Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
498 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 498 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τρι Ιουν 07, 2011 1:15 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν θα τον βρεις πανω στην μπαρα σου εχει διαφορους κωδικους η σελιδα του σαιτ απο κατω πχ html κωδικο κτλ, εσυ θα προχωρησεις και θα παρεις τον κωδικο που γραφει bbcode για φορουμ και θα τον αντιγραψεις δεν θα ειναι κατω ακριβως απο το εικονιδιο που εφτιαξες

52κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τρι Ιουν 07, 2011 1:24 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχα Γεια σου και σένα και είχα μέρα να σε θωρήσω και μου΄ λειψες! Σε συνηθίζω σιγά σιγά και μου κακοφαίνεται όταν δεν σε βλέπω να κινείσαι εδώ γύρω χαχαχαχαRazz

Δεν μπορεί, κάπου τα περδικλώνεις τα πράματα...

Αυτόν τον κωδικό παίρνεις...
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/mvl1dc.jpg

Print Screen... επιστροφή στον καλό παραδοσιακό τρόπο που λύνει τα πάντα χαχαχαχαχα

53κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τρι Ιουν 07, 2011 1:26 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:δεν θα τον βρεις πανω στην μπαρα σου εχει διαφορους κωδικους η σελιδα του σαιτ απο κατω πχ html κωδικο κτλ, εσυ θα προχωρησεις και θα παρεις τον κωδικο που γραφει bbcode για φορουμ και θα τον αντιγραψεις δεν θα ειναι κατω ακριβως απο το εικονιδιο που εφτιαξες


Μμμμμ,ξέρετε τι γίνεται???Σωστά το κάνω αλλά μου γράφει οτι το internet explorer έχει τροποποιήσει την σελίδα για αποφυγή δεσμών ενέργειας...τι είναι αυτό πάλι???

54κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τρι Ιουν 07, 2011 1:31 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:χαχαχαχα Γεια σου και σένα και είχα μέρα να σε θωρήσω και μου΄ λειψες! Σε συνηθίζω σιγά σιγά και μου κακοφαίνεται όταν δεν σε βλέπω να κινείσαι εδώ γύρω χαχαχαχαRazz


Και μένα μου'λειψες βρε!!!!
Με τον μπόμπιρα που άλλαξε εντελλώς τις συνήθεις ύπνου,δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο!!!Μόλις ανοίγω το λάπιτόπι...τσούπ!!!!!Να'τος ο νεαρός,ξυπνάει χαχα!!!!

Δεν μπορεί, κάπου τα περδικλώνεις τα πράματα...

Αυτόν τον κωδικό παίρνεις...
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/mvl1dc.jpg

Αυτόν τον κωδικό,ναι

Print Screen... επιστροφή στον καλό παραδοσιακό τρόπο που λύνει τα πάντα χαχαχαχαχα


Τι είναι τούτο πάλι??Που το βρίσκω???Μιλάμε παίρνω το βραβείο ασχετοσύνης ε????

55κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τρι Ιουν 07, 2011 1:44 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:Τι είναι τούτο πάλι??Που το βρίσκω???Μιλάμε παίρνω το βραβείο ασχετοσύνης ε????
Βρεεε Razz Αυτή είναι η σελίδα που σου δίνει τον κωδικό χαχαχαχα, ήμουν σίγουρη ότι ήσουν σε λάθος σελίδα χαχαχα

Λοιπόν, ξαναξεκίνα τα βήματα απο την αρχή και μόλις φτάσεις στο 8ο βήμα, τσέκαρε αν η σελίδα έχει τίτλο "Ticker Code Snippets".
Αν έχει καλά είσαι.... ΔΕΝ θα πατήσεις το ADD TO MY LILYPIE γιάτί κάτι μου λέει ότι αυτό έκανες Razz
Αλλά, θα πάς λίγω πιο κάτω στη σελίδα και θα δείς ότι σου δίνει ένα πινακάκι με τίτλο... "Code snippet: HTML, Used for some forums", μέσα σ΄αυτό είναι ο κωδικός!
Και μισό να σου βάλω και τις σελίδες σε εικόνες...

56κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τρι Ιουν 07, 2011 2:00 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σου βάζω με τη σειρά τις σελίδες όπως πρέπει να τις βλέπεις... Τα περιεχόμενα μπορεί να αλλάζουν, αν επιλέξεις άλλο τύπο τίκερ, αλλά η σειρά εμφάνισης των σελίδων είναι ίδια...

1. https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/34ez59f.jpg
2. https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2rpfqk9.jpg
3. https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/w01ca0.jpg
4. https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/30a4zsx.jpg
5. https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/n5pl4z.jpg
6. https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/e184sn.jpg
7. https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/67jigy.jpg

57κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τρι Ιουν 07, 2011 10:01 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ'ευχαριστώ νενάκι που ασχολήθηκες μαζί μου!!Ξέρεις τι γίνεται???Απ'τη μια είμαι χαρούμενη,χαχα,σωστά τα κάνω όλα και τον κωδικό και όλα.Αλλά στο τέλος μου γράφει ότι ο κωδικός δεν μπορεί να αντιγραφεί λόγω επικινδυνότητας.Μου λέει να επικοινωνήσω με τεχνικό για βοήθεια.Οι δέσμες ενέργειας,λέει,θα δημιουργήσουν πρόβλημα στο pc μου και κινδυνεύουν τα στοιχεία μου από τρίτους,κάτι τέτοιο τελωςπάντων.
Δεν πειράζει,ας μην βάλω τι να κάνω.
Φιλάκια πολλά και σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!

58κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τρι Ιουν 07, 2011 11:41 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι ευχαριστείς καλό μου? Χαρά μου, σιγά τον κόπο Smile [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πάντως, πέρα απο αυτό που σου είπε το Μιλουπάκι, να της πείς και να στο φτιάξει εκείνη και να σου δώσει τον κωδικό, υπάρχουν και άλλες σελίδες απο τις οποίες μπορείς να φτιάξεις τικεράκια και είναι εξίσου εύκολες στην χρήση... η τακτική δημιουργίας τους είναι πάνω κάτω η ίδια με αυτήν που έγραψα.
Ίσως έχεις κάποιο πρόγραμμα προστασίας στο λογισμικό σου και απο κάποια ρύθμιση του πέφτει ο explorer σε 'τοίχο', όταν ανοίγεις το συγκεκριμένο site.
Ρίξε μια ματιά... Wink
http://www.connectedmoms.com/tickers/
http://www.mytickerz.com/
http://global.thebump.com/tickers/default.aspx
http://www.ticker.7910.org/
http://www.i-am-pregnant.com/ticker/goodies.php
http://www.tickerfactory.com/
http://www.xarakas.gr/

Ε δεν μπορεί να σου μπλοκάρει όλες τις σελίδες ο explorer, κάτι θα σου πετύχει! Very Happy
Ααααα και καλημέρα! cheers

59κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τετ Ιουν 08, 2011 9:32 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:μπραβο νενακι υπογραφη,
βρε αλικακι ξαναδοκιμασε αλλη μια και αν δεν μπορεις να σου κανω εγω ενα να σου δωσω τον κωδικο μπας και περνεις κατι λαθος



Αααα,καλά!!!!Τώρα το είδα αυτό!!!
Σ'ευχαριστώ πολύυυυυ!!!!!!!!!!
Εντάξει,τα κατάφερα.Μου μπλόκαρε την σελίδα o internet explorer τελικά.
Κορίτσια,όσες έχετε πρόβλημα σαν το δικό μου,προσπαθείστε σε άλλα site,που γράφει το νενάκι πιο πάνω.Είναι πολύ εύκολο...όλες μπορείτε!!!!
Μιλουπάκι μου,ξανά σ'ευχαριστώ που προσφέρθηκες!! κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 417472

60κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Τετ Ιουν 08, 2011 11:13 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 417472 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 417472 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 417472

61κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Δευ Ιουν 13, 2011 6:52 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ασχετη ξαναχτυπα!ωραια το βαλαμε το τικερακι μας αλλα τωρα πρεπει να το αλλαξω.βοηθειααααααααααααααα.πως γινετε? Crying or Very sad

62κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Δευ Ιουν 13, 2011 11:31 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:η ασχετη ξαναχτυπα!ωραια το βαλαμε το τικερακι μας αλλα τωρα πρεπει να το αλλαξω.βοηθειααααααααααααααα.πως γινετε? Crying or Very sad



Νομίζω πήρε το μάτι μου,εκεί στο προφίλ και υπογραφή,τροποποίηση(?).
Αν δεν κάνω λάθος σβήνεις το παλιό κωδικό και βάζεις τον καινούργιο.Καλά τα λέω βρε κορίτσια???
Το έχει κάνει μήπως καμία κοπέλα???

63κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Δευ Ιουν 13, 2011 1:06 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:η ασχετη ξαναχτυπα!ωραια το βαλαμε το τικερακι μας αλλα τωρα πρεπει να το αλλαξω.βοηθειααααααααααααααα.πως γινετε? Crying or Very sad



Νομίζω πήρε το μάτι μου,εκεί στο προφίλ και υπογραφή,τροποποίηση(?).
Αν δεν κάνω λάθος σβήνεις το παλιό κωδικό και βάζεις τον καινούργιο.Καλά τα λέω βρε κορίτσια???
Το έχει κάνει μήπως καμία κοπέλα???
μ αερεσει που η μια ασχετη βοηθα την αλλη Shocked .τουλαχιστον εσυ ειδες κατι παραπανω Very Happy .να δεις που στο τελος θα γινουμε σα'ινια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

64κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Δευ Ιουν 13, 2011 1:37 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:η ασχετη ξαναχτυπα!ωραια το βαλαμε το τικερακι μας αλλα τωρα πρεπει να το αλλαξω.βοηθειααααααααααααααα.πως γινετε? Crying or Very sad
Νομίζω πήρε το μάτι μου,εκεί στο προφίλ και υπογραφή,τροποποίηση(?).
Αν δεν κάνω λάθος σβήνεις το παλιό κωδικό και βάζεις τον καινούργιο.Καλά τα λέω βρε κορίτσια???
Το έχει κάνει μήπως καμία κοπέλα???

Τσακάλι μου εσύ!!!
Απο σήμερα απουσιολόγος το Αλικάκι! Razz

Τουρτίτσα μου, κάνε ακριβώς έτσι όπως σου τα είπε η Αλίκη.

Προφίλ/Υπογραφή/Τροποποίηση(στο σημείο που γράφεις το κείμενο δλδ) και σβήσε τον κωδικό που αναφέρεται στο ανάλογο τικεράκι. Με προσοχή όμως, μη σβήσεις και το άλλο μαζί, γιατί βλέπω ότι τα έχεις βάλει κολλητά Wink
Ο κάθε κώδικας ξεκινάει με 'a href=' και κλείνει με '/a', για να μπορέσεις να τα ξεχωρίσεις.
Επίσης, πάντα να κάνεις preview, για να ελέγχεις πως φαίνονται και τι έκανες.

65κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Δευ Ιουν 13, 2011 1:42 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
αλικακι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:η ασχετη ξαναχτυπα!ωραια το βαλαμε το τικερακι μας αλλα τωρα πρεπει να το αλλαξω.βοηθειααααααααααααααα.πως γινετε? Crying or Very sad
Νομίζω πήρε το μάτι μου,εκεί στο προφίλ και υπογραφή,τροποποίηση(?).
Αν δεν κάνω λάθος σβήνεις το παλιό κωδικό και βάζεις τον καινούργιο.Καλά τα λέω βρε κορίτσια???
Το έχει κάνει μήπως καμία κοπέλα???

Τσακάλι μου εσύ!!!
Απο σήμερα απουσιολόγος το Αλικάκι! Razz

Τουρτίτσα μου, κάνε ακριβώς έτσι όπως σου τα είπε η Αλίκη.

Προφίλ/Υπογραφή/Τροποποίηση(στο σημείο που γράφεις το κείμενο δλδ) και σβήσε τον κωδικό που αναφέρεται στο ανάλογο τικεράκι. Με προσοχή όμως, μη σβήσεις και το άλλο μαζί, γιατί βλέπω ότι τα έχεις βάλει κολλητά Wink
Ο κάθε κώδικας ξεκινάει με 'a href=' και κλείνει με '/a', για να μπορέσεις να τα ξεχωρίσεις.
Επίσης, πάντα να κάνεις preview, για να ελέγχεις πως φαίνονται και τι έκανες.
εσενα ακριβως εψαχνα.εισαι "ο ανθρωπος μου" Very Happy οπως θα δεις το εκανα,αντε τωρα να βαλουμε το καινουριο.μου αρεσε πολυ αυτο που εβαλες για το χαμογελο του παιδιου.

66κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Δευ Ιουν 13, 2011 1:52 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τωρα...εχω γινει αστερι!!!!!!!!!!!!!!! κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 228222 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 228222 τα παιζω πλεον στα δαχτυλα,τρομαρα μου!!!

67κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Δευ Ιουν 13, 2011 4:26 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:μου αρεσε πολυ αυτο που εβαλες για το χαμογελο του παιδιου.

Να΄σαι καλά τουρτίτσα μου (να τα πάλι... αμάν αυτή η λιγούρα που με πιάνει κάθε φορά που σε αναφέρω χαχα.. αμα είχα μια τώρα, θα την θέριζα Razz)

Όποιου του αρέσει και θέλει μπορεί να το προσθεσει στην υπογραφή του, άλλωστε και γω άλλον αντέγραψα και το έβαλα στην δική μου.
Όσο περισσότερο κυκλοφορεί, τόσο περισσότερη βοήθεια θα προσφέρει... Very Happy


TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:καλα τωρα...εχω γινει αστερι!!!!!!!!!!!!!!! κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 228222 κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 228222 τα παιζω πλεον στα δαχτυλα,τρομαρα μου!!!

χαχαχαχαχαχα Dr. Τουρτίτσα - Διδάκτωρ Πανεπιστημίου... άιντες και εις ανώτερα... Razz

χαχαχαχαχα γλυκιά μου... δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, για όλους μας υπάρχει η πρώτη φορά... δεν βλέπεις την Αλίκη... Πρύτανης πια! χαχαχα Razz

68κατι ασχετο!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: κατι ασχετο!!!!!!!!!! Δευ Ιουν 13, 2011 10:36 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρύτανης ε????χααχαχαχαα!!!!!!!
Δεν το πιστεύω ότι έλειπα απ'την απονομή βραβείου χαχαχα!!!!!!
Τουρτίτσα,θα μάθουμε κι εμείς που θα πάει???????!!!!!!!!!
Και είδα το τικεράκι σου,ότι ήταν λάθος,άντε τα κατάφερες,το άλλαξες τελικά!!!!!!!!
Νενάκι μου,σ'ευχαριστώ για το βραβείο!!!!!!!!!! cheers
Συνεχίζω ακάθεκτη.. study !!!!!!!!!
Να μάθουμε να ανεβάζουμε και φωτό(αυτό είναι το "εις ανώτερα")!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις