλασεις και μετα για το σπιτι τα κοριτσια θα ειναι εκει να σε βοηθησουν σε οτι θελεις ολα τελεια θα πανε θα το δεις εχουμε γιατρο ΑΣΤΕΡΙ! με το καλο και παλι!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΩΛΩΣΤΡΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ !! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
mama katerina έγραψε:
swsw έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ chryssaxak ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕΝΑΡΙΑ, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΠΝΕΥΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΦΕΡΝΑΝ ΣΥΧΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ? ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΩΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟΥ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΙ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΣΑΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΜΟΙΒΗ ΠΟΣΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ? ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!

Σωσω μηνα ακους κανεναν για τον γιατρο μας ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ο ανθρωπος εμενα ητανε μαζι μου ολη νυχτα και ολα πηγανε τελεια!!! και δεν ειναι καθολου φιλοχρηματος εγω τα λεφτα ακομη δεν τα εχω δωσει γιατι στο νοσοκομειο τον κυνηγας και δεν τα παιρνει θα τα δωσω τωρα που θα με δει στις 40 μερες θα σου στειλω με πμ ποσα παιρνει!!!! οσο για το μωρο θα το εχεις μαζι σου συνεχεια και αυτο θα ειναι πιο ευκολο για να θηλασεις και μετα για το σπιτι τα κοριτσια θα ειναι εκει να σε βοηθησουν σε οτι θελεις ολα τελεια θα πανε θα το δεις εχουμε γιατρο ΑΣΤΕΡΙ! με το καλο και παλι!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΩΛΩΣΤΡΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ !! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!

ευχαριστω παρα πολυ θα δεις τι καλα που θα πανε ολα θα λες για τον γιατρο οπου βρεθεις και οπου σταθεις και θα απολαυσεις τη γεννα σου παρα πολυ ασε που θα σου κανει τελειο ραψιμο και δεν θα πονας καθολου!!! δεν υπαρχει ο γιατρος μας σου λεω δεν ειναι τυχαιο που εχει τοσο κοσμο!!!! φιλακια

ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΝΤΖΕΛΑ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

24ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ? Empty geia sas manoules!!! Τετ Οκτ 26, 2011 6:46 am

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα σε ολες τις μανουλες και τις μελλουσες μανουλες οπως εγω.Επειδη δεν ειχα τη δυνατοτητα να παω σε ιδ.μαιευτηριο αποφασισα να γεννησω στο Αρεταιειο και ο γιατρος μου ειναι ο Κος Σαλακος.Υπαρχει καποια κοπελα που να γνωριζει ποσα χρηματα περιπου θα μου ζητησει.Ακουσα ενα ποσο το οποιο δεν ξερω αν ισχυει και εχω προβληματιστει γιατι ειμαι ανεργη οπως οι περισσοτεροι αυτη την εποχη. Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soudi έγραψε:Καλησπερα σε ολες τις μανουλες και τις μελλουσες μανουλες οπως εγω.Επειδη δεν ειχα τη δυνατοτητα να παω σε ιδ.μαιευτηριο αποφασισα να γεννησω στο Αρεταιειο και ο γιατρος μου ειναι ο Κος Σαλακος.Υπαρχει καποια κοπελα που να γνωριζει ποσα χρηματα περιπου θα μου ζητησει.Ακουσα ενα ποσο το οποιο δεν ξερω αν ισχυει και εχω προβληματιστει γιατι ειμαι ανεργη οπως οι περισσοτεροι αυτη την εποχη. Rolling Eyes

νομιζω αυτος παιρνει πιο πολλα απο τον δικο μου ..πρεπει να τον εχει μια κοπελα απο δω αλλα εν ειμαι σιγουρη Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις