Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ζεστη και εγκυμοσυνη Empty ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 10:01 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια για αλλη μια φορα τα φωτα σας...εδω και ενα μηνα περιπου με πιανουν κρισης απνιας να το πω?με πιανει ξαφνικα ταχυκαρδια ανεβαινει λιγο η πιεση και δυσκολευομαι να αναπνευσω...μετα απο κανα δεκαλεπτο περναει...την πρωτη εγκυμοσυνη την περασα χωρις ζεστες και πολυ καλυτερα...λετε να φταιει η ζεστη?η και τα παραπανω κιλα?ειχε καμια τετοια εμπειρια?

2ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 10:08 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πνιγομουν στον υπνο μου και πεταγομουν και στις δυο εγκυμοσυνες, στη δευτερη που γενναγα αυγουστο και ειχε πολυ ζεστη, ειχα λιποθυμηση και μου ερχοταν ευκολα λιποθυμια επεφτε η πιεση μου, πες το στο γιατρος σου παντως να το δει μην το αφησεις αν ανεβαινει η πιεση σου ο γιατρος πρεπει να το γνωριζει

3ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 10:12 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:εγω πνιγομουν στον υπνο μου και πεταγομουν και στις δυο εγκυμοσυνες, στη δευτερη που γενναγα αυγουστο και ειχε πολυ ζεστη, ειχα λιποθυμηση και μου ερχοταν ευκολα λιποθυμια επεφτε η πιεση μου, πες το στο γιατρος σου παντως να το δει μην το αφησεις αν ανεβαινει η πιεση σου ο γιατρος πρεπει να το γνωριζει
μιλουπακι μου παντα εχω υποταση στις εγκυμοσυνες ευτυχως...γι αυτο ειπα λιγο ανεβαινει...οσο που πνιγοσουν και γω το παθαινα στην μικρη μου...νομιζα οτι θα πεθαινα στον υπνο μου...αυγουστο γεννησες ε???πω πω κοπελα μου τον χειροτερο μηνα Embarassed

4ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 10:35 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:εγω πνιγομουν στον υπνο μου και πεταγομουν και στις δυο εγκυμοσυνες, στη δευτερη που γενναγα αυγουστο και ειχε πολυ ζεστη, ειχα λιποθυμηση και μου ερχοταν ευκολα λιποθυμια επεφτε η πιεση μου, πες το στο γιατρος σου παντως να το δει μην το αφησεις αν ανεβαινει η πιεση σου ο γιατρος πρεπει να το γνωριζει
και εγω τα ιδια παθαινα αν και δεν ειχα πιασει καλοκαιρι. Το χειροτερο σε εμενα ηταν οτι ημουν συνεχεια ξαπλα οποτε αυτο ηταν μια μονιμη κατασταση . Το βραδυ ομως δεν μπορουσα με τιποτα. Ειδικα ανασκελα το χειροτερο μου. Ειχε η μια το ποδια στους πνευμονες που με πιεζε ειχα και το τεραστιο στηθος να με πλακωνει και κοντευα να πνιγω. Για να κοιμηθω επρεπε να καθομαι και να ακουμπαω την πλατυ μου στην πλατη του κρεββατιου αλλιως ηταν αδυνατο.

5ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 10:39 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:εγω πνιγομουν στον υπνο μου και πεταγομουν και στις δυο εγκυμοσυνες, στη δευτερη που γενναγα αυγουστο και ειχε πολυ ζεστη, ειχα λιποθυμηση και μου ερχοταν ευκολα λιποθυμια επεφτε η πιεση μου, πες το στο γιατρος σου παντως να το δει μην το αφησεις αν ανεβαινει η πιεση σου ο γιατρος πρεπει να το γνωριζει
και εγω τα ιδια παθαινα αν και δεν ειχα πιασει καλοκαιρι. Το χειροτερο σε εμενα ηταν οτι ημουν συνεχεια ξαπλα οποτε αυτο ηταν μια μονιμη κατασταση . Το βραδυ ομως δεν μπορουσα με τιποτα. Ειδικα ανασκελα το χειροτερο μου. Ειχε η μια το ποδια στους πνευμονες που με πιεζε ειχα και το τεραστιο στηθος να με πλακωνει και κοντευα να πνιγω. Για να κοιμηθω επρεπε να καθομαι και να ακουμπαω την πλατυ μου στην πλατη του κρεββατιου αλλιως ηταν αδυνατο.
φαγε μου εγω δεν κοιμαμαι πλεον...με 3 ωρες υπνου ειμαι...δεν βολευομαι καθολου Sad

6ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 10:42 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dinalala έγραψε:
faye έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:εγω πνιγομουν στον υπνο μου και πεταγομουν και στις δυο εγκυμοσυνες, στη δευτερη που γενναγα αυγουστο και ειχε πολυ ζεστη, ειχα λιποθυμηση και μου ερχοταν ευκολα λιποθυμια επεφτε η πιεση μου, πες το στο γιατρος σου παντως να το δει μην το αφησεις αν ανεβαινει η πιεση σου ο γιατρος πρεπει να το γνωριζει
και εγω τα ιδια παθαινα αν και δεν ειχα πιασει καλοκαιρι. Το χειροτερο σε εμενα ηταν οτι ημουν συνεχεια ξαπλα οποτε αυτο ηταν μια μονιμη κατασταση . Το βραδυ ομως δεν μπορουσα με τιποτα. Ειδικα ανασκελα το χειροτερο μου. Ειχε η μια το ποδια στους πνευμονες που με πιεζε ειχα και το τεραστιο στηθος να με πλακωνει και κοντευα να πνιγω. Για να κοιμηθω επρεπε να καθομαι και να ακουμπαω την πλατυ μου στην πλατη του κρεββατιου αλλιως ηταν αδυνατο.
φαγε μου εγω δεν κοιμαμαι πλεον...με 3 ωρες υπνου ειμαι...δεν βολευομαι καθολου Sad
αχ σε καταλαβαινω δεν μπορεις να φανταστεις ακομα θυμαμαι τον αντρα μου να ξυπναει εντρομος απο τον ηχο που εκανα στην προσπαθεια μου να αναπνευσω σωστα. Υπομονη κουκλα μου . Τι να κανουμε ολα αυτα ειναι στο προγραμμα. Απλα αυτο με την πιεση σου πες το και στον γιατρο οπως σου ειπε και η Μαριτσα και μην το αφηνεις .

7ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 10:49 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι βεβαια απλα με χει κουρασει λιγο αυτη η κατασταση...αλλα ας ειναι καλα ο μπεμπης και ολα τα αλλα χαλαλι Smile

8ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 11:11 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dinalala έγραψε:ναι βεβαια απλα με χει κουρασει λιγο αυτη η κατασταση...αλλα ας ειναι καλα ο μπεμπης και ολα τα αλλα χαλαλι Smile
ναι καλη μου εχεις δικιο ας ειναι το μωρακι σου καλα και τι να κανουμε οι μανουλες πρεπει να τα υπομενουμε ολα αυτα για χαρη των παιδιων μας. Μολις ομως γεννηθει και τον παρεις αγκαλιτσα θα σε αποζημιωσει για ολη αυτην την κουραση. Razz Razz Razz

9ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 11:41 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την κόρη μου την γέννησα 17 Αυγούστου και τον γιο μου περιμένω την ίδια περίοδο. Άπνια δεν είχα αλλά η ζέστη με δυσκόλευε αρκετά. Όταν είσαι σε χώρο με κλιματιστικό το ίδιο νιώθεις; Οι εξετάσεις που κάνεις έδειξαν κάτι;

10ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 11:49 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoleta έγραψε:Την κόρη μου την γέννησα 17 Αυγούστου και τον γιο μου περιμένω την ίδια περίοδο. Άπνια δεν είχα αλλά η ζέστη με δυσκόλευε αρκετά. Όταν είσαι σε χώρο με κλιματιστικό το ίδιο νιώθεις; Οι εξετάσεις που κάνεις έδειξαν κάτι;
το θεμα νικολετα μου ειναι οτι μικρη ειχα σοβαρο προβλημα ασθματος...βεβαια δεν ειναι ασθμα...ολες οι εξετασεις καλεσ ειναι...απλα θα πρεπει να παω σε πνευμανολογο γιατι η ζεστη με χειροτερευει αρκετα...αμα εχω κλιματιστικο περδικι ειμαι....αλλα στο σπιτι δεν εχω και θα παω σε αλλο..θα προσπαθησω να χει εκει....καλα βρε παλι καλοκαιρακι γεννας εσυ?κουραγιο μασ...εγω περιπου μεσα σεπτεμβρη

11ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 11:56 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dinalala έγραψε:
nikoleta έγραψε:Την κόρη μου την γέννησα 17 Αυγούστου και τον γιο μου περιμένω την ίδια περίοδο. Άπνια δεν είχα αλλά η ζέστη με δυσκόλευε αρκετά. Όταν είσαι σε χώρο με κλιματιστικό το ίδιο νιώθεις; Οι εξετάσεις που κάνεις έδειξαν κάτι;
το θεμα νικολετα μου ειναι οτι μικρη ειχα σοβαρο προβλημα ασθματος...βεβαια δεν ειναι ασθμα...ολες οι εξετασεις καλεσ ειναι...απλα θα πρεπει να παω σε πνευμανολογο γιατι η ζεστη με χειροτερευει αρκετα...αμα εχω κλιματιστικο περδικι ειμαι....αλλα στο σπιτι δεν εχω και θα παω σε αλλο..θα προσπαθησω να χει εκει....καλα βρε παλι καλοκαιρακι γεννας εσυ?κουραγιο μασ...εγω περιπου μεσα σεπτεμβρη
Αν στο κλιματιστικό λύνεται το πρόβλημα τότε προφανώς είναι η ζέστη. Η αλήθεια είναι ότι δε με χαλάει καθόλου η ημερομηνία γιατί χαίρομαι που μπορώ να φορέσω ένα φορεματάκι και να βγω... Δε θα άντεχα να είναι χειμώνας και να πρέπει να φοράω τα χίλια ρούχα. Άσε που κάνω και τα μπανάκια μου και δροσίζομαι!!! Τώρα έχω ΠΗΤ κοντά στη δικιά σου 7-9-2010. Με το καλό!

12ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 12:08 pm

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πωπω με την εγκυμοσυνη δεν την παλευα τη ζεστη..
Φανταστειτε ακομη και τον Απριλη εμπαινα σε μαγαζια και αν ειχε εντονα φωτα στο δοκιμαστηριο εβγαινα και εσταζα..Πόσο μαλλον τωρα που εχει καλοκαιριασει...
Ελαφρα ρουχακαι- πολλά νερά και κουράγιο κοριτσια!! ζεστη και εγκυμοσυνη 417472

13ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 12:15 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γω ηδη τα χω παιξει ...παλι καλ απου εχει και αερακια που και που ...ποτε μα ποτε δεν ιδρωνα ετσι
τρελο πραγμα τελικα πως αλλαζεις και τι βιωνεις

14ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 12:42 pm

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia polla nera ...anoixtoxroma rouxa kai polu polu kouragio...

15ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Τρι Ιουν 08, 2010 1:17 pm

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
areti1 έγραψε:koritsia polla nera ...anoixtoxroma rouxa kai polu polu kouragio...
areti mou to vrikes....kouragiooooooooooooooo ζεστη και εγκυμοσυνη 536304

16ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Δευ Ιουλ 12, 2010 12:50 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια το σημερινό δεν έχει προηγούμενο, πάρα πολύ ζέστη, υπερβολική και τα χω παίξει τελείως Sad

17ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Δευ Ιουλ 12, 2010 1:01 am

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Κορίτσια το σημερινό δεν έχει προηγούμενο, πάρα πολύ ζέστη, υπερβολική και τα χω παίξει τελείως Sad

Συμφωνώ, την περασμένη εβδομαδα ήταν τέλεια, γιατί είχε δροσούλα, αλλα τώρα ανεβαίνει η θερμοκρασία και το βράδυ δεν μπορεσα να κοιμηθώ!!!! ζεστη και εγκυμοσυνη 585182

18ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Δευ Ιουλ 12, 2010 3:29 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω εχω παρει εναν ανεμηστηρα αγκαλια κ γυρναω μεσα στο σπιτι

http://www.gatospito.com

19ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Δευ Ιουλ 12, 2010 5:17 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dinalala έγραψε:κοριτσια για αλλη μια φορα τα φωτα σας...εδω και ενα μηνα περιπου με πιανουν κρισης απνιας να το πω?με πιανει ξαφνικα ταχυκαρδια ανεβαινει λιγο η πιεση και δυσκολευομαι να αναπνευσω...μετα απο κανα δεκαλεπτο περναει...την πρωτη εγκυμοσυνη την περασα χωρις ζεστες και πολυ καλυτερα...λετε να φταιει η ζεστη?η και τα παραπανω κιλα?ειχε καμια τετοια εμπειρια?
exeis αγχος?
ολα αυτα τα συμπτωματα μου κανουν λιγο για κρισεις αγχους ταχυκαρδια -φοβος για αυτο ανεβαινει η πιεση και κατευθειαν δυσφορια
ολα αυτα τα ειχα οταν βιωνα κρισεις αγχους και πανικου?
τα εχεις καθε μερα?

20ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Παρ Ιουλ 16, 2010 3:17 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
shmera pragmatika tha skasw apo tin zesth!!!!!!!
ζεστη και εγκυμοσυνη 536304

21ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Παρ Ιουλ 16, 2010 3:21 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περασα και εγω εγκυμοσυνες καλοκαιρι και ζεσταινομουν πολυ καντε υπμονη πινετε πολυ νερο και αφηστε τις δουλειες για το απογεματακι με την δροσουλα !! ντουζακια και γιαουρτακια γενικα κρυα φαγητα !! αντε τον φαγατε τον γαιδαρο !!!

22ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Παρ Ιουλ 16, 2010 3:22 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valerakievelinaki έγραψε:περασα και εγω εγκυμοσυνες καλοκαιρι και ζεσταινομουν πολυ καντε υπμονη πινετε πολυ νερο και αφηστε τις δουλειες για το απογεματακι με την δροσουλα !! ντουζακια και γιαουρτακια γενικα κρυα φαγητα !! αντε τον φαγατε τον γαιδαρο !!!

ayti i oura einai pou me agxwnei!!!!!

23ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Παρ Ιουλ 16, 2010 4:53 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αυτα τα παραπανω κιλα!!!εγω περυσι δεινοπαθησα!!!ειχα και καουρες εκτος απο οσα περιγραφεις!!!αλλα τα παγωτα τα τσακιζα!!!ε δε καναμε που δε καναμε μπανια στη θαλασσα θα κοβαμε κ το παγωτο?!ε οχι λοιπον!!!και να τα κιλα... Laughing

24ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Παρ Ιουλ 16, 2010 5:05 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φταιει και η ζεστη, στον γιο μου που γεννουσα δεκεμβρη δεν ειχα ζαλιστει να λυποθιμησω ποτε, στην κορη μου που γεννουσα αυγουστο, εκτος οτι λυποθημισα, ω ναι μεσα στο πρακτικερ, μου ηρθε αλλες δυο φορες λιποθυμια, νερο, να αποφευγεις την ζεστη και τις πολλες μετακινησεις και πρωι ποτε εξω χωρις να εχεις φαει κατι με βιταμινες, πορτοκαλαδα τοστακι να σε πιανει, και ενα μπουκαλακι νερο μαζι σου

25ζεστη και εγκυμοσυνη Empty Απ: ζεστη και εγκυμοσυνη Παρ Ιουλ 16, 2010 5:17 am

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στην μικρη γεννησα τελη ιουλιου, την ζεστη γενικα δεν την αντεχω αλλα στην εγκυμοσυνη τα εβγαλα περα με πολλα ντουζ,νερα,χυμους,φρουτα,σαλατες και πολυ ελαφρια γευματα!
Γενικα θυμαμαι τον εαυτο μου μονιμος βρεγμενο!
Καλο κουραγιο και υπομονη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις