Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τρι Ιουν 14, 2011 1:59 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια απο χθες κ τωρα αυτη την στιγμη ποναει το στηθος μου λετε....η απλα θα μου ερθουν η ροσοι-περιοδος ......δν θελω να ερθει...μου εχει γίνει τουρλα πριστικε..ξερει καμια να μου αν ειναι κατι αυτο περι εγκυμοσύνης

2ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:02 pm

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια απο χθες κ τωρα αυτη την στιγμη ποναει το στηθος μου λετε....η απλα θα μου ερθουν η ροσοι-περιοδος ......δν θελω να ερθει...μου εχει γίνει τουρλα πριστικε..ξερει καμια να μου αν ειναι κατι αυτο περι εγκυμοσύνης
είναι άλλα πότε περιμένεις? είχες επαφή σε γόνιμες μέρες?

3ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:11 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια απο χθες κ τωρα αυτη την στιγμη ποναει το στηθος μου λετε....η απλα θα μου ερθουν η ροσοι-περιοδος ......δν θελω να ερθει...μου εχει γίνει τουρλα πριστικε..ξερει καμια να μου αν ειναι κατι αυτο περι εγκυμοσύνης
είναι άλλα πότε περιμένεις? είχες επαφή σε γόνιμες μέρες?
ειχα ναι κ πριν τησ γονιμες κ στησ γονιμες κ μετααααα.... Embarassed αν μου ερθει 3 μερες πριν γυρω στης 20 αν ερθει οπως τον προηγουμ μηνα 23....μακαρη......

4ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:13 pm

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια απο χθες κ τωρα αυτη την στιγμη ποναει το στηθος μου λετε....η απλα θα μου ερθουν η ροσοι-περιοδος ......δν θελω να ερθει...μου εχει γίνει τουρλα πριστικε..ξερει καμια να μου αν ειναι κατι αυτο περι εγκυμοσύνης
είναι άλλα πότε περιμένεις? είχες επαφή σε γόνιμες μέρες?
ειχα ναι κ πριν τησ γονιμες κ στησ γονιμες κ μετααααα.... Embarassed αν μου ερθει 3 μερες πριν γυρω στης 20 αν ερθει οπως τον προηγουμ μηνα 23....μακαρη......
υπομονή στο ευχόμαι με όλη μου την καρδιά!!

5ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:19 pm

elenamg1978

elenamg1978
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια απο χθες κ τωρα αυτη την στιγμη ποναει το στηθος μου λετε....η απλα θα μου ερθουν η ροσοι-περιοδος ......δν θελω να ερθει...μου εχει γίνει τουρλα πριστικε..ξερει καμια να μου αν ειναι κατι αυτο περι εγκυμοσύνης
KORITSI UPOMONHHHHHHHHHHHHHHH!
MHN ANXONESE GIATI ETSI DEN KERDIJEIS TIPOTA!!!!
sOU EUXOME NA GINEI AUTO POU EPUTHHMEIS TOSO POLU!!!!
FILIA!

6ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τρι Ιουν 14, 2011 2:20 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="elenamg1978"]
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια απο χθες κ τωρα αυτη την στιγμη ποναει το στηθος μου λετε....η απλα θα μου ερθουν η ροσοι-περιοδος ......δν θελω να ερθει...μου εχει γίνει τουρλα πριστικε..ξερει καμια να μου αν ειναι κατι αυτο περι εγκυμοσύνης
KORITSI UPOMONHHHHHHHHHHHHHHH!
MHN ANXONESE GIATI ETSI DEN KERDIJEIS TIPOTA!!!!
sOU EUXOME NA GINEI AUTO POU EPUTHHMEIS TOSO POLU!!!!
FILIA![/quot αυτο προσπαθω να κανω αλλαααα πολλα φιλιααααα Sad Sad Sad Sad Sad

7ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τρι Ιουν 14, 2011 9:58 pm

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το στήθος πρίζεται πολύ κ όταν είσαι εγκυος. Είναι κλασσικό σύμπτωμα. Κάνε λίγο υπομονή κ θα μάθεις!!! Σου εύχομαι υπέροχα αποτελέσματα!!!

8ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τετ Ιουν 15, 2011 2:27 am

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARINAKI ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΟΥΤΕ ΣΟΥΤΙΕΝ ΦΟΡΟΥΣΑ.ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ! Smile

9ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τετ Ιουν 15, 2011 3:09 am

ARIADNI


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω οταν ημουν εγκυος στο γιο μου το καταλαβα απο τον πονο στο στηθος.πονουσα τοσο πολυ που καποια βραδια δεν κοιμομουν.ηταν το μονο συμπτωμα που ειχα.ευχομαι να ισχυει το ιδιο και σε σενα.

10ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τετ Ιουν 15, 2011 3:13 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια απο χθες κ τωρα αυτη την στιγμη ποναει το στηθος μου λετε....η απλα θα μου ερθουν η ροσοι-περιοδος ......δν θελω να ερθει...μου εχει γίνει τουρλα πριστικε..ξερει καμια να μου αν ειναι κατι αυτο περι εγκυμοσύνης

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΥΠΟΨΙΑΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!! ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 534787 ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!

11ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τετ Ιουν 15, 2011 3:27 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="αγαπη 25"]
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια απο χθες κ τωρα αυτη την στιγμη ποναει το στηθος μου λετε....η απλα θα μου ερθουν η ροσοι-περιοδος ......δν θελω να ερθει...μου εχει γίνει τουρλα πριστικε..ξερει καμια να μου αν ειναι κατι αυτο περι εγκυμοσύνης

Μαρινάκι μου, η επόμενη εβδομάδα είναι η εβδομάδα της περιόδου σου και επομένως δεν μπορείς ούτε να πιθανολογήσεις, δυστυχώς Sad
Αυτό που κάνεις, να ασχολείσαι μέρα νύχτα για το αν είσαι έγκυος ή όχι, μάλλον κακό θα σου κάνει στο να το πετύχεις. Σε αγχώνεις πολύ περισσότερο απο όσο πρέπει και αυτό μάλλον τα αντίθετα αποτελέσματα θα σου δώσει.
Χα-λά-ρω-σε και άσε τη φύση να κάνει τη δουλειά της... νέα κοπέλα είσαι ακόμα, τι να πώ εγώ δηλαδή που είμαι 34 και το έχω πάρει χαλαράαααα Razz
Αν είσαι έγκυος, που πολύ το εύχομαι, γιατί το θέλεις και πάρα πολύ, θα φανεί σε λίγες μόνο εβδομάδες, λίγη ακόμα υπομονή κουκλί μου.

Απο τις 20 και μέχρι της 26, θα κάνεις υπομονή για την περίοδό σου και μετά απο κεί, το ξανασυζητάμε εκ νέου μάτια μου, γιατί που΄ σαι... σε 2-3 βδομάδες, θα αρχίσει μια νέα γόνιμη περίοδος για σένα και πρέπει να είσαι χαλαρότατη για να την απολαύσεις πρώτα απ' όλα και έπειτα να επιτύχεις μια εγκυμοσύνη Wink

12ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τετ Ιουν 15, 2011 11:16 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ...μακαρη να ειμαι....παντως καθε μερα με ποναει κ περισοτερο κ λες κ εχω κανει κατι κ εχει φουσκοσει...νενακη μου το ξερω οτι ασχολουμε κ μπορει να απογοιτευτο...αλλα δν μπορω να το κραταω μεσα μου προσπαθω να ηρεμησω κ να περασουν η μερες να μαθω...σας' αγαπω ειστε πολυ καλες θα σας πο συντομα η καλο νεο η η η η αλλα οκ αν δν γινει κατι παμε παρακατω βουρ για τον αλλον μηναααααα πολλα φιλια ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994

13ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τετ Ιουν 15, 2011 11:18 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ...μακαρη να ειμαι....παντως καθε μερα με ποναει κ περισοτερο κ λες κ εχω κανει κατι κ εχει φουσκοσει...νενακη μου το ξερω οτι ασχολουμε κ μπορει να απογοιτευτο...αλλα δν μπορω να το κραταω μεσα μου προσπαθω να ηρεμησω κ να περασουν η μερες να μαθω...σας' αγαπω ειστε πολυ καλες θα σας πο συντομα η καλο νεο η η η η αλλα οκ αν δν γινει κατι παμε παρακατω βουρ για τον αλλον μηναααααα πολλα φιλια ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994


ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?

14ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τετ Ιουν 15, 2011 11:55 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ...μακαρη να ειμαι....παντως καθε μερα με ποναει κ περισοτερο κ λες κ εχω κανει κατι κ εχει φουσκοσει...νενακη μου το ξερω οτι ασχολουμε κ μπορει να απογοιτευτο...αλλα δν μπορω να το κραταω μεσα μου προσπαθω να ηρεμησω κ να περασουν η μερες να μαθω...σας' αγαπω ειστε πολυ καλες θα σας πο συντομα η καλο νεο η η η η αλλα οκ αν δν γινει κατι παμε παρακατω βουρ για τον αλλον μηναααααα πολλα φιλια ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994


ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 23/4 Κ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΠΑΛΙ 23/5 ΠΙΣΤΕΥΩ 23/6 ΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΡΧΕΤΕ 3 ΜΕΡΕς ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΝ ΝΑΙ ΣΤΗΣ 20 ΠΕΡΙΜΕΝΩ .....ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΥΚΛΟΣ,ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΙΣΤΕΙ ΛΕς ΑΓΑΠΗΗΗΗΗΗΗΗ

15ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:52 pm

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ...μακαρη να ειμαι....παντως καθε μερα με ποναει κ περισοτερο κ λες κ εχω κανει κατι κ εχει φουσκοσει...νενακη μου το ξερω οτι ασχολουμε κ μπορει να απογοιτευτο...αλλα δν μπορω να το κραταω μεσα μου προσπαθω να ηρεμησω κ να περασουν η μερες να μαθω...σας' αγαπω ειστε πολυ καλες θα σας πο συντομα η καλο νεο η η η η αλλα οκ αν δν γινει κατι παμε παρακατω βουρ για τον αλλον μηναααααα πολλα φιλια ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994


ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 23/4 Κ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΠΑΛΙ 23/5 ΠΙΣΤΕΥΩ 23/6 ΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΡΧΕΤΕ 3 ΜΕΡΕς ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΝ ΝΑΙ ΣΤΗΣ 20 ΠΕΡΙΜΕΝΩ .....ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΥΚΛΟΣ,ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΙΣΤΕΙ ΛΕς ΑΓΑΠΗΗΗΗΗΗΗΗ


μακαρι κουκλιτσα μου!!!αλλα περιμενε οπωσ ειπαμε και αν εισαι θα κανουμε γλεντια!!! Very Happy Very Happy Very Happy

16ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Σαβ Ιουν 18, 2011 12:02 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια!!!ξαφνικα το στηθος μου σταματισε να με ποναει μονο λιγο...αλλα μαλλον δν θα ειμαι εγκυος γτ εκανα ενα τεστ στης 15/6 κ βγηκε αρνητικο...τωρα θα περιμενω να δω αν θα μου ερθει ι περιοδος...η στης 20-23 του μηνα δν εχω σταθερο κυκλο λετε να εκανα βλακεια που εκενα τεστ μηπως ηταν νωρις

17ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Σαβ Ιουν 18, 2011 12:11 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!ξαφνικα το στηθος μου σταματισε να με ποναει μονο λιγο...αλλα μαλλον δν θα ειμαι εγκυος γτ εκανα ενα τεστ στης 15/6 κ βγηκε αρνητικο...τωρα θα περιμενω να δω αν θα μου ερθει ι περιοδος...η στης 20-23 του μηνα δν εχω σταθερο κυκλο λετε να εκανα βλακεια που εκενα τεστ μηπως ηταν νωρις


Η περίοδος σου είναι να σου έρθει στις 20?
αν ναι τότε στις 15 που έκανες το τεστ είναι λίγο νωρίς..

18ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Σαβ Ιουν 18, 2011 1:01 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!ξαφνικα το στηθος μου σταματισε να με ποναει μονο λιγο...αλλα μαλλον δν θα ειμαι εγκυος γτ εκανα ενα τεστ στης 15/6 κ βγηκε αρνητικο...τωρα θα περιμενω να δω αν θα μου ερθει ι περιοδος...η στης 20-23 του μηνα δν εχω σταθερο κυκλο λετε να εκανα βλακεια που εκενα τεστ μηπως ηταν νωρις


Η περίοδος σου είναι να σου έρθει στις 20?
αν ναι τότε στις 15 που έκανες το τεστ είναι λίγο νωρίς..
βασικα ι περιοδος μου υπολογιζω ναι στης 20 να μου ρθει!!αλλα τον απριλη ας πουμε μου ηρθε 23/4 κ τον μαιο παλι 23....πρωτη φορα δηλ πανω σε μηνα κ τωρα δν ξερω ποτε θα μου ρθει συγουρα...οποτε υπαρχει περιπτωσει να ειμαι κ να μν το εδειξε το τεστ λογο το οτι ειναι νωρις...θα περιμενω κ θα το κανω στης 24...για συγουρια!!αλλα μονο το στυθος εχω σαν συπτωμα τπτ αλλο....για να δουμε ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994

19ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Σαβ Ιουν 18, 2011 11:57 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααα κοριτσια ασχημα νεα......μου ηρθε η περιοδος γαμωτο..αλλα οκ παμε τον επομενο μηνα για bebe σας ευχαριστω ολες!!!δν θα ασχολειθω για λιγο με το φορουμ γτ μαλλον μου κανει κακο στο θεμα μωρο γτ συνεχεια το εχω στο μυαλο μου..........οποτε μεχρι να γινει δν θα ασχολειθω αλλο....κ οταν ερθει η ωρα κ ειναι συγουρο τοτε θα ξαναμπω κ θα σας πω.......φιλια πολλα κ καλα να περασετε να προσεχετε με τα παιδακια σας ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994

20ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Κυρ Ιουν 19, 2011 5:42 am

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marinaki <3 <3 έγραψε:καλημεραααααα κοριτσια ασχημα νεα......μου ηρθε η περιοδος γαμωτο..αλλα οκ παμε τον επομενο μηνα για bebe σας ευχαριστω ολες!!!δν θα ασχολειθω για λιγο με το φορουμ γτ μαλλον μου κανει κακο στο θεμα μωρο γτ συνεχεια το εχω στο μυαλο μου..........οποτε μεχρι να γινει δν θα ασχολειθω αλλο....κ οταν ερθει η ωρα κ ειναι συγουρο τοτε θα ξαναμπω κ θα σας πω.......φιλια πολλα κ καλα να περασετε να προσεχετε με τα παιδακια σας ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994 ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 215994

ΑΧ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ... ΤΟ ΠΟΣΟ ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ!!!

21ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Empty Απ: ποναωωωωωωωωωωωωω!!! Κυρ Ιουν 19, 2011 6:00 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι και ο τυχερος!!!!!!!!!!!φιλια!! ποναωωωωωωωωωωωωω!!! 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις