Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
465 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 465 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Σημαντικό! ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 3:50 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε??? εγω ειμαι μια χαρα,μαλιστα εχω και ευχαριστα!!! καλως εχονων των πραγματων θα κανουμε γαμοβαφτιση τον σεπτεμβρη,στα γενεθλια της μικρης μας!! αλλα εχω θεμα!!! το θεμα μου ειναι τα κιλα μου!!! για να σας ενημερωσω πως κατεληξα με αυτα τα κιλα θα σας κανω μια μινι ανασκοπηση στο παρελθον! απο παιδακι ημουν παντα το αδυνατο που ετρεχε η μαμα πισω μου να μου δωσει ακομη μια μπουκια!!! τελειωνοιντας το λυκειο,ημουν στην ιδια κατασταση!! 60 κιλα νομιζω ημουν τριτη λυκειου. πηγα αθηνα για σπουδες,οποτε εκοψα τον αθλητισμο(τεννις), και φυσικα με τις παρεες πηγεναμε ποτε για πιτσα,ποτε για σουβλακια,ποτε σε ταβερνακια,ποτε σε κουτουκια...επειδη ποτε δεν με απασχολησε το θεμα ''ζυγαρια'', δεν καταλαβενα οτι αλλαζα διατροφικες συνηθειες..βαριομουν να μαγειρεψω,οποτε το τηλεφωνο αγκαλια και παραγγελια στη ψησταρια της γειτονιας...και παει λεγοντας... δεν εδωσα πολυ βαση οταν αλλαζα νουμερα στα τζιν,ωσπου αρχιζα να φοραω μονο φορμες για να μην με πιεζουν...(ετσι νομιζαα).. οταν ανεβηκα στη ζυγαρια στα 23 μου επαθα πλακα!!! (ανεβενα και πριν αλλα ολο ελεγα ελα μωρε πηρα 3 κιλακια θα τα χασω,πηρα αλλα 2 θα τα χασω...). ειχα φτασει 85 κιλα!!!!! ειχα παρει τη κατω βολτα..περασα και στα 90 κιλα.... εφτασα στην αρχη της εγκυμοσυνηςς μου να ζυγιζω 98 κιλα. ευτυχως στην εγκυμοσυνη πηρα μονο 8 κιλα τα οποια και εχασα μεχρι να γυρισω σπιτι απο το μαιευτηριο. τωρα ειμαι 98 κιλα ακομα. βεβαια μου λενε οτι δεν μου φαινεται οτι ειμαι τοσα,αλλα η ζυγαρια δεν λεει ποτε ψεμματα!!! ολα αυτα τα χρονια που σας περιεγραψα προσπαθησαα να κανω διαιτουλες αλλα δεν ειχα αποτελεσμα! ειχα γινει ηδη λιχουδα και δεν το ειχα καταλαβει κιολας!!!
μου ειπαν καποιοι γνωστοι οτι εκαναν μια χημικη διαιτα 20 ημερων και εχασαν 20 κιλα!!!! ετσι λοιπον και εγω σημερα ξεκινησα...μπορει να ειναι ανθυγειηνη (ενημερωθηκα δυστυχως για ολους τους κινδυνους), μπορει μετα να θελει τρελη συντηρηση για να μην τα ξαναπαρεις, αλλα πραγματικα μονο με αυτη την ακραια λυση θα παρω αποφαση να χασω κιλα. και το χρειαζομαι γιατι παντρευομαιιιιιιιιι!!!! και δεν θελω να παω στην εκκλησια χοντρουλα!!!! ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ 215994
πειτε μου γνωμες,πειτε μου ισως αν εχετε εσεις διαιτες χημικες και μη, οτι θελετε!!! εχω αναγκη τις γνωμες σας!!!

2Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 3:58 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαι της αποψης οτι μονο κακο κανουν αυτες οι διαιτες! Ειναι σιγουρο οτι μετα θα τα παρεις σχεδον διπλα τα κιλα που θα χασεις! Εγω πηρα ξαφνικα κιλα απο το αγχος των πανελλαδικών! Εφτασα τα 79 κιλα απο 59 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked !!

Πηγα σε εναν διαιτολογο και μεσα σε 3 μηνες ειχα χασει 15 κιλα τρώγοντας και περνωντας οτι χρειαζοταν ο οργανισμος μου!! Τα τελευταια 5 με δυσκολεψαν λιγο αλλα πια ειχα γινει ο εαυτος μου και μετα απο λιγο χαθηκαν και αυτα!! Με το καλο και ο γαμος σας και η βαφτιση της κουκλας σας!

3Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 4:03 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καταρχην να σου ζησει το μωρακι σου .δεν ειιπες αμα θηλαζεις .ποσο καιρο εχει περασει απο την εγκυμοσυνη σου . γιατι παιζουν ρολο και αυτα .για μενα η χημικη διατια ειναι οτι χειροτερο μην την κανεις αδυνατιζει τα νευρα και μολις τα χασεις τα ξαναπερνεις .για μενα πρεπει να πας σε εναν διατολογο γιατι ειναι αρκετα τα κιλα .να σου κανει εξετασεις και να σου βαλει ενα προγραμμα πανω στο δικο σου οργανισμο .και να σου πει τι θα τρωος για συντηρηση.μην θελεις απο την μια στιγμη στην αλλη να τα χασεις αμεσως θα κανεις κακο στον οργανισμο σου σταθερα αλλα κανονικα .σου ευχομαι καλη επτυχια στην προσπαθεια σου

4Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 4:04 am

Iωάννα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mikroulaxristos μπορείς να μου δώσεις κι εμένα την δίαιτα σου; Αν είναι εύκολο;

5Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 4:11 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακρυα απο χημικες

βαλε ποιο πολυ πρωτεινη στο μενου σου και ελλατωσε υδατανθρακες -τυπου ατκινς-
εχει απολα , δε θα στερηθεις και το βασικοτερο δεν θα βαρεθεις.
ακου την ''καμμενη'' Laughing

6Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 4:11 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φοβάμαι για τον μεταβολισμό σου. Νομίζω ότι ναι μεν χάνεις κιλά αλλά από γνωστή μου που έχει κάνει κάθε είδους δίαιτα ξέρω ότι μετά από μία χημική είναι πολύ δύσκολο να διατηρήσεις αυτό το βάρος τρώγοντας σαν άνθρωπος... Ίσως θα ήταν καλύτερα να πήγαινες σε έναν διαιτολόγο. Ο Σεπτέμβρης είναι μακρυά και με την βοήθεια ειδικού θα καταφέρεις και να χάσεις κιλά αλλά και να προσέξεις τον οργανισμό σου. Καταλαβαίνω τον πανικό σου και το άγχος σου. Οργάνωσέ το στο μυαλό σου ψύχραιμα και έπειτα πράξε. Νομίζω ότι είσαι αρκετά αποφασισμένη για να κάνεις ότι χρειαστεί, απλά φοβάμαι ότι μια χημική δίαιτα είναι κάτι ακραίο. Εγώ θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία σε ότι και αν επιλέξεις, να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις, ελπίζω να μην σε προβλημάτισα και καλά στέφανα!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

7Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 4:36 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλο το πόστ σου, απο τον τίτλο και μόνο ένα σου λέω μακρυά, έκανε ο άντρας μου, εχασε πολλά αλλά σε 1,5 μηνα τα πήρε πίσω και μάλιστα διπλαααααααααααα τώρα πήγε διαιτολογο και όλα μια χαρά!!!!
Μην τι κάνεις κορίτσι μου και όσο για τα κιλά σου στην βάφτιση σε όποιον αρεσεις δεν καταλαβα δηλαδη....πήγαινε σε διαιτολογο και οικονομικα δεν θα επιβαρύνεσαι πολύ!!!!!

8Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 7:48 am

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
διαιτολόγο και γράψου σε ένα γυμναστήριο! Καλοκαιράκι είναι θα χρειάζεσαι και λιγότερες θερμίδες ! ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!! κοψε το φαί μετά τις 2100 γιαούρτια και φρούτα κι ότι πει ο γιατρός βέβαια !!!
Εάν δεν έχεις χρόνο ή λεφτά για γυμναστήριο πάρε το παιδί κόβε βόλτες με το καρότσι. Ή δανείσου ένα ποδήλατο ή διαδρομο στο σπίτι ή αγόρασε dvd με γυμναστική!! Εάν δεν κουνηθείς όλα τα άλλα είναι καταστροφή !!

9Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 8:01 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια.Καλύτερα να πας σε διαιτολόγο και να κάνεις και γυμναστική.Και μόνη σου μπορείς 20-30 λεπτά την ημέρα καλά είναι.
Το πρόβλημα είναι ότι μπορεί να χάσεις κιλά μεν αλλά να βλάψεις τον οργανισμό σου.Κάτι που πιστεύω δεν το θες.Καλή επιτυχία σου εύχομαι και σε καταλαβαίνω.Κι εγώ βαφτίζω τον γιό μου την Κυριακή και 2 μήνες τώρα το είχα βάλει σκοπό.Μόνη μου χωρίς διαιτολόγο έχασα 5 κιλά σε 2 μήνες.
Αυτό που έκανα ήταν πολύ περπάτημα,μείωσα το μεσημεριανό τρώγοντας απ'όλα,το πρωί ένα φρούτο ή αγγουράκια,και το βράδυ ένα γάλα ή ένα φρούτο.Τώρα,αν καμιά φορά πεινούσα έτρωγα το βράδυ αλλά προσεκτικά..Ξέρεις κάτι, η καθεμιά μας ξέρει το σώμα της και τις ανάγκες του αρκεί να αισθάνεσαι δυνατή και να παίρνεις απ'όλες τις τροφές,κατά την γνώμη μου πάντα.Δεν ξέρω αλλά τις δίαιτες που αποκλείουν τροφές συγκεκριμένες ποτέ μου δεν τις συμπάθησα..Με το καλό!!!!!!!!!!!

10Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Παρ Ιουν 03, 2011 2:25 pm

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δες αυτο κοπελα μου για να ενημερωθεις καλυτερα σε περιπτωση που δεν εισαι πληρως ενημερωμενη κ μετα αποφασιζεις.....
η γνωμη μου ειναι οτι αυτη η διαιτα εχει περισσοτερα μειονεκτηματα παρα πλεονεκτηματα....
καλυτερα να πας σε διαιτολογο οπως σου ειπαν κ οι κοπελιες παραπανω,μονο αυτος θα σου συστησει μια διαιτα συμφωνη με τις αναγκες του οργανισμου σου.
φιλια κ καλη επιτυχια σε οτι κ αν επιλεξεις!!!
σου παραθετω το link:

http://www.cosmo.gr/Health/240349.html

https://www.youtube.com/cretanvenus

11Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Πεμ Ιουν 23, 2011 6:02 am

nagia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα και απο εμενα Smile

Κατ αρχην,να σας ζησει το μωρακι και με το καλο και ο γαμος !

Οσον αφορα τωρα το θεμα της διατροφης σου, καλο θα ηταν να αναθεωρησεις καποιες σκεψεις σου γυρω απο το θεμα κιλα-διαιτα. Σαφως ειναι δυο συνυφασμενα στοιχεια, απλα πρεπει να ειμαστε πληρως συνειδητοποιημενοι για το ΤΙ κανουμε, ΠΩΣ το κανουμε και ΠΟΤΕ το επιχειρουμε.(εννοω σε ποια φαση της ζωης μας).
Αυτην την περιοδο της ζωης σου εχεις ενα πολυ δυνατο κινητρο για να ΔΙΩΞΕΙΣ αυτα τα περιττα κιλα. Πολυ σημαντικο ρολο παιζει κ η ψυχολογια μας λοιπον. Εφ οσον εισαι αποφασισμενη και δεν σε σταματαει τιποτα, τοτε καν το με τον σωστο τροπο Very Happy
Επειδη εχει τυχει να το εχω σπουδασει, θα σε συμβουλευα να μην μπεις σε αυτη την express διαδικασια απωλειας κιλων. Δηλαδη τι εννοω, ναι μεν συμφωνω να ξεκινησεις δυναμικα προκειμενου να κανεις μια νεα διατροφικη αρχη, αλλα καλο θα ηταν να το ξεκινησεις με τον καταλληλο τροπο. Η βαση της σωστης 'συνταγης' εγκειται στον τροπο παρασκευης της, οχι απαραιτητα παντα στα υλικα της Wink

Οπως και να εχει, ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερεις. Απλα η πλεον καταλληλοτερη ιδεα θα ηταν συστηματικη φυσικη δραστηριοτητα σε συνδυασμο με μεσογειακη διατροφη.

Σου ευχομαι το καλυτερο και καλη αρχη ! Very Happy

Φιλικα,
Ναγια

12Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Πεμ Ιουν 23, 2011 6:25 am

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η μόνη λύση είναι ο διαιτολόγος... εγώ από την εφηβεία μου ήμουνα ζουμερούλα, κυρίως στο κάτω μέρος του σώματος. Και λιχούδα ήμουνα πάντα, αλλά έχω και κακά γονίδια από τη μαμά μου! Έχω κάνει ότι δίαιτα υπάρχει και ή ψωμολυσούσα λίγες βδομάδες και τα παρατούσα (αφού δεν έχανα κιόλας) ή έχανα και μόλις σταματούσα τη δίαιτα τα έπαιρνα σε λίγες μέρες. Όταν έμεινα έγκυος ήμουν 80 κιλά και γέννησα 97. Επειδή κι εγώ παντρεύομαι τον Οκτώβρη πήγα σε διαιτολόγο, έχασα 10 κιλά σε 3 μήνες και συνεχίζω (το πιο σημαντικό είναι ότι δεν πεινάω)! Μην το σκέφτεσαι, αφού εγώ κατσάδιασα τη μάνα μου που ενώ τόσα χρόναο με κυνηγάει να μην τρώω, δε με πήγε ποτέ σε διαιτολόγο.

13Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Πεμ Ιουν 23, 2011 9:19 pm

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακι μου σε καταλαβαινω οσο δεν φανταζεσαι!!Στο γαμο μου ημουν 5 μηνων εγκυος και στη βαφτιση του μικρου μου ημουν ηδη εγκυος στο μωρακι μας οποτε το ιδιο παραπονο ειχα κ εγω!!!Εγω θα συμφωνησω με τις κοπελες ομως!!!Εγω ειχα 20 κιλα να χασω κ αφου δεν καταφερα να θηλασω πολλους μηνες πηγα στο διαιτολογο σχετικα γρηγορα μετα τη γεννα και χανω σιγα σιγα τα κιλα!!Να ξερεις οτι ο μεταβολισμος μας αλλαζει μετα την διαδικασια της γεννας και χανει λιγο πιο αργα αλλα αποτελεσματικα!Εγω χωρις να κανω την διαιτα κατα γραμμα (ειμαι κ λιχουδης)χανω 500γρ την εβδομαδα τουλαχιστον κ τρωω τα παντα!!Μην κανεις αυτο το πραγμα στον εαυτο σου!!Υποθετω οτι ειναι η διαιτα με την σουπα???Αν θες εγω μπορω να σου στειλω την δικη μου διαιτα!κανει δουλεια!!!

14Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Πεμ Ιουν 23, 2011 9:29 pm

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μανουλίτσα, τίποτα απ΄ολα αυτά δεν θα έχει μόνιμα αποτελέσματα χωρίς αγάπη και αποδοχή του εαυτού σου, όπως κι αν είναι, όπως κι αν δείχνει αυτή τη στιγμή. Η αυτοπειθαρχία και η στέρηση δεν κρατούν πολύ. Δες εδώ τι εννοώ το "μυστικό για μόνιμο αδυνάτισμα":

http://newagemama.com/2011/02/21/

http://newagemama.com/2011/04/28/

Χρησιμοποίησε και τις θετικές δηλώσεις για απώλεια βάρους, λειτουργούν γιατί σε στηρίζουν ψυχολογικά:
http://newagemama.com/2010/09/16/

http://newagemama.wordpress.com

15Σημαντικό! Απ: ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ Πεμ Ιουν 23, 2011 10:05 pm

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΕΠΙΜΟΝΗ (ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ)ΕΧΑΣΑ 40 ΚΙΛΑ!!! ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕΤΑ!!! ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΙΛΑ ΧΩΡΙΣ ΦΟΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις