Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
316 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 316 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

26ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:24 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468





ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 35468

27ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:26 pm

Admin_Olivia

Admin_Olivia
Admin
Admin
natali-maria έγραψε:
βανια έγραψε:κοριτσάρες είδατε φάνηκε η ΑΛΗΘΕΙΑ έλαμψε λοιπόν αυτη η γωνιά θα γίνει επίσημη γωνιά για τα πάρτυ μας εδω θα γράφετε ότι σας κατεβει στο κεφάλι . Καλυνηχτα καλά το έργο με τη τρελλή τη πεθερά που έχει στο μεγκα το έχετε δει; μόνο μην τη δει καμιά έγκυος


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ!!!ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΕΡΑ Razz Razz Razz Razz !!!!

Ποια αλήθεια ακριβώς έλαμψε και ποιος δικαιώθηκε;

http://forum.eimaimama.gr

28ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:27 pm

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:
Angie_77 έγραψε:Ρε κορίτσια, σόρρυ κι όλας, αφού η Ολίβια το κλείδωσε το θέμα, γιατί την αναιρείτε έτσι?? Δεν νομίζω πως είναι σωστό.


Angie ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Η ΟΛΙΒΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΗΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!!
ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ!
ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΒΑΖΑΜΕ!!!
ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472

Ok βρε κοριτσάκι. Σόρρυ και πάλι αλλά νόμιζα πως δεν πρέπει να βάζουμε τραγούδια. Το παίρνω πίσω λοιπόν!!! Άντε καληνύχτα σε όλες !!!!!!!!

29ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:30 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Admin_Olivia έγραψε:
natali-maria έγραψε:
βανια έγραψε:κοριτσάρες είδατε φάνηκε η ΑΛΗΘΕΙΑ έλαμψε λοιπόν αυτη η γωνιά θα γίνει επίσημη γωνιά για τα πάρτυ μας εδω θα γράφετε ότι σας κατεβει στο κεφάλι . Καλυνηχτα καλά το έργο με τη τρελλή τη πεθερά που έχει στο μεγκα το έχετε δει; μόνο μην τη δει καμιά έγκυος


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ!!!ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΕΡΑ Razz Razz Razz Razz !!!!

Ποια αλήθεια ακριβώς έλαμψε και ποιος δικαιώθηκε;

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΛΙΒΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ!ΕΝΩ ΕΓΩ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ!

30ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:31 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Angie_77 έγραψε:Ρε κορίτσια, σόρρυ κι όλας, αφού η Ολίβια το κλείδωσε το θέμα, γιατί την αναιρείτε έτσι?? Δεν νομίζω πως είναι σωστό.


Angie ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Η ΟΛΙΒΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΗΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!!
ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ!
ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΒΑΖΑΜΕ!!!
ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472

Ok βρε κοριτσάκι. Σόρρυ και πάλι αλλά νόμιζα πως δεν πρέπει να βάζουμε τραγούδια. Το παίρνω πίσω λοιπόν!!! Άντε καληνύχτα σε όλες !!!!!!!!


ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Angie ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ Very Happy Very Happy !!

31ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:32 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Admin_Olivia έγραψε:
natali-maria έγραψε:
βανια έγραψε:κοριτσάρες είδατε φάνηκε η ΑΛΗΘΕΙΑ έλαμψε λοιπόν αυτη η γωνιά θα γίνει επίσημη γωνιά για τα πάρτυ μας εδω θα γράφετε ότι σας κατεβει στο κεφάλι . Καλυνηχτα καλά το έργο με τη τρελλή τη πεθερά που έχει στο μεγκα το έχετε δει; μόνο μην τη δει καμιά έγκυος


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ!!!ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΕΡΑ Razz Razz Razz Razz !!!!

Ποια αλήθεια ακριβώς έλαμψε και ποιος δικαιώθηκε;

Αστο Ολιβιακι μου!! Εσυ για αλλο λογο το εκανες αλλα ο καθενας καταλαβαινει οτι θελει! Εκανες το σωστο!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Τρι Ιουν 14, 2011 2:36 pm, 1 φορά

32ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:36 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Admin_Olivia έγραψε:
natali-maria έγραψε:
βανια έγραψε:κοριτσάρες είδατε φάνηκε η ΑΛΗΘΕΙΑ έλαμψε λοιπόν αυτη η γωνιά θα γίνει επίσημη γωνιά για τα πάρτυ μας εδω θα γράφετε ότι σας κατεβει στο κεφάλι . Καλυνηχτα καλά το έργο με τη τρελλή τη πεθερά που έχει στο μεγκα το έχετε δει; μόνο μην τη δει καμιά έγκυος


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ!!!ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΕΡΑ Razz Razz Razz Razz !!!!

Ποια αλήθεια ακριβώς έλαμψε και ποιος δικαιώθηκε;

Αστο Ολιβια!! Εσυ εκανες το σωστο οπως παντα!


ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ foroum ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ?

33ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:40 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ foroum ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ?


Απαντησα στην Ολιβια και μονο! Μην ταράζεσαι!

34ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:42 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ foroum ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ?


Απαντησα στην Ολιβια και μονο! Μην ταράζεσαι!

ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ!
ΔΕΝ ΤΑΡΑΖΟΜΑΙ!!

35ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:47 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ foroum ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ?


Απαντησα στην Ολιβια και μονο! Μην ταράζεσαι!

ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ!
ΔΕΝ ΤΑΡΑΖΟΜΑΙ!!

Ειδα μηνυμα απο την ιδιοκτητρια του φορουν και απαντησα τι σε πειραζει ακριβως; Ανεφερε κανεις εσενα προσωπικα;

36ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:51 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ foroum ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ?


Απαντησα στην Ολιβια και μονο! Μην ταράζεσαι!

ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ!
ΔΕΝ ΤΑΡΑΖΟΜΑΙ!!

Ειδα μηνυμα απο την ιδιοκτητρια του φορουν και απαντησα τι σε πειραζει ακριβως; Ανεφερε κανεις εσενα προσωπικα;

ΕΚΑΝΕ quote ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΒΑΝΙΑ!ΑΡΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΑΣ!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!

37ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:52 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ foroum ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ?


Απαντησα στην Ολιβια και μονο! Μην ταράζεσαι!

ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ!
ΔΕΝ ΤΑΡΑΖΟΜΑΙ!!

Ειδα μηνυμα απο την ιδιοκτητρια του φορουν και απαντησα τι σε πειραζει ακριβως; Ανεφερε κανεις εσενα προσωπικα;

ΕΚΑΝΕ quote ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΒΑΝΙΑ!ΑΡΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΑΣ!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!

Κοπελα μου εχω ειδα μονο τι εγραψε η Ολιβια... Σε παρακαλω πολύ πια!

38ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:55 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ foroum ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ?


Απαντησα στην Ολιβια και μονο! Μην ταράζεσαι!

ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ!
ΔΕΝ ΤΑΡΑΖΟΜΑΙ!!

Ειδα μηνυμα απο την ιδιοκτητρια του φορουν και απαντησα τι σε πειραζει ακριβως; Ανεφερε κανεις εσενα προσωπικα;

ΕΚΑΝΕ quote ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΒΑΝΙΑ!ΑΡΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΑΣ!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!

Κοπελα μου εχω ειδα μονο τι εγραψε η Ολιβια... Σε παρακαλω πολύ πια!

Α!ΚΑΛΑ!ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ!!ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΟ!!!

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΟΣ!!!ΦΙΛΙΑ.. ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 417472

39ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:36 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=JXDnbdvswV8 για οσους ξυπνησουν το πρωι

Καλημέρααααα... χαχαχαχ το έχω βάλει για ξυπνητήρι αυτό!

40ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:49 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα . Σήμερα το πρωί άνοιγοντας το pc είδα 3 πμ. Ρε λε μπράβο μου κοίτα συνωστισμός .
Λοιπόν επειδή η Ολίβια ρώτησε κάτι θα απάντησω σε αυτό.
Λοιπόν ξέρουμε καλά ότι δεν μπορούμε να ελέγχουμε το ποιός μπαίνει μέσα και το τη γράφει ακόμα και υπαρκτό πρόσωπο να είναι απλά εγω απο την αρχή έλεγα να διαφωνούμε αλλά με κόσμιο τρόπο δεν χρειάζονται οι χαρακτηρισμοί. Η αλήθεια είναι ότι κάποιο ανεγκέφαλο -συστυχισμένο κοριτσάκι που δνε ήξερε τη να κάνει μπήκε και έγραψε μια ιστορία και κάποιες κοπέλες προσπάθησαν και πολλή καλά έκαναν να την αποτρέψουν να κάνει έκτρωση . όταν έιδα όμως ότι εκέινη έμπαινε άλλου και έκανε το χαβαλέ της και εδω μέσα κάποιιες ανησηχούσαν ε αυτο α μη τη άλλο είναι παράκρουση να κάθονται καινα σκάνε γιατι ;
Δεν νομίζω να ενοχλούμαι καμία αν κάνουμε πλάκα εδω ; διακομοδούμε και τον ευατό μας που την πατήσαμε εν μέρη . Αυτό μόνο τίποτα άλλο πάω στυη φιλεν΄δα μου για καφέ θα επιστρέψω .
https://www.youtube.com/watch?v=JyD6vcs-OHg
αυτό είναι το αγαπημένο του Σταύρου του το τραγουδάω απο την ημέρα που γέννηθηκε με αυτό ξυπνάει κάθε πρωί

41ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:16 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια δε πειραζει το παθημα ας γινει μαθημα σε καποιες και την επομενη φορα θα προσεχουμε περισσοτερο.

βιβιαν γιατι επιτιθεσαι ακομη;πιστευεις ακομη οτι το αδικησαμε το κοριτσακι;γιατι εχω μπερδευτει.

42ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:22 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσια δε πειραζει το παθημα ας γινει μαθημα σε καποιες και την επομενη φορα θα προσεχουμε περισσοτερο.

βιβιαν γιατι επιτιθεσαι ακομη;πιστευεις ακομη οτι το αδικησαμε το κοριτσακι;γιατι εχω μπερδευτει.

Γραμματική, είσαι στον κατάλληλο χώρο για να διασκεδάσεις και εσύ όσο θέλεις. Αν διασκεδάζεις με το να αντεπιτίθεσαι στην Βίβιαν, μπράβο σου. Και ναι, η Βίβιαν αυτό πιστεύει και είναι δικαίωμά της και όπως άφησε να εννοηθεί και η Ολίβια, δεν έχει αποδειχθεί τίποτα. Αυτό είναι απλά μια παρένθεση. Δεν θέλω να σας χαλάσω την διασκέδαση, πραγματικά. Γράψε και εσύ κανένα τραγουδάκι καλύτερα και αφιέρωσέ το όπου θες. Είναι καλύτερο μερικές φορές να μιλάμε με υπονοούμενα όπως συνηθίζεται. Wink Καλή διασκέδαση κορίτσια!

43ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:28 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρωτον δεν επιτεθηκα σε καμια βιβιαν.απλα ειδα το θεμα σημερα και εκανα στην κοπελα μια ερωτηση.εσυ προφανως εισαι ο συνηγορος της.δεν εχω κανεναν λογο να διασκεδασω μαρια μου.εσυ για καποιο λογο επιτιθεσαι με το παραμικρο και πρεπει να το ψαξεις αυτο μεσα σου γιατι δεν ειναι και τοσο καλο τελικα.

44ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:34 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:πρωτον δεν επιτεθηκα σε καμια βιβιαν.απλα ειδα το θεμα σημερα και εκανα στην κοπελα μια ερωτηση.εσυ προφανως εισαι ο συνηγορος της.δεν εχω κανεναν λογο να διασκεδασω μαρια μου.εσυ για καποιο λογο επιτιθεσαι με το παραμικρο και πρεπει να το ψαξεις αυτο μεσα σου γιατι δεν ειναι και τοσο καλο τελικα.

Δεν επιτίθεμαι και δεν είμαι συνήγορος κανενός. Όπως είδες και στο άλλο το πιο σοβαρό θέμα, μιλούσα πολύ προσεκτικά σε όλες. Το θέμα είναι ότι και εγώ σήμερα είδα το θέμα και νομίζω ότι αυτά που είχε να πει η Βίβιαν με την Νάταλι τα είπαν μεταξύ τους. Εσύ λοιπόν σχολίασες πρώτη και πήγες να κάνεις τον συνήγορο στην Νάταλι αν το θέτεις έτσι. Ήταν μεταξύ τους το θέμα. Κατάλαβες πως το εννοώ;

45ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:36 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εκανα συνηγορο κανενος κοπελια μου.απλως εκανα μια τοσο απλη ερωτηση.ειδα τραγουδακια και ξαφνικα ειδα να βριζονται και ρωτησα απλα αλλα μαλλον και η ερωτηση απαγορευεται.τι να πω ρε συ μαρακι δεν γινεται τελικα μερικες φορες οι γυναικες μεταξυ μας να βγαλουμε ακρη.

46ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:37 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα εσυ ρε μαρακι τι πιστευεις;τι ισχυει για το κοριτσακι;

47ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:42 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:δεν εκανα συνηγορο κανενος κοπελια μου.απλως εκανα μια τοσο απλη ερωτηση.ειδα τραγουδακια και ξαφνικα ειδα να βριζονται και ρωτησα απλα αλλα μαλλον και η ερωτηση απαγορευεται.τι να πω ρε συ μαρακι δεν γινεται τελικα μερικες φορες οι γυναικες μεταξυ μας να βγαλουμε ακρη.


Σε αυτό θα συμφωνήσω. Δεν έχει νόημα να το σκαλίζουμε.

grammatiki έγραψε:τελικα εσυ ρε μαρακι τι πιστευεις;τι ισχυει για το κοριτσακι;


Εγώ η αλήθεια είναι ότι πιστεύω ότι υπάρχει αλλά έκανε έκτρωση και διστάζει να το πει γιατί όλες της προσπαθήσαμε να την αποτρέψουμε. Τώρα δεν ξέρω αν είμαι απλά πολύ καλοπροαίρετη και καθόλου καχύποπτη με το θέμα, αλλά πραγματικά δεν θα με πειράξει αν τελικά όντως με κορόιδευε τόσο καιρό. Εξάλλου, από μία τέτοια τόσο εκτενείς συζήτηση που έγινε στο άλλο θέμα επιλέγω να κρατήσω μόνο τα θετικά. Δεν είμαι εδώ μέσα για να τσακώνομαι άλλωστε. Αυτό ας πούμε που έγινε είναι από τα μελανά σημεία του φόρουμ... Όπου λαλούν πολλοί κοκόρι αργεί να ξημερώσει, δεν λένε; Ε, κάτι τέτοιο έγινε και πήγε το θέμα αλλού. Αυτό πιστεύω εγώ. Και θα σε παρακαλέσω, να μην μου ξαναπευθυνθείς λέγοντάς μου ότι έχω κάποιο πρόβλημα.

48ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:47 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειδες που παλι παρεξηγηθηκες;ειδες να γραφω πουθενα οτι εχεις προβλημα;μην παρεξηγεισαι με το παραμικρο.εδω υποτιθεται ειμαστε για να λεμε τις αποψεις μας και το βασικοτερο τις αποριες μας για να βοηθαει η μια την αλλη.

49ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:53 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:πρωτον δεν επιτεθηκα σε καμια βιβιαν.απλα ειδα το θεμα σημερα και εκανα στην κοπελα μια ερωτηση.εσυ προφανως εισαι ο συνηγορος της.δεν εχω κανεναν λογο να διασκεδασω μαρια μου.εσυ για καποιο λογο επιτιθεσαι με το παραμικρο και πρεπει να το ψαξεις αυτο μεσα σου γιατι δεν ειναι και τοσο καλο τελικα.

Αυτό ήταν προσωπική υπόδειξη και σε αυτό αναφερόμουν. Δεν μου άρεσε εκ μέρους σου. Σε αυτό αναφερόμουν.


Και επίσης, αν δεις και σε άλλα θέματα δεν επιτίθεμαι καθολου με το παραμικρό. Καμία σχέση!

50ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τρι Ιουν 14, 2011 11:59 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 654316 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 654316 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 654316 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 2 654316 !!!!!


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις