Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
122 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 122 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 3:39 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva 23 έγραψε:ο αντρασ μου το κοβει αλλα αυτη τα δικα τησ...μακριαααα....μακαρι να περναμε μεταθεση σε κανενα νησι....


Άντε καλέ μη σκας... Δεν σας αγγίζει. Άμα ο άντρας σου είναι λογικός άνθρωπος σιγά μην χαρίσει το παιδί του στην μαμά του... Τώρα εξηγούνται όλα πάντως. Εύχομαι μια καλή μετάθεση σε κάποιο μακρινο νησί!

27πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 3:42 am

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Εύα μου, υπομονή κοριτσάκι μου!!!Δεν ξέρω τι να πω...η πεθερά σου θυμίζει χαρακτήρα παρωδίας ή και ταινίας τρόμου...διάλεξε και πάρε!
Μην δεχτείς τίποτα απο αυτά που σου λέει και γενικότερα εσύ να τα συζητάς με τον άντρα σου όλα αυτά.Πρέπει εκείνος να βάλλει κάποια όρια.Αποκλειέται να μην μπορεί.Και εμείς είχαμε τα προβλήματά μας αλλά βάλλαμε όρια.Και τώρα ο καθένας σπίτι του και έχουμε βρεί την ησυχία μας!!!

28πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 5:11 am

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλέ τι είναι αυτή; Μιλάμε για παράνοια ! Πάτα πόδι κοριτσάκι μου γιατί με αυτήν εσύ θα αγιάσεις μου φαίνεται! Τώρα είσαι μανούλα και δεν πρέπει να φοβάσαι τίποτα και κανένα! Ο αντρας σου και το παιδί σου είναι τα πάντα! Προστατευσε τα! Όσο για τις βλακείες που σου λέει να αλλάξετε παιδιά λες και τα παιδιά είναι μπλουζα ή παγωτο ! Γέλα και μην μπαίνεις καν στην διαδικασία να απαντήσεις στα αυτονόητα!

29πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 5:37 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva 23 έγραψε:ευτιχωσ δεν μενει εβρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιωσ θα ημουν σε καμια κλινικη.....η κουνιαδα μου το εχει ξανακανει στο πρωτο παιδι τησ τουσ το αφησε κ εφυγε για δουλεια οποτε ισωσ το θεορουνε κ φυσιολογικο... οσο για τον γκομενο??δεν ειναι χωρισμενη απλα εχει γκομενο...να την εκβιασω??δεν γινετε..ο αντρασ μου ειναι παιδι του γκομενου..ναι......ειναι 30 χρονια μαζι...κανεισ υποτιθετε δεν το ξερει κ ολοι το εχουν τουμπανο...μεινατε???ξεκολειστε.....κ ομωσ συμβαινουν!!!!!!!!!!!
πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πολυ προχωρημενη η πεθερα σου.εχω μεινει με το στομα ανοιχτο πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 606100 και με οσα λεει κ κανει.δεν χρειαζεται να πας εσυ κοριτσακι μου στην κλινικη,στειλε αυτην,σιγουρα θα της βαλουν ζουρλομανδυα.ακου να σου παρει το παιδι,τι ειναι πατατες?και να το παρει. να του δωσει το καλο παραδειγμα το δικο της?θα σου πω και εγω οτι και τα κοριτσια,πατα ποδι οσο ειναι νωρις ακομα,σε βρηκε μικρη και νομιζει οτι μπορει να σε εχει του χεριου της.πες τα και στον αντρα σου δεν ειναι κακο.αντε γιατι πολυ καλομαθημενους τους εχουμε κ αυτους,μη πουμε κατι για την μανουλα τους και στεναχωρηθουνε.να ηταν σωστη να μην στεναχωριοταν!

30πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 6:26 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΟΥΤΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΧΩΜΑ!ΤΗΝ ΠΑΛΙΟ ΤΡΕΛΑΡΑ!!!
ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΑΣ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ!ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ!ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ!
ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥΣ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΣΚΗΠΤΡΑ!
ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ....!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!

31πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 6:38 am

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλέ, τί ακούω πια; Μου έχουν πέσει τα μαλλιά.... Αυτό είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας!!!
Συμφωνώ με όλες εννοείται. Ούτε τρίχα του μωρού σου μην αφήσεις να σου κοιτάξει! Και μην υποχωρείς στο ΤΙΠΟΤΑ! Αν δεν μπορείς να το πεις με άσχημο τρόπο και να κάνεις καυγά, πάντως να επιμένεις με σταθερότητα! Θα σου έλεγα λέγε ναι και κάνε το δικό σου μετά αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!
Και μην αρχίσω να συγχύζομαι γιατί έχω πολλές ορμόνες και θα γίνει χαμός! Της κουνιάδας σου ΟΥΤΕ το ΜΥΡΜΥΓΚΙ δε θα προσέξεις! Γιατί θα πάω να βρω εγώ την πεθερά σου και θα την ξεμαλλιάσω!

Υ.Γ. Η κουνιάδα σου τίνος είναι; Γιατί μια απορία σου γεννιέται θες δε θες.... πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 4872

32πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 6:39 am

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ερχεται τωρα κ μου λεει οτι δεν ειμαι σωστη μανα κ συζηγοσ γιατι δεν παω το παιδιμου να τουσ το αφησω εκει γιατι ειναι ησυχ0 κ να παρω τησ κουνιαδασ μου η οποια εχει φυγει εξωτερικο για δουλεια,επειδει ειναι γρινιαρικο κ δεν μπορει να το κοιταξει,εχει φαγωθει παιρνει συνεχεια τηλ τον αντρα μου κ του πιπιλαει το μυαλο...εγω τι κανω? ειναι ποτε δυνατον μια μανα να δωσει το παιδι τησ κ να μεγαλωσει ενα αλλο??? ε οχι..............[/quote]

ε είναι ηλίθια!τέλος και συγνώμη για την λέξη, αλλά μόλις διάβασα αυτό το τελευταίο έπαθα ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ affraid ....ΜΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΑΡΙ;;;;; Η ΗΛΙΘΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΛΕς ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ Η' ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑΑΑΑΑΑ;;;; απαπαπαπαπα ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥ που ειναι να την σκοτώσω εγώ με σκορβούτοοοοοοοοοο Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

33πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 6:42 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:...
Υ.Γ. Η κουνιάδα σου τίνος είναι; Γιατί μια απορία σου γεννιέται θες δε θες.... πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 4872

Όχι τίποτα άλλο, κρατάει και ο πεθερός το παιδί τώρα που η πεθερά λείπει με τον γκομενοπεθερό...

34πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 6:44 am

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην το επιτρέψεις αυτό το τελευταίο Παναγία μου...θα χάσεις το παιχνίδι...η γυναίκα είναι psycho....ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΤΩΜΑ ΣΟΥ!!!! καλά eva δεν μπορείς να φανταστείς τι νιώθω αυτή την στιγμή....είμαι και με τις ορμόνες ακόμα δεν ήρθαν στα ίσα τους....απαπαπααααα ανατρίχιασα μόνο με την ιδέα....ο άντρας σου είναι συγνώμη την ακούει; δεν πιστεύω έτσι; θέλω να πιστεύω ότι ο άνθρωπος μόλις ακούει το συγκεκριμένο τροπάριο να αδιαφορεί...καλά δεν της λέει ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ;;;; πω πω κοπέλα μου αν γίνει κάτι τέτοιο θα μαζευτούμε όλες οι μαμαδες του forum...σύραξηηηηηη χεχεχεχε Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την adeline στις Δευ Ιουν 13, 2011 6:53 am, 1 φορά

35πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 6:47 am

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva 23 έγραψε:εφτασα στο αμην κ πλεον λεω να ανοιξω κ εγω το στοματακι κ μαλλον με το δικιο μου..εχουμε ανεχτει πολλα...κ τωρα η κυρια ειναι διακοπεσ με τον γκομενο κ το αλλο παιδακι στο ελεοσ του πεθερου μου...
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!! Shocked είναι και γκομενιάρα η πεθερούλα για σκότωμα;;; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

36πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 6:51 am

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva 23 έγραψε:ευτιχωσ δεν μενει εβρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιωσ θα ημουν σε καμια κλινικη.....η κουνιαδα μου το εχει ξανακανει στο πρωτο παιδι τησ τουσ το αφησε κ εφυγε για δουλεια οποτε ισωσ το θεορουνε κ φυσιολογικο... οσο για τον γκομενο??δεν ειναι χωρισμενη απλα εχει γκομενο...να την εκβιασω??δεν γινετε..ο αντρασ μου ειναι παιδι του γκομενου..ναι......ειναι 30 χρονια μαζι...κανεισ υποτιθετε δεν το ξερει κ ολοι το εχουν τουμπανο...μεινατε???ξεκολειστε.....κ ομωσ συμβαινουν!!!!!!!!!!!
συγνώμη αλλά έμεινα.... Shocked

37πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 6:55 am

tk


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αμα ελεγε κατι τετοιο για το παιδι μου θα της απαντουσα..........για κουνα το κεφαλι σου να δουμε αν κανει φραπε??? κι αν δεν μπορεις να κουνησεις το δικο σου κουνα του γκομενου!!! με λιγα λογια ναι θα την εκβιαζα εμεσως.........δηλαδη βρε κοριτσι ο πεθερος το ξερει και το ανεχεται οτι παει με αλλον??
και ο γιος της τι κανει??μηπως οι αντρες της οικογενειας ειναι υπερβολικα αγαθοι....??

38πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 7:02 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου πεφτουν που μου πεφτουν τα μαλλια ε τωρα καραφλιασα!!!!! γλυκια μου σορυ αλλα η πεθερα σου χανει λαδια! ελεος! εγω θα εκοβα παρτιδες μαζι της μια κ καλη!

39πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 7:05 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalliopitsa έγραψε:καλέ, τί ακούω πια; Μου έχουν πέσει τα μαλλιά.... Αυτό είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας!!!
Συμφωνώ με όλες εννοείται. Ούτε τρίχα του μωρού σου μην αφήσεις να σου κοιτάξει! Και μην υποχωρείς στο ΤΙΠΟΤΑ! Αν δεν μπορείς να το πεις με άσχημο τρόπο και να κάνεις καυγά, πάντως να επιμένεις με σταθερότητα! Θα σου έλεγα λέγε ναι και κάνε το δικό σου μετά αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!
Και μην αρχίσω να συγχύζομαι γιατί έχω πολλές ορμόνες και θα γίνει χαμός! Της κουνιάδας σου ΟΥΤΕ το ΜΥΡΜΥΓΚΙ δε θα προσέξεις! Γιατί θα πάω να βρω εγώ την πεθερά σου και θα την ξεμαλλιάσω!

Υ.Γ. Η κουνιάδα σου τίνος είναι; Γιατί μια απορία σου γεννιέται θες δε θες.... πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 4872


Κι εγώ την έχω την απορία!!!
Shocked

40πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 7:16 am

popmark


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ρε κοριτσια παντωσ λιγο πολυ ολες οι πεθερες για σκοτωμα ειναι....λιγο πολυ ολες ειναι ελαττωματικες!!και ελεγα λεει για τη δικια μου!!οχι οτι ειναι καλυτερη ΑΠΛΑ τωρα τα λεω χυμα,δν καταπινω τιποτα και για χατηρι κανενος!!ειδικα οταν προκειται για το παιδι μου...ολα ειναι πλεον τυπικα σε σχεση μαζι της..και ειλικρινα δν το μετανιωνω..παντως η συγκεκριμενη χανει απο πολλες αποψεις γι αυτο ενα παραπανω να θεσεις ορια,να πατησεις ποδι και ειδικα για το παιδι σου!!δν ειναι παιχνιδι!!οσο το αφηνεις και οσο καταπινεις τοσο χειροτερα θα γινονται τα πραγματα!και ο αντρας σου ισως στεναχωρηθει αλλα σιγουρα εσενα θα στηριξει αν τον εχεις με το μερος σου!!μη μασας!!!ΟΡΜΑ!!!

41πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 7:23 am

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευα, η άποψή μου είναι να μιλήσεις και να ξεκαθαρίσεις τα πράγματα με τέτοιο τρόπο που να μην "χωράνε" άλλου είδους λύσεις απο τον οποιοδήποτε..... ούτε ακόμα και απο τον άντρα σου..... αν σ΄αυτή την οικογένεια υπάρχουν τρεις άντρες που υποκινούνται απο μια μανα-πεθερα-γκομενα δώστους να καταλάβουν οτι η δική σου οικογένεια αποτελείται μόνο απο εσένα το παιδί σου και τον άντρα σου...... και κανένας άλλος δεν αποφασίζει γι΄αυτη..... μίλα με τον άντρα σου και αν και εκείνος είναι "αδύναμος" μπροστά στις αποφάσεις την μητέρας του, βάλτου όρια.... κάντον να δει τα όρια της δικής σας οικογένειας και να καταλάβει οτι πρόκειται για μια άλλη οικογένεια και όχι για ένα σύνολο μπερδεμένων ανθρώπων.
Ο πραγματικός πατέρας του άντρα σου, τι άνθρωπος είναι ? υπάρχει μήπως περίπτωση να μιλήσετε μαζί του ώστε να βοηθήσει την κατάσταση ? Να βάλει ίσως ενα φρένο στην πεθερά σου ?
Αν και αυτο που εγώ θα έκανα αν ήμουν στη θέση σου, θα ήταν να αποδυναμώσω την πεθερά.... όχι με απειλές για τον γκόμενο, δεν πιστεύω ότι έχει αποτέλεσμα αυτή η μέθοδος σε τέτοιους ανθρώπους..... αλλά δείχνοντας με τα λεγόμενά σου πιο δυνατή, πιο σταθερή, πιο λογική, αγαπημένη και δεμένη οικογένεια, που δεν έχει ανάγκη την ύπαρξη της πεθεράς στη ζωή της.

42πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 7:27 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
adeline έγραψε:
eva 23 έγραψε:ευτιχωσ δεν μενει εβρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιωσ θα ημουν σε καμια κλινικη.....η κουνιαδα μου το εχει ξανακανει στο πρωτο παιδι τησ τουσ το αφησε κ εφυγε για δουλεια οποτε ισωσ το θεορουνε κ φυσιολογικο... οσο για τον γκομενο??δεν ειναι χωρισμενη απλα εχει γκομενο...να την εκβιασω??δεν γινετε..ο αντρασ μου ειναι παιδι του γκομενου..ναι......ειναι 30 χρονια μαζι...κανεισ υποτιθετε δεν το ξερει κ ολοι το εχουν τουμπανο...μεινατε???ξεκολειστε.....κ ομωσ συμβαινουν!!!!!!!!!!!
συγνώμη αλλά έμεινα.... Shocked
γι αυτο σου σηκωθηκαν ετσι τα μαλλια?χαχαχαχα πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 215994

43πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 7:30 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:καλέ, τί ακούω πια; Μου έχουν πέσει τα μαλλιά.... Αυτό είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας!!!
Συμφωνώ με όλες εννοείται. Ούτε τρίχα του μωρού σου μην αφήσεις να σου κοιτάξει! Και μην υποχωρείς στο ΤΙΠΟΤΑ! Αν δεν μπορείς να το πεις με άσχημο τρόπο και να κάνεις καυγά, πάντως να επιμένεις με σταθερότητα! Θα σου έλεγα λέγε ναι και κάνε το δικό σου μετά αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!
Και μην αρχίσω να συγχύζομαι γιατί έχω πολλές ορμόνες και θα γίνει χαμός! Της κουνιάδας σου ΟΥΤΕ το ΜΥΡΜΥΓΚΙ δε θα προσέξεις! Γιατί θα πάω να βρω εγώ την πεθερά σου και θα την ξεμαλλιάσω!

Υ.Γ. Η κουνιάδα σου τίνος είναι; Γιατί μια απορία σου γεννιέται θες δε θες.... πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 4872


Κι εγώ την έχω την απορία!!!
Shocked
ολες νομιζω οτι την εχουμε αυτην την απορια.

44πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 7:32 am

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
adeline έγραψε:
eva 23 έγραψε:ευτιχωσ δεν μενει εβρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιωσ θα ημουν σε καμια κλινικη.....η κουνιαδα μου το εχει ξανακανει στο πρωτο παιδι τησ τουσ το αφησε κ εφυγε για δουλεια οποτε ισωσ το θεορουνε κ φυσιολογικο... οσο για τον γκομενο??δεν ειναι χωρισμενη απλα εχει γκομενο...να την εκβιασω??δεν γινετε..ο αντρασ μου ειναι παιδι του γκομενου..ναι......ειναι 30 χρονια μαζι...κανεισ υποτιθετε δεν το ξερει κ ολοι το εχουν τουμπανο...μεινατε???ξεκολειστε.....κ ομωσ συμβαινουν!!!!!!!!!!!
συγνώμη αλλά έμεινα.... Shocked
γι αυτο σου σηκωθηκαν ετσι τα μαλλια?χαχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ...άσε μου έπεσαν -και μου πέφτουν ακόμη- χαχαχαχα Laughing Laughing ...μιλάμε η γυναίκα είναι αδίστακτη και πρέπει η eva να της δώσει κάνα φούσκο, να πάρει κανά 2 στροφές....να δει τα αστέρια ανάποδα και να της πατήσει τον κάλο εκεί που πονααααααααει....γκόμενο θες κυρά μου....;;;; όλα στον άντρα σου....

45πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 7:59 am

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adeline έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
adeline έγραψε:
eva 23 έγραψε:ευτιχωσ δεν μενει εβρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιωσ θα ημουν σε καμια κλινικη.....η κουνιαδα μου το εχει ξανακανει στο πρωτο παιδι τησ τουσ το αφησε κ εφυγε για δουλεια οποτε ισωσ το θεορουνε κ φυσιολογικο... οσο για τον γκομενο??δεν ειναι χωρισμενη απλα εχει γκομενο...να την εκβιασω??δεν γινετε..ο αντρασ μου ειναι παιδι του γκομενου..ναι......ειναι 30 χρονια μαζι...κανεισ υποτιθετε δεν το ξερει κ ολοι το εχουν τουμπανο...μεινατε???ξεκολειστε.....κ ομωσ συμβαινουν!!!!!!!!!!!
συγνώμη αλλά έμεινα.... Shocked
γι αυτο σου σηκωθηκαν ετσι τα μαλλια?χαχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ...άσε μου έπεσαν -και μου πέφτουν ακόμη- χαχαχαχα Laughing Laughing ...μιλάμε η γυναίκα είναι αδίστακτη και πρέπει η eva να της δώσει κάνα φούσκο, να πάρει κανά 2 στροφές....να δει τα αστέρια ανάποδα και να της πατήσει τον κάλο εκεί που πονααααααααει....γκόμενο θες κυρά μου....;;;; όλα στον άντρα σου....

ADELINE γειάααα !!!! πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 875502 η γειτόνισσα είμαι afro

κορίτσια συγνώμη για την παρεμβολή αλλά είμαι καινούρια στο φορουμ και δεν μπορώ να στείλω π.μ ακόμα πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 667478

46πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 8:21 am

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mirantini έγραψε:
adeline έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
adeline έγραψε:
eva 23 έγραψε:ευτιχωσ δεν μενει εβρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιωσ θα ημουν σε καμια κλινικη.....η κουνιαδα μου το εχει ξανακανει στο πρωτο παιδι τησ τουσ το αφησε κ εφυγε για δουλεια οποτε ισωσ το θεορουνε κ φυσιολογικο... οσο για τον γκομενο??δεν ειναι χωρισμενη απλα εχει γκομενο...να την εκβιασω??δεν γινετε..ο αντρασ μου ειναι παιδι του γκομενου..ναι......ειναι 30 χρονια μαζι...κανεισ υποτιθετε δεν το ξερει κ ολοι το εχουν τουμπανο...μεινατε???ξεκολειστε.....κ ομωσ συμβαινουν!!!!!!!!!!!
συγνώμη αλλά έμεινα.... Shocked
γι αυτο σου σηκωθηκαν ετσι τα μαλλια?χαχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ...άσε μου έπεσαν -και μου πέφτουν ακόμη- χαχαχαχα Laughing Laughing ...μιλάμε η γυναίκα είναι αδίστακτη και πρέπει η eva να της δώσει κάνα φούσκο, να πάρει κανά 2 στροφές....να δει τα αστέρια ανάποδα και να της πατήσει τον κάλο εκεί που πονααααααααει....γκόμενο θες κυρά μου....;;;; όλα στον άντρα σου....

ADELINE γειάααα !!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] η γειτόνισσα είμαι afro

κορίτσια συγνώμη για την παρεμβολή αλλά είμαι καινούρια στο φορουμ και δεν μπορώ να στείλω π.μ ακόμα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
χαχαχαβρε καλώς την!! Very Happy δεν πειράζει\...θα σου εξηγήσω εγώ από κοντά Wink

47πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 8:23 am

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mirantini έγραψε:
adeline έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
adeline έγραψε:
eva 23 έγραψε:ευτιχωσ δεν μενει εβρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιωσ θα ημουν σε καμια κλινικη.....η κουνιαδα μου το εχει ξανακανει στο πρωτο παιδι τησ τουσ το αφησε κ εφυγε για δουλεια οποτε ισωσ το θεορουνε κ φυσιολογικο... οσο για τον γκομενο??δεν ειναι χωρισμενη απλα εχει γκομενο...να την εκβιασω??δεν γινετε..ο αντρασ μου ειναι παιδι του γκομενου..ναι......ειναι 30 χρονια μαζι...κανεισ υποτιθετε δεν το ξερει κ ολοι το εχουν τουμπανο...μεινατε???ξεκολειστε.....κ ομωσ συμβαινουν!!!!!!!!!!!
συγνώμη αλλά έμεινα.... Shocked
γι αυτο σου σηκωθηκαν ετσι τα μαλλια?χαχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ...άσε μου έπεσαν -και μου πέφτουν ακόμη- χαχαχαχα Laughing Laughing ...μιλάμε η γυναίκα είναι αδίστακτη και πρέπει η eva να της δώσει κάνα φούσκο, να πάρει κανά 2 στροφές....να δει τα αστέρια ανάποδα και να της πατήσει τον κάλο εκεί που πονααααααααει....γκόμενο θες κυρά μου....;;;; όλα στον άντρα σου....

ADELINE γειάααα !!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] η γειτόνισσα είμαι afro

κορίτσια συγνώμη για την παρεμβολή αλλά είμαι καινούρια στο φορουμ και δεν μπορώ να στείλω π.μ ακόμα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
για πες μας την γνώμη σου για την πεθερούα της eva....δεν είναι καταπληκτική;; tongue [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

48πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 8:33 am

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για την Ευα έγραψα παραπάνω. Εγώ σ΄αυτά τα θέματα των τρίτων είμαι ξεκάθαρη. Διώχνω μακρυά οποιοδήποτε θεωρώ ότι κάνει κακό σε εμένα και την οικογένειά μου χωρίς να νοιάζομαι για το τι θα πουν ή για το πως θα αντιδράσουν.

Τι να σας πω βρε κορίτσια.... το θέμα πεθερικά είναι ατελείωτο αλλά και καθόλου απρόβλεπτο....
εγώ, όταν είχα πεθερά ( Laughing Laughing χωρισα και ξεμπέρδεψα) την είχα απο μακρυά πάντα... γι΄αυτο και καποια στιγμή είχε την φοβερή αναλαμπή να προστατέψει τον γιό της λέγοντάς του : αυτήν πρόσεχέ την, αγαπάει περισσότερο τον γιο της απο σένα !! πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 911307
Τι να σκεφτείς απο κει και περα ?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mirantini στις Δευ Ιουν 13, 2011 8:39 am, 1 φορά

49πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 8:37 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ....τι ακουω βρε κοριτσια??
απο το πρωι που ειχα να μπω ..τι διαβαζω τωρα??εχει γκομενο...και ο αντρας σου ειναι του γκομενου...?και το ξερει? ..και τη γνωμη εχει για την μαμα του..???και ο αντρας της γιατι καθεται μαζι της ???
απιστευτη ιστορια!!

50πεθερα για...σκοτωμα... - Σελίδα 2 Empty Απ: πεθερα για...σκοτωμα... Δευ Ιουν 13, 2011 8:46 am

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mirantini έγραψε:Για την Ευα έγραψα παραπάνω. Εγώ σ΄αυτά τα θέματα των τρίτων είμαι ξεκάθαρη. Διώχνω μακρυά οποιοδήποτε θεωρώ ότι κάνει κακό σε εμένα και την οικογένειά μου χωρίς να νοιάζομαι για το τι θα πουν ή για το πως θα αντιδράσουν.

Τι να σας πω βρε κορίτσια.... το θέμα πεθερικά είναι ατελείωτο αλλά και καθόλου απρόβλεπτο....
εγώ, όταν είχα πεθερά ( Laughing Laughing χωρισα και ξεμπέρδεψα) την είχα απο μακρυά πάντα... γι΄αυτο και καποια στιγμή είχε την φοβερή αναλαμπή να προστατέψει τον γιό της λέγοντάς του : αυτήν πρόσεχέ την, αγαπάει περισσότερο τον γιο της απο σένα !! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι να σκεφτείς απο κει και περα ?
ναι τώρα είδα τι έγραψες για την eva.... τάϊζα το παιδί Smile ...καλά η δικιά σου πεθερά ήταν μια από τις πολλές περιπτώσεις scratch που σκέφτεσαι τι είναι....μάνα....γυναίκα....αντίζηλος...άνθρωπος...δεν ξέρω κορίτσια με όλες τις περιπτώσεις πεθερών αν είχα την πιθανότητα να ήμουν έτσι afro την έχω χάσει τώρα εντελώς....χαχαχα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις