Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
238 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 238 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 2:51 am

bouki

bouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
moroulou έγραψε:
Pelio έγραψε:
maryloo έγραψε:
Από την αλλη.... τί νομίζουν οι αντρες ρε κορίτσια;;; Οτι την εχουν 1 μετρο και θα ενοχλήσουν το μωρό;;;;


Χαχαχαχαχά!!!!! Very Happy
ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 328109 καλοοοοοο!!!!!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ? ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΩ Razz Razz Razz

27ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 2:58 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouki έγραψε:
moroulou έγραψε:
Pelio έγραψε:
maryloo έγραψε:
Από την αλλη.... τί νομίζουν οι αντρες ρε κορίτσια;;; Οτι την εχουν 1 μετρο και θα ενοχλήσουν το μωρό;;;;


Χαχαχαχαχά!!!!! Very Happy
ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 328109 καλοοοοοο!!!!!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ? ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΩ Razz Razz Razz

ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ.. Respect Respect Respect Respect

28ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 3:08 am

bouki

bouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
bouki έγραψε:
moroulou έγραψε:
Pelio έγραψε:
maryloo έγραψε:
Από την αλλη.... τί νομίζουν οι αντρες ρε κορίτσια;;; Οτι την εχουν 1 μετρο και θα ενοχλήσουν το μωρό;;;;


Χαχαχαχαχά!!!!! Very Happy
ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 328109 καλοοοοοο!!!!!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ? ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΩ Razz Razz Razz

ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ.. Respect Respect Respect Respect
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑΥΜΑ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ

29ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 3:17 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:einai poly fysiologiko...oi antres einai ligo ypervolikoi...ki emena to eixe ayto otan megalwse apotoma i koilia mou....!!!na sou pw ti tou eipa egw ki epiase...???mporei na piasei kai se ekeinon....tou eipa oti ta mwrakia mas exw akousei pws otan kanoun erwta oi goneis tous ais8anontai para poly omorfa...einai poly eytyxismena giati niw8oun oti oi goneis tous agapiountai para ma para poly....!!!oi antres mas nomizoun oti mporei na ponesoun ta mwrakia kai fovountai....vlepoune k tin koilia...!!!tous katalavainw en meri....pes tou ayto pou sou eipa pantws mporei na piasei k se sena.... Very Happy


ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑ. ΠΕΡΙΣΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΞ ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ. ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙΘΗΛΑΖΩ. ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ....

30ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 4:01 am

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:
ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑ. ΠΕΡΙΣΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΞ ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ. ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙΘΗΛΑΖΩ. ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ....

Με την καισαρική μπορείς να κάνεις γρηγορότερα σεξ απ'ότι με τον φυσιολογικό τοκετό, διότι ο κόλπος δεν έχει επηρεαστεί καθόλου. Ο γιατρός μου είπε ότι στις 3 εβδομάδες μπορούμε άνετα να ξεκινήσουμε και έτσι συνέβη και στις δύο καισαρικές μου. Ούτε πόνεσα ούτε τίποτα. Ούτε ο θηλασμός μας επηρέασε καθόλου. Προσπάθησε να συζητήσεις με τον άντρα σου, διότι μια καλή και υγειής σεξουαλική ζωή κάνει τους γονείς ευτυχισμένους και φυσικά αυτό έχει το μέγιστο αντίκτυπο και στα παιδιά. Να είστε χαλαροί και οι δυο, κανένας κίνδυνος δεν υπάρχει...

31ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 4:45 am

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αααχ και σε μας ο γιατρός το έχει απαγορέψει μέχρι τον έβδομο μήνα! Όχι ότι έχω και τρελές ορέξεις βέβαια! Rolling Eyes Όταν πάμε στο ιατρείο του σε κανά 2 βδομάδες που θα είμαι περίπου 29 εβδομάδων θα του κάνω μία ερώτηση πάλι! scratch

32ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 5:01 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα ο αντρας μου οταν ημουν εγκυος ηθελε οπως και πριν δηλαδη καθε μερα.εγω ελεγα οτι εμεινα εγκυος και οτι θα γλιτωσω λιγακι απο αυτο γιατι και καθε μερα δεν μπορω να πω πως τρελαινομαι Embarassed .ο γιατρος μου το χε επιτρεψει μεχρι τελους να κανω .εγω ομως οταν αρχησα να παραφουσκωνω κατα τον 8ο μηνα του λεγα οτι με ενοχλει η κοιλια η οτι το μωρο πιεζει προς τα κατω γιατι δεν αντεχα δεν ειχα αυτο που λενε πολλες <τρελες ορεξεις>.αλλα βαν θελουν αυτοι χιλιουςδυο τροπους μπορουν να σου βρουν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

33ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 6:14 am

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[/quote]ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ? ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΩ Razz Razz Razz [/quote]

Χα χα χα!!! Απίστευτο!!! Κοντεύω να λιποθυμήσω από τα γέλια!!! Δηλαδή, αν τελείωνε μέσα σου, θα κινδύνευε το μωρό να πνιγεί; Μη με παρεξηγείς, αλλά ώρες ώρες οι άντρες έχουν την αντίληψη μικρού παιδιού! ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 585182 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 585182 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 585182
Εγώ μάλλον ήμουνα απο τις τυχερές... το κάναμε μέχρι και 2 μέρες προτού γεννήσω! Ειδικά στο β΄τρίμηνο που είχα και κάψες γινόταν χαμός! Αφού να σκεφτείτε κάποτε τον ρώτησα: Λες το παιδί μας να βγει χαζό από το πολύ χτύπημα; albino albino albino (δοξα το Θεό μια χαρά πενέξυπνος και πονηρούλης είναι ο μπεμπούλης μου). Για να μιλήσουμε όμως και λίγο σοβαρά εμένα πιστεύω πως μου έκανε πολύ καλό να βλέπω ότι με θέλει καθώς φούσκωνα, γιατί έτσι κι αλλιώς είμαι πολύ ανασφαλής με λτο σώμα μου. Αν με απέφευγε, θα είχα πάθει σίγουρα κατάθλιψη!

34ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 6:32 am

????????


Επισκέπτης
Εμεις εχουμε να κανουμε σεξ απο την 25η Μαρτιου !!! Ιστορικη μερα... Φαντασου οτι απο κει που καναμε καθε μερα, ξαφνικα δε εχουμε βρεθει για 3 μηνες!!!
ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259

Το αστειο ειναι οτι πριν 1 μηνα που ειχε παρει ο αντρας μου αποφαση οτι θα το κανουμε, επαθα αποκολληση!!! Τζακ ποτ σου λεω!!!

Εχω λαλησει η γυναικα, ολη μερα αυτο σκεφτομαι... Στο τελος θα παθουν τα νευρα μου!!!!! ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259

Και αυτος βρε παιδι μου δε μασαει, οσο και να του τριβομαι!!! Τι αντοχη ειναι αυτη;;; Ενταξει, εκεινος την εχει ψιλοκαλα βεβαια γιατι τα παιχνιδακια μας τα κανουμε ,αλλα εγω....

Σκεφτομαι αυτες τις μερες να παρω το γιατρο να τον ρωτησω αν επιτρεπεται τωρα (η αποκολληση εχει περασει εντελως), αλλα ντρεπομαι!!! Πρεπει να περιμενω μεχρι τις 10 Ιουλιου που εχουμε ραντεβου;;;; ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259

35ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 9:34 am

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ κορίτσια κι εμείς έχουμε να κάνουμε απ'το 2ο μήνα (γιατί μέχρι τότε δεν το ξέραμε), γιατί ο γιατρός μας το απαγόρεψε, λόγω ενός μικροβίου που έχω... κλαψ κλαψ κλαψ & λυγμ!!! Sad

36ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 11:32 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pelio έγραψε:
elenidek έγραψε:
ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑ. ΠΕΡΙΣΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΞ ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ. ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙΘΗΛΑΖΩ. ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ....

Με την καισαρική μπορείς να κάνεις γρηγορότερα σεξ απ'ότι με τον φυσιολογικό τοκετό, διότι ο κόλπος δεν έχει επηρεαστεί καθόλου. Ο γιατρός μου είπε ότι στις 3 εβδομάδες μπορούμε άνετα να ξεκινήσουμε και έτσι συνέβη και στις δύο καισαρικές μου. Ούτε πόνεσα ούτε τίποτα. Ούτε ο θηλασμός μας επηρέασε καθόλου. Προσπάθησε να συζητήσεις με τον άντρα σου, διότι μια καλή και υγειής σεξουαλική ζωή κάνει τους γονείς ευτυχισμένους και φυσικά αυτό έχει το μέγιστο αντίκτυπο και στα παιδιά. Να είστε χαλαροί και οι δυο, κανένας κίνδυνος δεν υπάρχει...


ΑΧ ΜΗ ΤΑ ΛΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΕΣ ΤΑ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΡΗΞΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕΞ. Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΑΜΑΝ ΠΙΑ. ΟΧΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΖΟΥΛΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΑΛΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259

37ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 11:35 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ...

38ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 12:45 pm

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:
Pelio έγραψε:
elenidek έγραψε:
ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑ. ΠΕΡΙΣΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΞ ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ. ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙΘΗΛΑΖΩ. ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ....

Με την καισαρική μπορείς να κάνεις γρηγορότερα σεξ απ'ότι με τον φυσιολογικό τοκετό, διότι ο κόλπος δεν έχει επηρεαστεί καθόλου. Ο γιατρός μου είπε ότι στις 3 εβδομάδες μπορούμε άνετα να ξεκινήσουμε και έτσι συνέβη και στις δύο καισαρικές μου. Ούτε πόνεσα ούτε τίποτα. Ούτε ο θηλασμός μας επηρέασε καθόλου. Προσπάθησε να συζητήσεις με τον άντρα σου, διότι μια καλή και υγειής σεξουαλική ζωή κάνει τους γονείς ευτυχισμένους και φυσικά αυτό έχει το μέγιστο αντίκτυπο και στα παιδιά. Να είστε χαλαροί και οι δυο, κανένας κίνδυνος δεν υπάρχει...


ΑΧ ΜΗ ΤΑ ΛΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΕΣ ΤΑ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΡΗΞΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕΞ. Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΑΜΑΝ ΠΙΑ. ΟΧΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΖΟΥΛΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΑΛΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 679259

Πες του να διαβάσει το ποστ μου και αν θέλει να με πάρει και τηλέφωνο Smile Με το στήθος, ας μην ασχοληθεί για λίγο καιρό... Είναι αγχωμένος προφανώς και θέλει το χρόνο του. Συζητείστε, αυτό είναι το καλύτερο, και προσπάθησε να τον χαλαρώσεις. Όλα καλά θα πάνε. Το μόνο πρόβλημα θα είναι το να βρείτε χρόνο πλέον!!! Φιλιά πολλά, αφήστε τα μίση και πιάστε...ξέρεις τι... Twisted Evil

39ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 12:47 pm

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν θες (αυτό έκανα) φόρα σουτιέν, ώστε να μην έχεις κάνα πιτσίλισμα και να του θυμίζεις ότι εκεί είναι κιχ!!!

40ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 12:50 pm

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμένα ο δικός μου μετά το τέταρτο μήνα που είχε αρχίσει να φαίνεται και η κοιλιά, "δε με πλησίαζε" Mad γιατί φοβόταν Shocked Shocked
Και μετά τη γέννα, ο γιατρός μου επέτρεψε μετά τον σαραντισμό (έκανα καισαρική) οπότε γενικώς όπως καταλαβαίνετε είχε πέσει "πείνα".. Rolling Eyes

41ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 1:08 pm

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια, μόνο ο δικός μου γιατρός μου επέτρεψε το σεξ στο 20ήμερο μετά τη γέννα; (να'ναι καλά ο άνθρωπος, βέβαια...)
Απλά μου κάνει εντύπωση... Shocked

42ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 23, 2011 8:51 pm

maryloo

maryloo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Pelio έγραψε:Βρε κορίτσια, μόνο ο δικός μου γιατρός μου επέτρεψε το σεξ στο 20ήμερο μετά τη γέννα; (να'ναι καλά ο άνθρωπος, βέβαια...)
Απλά μου κάνει εντύπωση... Shocked

Εγώ που γεννησα φυσιολογικά μου είπε ο ντόκτορ μετα από 40 μέρες θα με δει και μετά σεξ!
Βεβαια είχα λόχεια 42 μέρες! Shocked Shocked Και να ηθελα να κανω δεν μπορούσα.... οπότε και στον γιατρό πήγα στις 45 και έγινε και το μοιραιο εκεινη την μέρα... μάλλον εκεινη τη νύχτα! Laughing

43ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Παρ Ιουν 24, 2011 3:53 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Pelio έγραψε:Βρε κορίτσια, μόνο ο δικός μου γιατρός μου επέτρεψε το σεξ στο 20ήμερο μετά τη γέννα; (να'ναι καλά ο άνθρωπος, βέβαια...)
Απλά μου κάνει εντύπωση... Shocked
oxi kai emena mou eixe pei alla den to kaname ithela na pame prwta na me dei!

44ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 30, 2011 2:31 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
είμαι πολυ γκαντέμω τελικά. πάνω που πήγε να γινει κάτι ανακαλύψαμε ότι μου ήρθε περίοδος. έλεος!!!!!! όσες θηλάζουν δεν έχουν περίοδο εγώ βρήκα να έχω??????????

45ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 30, 2011 3:17 am

????????


Επισκέπτης
elenidek έγραψε:είμαι πολυ γκαντέμω τελικά. πάνω που πήγε να γινει κάτι ανακαλύψαμε ότι μου ήρθε περίοδος. έλεος!!!!!! όσες θηλάζουν δεν έχουν περίοδο εγώ βρήκα να έχω??????????

Νομιζω οτι πρεπει να γραψεις ενα λοττο!!! Κουραγιο... Αλλες 3 μερες.... Εγω που εχω 6 μηνες μπροστα μου;;;;;;;;; ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 534787 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 534787 ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 534787

46ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 30, 2011 3:21 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εμένα στις 20 μέρες έδωσε το οκ, υπενθυμίζοντας βέβαια ότι ο θηλασμός δεν είναι αντισύλληψη..!!!
επιτέλους κάνουμε SEX.!!! γιατί κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης γινόταν μεν πολυ συχνά, αλλά θα το χαρακτήριζα σεξάκι..
Wink

47ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 30, 2011 3:39 am

????????


Επισκέπτης
https://www.youtube.com/watch?v=LnX99im-5Js

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ!!! ΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing

48ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 30, 2011 4:04 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etoile! έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=LnX99im-5Js

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ!!! ΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Wink

49ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 30, 2011 4:51 am

ROSALINTA

ROSALINTA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΩΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΦΟΒΑΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ Ο Κ-ΛΟΣ ΤΟΥ ΠΟΝΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ!
ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Respect

50ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ Πεμ Ιουν 30, 2011 6:13 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ.ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑ ΣΤΗΝ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ.ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΣΕΧ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ.ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΕΣ ΟΡΕΞΕΙΣ (ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ)ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ!ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΧΕΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΟΧΙ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑ! ΑΝ Η ΕΓΚΥΟΣ ΕΣΘΑΝΕΤΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΛΛΟΙ ΦΟΒΟΥΝΤΕ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΟΚ ΕΤΣΙ,ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΟΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΒΙΑΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΝΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΦΟΒΟΥΝΤΕ.ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ. ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΣ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΤΗΣΕΙ ΣΕΧ ΣΤΗΝ ΕΓΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΣΕ 10ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΗΜΟΥΝ ΟΚ.ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΗ ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ..ΑΥΤΑ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις