Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! Empty Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 4:08 am

????????


Επισκέπτης
Καλησπερα κοριτσια!!
Ειμαι εγκυος (στον 4ο),μετα απο 3 αποβολες και ταλαιπωρια (κυριως ψυχολογικη. Εχω το εξης προβλημα... η πεθερα εκτος απο ολα τα αλλα, ειναι και αναισθητη. Τι εννοω...Προχθες πηγα σπιτι της (μενουμε στην ιδια πολυκατοικια).Ηταν και τα αδερφια της εκει.Στρογγυλοκαθομαι, μου λενε να φαμε μαζι, λεω ναι και μετα απο λιγο μου λεει ο αδερφος της 'η ανηψια σου εχει πυρετο''.Η μικρη ξαπλωμενη διπλα μου και ολα τα παραθυρα στο σπιτι κλειστα. Μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι, σηκωθηκα και εφυγα αφου τους εβαλα τις φωνες που δε με ειδοποιησαν και ΣΤΡΑΒΩΣΑΝ και απο πανω!!!
Μετα απο πολλα που εχουν γινει στο παρελθον, ειχα πει να τα αφησω πισω και να κανω μια νεα αρχη μαζι τους, για χατηρι του παιδιου μου. Μετα απο αυτο ομως βρε κοριτσια σπαστηκα πολυ ασχημα.Βεβαια στον γιο της κλαφτηκε, οτι και καλα ξεχαστηκε και αλλες βλακειες και οτι στεναχωρηθηκε και καλα (η κλασικη κλαψα). Το θεμα μου ειναι οτι τα εχω παρει ασχημα, πιο πολυ απο καθε αλλη φορα. Εχω ανεχτει ολο το χειμωνα να μη μας ειδοποιει οτι τα εχει αρρωστα και να κολλαμε. Εχω λειψει απο τη δουλεια μου γι αυτο. Γενικα θεωρει οτι ειμαι υποχρεωμενη να τα ανεχομαι και αν πω και τιποτα με λενε μυγιαγγιχτη και διαφορα τετοια καλα....Αλλα στην εγκυμοσυνη ΔΕ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΙ. Δηλαδη το δικο μου παιδι ειναι του πεταματου;;; Και δε με νοιαζει αν ξεχαστηκε. Αν παθει κατι το παιδι μου επειδη αυτα θα εχουν πχ την γριπη των χοιρων, θα το διορθωσει με ενα συγγνωμη;;; Ειδικα οταν ξερει τι περασαμε τοσα χρονια με τις αποβολες...
Περιττο να σας πω οτι δε θελω να ξαναπατησω και εχω αγχωθει που το παιδι θα γεννηθει Δεκεμβρη, μεσα στις ιωσεις, θα κραταει τα αλλα με πυρετο και θα μου ερχεται επισκεψη και θα εχει και την απαιτηση να το παιρνει σπιτι της.
Και πριν μου πειτε να της πω τι σκεφτομαι... το εχω δοκιμασει... Το αποτελεσμα;;; Απλα δε μου λεει οτι ειναι αρρωστα και νομιζει οτι αμα δε το μαθω καθολου,θα ειναι ολα καλα.Απλα ειναι ''ατυχη'' καποιες φορες γιατι ειναι αλλοι εκει και μου το λενε. Τωρα μαλιστα μου κρατανε κ μουτρα επειδη παρεξηγηθηκαν που τους φωναξα που δε με ειδοποιησαν... Μιλαμε για θρασος!!!! Και μετα φταιει η κακια η νυφη....

Οσο για τον αντρα μου.. κλασικα με τη δικαιολογια στο στομα... ''Μηπως οντως δε το σκεφτηκε'', ελεος δηλαδη. Ειναι και πολυ δυσκολο να το σκεφτεις;;; Ποσο μυαλο θελει;;;;;;;;;; Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 654655

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον ακου και πες μου!η μικρη 50 ημερων,δεν εχει κανει ουτε 1 εμβολιο.ειναι εκλογες και πρεπει να παμε 300χλμ στο χωριο της πεθερας μου.παιρνω ομως τηλεφωνο και της λεω "αν ειναι καποιος αρρωστος,ακομη και οι παππουδες του αντρα μου πες το μου σε παρακαλω να μην ερθω,δε θελω να φερω το μωρο και μετα να μην το αφηνω στις αγκαλιες και σας προσβαλω" οχι οχι ολοι καλα ειμαστε λεει........
και παμε και βρισκω τον πεθερο μου χαλια με πυρετο βηχα αμυγδαλιτιδα και καποια στιγμη την ακουω του λεει "βγες εξω χριστιανε μου μη σ'ακουσει που βηχεις ετσι και σηκωθουν και φυγουν.της ειπα και ψεμματα και θα'χει τα χιλια δικια να φωναζει..."
η δικη μου δηλαδη για να ικανοποιησει την δικη της ορεξη,να δει τα εγγονια της μεχρι και ψεμματα ειπε αδιαφορωντας για την υγεια παιδιων και λεχωνας.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:λοιπον ακου και πες μου!η μικρη 50 ημερων,δεν εχει κανει ουτε 1 εμβολιο.ειναι εκλογες και πρεπει να παμε 300χλμ στο χωριο της πεθερας μου.παιρνω ομως τηλεφωνο και της λεω "αν ειναι καποιος αρρωστος,ακομη και οι παππουδες του αντρα μου πες το μου σε παρακαλω να μην ερθω,δε θελω να φερω το μωρο και μετα να μην το αφηνω στις αγκαλιες και σας προσβαλω" οχι οχι ολοι καλα ειμαστε λεει........
και παμε και βρισκω τον πεθερο μου χαλια με πυρετο βηχα αμυγδαλιτιδα και καποια στιγμη την ακουω του λεει "βγες εξω χριστιανε μου μη σ'ακουσει που βηχεις ετσι και σηκωθουν και φυγουν.της ειπα και ψεμματα και θα'χει τα χιλια δικια να φωναζει..."
η δικη μου δηλαδη για να ικανοποιησει την δικη της ορεξη,να δει τα εγγονια της μεχρι και ψεμματα ειπε αδιαφορωντας για την υγεια παιδιων και λεχωνας.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Συγνωμη που παρεμβαινω στο θεμα αλλα συμπεθερα η πεθερα σου ειναι τερας... Στον γαμο των παιδιων μας να μην την καλεσουμε!!! Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 587529 Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 587529 Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 587529

errika

errika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kopela mou ti na sou pw na tous milhseis , afou den tha katalavoun esu na prosexeis k as shmainei auto na mhn tous milas kan ...
to shmantiko einai to paidi sou na einai kala kai na vgei gero kai dunato ..
mhn ksexnas oti twra kollas pio grhgora arrwsties kai ta loipa .. as nomizoun oti theloun !! apo th stigmh p esu exeis to kefali s ushxo as tous !!
mh neuriazeis k mh stenaxwriesai , to katalavainw oti den to thes k exeis dikeio alla antimetwpisa ta ola hrema ..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Συγνωμη που παρεμβαινω στο θεμα αλλα συμπεθερα η πεθερα σου ειναι τερας... Στον γαμο των παιδιων μας να μην την καλεσουμε!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
δε λες τιποτα!!!

οσο για την πεθερα που εγινε αιτια να συγχιστει η εγκυουλα μας να κανω εγω τον δικηγορο του διαβολου,μηπως απο την χαρα της που σας ειχε ολους σπιτι και απο τη φουρια να σας περιποιηθει οντως το ξεχασε?η μαμα και ο μπαμπας του αρρωστου κοριτσιου δεν επρεπε να ειναι πιο συνειδητοποιημενοι μιας που υποτιθεται ειναι νεα μυαλα και θα επρεπε να εχουν το νου τους?
βεβαια δεν εχει και προτερο εντιμο βιο η πεθερα οποτε.....μπρος γκρεμος και πισω ρεμα!

????????


Επισκέπτης
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Συγνωμη που παρεμβαινω στο θεμα αλλα συμπεθερα η πεθερα σου ειναι τερας... Στον γαμο των παιδιων μας να μην την καλεσουμε!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
δε λες τιποτα!!!

οσο για την πεθερα που εγινε αιτια να συγχιστει η εγκυουλα μας να κανω εγω τον δικηγορο του διαβολου,μηπως απο την χαρα της που σας ειχε ολους σπιτι και απο τη φουρια να σας περιποιηθει οντως το ξεχασε?η μαμα και ο μπαμπας του αρρωστου κοριτσιου δεν επρεπε να ειναι πιο συνειδητοποιημενοι μιας που υποτιθεται ειναι νεα μυαλα και θα επρεπε να εχουν το νου τους?
βεβαια δεν εχει και προτερο εντιμο βιο η πεθερα οποτε.....μπρος γκρεμος και πισω ρεμα!

Καλε,μενουμε στη ιδια πολυκατοικια και μας βλεπει καθε μερα, αποκλειεται αυτο που λες. Αλλωστε μονη μου πηγα, ο αντρας μου ηταν στη δουλεια.
Απλα θεωρει οτι και να κολλησω δε θα γινει τιποτα. Εχει γενικα την λοξα να ειναι πολυ ανετη σε αυτα και να θεωρει εμενα υπερβολικη, οποτε δε μου δινει σημασια. Αυτο φοβαμαι, ειδικα για οταν το παιδακι μου θα ειναι ημερων. Πως να τους αποφυγω μεχρι να καλοκαιριασει;;; Ειλικρινα δε ξερω τι να κανω,μενουμε και ''μαζι'' βλεπεις, οποτε δε μπορω να τους αποφευγω και συνεχεια...
Οσο για τους γονεις του παιδιου... Σιγα μη σκεφτουν εμενα. Την βολια τους σκεφτονται, να μη ταλαπωρησουν τους γονεις της αλλης και εμεις πρεπει να τα ανεχομαστε ολα. Αλλα αμα αρρωστησω εγω και παω στα μικρα με πυρετο και το παιξω και εγω ανετη (στην πεθερα μου ηρθα επισκεψη-δεν ηξερα οτι ειναι το μικρο εδω!!), πως θα αντιδρασουν;;;; Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 186566
Και εχεις και τον αντρα μου που θεωρει οτι ο αδερφος του δε φταιει, εφοσον το αφησε στη πεθερα, εκεινη επρεπε να με ειδοποιησει. Αλλα βρε παιδια, εγω αν η συνυφαδα ηταν εγκυος, δε θα πηγαινα ουτε στη πεθερα τα μικρα αρρωστα (εαν ειχα). Εγω γιατι τους σκεφτομαι ολους και εμενα κανεις;; Ειμαι τοσο παραλογη;;;;
Δε ζητησα τιποτα, ουτε να μου πλυνουν, ουτε βοηθεια, τιποτα. Μονο να μου λενε αν ειναι αρρωστα. Τοσο δυσκολο ειναι ενα τηλεφωνημα;;; Οταν ομως θελει κατι απο τον αντρα μου, σπαει τα τηλ ........... Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 654655 Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 654655 Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 654655 Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 654655
Και μ αρεσει που ο κουνιαδος μου μου ελεγε πριν λιγες μερες οτι ειμαι τυχερη που το παιδι θα γεννηθει χειμωνα και δε θα αρρωστησει γιατι δε θα εχει επαφη με αρρωστιες........

????????


Επισκέπτης
Ευάκι έγραψε:λοιπον ακου και πες μου!η μικρη 50 ημερων,δεν εχει κανει ουτε 1 εμβολιο.ειναι εκλογες και πρεπει να παμε 300χλμ στο χωριο της πεθερας μου.παιρνω ομως τηλεφωνο και της λεω "αν ειναι καποιος αρρωστος,ακομη και οι παππουδες του αντρα μου πες το μου σε παρακαλω να μην ερθω,δε θελω να φερω το μωρο και μετα να μην το αφηνω στις αγκαλιες και σας προσβαλω" οχι οχι ολοι καλα ειμαστε λεει........
και παμε και βρισκω τον πεθερο μου χαλια με πυρετο βηχα αμυγδαλιτιδα και καποια στιγμη την ακουω του λεει "βγες εξω χριστιανε μου μη σ'ακουσει που βηχεις ετσι και σηκωθουν και φυγουν.της ειπα και ψεμματα και θα'χει τα χιλια δικια να φωναζει..."
η δικη μου δηλαδη για να ικανοποιησει την δικη της ορεξη,να δει τα εγγονια της μεχρι και ψεμματα ειπε αδιαφορωντας για την υγεια παιδιων και λεχωνας.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Και πες μου ειλικρινα... τι εκανες;;; Δε τους εβρισες και να τα μαζεψεις να φυγεις;;;;

8Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! Empty http://forum.eimaimama.gr/t6477-topic Τρι Ιουν 14, 2011 6:22 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ.ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Κ ΙΔΙΟΤΡΟΠΗ.Κ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 70 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ.ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΛΥ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε: Αλλωστε μονη μου πηγα, ο αντρας μου ηταν στη δουλεια.

συγγνωμη που θα το πω αλλα τα θελει κι εσενα ο κ@λος σου!!!χαχαχαχα!!!
κανονας νουμερο 1!!!!δε παμε ΠΟΤΕ μονες στην πεθερα!!!γιατι οτι κι αν πει χωρις να ειναι ο γιος της μπροστα πολυ απλα δε μπορουμε να το αποδειξουμε!!!!!!!!χαχαχαχαχα

etoile! έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

Και πες μου ειλικρινα... τι εκανες;;; Δε τους εβρισες και να τα μαζεψεις να φυγεις;;;;

εφυγα ετσι κι αλλιως ηταν να φυγουμε αλλα απο κει και επειτα δεν ξαναπηγα παρα μονο για λιγοτερο απο 24ωρο,μεχρι να ξεθαρρεψει το μωρο να φυγει απο την αγκαλια μου τα μαζευουμε και φευγουμε!ας προσεχαν........... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina780 έγραψε:ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ.ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Κ ΙΔΙΟΤΡΟΠΗ.Κ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 70 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ.ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΛΥ.

Είναι να μην σου την δίνει?
με το δίκιο σου!!!
εμένα δεν τους δικαιολογεί αλλά δεν λέει και τίποτα..απλά μ ακούει!!
και αυτό με βγάζει από τα ρούχα μου..

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επειδη πανω απ΄ΟΛΑ ειναι το μωρο σου, και επειδη η εποχη που θα γεννηθει με το καλο ειναι δυσκολη, θα τους πεις οτι ο παιδιατρος ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ επαφες με παιδακια τα οποια πανε σχολειο ή ερχονται σε επαφη με παιδακια που πανε σχολειο. Το ιδιο ισχυει και για τους ενηλικες που ερχονται σε επαφη με τα παιδακια αυτα. Ασε που αυτο δεν θα ειναι και ψεμα, αν ρωτησεις παιδιατρο αυτο θα σου πει. Και ασ΄τους να κουρευονται. Αν δεν μπορουν απο μονοι τους να καταλαβουν το αυτονοητο για ενα βρεφος θα γινεις εσυ κερβερος για το μωρο σου. Οποιος παρεξηγηθει παρεξηγηθηκε! Καλυτερα ετσι παρα να μπουκωνεις το μωρο με φαρμακα. Εμενα η παιδιατρος στα πρωτα γενεθλια της κορης μου που επαιζε τοτε η γριπη των πτηνων μου ξεκοψε τα γενεθλια με παιδακια που πανε σταθμο ή σχολειο. Σβησαμε κερακια μεταξυ μας η οικογενεια και μονο οσοι φιλοι ειχαν παιδακια που μεναν σπιτι. Οταν ειναι για το μωρο σου θα γινεσαι ΣΚΥΛΑ και δεν θα κολλας! Αντε με το καλο!!!

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νενεν έγραψε:Οταν ειναι για το μωρο σου θα γινεσαι ΣΚΥΛΑ και δεν θα κολλας! Αντε με το καλο!!!

Συμφωνώ απόλυτα!!! Όταν πρόκειται για το παιδί, να μη σε νοιάζει καθόλου ποιος θα παρεξηγηθεί... για μένα όποιος δεν καταλαβαίνει και βάζει τον εαυτούλη του πάνω από την υγεία του μωρού μου μπαίνει στη black list!!!
Και ο πρώτος που πρέπει να το καταλάβει αυτό είναι ο άντρας σου... ξεκαθάρισε τη θέση σου τώρα!

????????


Επισκέπτης
[quote="Ευάκι"]
etoile! έγραψε: Αλλωστε μονη μου πηγα, ο αντρας μου ηταν στη δουλεια.

συγγνωμη που θα το πω αλλα τα θελει κι εσενα ο κ@λος σου!!!χαχαχαχα!!!
κανονας νουμερο 1!!!!δε παμε ΠΟΤΕ μονες στην πεθερα!!!γιατι οτι κι αν πει χωρις να ειναι ο γιος της μπροστα πολυ απλα δε μπορουμε να το αποδειξουμε!!!!!!!!χαχαχαχαχα



Εμ,με επιασαν οι καλες μου!! Οι ορμονες βλεπεις!!!!!!! Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 328109



Έχει επεξεργασθεί από τον/την etoile! στις Τετ Ιουν 15, 2011 3:40 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
Σούλα έγραψε:
katerina780 έγραψε:ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ.ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Κ ΙΔΙΟΤΡΟΠΗ.Κ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 70 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ.ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΛΥ.

Είναι να μην σου την δίνει?
με το δίκιο σου!!!
εμένα δεν τους δικαιολογεί αλλά δεν λέει και τίποτα..απλά μ ακούει!!
και αυτό με βγάζει από τα ρούχα μου..

Εμενα τους δικαιολογει μεχρι ενα σημειο, αλλα οταν το παρατραβανε μου αρχιζει τα μελοδραματικα ''δικιο εχεις αγαπη μου, αλλα τι να κανω, μανα μου ειναι''. Τωρα με την εγκυμοσυνη ολο μου λεει ναι, χα χα χα πλακα εχει, αλλα μου λειπει η αντιδραση βρε παιδι μου, να ριξουμε κανενα Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 215994 να το χαρουμε!!!

????????


Επισκέπτης
chrysaaa έγραψε:
Νενεν έγραψε:Οταν ειναι για το μωρο σου θα γινεσαι ΣΚΥΛΑ και δεν θα κολλας! Αντε με το καλο!!!

Συμφωνώ απόλυτα!!! Όταν πρόκειται για το παιδί, να μη σε νοιάζει καθόλου ποιος θα παρεξηγηθεί... για μένα όποιος δεν καταλαβαίνει και βάζει τον εαυτούλη του πάνω από την υγεία του μωρού μου μπαίνει στη black list!!!
Και ο πρώτος που πρέπει να το καταλάβει αυτό είναι ο άντρας σου... ξεκαθάρισε τη θέση σου τώρα!

Αχ,καλα τα λετε... Αλλα αντε παλι καβγαδες για να καταλαβει. Και βρε παιδια, ουτε εμενα μ αρεσει να μην το βλεπει η γιαγια του, αλλα ρε γαμωτο δε καταλαβαινουν και αλλιως. Δε ξερω τι να κανω. Λετε να μας πει ετσι ο παιδιατρος;;; Μακαρι, μονο αυτο θα με σωσει!!!
Και μου τη δινει γιατι οταν ελεγα να μπορουσα να συνεχισω τη δουλεια μου (καθηγητρια Αγγλικων), με εκραζε ο αντρας μου ''μα καλα, θα εισαι μεσα στις ιωσεις και θα εχουμε βρεφος στο σπιτι;;;''. Για να δω... τωρα θα το θυμαται αυτο;;; Γιατι στο φροντιστηριο στην τελικη δε μου τα φερνουν με πυρετο, οπως στη πεθερα μου.. Θα εχουμε τρελο γλεντι παλι. Παλι θα με κραζουν, η κακια η νυφη, η μυγιαγγιχτη, αντε παλι Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 186566 !!!!!! Αλλα δε με νοιαζει αμα ειναι για το καλο του μπεμπη μου, ας σφαχτω με ολους!!!!! Τί να κάνω;;;; Τα νεύρα μου!!!!! 311356

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις