Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

kostandinat


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εκεινος δεν ειπε τιποτα... Δε μπορω να καταλαβω γιατι φοβουνται να μιλησουν. Απο σεβασμο, αδιαφορια ή απλα δεν εχουν ορεξη να ασχοληθουν;;;;;


Μήπως από φόβο μήπως εναντιωθούν στην μανούλα; Μήπως τους έχουν ευνουχίσει; Και ο δικός μου τα ίδια, κάνει πως δεν ακούει πολλές φορές!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εχουν κοψει ακομη τον ομφαλιο λωρο με τους γιος τους κι ουτε προκειται.....

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Δεν εχουν κοψει ακομη τον ομφαλιο λωρο με τους γιος τους κι ουτε προκειται.....

vre tatiana mou mipws ftaiei kai autos??na tous kopsei ta dikaiwmata..

kostandinat


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
όταν η πλύση εγκεφάλου γίνεται χρόνια και χρόνια.... και χρόνια ολόκληρα, πολύ δύσκολο να αποκοπεί κάποιος!!!! Δυστυχώς!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kostandinat έγραψε:όταν η πλύση εγκεφάλου γίνεται χρόνια και χρόνια.... και χρόνια ολόκληρα, πολύ δύσκολο να αποκοπεί κάποιος!!!! Δυστυχώς!




geia sou kostandinat! apla oi antres den exoun katalavei oti pleon exoun tin diki tous oikogeneia!!!pragma polu vasiko giati an den ginei apo tin arxi dustixws den allazei!

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Δεν εχουν κοψει ακομη τον ομφαλιο λωρο με τους γιος τους κι ουτε προκειται.....
ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ Κ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΑ...

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Δεν εχουν κοψει ακομη τον ομφαλιο λωρο με τους γιος τους κι ουτε προκειται.....


συμφωνο δεν προκεται ποτε μα ποτε

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina780 έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν εχουν κοψει ακομη τον ομφαλιο λωρο με τους γιος τους κι ουτε προκειται.....
ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ Κ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΑ...

ti einai auta vre koritsia? e tote as min akanan oikogeneia as kathontousan sto vraki tis mamas kai tou mpampa!!eleos diladi ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥΣ??? - Σελίδα 2 654655

kostandinat


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
katerina780 έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν εχουν κοψει ακομη τον ομφαλιο λωρο με τους γιος τους κι ουτε προκειται.....
ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ Κ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΑ...

Να τους βοηθάει φυσικα.... αλλά όταν π.χ. δεν φτάνουν τα λεφτά τι κάνεις τότε; Γιατί δεν συμαζεύεις λίγο την μανούλα σου που δενκόβει το κομμωτήριο για παράδεγμα με καμιά κυβέρνηση όταν εσύ (εγώ δηλαδή) φοράω κρέμες από δείγματα;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
katerina780 έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν εχουν κοψει ακομη τον ομφαλιο λωρο με τους γιος τους κι ουτε προκειται.....
ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ Κ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΑ...

ti einai auta vre koritsia? e tote as min akanan oikogeneia as kathontousan sto vraki tis mamas kai tou mpampa!!eleos diladi ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥΣ??? - Σελίδα 2 654655

Συμφωνω μαζι σου αλλα ισως κατα βαθος θελουν να αποκοπουν και στην διαδρομη τα κανουν παλι σκατα...

36ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥΣ??? - Σελίδα 2 Empty http://forum.eimaimama.gr/t6620-topic Τρι Ιουν 28, 2011 6:12 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ 25 Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ <ΜΑΜΑΚΙΑΣ> ΕΓΩ ΛΕΕΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΡΑΒΑ.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια οταν θα βρειτε εστω κ εναν αντρα να παραδεχτει ποσο 'μαμακιας' ειναι να μου τρυπήσετε τη μυτη..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:κοριτσια οταν θα βρειτε εστω κ εναν αντρα να παραδεχτει ποσο 'μαμακιας' ειναι να μου τρυπήσετε τη μυτη..

Συμφωνωωωωω!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:κοριτσια οταν θα βρειτε εστω κ εναν αντρα να παραδεχτει ποσο 'μαμακιας' ειναι να μου τρυπήσετε τη μυτη..
αμα βρω ομως???εσενα που θα σε βρω για να σου τρυπησω την μυτουλα?ε? Very Happy χαχαχαχαλιγο δυσκολο εως εντελως αδυνατον να βρεθει τετοιος αντρας.γι αυτο το ειπες!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Εγώ πάλι ειμαι της άποψης οτι οι οικογενειες μεγαλώνουν- επεκτείνονται.
τι εννοω...
οτι το γεγονος οτι δημιουργούμε την δική μας οικογενεια δεν σημαινει οτι πρεπει να μπουν προτεραιότητες και βαθμοι συγκρισεις- κ για εμενα δεν τιθεται θεμα που αφορα στο ποια οικογενεια ερχεται πρωτη κ ποια δευτερη.Οταν εχουμε κ μας εχουν αναγκη εκει θα τρεξουμε και σε εμας θα ερθουν κ εκεινοι.
η οικογενεια του αντρα μου δεν θα παψει ποτε να ειναι η οικογενεια που τον γεννησε κ τον μεγάλωσε- σεβομαι απόλυτα την αγαπη που εχει στη μαμα του

Συμφωνώ σε αυτά που λες κουκίδα.

Κι εγώ είμαι της άποψης οτι απο δύο οικογένειες δημιουργήθηκε μία τρίτη (η δικιά μας) και πλέον είμαστε μία μεγάλη οικογένεια.
Ένας για όλους και όλοι για έναν. (χιχι)Very Happy
Δυστυχώς όμως δεν είναι όλες οι οικογένειες έτσι. Ακόμα και σε μας είναι λίγο μπέρδεμα γιατί στην ουσία ο άντρας μου είχε δύο οικογένειες (γονείς χωρισμένοι).

Τέλος πάντων όπως και να'χει κι εγώ πολλές φορές λέω η οικογένειά μου και αναφέρομαι στους γονείς μου και στα αδέρφια μου, αλλά πραγματικά χωρίς να σημαίνει τίποτα αυτό.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Εγώ πάλι ειμαι της άποψης οτι οι οικογενειες μεγαλώνουν- επεκτείνονται.
τι εννοω...
οτι το γεγονος οτι δημιουργούμε την δική μας οικογενεια δεν σημαινει οτι πρεπει να μπουν προτεραιότητες και βαθμοι συγκρισεις- κ για εμενα δεν τιθεται θεμα που αφορα στο ποια οικογενεια ερχεται πρωτη κ ποια δευτερη.Οταν εχουμε κ μας εχουν αναγκη εκει θα τρεξουμε και σε εμας θα ερθουν κ εκεινοι.
η οικογενεια του αντρα μου δεν θα παψει ποτε να ειναι η οικογενεια που τον γεννησε κ τον μεγάλωσε- σεβομαι απόλυτα την αγαπη που εχει στη μαμα του που την εχασε περσυ, στον πατερα του που παιρναει δυσκολες ωρες μοναξιας, στην αδερφή του που θα γίνει χιλια κομματια για τον αδερφο της...
το ιδιο πιστευω οτι κατανοει κ εκεινος για την δικη μου οικογενεια. δεν μπορουμε να τους αποκόψουμε απο τους ανθρωπους τους όπως κ εμεις δεν θα θελαμε αυριο μεθαυριο να ερθουμε δευτεροι στο μυαλό των παιδιών μας.
Βεβαια δεν μπορω να ξερω τι ισχυει σε καθε οικογενεια κ τι δεσμους εχουν τα μελη της -οπότε μιλαω απο την δική μου εμπειρία κ άποψη.


συμφωνω και εγω ετσι ακριβως το βλεπω!
απλα το θεμα ειναι οτι απο τι διαβαζω πολυ προτιμανε το καλο της μανας τους παρα του παιδιου τους!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εγω ξερετε τι καταλαβα μετα απο πολλα χρονια και πολλες στεναχωριες που φροντιζει η πατρικη οικογενεια του αντρα μου να εχω???
οτι ειναι ενας αγωνας επιβιωσης..ποιος θα αντεξει περισσοτερο......αν αντεξουμε εμεις ερχεται η ωρα που αυτες ΄΄αυτοκαταστρεφονται΄΄΄..
αμα δεν χασουμε εμεις την ψυχραιμια μας την χανουν οι αλλοι ...
πολυ δυσκολο ,αλλα ισως η μονη λυση!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια εγω ξερετε τι καταλαβα μετα απο πολλα χρονια και πολλες στεναχωριες που φροντιζει η πατρικη οικογενεια του αντρα μου να εχω???
οτι ειναι ενας αγωνας επιβιωσης..ποιος θα αντεξει περισσοτερο......αν αντεξουμε εμεις ερχεται η ωρα που αυτες ΄΄αυτοκαταστρεφονται΄΄΄..
αμα δεν χασουμε εμεις την ψυχραιμια μας την χανουν οι αλλοι ...
πολυ δυσκολο ,αλλα ισως η μονη λυση!!

Πολύ σοφή διαπίστωση Μπουμπουκίτσα μου! Κρίμα που βασίζεται σε προσωπικά σου βιώματα.

mom3


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ποσο δικιο εχεις....και εμενα ετσι κοριτσια...οσο ειχα τον ενα μου μονο γιο ετσι ενοιωθα και μαλωσαμε απειρες φορες δε σας κρυβω γι αυτο το θεμα...τωρα εχουμε 3 πιαδια....εχω δει και πως στην πραξη οικογενεια του πλεον ειμαστε εμεις....αστειο ακουγεται αλλα ετσι ειναι μετα απο 3 παιδια ξυπνησε οτι εμεις ειμαστε μια ανεξαρτητη πια οικογενεια που ο ενας πρεπει να τρεχει για τον αλλον..!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια εγω ξερετε τι καταλαβα μετα απο πολλα χρονια και πολλες στεναχωριες που φροντιζει η πατρικη οικογενεια του αντρα μου να εχω???
οτι ειναι ενας αγωνας επιβιωσης..ποιος θα αντεξει περισσοτερο......αν αντεξουμε εμεις ερχεται η ωρα που αυτες ΄΄αυτοκαταστρεφονται΄΄΄..
αμα δεν χασουμε εμεις την ψυχραιμια μας την χανουν οι αλλοι ...
πολυ δυσκολο ,αλλα ισως η μονη λυση!!

Πολύ σοφή διαπίστωση Μπουμπουκίτσα μου! Κρίμα που βασίζεται σε προσωπικά σου βιώματα.

αστα βρε Μαρια μου...αστα να πανε!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
MariaM έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια εγω ξερετε τι καταλαβα μετα απο πολλα χρονια και πολλες στεναχωριες που φροντιζει η πατρικη οικογενεια του αντρα μου να εχω???
οτι ειναι ενας αγωνας επιβιωσης..ποιος θα αντεξει περισσοτερο......αν αντεξουμε εμεις ερχεται η ωρα που αυτες ΄΄αυτοκαταστρεφονται΄΄΄..
αμα δεν χασουμε εμεις την ψυχραιμια μας την χανουν οι αλλοι ...
πολυ δυσκολο ,αλλα ισως η μονη λυση!!

Πολύ σοφή διαπίστωση Μπουμπουκίτσα μου! Κρίμα που βασίζεται σε προσωπικά σου βιώματα.

αστα βρε Μαρια μου...αστα να πανε!!

Ευτυχώς να λες που είσαι μακρυά! Ευτυχώς! Τον άντρα σου λυπάμαι περισσότερο που είναι η οικογένεια που τον μεγάλωσε και τους αγαπάει. Αυτός πρέπει να πληγώνεται περισσότερο από αυτή την στάση τους. Αλλά ας είναι καλά η οικογένειά σας και όποιος δεν θέλει να σας συγγενεύει ας μην το κάνει...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Ευτυχώς να λες που είσαι μακρυά! Ευτυχώς! Τον άντρα σου λυπάμαι περισσότερο που είναι η οικογένεια που τον μεγάλωσε και τους αγαπάει. Αυτός πρέπει να πληγώνεται περισσότερο από αυτή την στάση τους. Αλλά ας είναι καλά η οικογένειά σας και όποιος δεν θέλει να σας συγγενεύει ας μην το κάνει...


Συμφωνω απολυτα με το Μαρακι! Εχετε μια υπεροχη οικογενεια οποιος δεν θελει να ειναι παρον εκεινος χανει! Μην στεναχωριεσαι Μπουμπουκιτσα δεν αξιζει τον κοπο οπως φαινετε!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ετσι ακριβως οποιος θελει εχει σχεσεις.την ζωη μας εμεις την φτιαχνουμε και τις σχεσεις .εσεις να ειστε καλα και οι οικογενεια σας .σιγουρα στεναχωριεσαι για τον αντρα σου και εγω το ιδιο θα εκανα.αλλα καπιοια πραγματα δεν αξιζουν πραγματικα αν δεν μπορουν να καταλαβουν δικος τους λαθος .οταν συνηδειτοποιυσουν την κατασταση θα ειναι αργα δυστυχως

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχετε δικιο κοριτσια..!!.αλλα τι να πω?...
δυστηχως η αληθεια ειναι πως καταφερνουν και μας στεναχωρουν και δεν βλεπω φως στο τουνελ....δεν αντεχω αυτο το ψευτικο,να κανουν τα παντα και μετα μπροστα στον κοσμο να το παιζουν καλοι και αγαπημενοι και να μιλανε για μας λες και μας εχουν εννοια ολη μερα...αυτη η υποκρισια που δεν ξεσκεπαζεται με στεναχωρει περισσοτερο..

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:εχετε δικιο κοριτσια..!!.αλλα τι να πω?...
δυστηχως η αληθεια ειναι πως καταφερνουν και μας στεναχωρουν και δεν βλεπω φως στο τουνελ....δεν αντεχω αυτο το ψευτικο,να κανουν τα παντα και μετα μπροστα στον κοσμο να το παιζουν καλοι και αγαπημενοι και να μιλανε για μας λες και μας εχουν εννοια ολη μερα...αυτη η υποκρισια που δεν ξεσκεπαζεται με στεναχωρει περισσοτερο..

Έννοια σου και θα ξεσκεπαστεί. Ως πότε θα προσποιούνται. Η αλήθεια πάντα μαθαίνεται. Εξάλλου το είπες και μόνη σου. "Αυτοκαταστρέφονται"... Έχεις κερδίσει πολλές μάχες στον "αγώνα επιβίωσης" (και ας είναι ο άντρας σου αυτός που είναι στον στρατό, χαχα)! Συνέχισε έτσι. Καλά το πας γιατί φαίνεσαι ότι είσαι η καλή και οι συγγενείς του χάνουν έδαφος σιγά-σιγά. Και αυτός ακόμα κι αν δεν το παραδέχεται δεν σημαίνει ότι δεν το σκέφτεται και μόνος του και το πιο πιθανόν είναι αυτό να τον πονάει μέσα του. Όμως ευτυχώς που έχει και εσένα και τα παιδιά σας και έχει φτιάξει μια δική του αληθινή οικογένεια για να ανήκει κάπου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις