Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 5:12 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γιος μου ειναι ενας μικρος σβουρας και το ξερω πολυ καλα αφου τον αφηνω στην μεση στο κρεβατι η στην κουνια του και τον βρισκω απο την αλλη μερια.
Σημερα ειχα απλωμενα ρουχα κ ακουσα μπουμπουνιτα κ ετρεξα να τα μαζεψω αφηνοντας τον μικρο στο κρεβατι για να τον προσεχω! Κ που να ξερα! Σε μια ανυποπτη στιγμη ακουω ενα γδουπο κ το κλαμα του.αμεσως καταλαβα οτι ειχε πεσει,ο χειροτερος μου εφιαλτης επαληθεφθηκε! κοντεψα να περασω απο τον τοιχο δεν ηξερα που ηταν η μπαλκονοπορτα! ειχε πεσει μπρουμιτα κ εκλαιγε.τον σηκωσα τον πηρα αγκαλια κ του εριξα νερο στο προσωπο του για παν ενδοχομενο κ τον ηρεμησα.ευτυχως δεν χτυπησε πουθενα τον τσεκαρα ολον ποντο ποντο.πηρα τον γιατρο του τηλεφωνο κ μας ειπε οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας απλα να τον ξυπνησω κατα τις 3 τα ξημερωματα για να δω τι θα κανει.γενικα μια χαρα ειναι παιζει κ γελαω οπως συνηθως αλλα εγω το σοκ που περασα ηταν αρκετο.ακομα τρεμουν τα ποδια μου απο την τρομαρα κοριτσια μου....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη στεναχωριεσαι!ολα τα παιδακια θα πεσουν και θα χτυπησουν και θα κλαψουν!ολα μες στο προγραμμα ειναι!αμα κανει εμετο ή τον δεις να μην ειναι ζωηρουλης επικοινωνησε με τον γιατρο σου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πρέπει να τρόμαξες πολύ καημενούλα μου!!!
όλα καλά όμως!!!
κι εγώ τρέμω στην ιδέα και μόνο γι αυτό όταν κάνω δουλειές και δεν μπορώ να τον προσέχω τον αφήνω κάτω στο χαλί!!
ιδίως τώρα που στέκεται και όρθιος δεν είναι ούτε για το κρεβατάκι του...
δώσε του πολλά φιλάκια.....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:πρέπει να τρόμαξες πολύ καημενούλα μου!!!
όλα καλά όμως!!!
κι εγώ τρέμω στην ιδέα και μόνο γι αυτό όταν κάνω δουλειές και δεν μπορώ να τον προσέχω τον αφήνω κάτω στο χαλί!!
ιδίως τώρα που στέκεται και όρθιος δεν είναι ούτε για το κρεβατάκι του...
δώσε του πολλά φιλάκια.....


μονο τρομαξα??? κριση πανικου επαθα! αναγκαστηκα να παρω βαλεριανα για να συνελθω! πρωταρα βλεπεις.τωρα τσακισα ενα παυσιπονο γτ με επιασε πονοκεφαλος!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
Σούλα έγραψε:πρέπει να τρόμαξες πολύ καημενούλα μου!!!
όλα καλά όμως!!!
κι εγώ τρέμω στην ιδέα και μόνο γι αυτό όταν κάνω δουλειές και δεν μπορώ να τον προσέχω τον αφήνω κάτω στο χαλί!!
ιδίως τώρα που στέκεται και όρθιος δεν είναι ούτε για το κρεβατάκι του...
δώσε του πολλά φιλάκια.....


μονο τρομαξα??? κριση πανικου επαθα! αναγκαστηκα να παρω βαλεριανα για να συνελθω! πρωταρα βλεπεις.τωρα τσακισα ενα παυσιπονο γτ με επιασε πονοκεφαλος!


άσχετο: η βαλεριάνα κάνει δουλειά???

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
Σούλα έγραψε:πρέπει να τρόμαξες πολύ καημενούλα μου!!!
όλα καλά όμως!!!
κι εγώ τρέμω στην ιδέα και μόνο γι αυτό όταν κάνω δουλειές και δεν μπορώ να τον προσέχω τον αφήνω κάτω στο χαλί!!
ιδίως τώρα που στέκεται και όρθιος δεν είναι ούτε για το κρεβατάκι του...
δώσε του πολλά φιλάκια.....


μονο τρομαξα??? κριση πανικου επαθα! αναγκαστηκα να παρω βαλεριανα για να συνελθω! πρωταρα βλεπεις.τωρα τσακισα ενα παυσιπονο γτ με επιασε πονοκεφαλος!


άσχετο: η βαλεριάνα κάνει δουλειά???



για μενα που ειμαι κ αμαθητη μια χαρα επιασε γτ κοντεψα να τεζαρω!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
Σούλα έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
Σούλα έγραψε:πρέπει να τρόμαξες πολύ καημενούλα μου!!!
όλα καλά όμως!!!
κι εγώ τρέμω στην ιδέα και μόνο γι αυτό όταν κάνω δουλειές και δεν μπορώ να τον προσέχω τον αφήνω κάτω στο χαλί!!
ιδίως τώρα που στέκεται και όρθιος δεν είναι ούτε για το κρεβατάκι του...
δώσε του πολλά φιλάκια.....


μονο τρομαξα??? κριση πανικου επαθα! αναγκαστηκα να παρω βαλεριανα για να συνελθω! πρωταρα βλεπεις.τωρα τσακισα ενα παυσιπονο γτ με επιασε πονοκεφαλος!


άσχετο: η βαλεριάνα κάνει δουλειά???



για μενα που ειμαι κ αμαθητη μια χαρα επιασε γτ κοντεψα να τεζαρω!



χα χα χα
οκ.....

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγγνώμη, να ρωτήσω κάτι; Ο μικρούλης σου είναι μόλις 5 μηνών και πήδηξε από τό κρεβάτι; Shocked
Εκτός κι αν εννοείς ότι έπεσε μέσα στο κρεβατάκι του. Σε αυτή την περίπτωση δύσκολα νομίζω να χτύπησε τόσο πολύ... Πάντως, σε κάθε περίπτωση, απλά παρακολούθησέ τον, όπως σου είπε και ο γιατρός και οι κοπέλες παραπάνω!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανει βαρελακια.δηλαδη γυρναει μπρουμιτα και μετα παλι ανασκελα!ειναι το παιδι σβουρα.παντως μια χαρα ειναι,εφαγε ειναι κεφατος και γελαει,δηλαδη σαν να μην εγινε τιποτα!Εγω παλι ακομα νιωθω καπως

10ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 5:41 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ax vre kalh mou fantazome thn tromara sou...
simasia exei oti einai kala to ninaki sou k esu koita na iremiseis siga siga afou ola kala...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

11ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 5:41 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:κανει βαρελακια.δηλαδη γυρναει μπρουμιτα και μετα παλι ανασκελα!ειναι το παιδι σβουρα.παντως μια χαρα ειναι,εφαγε ειναι κεφατος και γελαει,δηλαδη σαν να μην εγινε τιποτα!Εγω παλι ακομα νιωθω καπως
Α, μήπως εννοείς ότι δεν ήταν στο κρεβατάκι του, αλλά στο δικό σας; Τότε οκ, καταλαβαίνω την τρομάρα σου! Κι εγώ τρέμω μη μου πέσει καμιά μέρα, αν και τα παιδία έχουν κορμιά λάστιχο και χτυπάν πιο δύσκολα από εμάς... Πιο πολύ θα έλεγα τρομάζουν! Όπως και να χει καλό είναι να τα παρακολουθούμε μετά το χτύπημα για παν ενδεχόμενο.
Περαστικά στο σβουράκο σου!!! Smile

12ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 5:45 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΟΜΩΣ ΑΚΟΥΜΕ! ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΡΟΜΑΞΕ ΠΑΡΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 606100

13ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 5:47 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΟΜΩΣ ΑΚΟΥΜΕ! ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΡΟΜΑΞΕ ΠΑΡΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 606100
... Και θα συμπλήρωνα... "πιο πολύ ακόμα τρόμαξες εσύ!!!" Wink

14ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 5:50 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΟΜΩΣ ΑΚΟΥΜΕ! ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΡΟΜΑΞΕ ΠΑΡΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 606100
... Και θα συμπλήρωνα... "πιο πολύ ακόμα τρόμαξες εσύ!!!" Wink



ΑΑΑΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΕΓΩ!!!

15ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 8:01 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!
ΕΝΟΙΩΘΑ ΑΧΡΗΣΤΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΕΦΤΕ Η ΣΒΟΥΡΑ ΜΟΥ....ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!!
Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ Shocked ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? 3 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΙΔΙ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΚΟΜΗ???
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ 104 ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΦΥΛΑΕΙ!!!
ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΚΡΑΝΟΣ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑ...ΠΛΑΚΑ-ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!

16ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 8:16 am

veniou

veniou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhspera koritsia eixa kai egw ena paromio atixhma shmera.afisa ta koritsakia mou sto spiti me thn pe8era mou kai piga sthn 8alassa.to ena koritsaki mou h katerina einai polu zwirh kai ka8e fora pou thn vazw gia upno sthn kounia ths ginete to sose xamos pernei toumpes thn vazw sto makselari kai thn vrisko sta katopodara ka8isth.kai otan girisa thn vrika xtipimenh ston koutelo melaniasmeno kai prismeno.alla twra einai entaksei zoirh kai gelah kai paizei

17ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 9:23 am

zwoula

zwoula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και μενα ο μικρος μου επεσε χτες απο το κρεββατι!!!ακουω ενα γκντουπ κ κλαμα,μου κοπηκαν τα ποδια κ ετρεμα σαν το ψαρι!!!παλι καλα την γλ
ιτωσαμε με μια μικρη μελανια στο ποδαρακι!!!

18ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 11:54 am

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω πάλι τις προάλλες έπεσα κάτω μαζί με το μωρό αγκαλιά!!!! Εκανα 2 μέρες να συνέλθω από την τρομάρα μου, άσε που φοβόμουνα να τον πιάσω... Τύψεις και πολύ κλάμα...!!!
Ευτυχώς ο μικρός δεν χτύπησε καθόλου τον προστάτεψα εγώ, μόνο που τρόμαξε αρκετά από την πτώση φαντάζομαι και από τις τσιρίδες μου ("ΤΟ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!"). Εγώ πάλι ήμουν σαν κακοποιημένο από τις μελανιές λες και είχα φάει ξύλο.
Αφού είναι ο μικρούλης μου καλα όλα τ'αλλα είναι λεπτομέριες.

19ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 12:03 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κ εγω αισθανομαι απιστευτες τυψεις! κλεινω τα ματια κ ακουω αυτο το γκουπ κ το ουαααα κ μου ερχεται να βαλω τα κλαματα παλι! Sad Shocked

20ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 12:38 pm

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
που να δεις την αννα μαρια κοιμομαστα μαζι 10 μηνων και ξαφνικα γκντουπ και κλαματα
πωπω σε καταλαβαινω
απο τοτε βεβαια πεφτει και συνεχιζει τον υπνο της κατω Cool

21ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 1:18 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω πλακα πλακα κοριτσια θα μου παρει καιρο για να το ξεπερασω αυτο!βεβαια ο μικρος μου ειναι μια χαρα παιζει γελαει τρωει σαν να μη συνεβει τιποτα απολυτως(που να ξερε οτι παραλιγο να στειλει τη μανουλα του αδιαβαστη!) ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 679259 ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 911307 ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 585182

22ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 2:23 pm

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thequeen86 έγραψε:πωπω πλακα πλακα κοριτσια θα μου παρει καιρο για να το ξεπερασω αυτο!βεβαια ο μικρος μου ειναι μια χαρα παιζει γελαει τρωει σαν να μη συνεβει τιποτα απολυτως(που να ξερε οτι παραλιγο να στειλει τη μανουλα του αδιαβαστη!) ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 679259 ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 911307 ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 585182

αχ κοπελα μου ποσο σε καταλαβαινω....
εγω επαθα δεκα απανωτα εγκεφαλικα γιατι η μικρη μου επεσε απο το κρεβατι 2 φορες μεσα σε ενα 24ωρο...
προχτες κατα τσι 1 το μεσημερι την ειχα στο κρεβατι κ την εβαλα στην γωνια κολλητα το κεφαλακι της με τον τοιχο ειχε ενα παιχνιδακι στα χερακια κ ηταν απασχολημενη κ γω ηρθα εδω στο διπλανο δωματιο που εχω το λαπτοπ να μιλησω στο msn ξαφνικα γροικω ενα γκουυυυυυπ κ μετα απο 1 δευτερολεπτο σπαραχτικο κλαμα.....
ετρεξα κ ειδα την μικρη στο πατωμα κ το μετωπο της ειχε γινει κατακοκκινο.... εκλαψε λιγο την πηρα αγκαλια κ ολα καλα..... ολη την επομενη μερα ειχα τρομερες τυψεις κ εφερνα συνεχως στο μυαλο μου το περιστατικο κ εκλαιγα απαρηγορητα....
λεω απο δω κ μπρος αφου γυρνα σαν σβουρα δεν την ξαναφηνω αμοναχη στο κρεβατι..... δεν μου το ειχε ξανακανει αυτο,την αφηνα χωρις φοβο γιατι οταν ειχε παιχνιδι δεν κινουνταν καθολου,την απασχολουσε αυτο κ ηταν πολυ ησυχη....
χτες παλι την ιδια ωρα περιπου στσι 1 το μεσημερι της επλυνα το ποπουδακι στο μπανιο κ την αφησα για 1 δευτερολεπτο στο κρεβατι να παω να φερω ενα παμπερς γιατι το ειχα ξεχασει το γ@@@ στο διπλανο δωματιο..... ακουω παλι γκουυυυυππππ κ η μικρη παρτην κατω παλι
αυτη την πτωση δεν την περιμενα....ποτε προλαβε απο την γωνια του κρεβατιου να φταξει κατω μεσα σε λιγα μονο δευτερολεπτα ειναι αποριας αξιο.... Rolling Eyes δεν πρεπει παντως να χτυπησε στο κεφαλακι γιατι δεν ειχε κανενα σημαδι..... ολη μερα ακομα κ τωρα μετα απο 12 ωρες αναρωθιεμαι αν εχει τιποτα εσωτερικο ασχετα αν δεν εχει κανει καρουμπαλο....
η διαθεση της ειναι σχεδον η ιδια....κ λεω σχεδον γιατι γκρινιαζει λιιιιιγο παραπανω.....
μ'εχουν φαει οι τυψεις κ ειμαι δακρυσμενη ολη την ωρα Sad Crying or Very sad
αυτο ηταν τερμα.. στο κρεβατι δεν την ξαναφηνω....η κοπελια μου βγηκε αρκετα ζωηρη κ ειναι επικινδυνη....μεσα στην κουνια της θα καθεται οντε εχω δουλεια κ ας σπαραζει απο το κλαμα γιατι δε θελει με τιποτα εκεια μεσα οντε ειναι ξυπνητη....ετσα θα χω το κεφαλακι μου ησυχο κ αυτη το δικο της ασφαλες....
ο αντρας μου παλι κ τις δυο φορες που του το ειπα ηταν εντελως cool ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 4872 .... δεν επαθε πραμα μου ειπε καθησυχαστικα κ γω λεει ξερεις ποσες φορες ειχα πεσει απο το κρεβατι κ μ'επαιρνε ο υπνος εκεια; Shocked
σορυ για το μεγαλο ποστ αλλα ηθελα κ γω να τα πω να ξεδωσω λιγακι γιατι ειμαι μεσα στο αγχος κ στην ανησυχια...
κ θα ειμαι ακομη για αρκετες μερες.... Crying or Very sad

https://www.youtube.com/cretanvenus

23ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 8:51 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΥΜΠΕΣ-ΙΩΑΝΝΑ=ΤΟΥΜΠΑ- ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ-ΕΣΤΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ-ΤΗΝ ΕΔΕΝΑ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ. ΟΤΑΝ ΔΕ ΑΠΛΩΝΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!!!!ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..... ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΜΠΕΣ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!

24ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Τετ Ιουν 15, 2011 10:44 pm

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thequeen86 έγραψε:Ο γιος μου ειναι ενας μικρος σβουρας και το ξερω πολυ καλα αφου τον αφηνω στην μεση στο κρεβατι η στην κουνια του και τον βρισκω απο την αλλη μερια.
Σημερα ειχα απλωμενα ρουχα κ ακουσα μπουμπουνιτα κ ετρεξα να τα μαζεψω αφηνοντας τον μικρο στο κρεβατι για να τον προσεχω! Κ που να ξερα! Σε μια ανυποπτη στιγμη ακουω ενα γδουπο κ το κλαμα του.αμεσως καταλαβα οτι ειχε πεσει,ο χειροτερος μου εφιαλτης επαληθεφθηκε! κοντεψα να περασω απο τον τοιχο δεν ηξερα που ηταν η μπαλκονοπορτα! ειχε πεσει μπρουμιτα κ εκλαιγε.τον σηκωσα τον πηρα αγκαλια κ του εριξα νερο στο προσωπο του για παν ενδοχομενο κ τον ηρεμησα.ευτυχως δεν χτυπησε πουθενα τον τσεκαρα ολον ποντο ποντο.πηρα τον γιατρο του τηλεφωνο κ μας ειπε οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας απλα να τον ξυπνησω κατα τις 3 τα ξημερωματα για να δω τι θα κανει.γενικα μια χαρα ειναι παιζει κ γελαω οπως συνηθως αλλα εγω το σοκ που περασα ηταν αρκετο.ακομα τρεμουν τα ποδια μου απο την τρομαρα κοριτσια μου....

Αφου ολα ειναι καλα αυτο εχει σημασια. Οπως ειπε και το Ευακι τα παιδια ετσι ειναι. Και θα πεσουν και θα χτυπησουν. Το θεμα ειναι να μην ειναι κατι σοβαρο.
Ωστοσο εχω μια απορια. Ο γιατρος γιατι σου ειπε να τον ξυπνησεις τα ξημερωματα? Τελικα τον ξυπνησες?

25ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Empty Απ: ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Πεμ Ιουν 16, 2011 12:35 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:
thequeen86 έγραψε:Ο γιος μου ειναι ενας μικρος σβουρας και το ξερω πολυ καλα αφου τον αφηνω στην μεση στο κρεβατι η στην κουνια του και τον βρισκω απο την αλλη μερια.
Σημερα ειχα απλωμενα ρουχα κ ακουσα μπουμπουνιτα κ ετρεξα να τα μαζεψω αφηνοντας τον μικρο στο κρεβατι για να τον προσεχω! Κ που να ξερα! Σε μια ανυποπτη στιγμη ακουω ενα γδουπο κ το κλαμα του.αμεσως καταλαβα οτι ειχε πεσει,ο χειροτερος μου εφιαλτης επαληθεφθηκε! κοντεψα να περασω απο τον τοιχο δεν ηξερα που ηταν η μπαλκονοπορτα! ειχε πεσει μπρουμιτα κ εκλαιγε.τον σηκωσα τον πηρα αγκαλια κ του εριξα νερο στο προσωπο του για παν ενδοχομενο κ τον ηρεμησα.ευτυχως δεν χτυπησε πουθενα τον τσεκαρα ολον ποντο ποντο.πηρα τον γιατρο του τηλεφωνο κ μας ειπε οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας απλα να τον ξυπνησω κατα τις 3 τα ξημερωματα για να δω τι θα κανει.γενικα μια χαρα ειναι παιζει κ γελαω οπως συνηθως αλλα εγω το σοκ που περασα ηταν αρκετο.ακομα τρεμουν τα ποδια μου απο την τρομαρα κοριτσια μου....

Αφου ολα ειναι καλα αυτο εχει σημασια. Οπως ειπε και το Ευακι τα παιδια ετσι ειναι. Και θα πεσουν και θα χτυπησουν. Το θεμα ειναι να μην ειναι κατι σοβαρο.
Ωστοσο εχω μια απορια. Ο γιατρος γιατι σου ειπε να τον ξυπνησεις τα ξημερωματα? Τελικα τον ξυπνησες?
Όταν πέφτουν και χτυπάνε τα παιδιά, συνήθως λένε να τα ξυπνάμε ανά κάποιες ώρες μέσα στη νύχτα. Ο λόγος, νομίζω, είναι -καθαρά προληπτικά, μην τρομάζουμε- ότι στη χειρότερη περίπτωση που μπορεί το παιδί να έχει πάθει διάσειση, μπορεί να λιποθυμίσει μέσα στον ύπνο του. Και πάλι, βέβαια, αν έχει διάσειση θα φανούν και άλλα συμπτώματα από πριν, αλλά αυτό γίνεται επιπρόσθετα, για περισσότερη σιγουριά...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις