Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Τετ Ιουν 30, 2010 5:01 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι αλλά δε θυμόμουν ότι είσαι ίδια ηλικία με εμένα!
άμα δίνεις κάνα μάθημα σεπτέμβρη μαζί με εμένα να βρεθούμε για κανά καφέ στο χέρι(κλασσικές φοιτήτριες που πάνε για να δώσουν πίνουν κι έναν καφέ και παίρνουν δρόμο από τη σχολή Cool )

κι εσύ gokat το ίδιο
εσένα βέβαια θα σου πω να μου πάρεις και τον καφέ όπως θα κατεβαίνεις Razz

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

27Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Τετ Ιουν 30, 2010 8:58 pm

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki88 έγραψε:ναι αλλά δε θυμόμουν ότι είσαι ίδια ηλικία με εμένα!
άμα δίνεις κάνα μάθημα σεπτέμβρη μαζί με εμένα να βρεθούμε για κανά καφέ στο χέρι(κλασσικές φοιτήτριες που πάνε για να δώσουν πίνουν κι έναν καφέ και παίρνουν δρόμο από τη σχολή Cool )

κι εσύ gokat το ίδιο
εσένα βέβαια θα σου πω να μου πάρεις και τον καφέ όπως θα κατεβαίνεις Razz
καλημέρα ναι αμέ μεσα γιατί όχι! στανταρ θα δίνουμε μάθημα μαζί. τον ασυμμάζευτο έχουν τα χρεωστούμενά μου ..

28Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:42 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
egw exw 10 gia septemvri
gmst!!!!!!!!
ki ws tote exw na kanw kai mia metakomisi kai isws kai ti vaftisi
an prolavw tha me kanoun agalma-to mnimeio tou agnwstou foititi Laughing

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

29Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Πεμ Ιουλ 01, 2010 10:21 pm

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτός ο άγνωστος φοιτητής.. και εγώ άγνωστη έχω καταντήσει στη σχολή μου. ασε που μόλις έμεθα ουι κόπηκα σε ένα μάθημα με 4 και τώρα αιντε τρέχα μεχρι εκεί για αναβαθμολόγηση Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

30Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Πεμ Οκτ 21, 2010 2:35 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ άργησα λίγο να δώσω για να πάω σε κάποια σχολή.
είμαι 28 χρονών και φέτος έδωσα πρώτη φορά πανελλήνιες και πέρασα πρώτη από ΕΠΑΛ στα ΤΕΙ χρηματοοικονομικής και ελεγκτικής.ξεκίνησα να πηγαίνω μόνο στα εργαστήρια 2 φορές την εβδομάδα γιατί είναι 1,5 ώρα απόσταση με το αμάξι.
παράλληλα δουλεύω και πραγματικά δεν ξέρω αν ποτέ καταφέρω να τελείωσω τη σχολή...
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

31Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Κυρ Ιαν 02, 2011 3:18 pm

fairy baby


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια ειμαι και εγω μανουλα και σπουδαζω στο ΕΑΠ .Φετος θα επαιρνα πτυχιο αλλα επειδη ειχα πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη δεν πηγα να δωσω με αποτελεσμα να τα ξαναπαρω φετος .
Οποτε διαβαζω και μεγαλωνω την μικρη μου μεχρι να ξεκινησω παλι δουλεια .

32Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Κυρ Ιαν 02, 2011 10:47 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πιάνομαι που είμα φοιτήτρια από το 1998? Χρωστάω ένα μάθημα πλέον. Αγγλική φιλολογία Αθήνα!

33Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Ιαν 03, 2011 12:44 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Εγώ πιάνομαι που είμα φοιτήτρια από το 1998? Χρωστάω ένα μάθημα πλέον. Αγγλική φιλολογία Αθήνα!

ένα μάθημα ρε θηρίο????

34Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Ιαν 03, 2011 12:52 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φοιτητριούλες διαβάσατε τιποτα για τις εξετάσεις??
εγώ απολύτως τίποτα γιατί είχα την αδελφή μου τις γιορτές που ήρθε να με δει και δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα.
μου φαίνεται θα περάσω μόνο εργαστήρια που τα παρακολουθώ... Sad

35Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Τρι Ιαν 11, 2011 1:47 pm

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΤΥΧΙΟΥ ΗΜΟΥΝ 5 ΜΗΝΩΝ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΩ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΞΙΔΕΙΚΕΥΣΗ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... Smile

36Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Τρι Ιαν 11, 2011 1:55 pm

liana10

liana10
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vasso έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΤΥΧΙΟΥ ΗΜΟΥΝ 5 ΜΗΝΩΝ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΩ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΞΙΔΕΙΚΕΥΣΗ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... Smile
κοριτσια εγω σπουδαζω στα τεφαα οταν εμεινα εγκυος χρωστουσα μονο ενα μαθημα "ρυθμικη". θα ορκιστω κ θα ειναι κ η κορουλα μου παρουσα...τελειο!!! Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 654316 Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 893968

37Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Τρι Ιαν 11, 2011 2:06 pm

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mprabo mprabo emena itan 6 minon kai balame smokin me papion trela kai seis prepei na balete toyaleta yperparagogi Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 328109

38Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Τρι Ιαν 11, 2011 3:18 pm

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw oso hmoun egyos phgaina se sxolh gia manikiour!!!!!

39Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Κυρ Φεβ 13, 2011 10:29 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τέλος το 1ο εξάμηνο και τα πέρασα όλα τα μαθήματα χωρίς να τα παρακολουθώ καν!!!!!!!!!!!!

40Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Κυρ Φεβ 13, 2011 12:38 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειμαι στο Γεωπονικο Αθηνων,εχω κανει προσωρινη διακοπη γιατι 2 χρονια τωρα ημουν σε δυο απανωτες εγκυμοσυνες!

Ευελπιστω να κατεβω τον Ιουνιο που μας ερχεται!Αν καταφερω να διαβασω!Καλο κουραγιο σε ολες μας!

41Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Κυρ Φεβ 13, 2011 2:57 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fairy baby έγραψε:γεια σας κοριτσια ειμαι και εγω μανουλα και σπουδαζω στο ΕΑΠ .Φετος θα επαιρνα πτυχιο αλλα επειδη ειχα πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη δεν πηγα να δωσω με αποτελεσμα να τα ξαναπαρω φετος .
Οποτε διαβαζω και μεγαλωνω την μικρη μου μεχρι να ξεκινησω παλι δουλεια .

Μπράβο βρε συ fairy, συνέχισε το όσο περισσότερο μπορείς και μην το βάζεις κάτω.
Σε ποια σχολή είσαι?

Εγώ παιδάκι ακόμα δεν έχω, αλλά σε λίγο καιρό θα γίνει και αυτό. Σύντομα θα ξεκινήσουμε και 'μεις για να δημιουργήσουμε τον δικό μας μικρούλι ανθρωπάκο Very Happy Είμαι όμως στο ΕΑΠ και όπως έχουν τα πράγματα, ε... του χρόνου αν θέλει και ο Θεός, εκεί που είσαι θα είμαι και γώ.

Σπουδάζω στην σχολή τεχνολογίας.. πληροφορική και παρ’ όλο που είμαι στον κλάδο μου και πάνω κάτω τα μαθήματα τα έχω ξανακάνει, απο τώρα σκέφτομαι πως θα τα βγάλω πέρα πρώτα ως εγκυμονούσα και έπειτα ως μαμά. ΄Κυρίως το δεύτερο Smile
Κάτι θα γίνει όμως Smile Λίγο οι αναβολές των μαθημάτων, λίγο οι διακοπές της ακαδημαικής χρονιάς και κούτσα κούτσα θα το βγάλουμε το έρμο... φαντάζομαι το γνωρίζεις ότι δικαιούσαι έως 3 έτη διακοπή σπουδών ανά μια επιτυχημένη Θεματική έτσι?

Αν σκεφτείς να κάνεις κάποια στιγμή δεύτερο παιδί, σκέψου την περίπτωση να διακόψεις για εκείνη την ακαδημαική χρονιά WinkΕίναι προτιμότερο απο το να πληρώσεις και να μην καταφέρεις να ολοκληρώσεις WinkΑρκή μόνο να έχεις βάλει στόχο την εγκυμοσύνη Smile

Καλή επιτυχία με τις εργασίες σου εύχομαι και να χαίρεσαι το μικρό σου.

Και σε όλες σας κορίτσια... ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ που δεν το βάλατε και δεν το βάζετε κάτω. Σας αξίζουν συγχαρητήρια! Να είστε πάντα καλά, ευτυχισμένες με τα αγγελούδια σας στην αγκαλιά και Καλή σταδιοδρομία!

42Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Κυρ Φεβ 13, 2011 3:20 pm

fairy baby


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Θελει καλο προγραμματισμο .Και αυτο μαθαινεις να το κανεις καλα οταν εισαι φοιτητρια .
Ευχομαι με το καλο να εχεις μια εγκυμοσυνη και μην σκεφτεις να πας πισω το παιδι για το εαπ .Ολα μαζι γινονται .
Εμενα η κορη μου ηρεμει πολυ οταν διαβαζω , καθεται ηρεμα διπλα μου και συνηθως κοιμαται .Καταλαβαινει οτι αυτη η ωρα ειναι μια ωρα ηρεμιας .Νομιζω οτι επαιξε ρολο και που διαβαζα οσο ημουν εγκυος ,Παντα οταν διαβαζα και συγκεντρωνομουν ηταν ηρεμη πολυ.
Καλη συνεχεια στις σπουδες σου και με το καλο ενα μωρακι .

43Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Φεβ 14, 2011 12:53 am

Ελινα

Ελινα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω μανουλα φοιτητρια δεν ειμαι,,,αλλα οταν ημουν εγκυος ημουν μαθητρια εγγυμονουσα...(ημουν 17 χρονων)Αφου να φανταστεις ημουν στο μηνα μου κ στις μερες μου κ εδινα εξετασεις Ιουνιου για την 3η Λυκειου.Επειδη ομως δεν ελεγε να βγει η μπουμπου κ ειχα φτασει 41 εβδομαδες κυησης κανονισαμε καισαρικη για Παρασκευη 10/06/05.
Τεταρτη 8-6-05 γραφω μαθημα. Παρασκευη γενναω,,Τριτη 14-6-05 βγαινω απ'το μαιευτηριο, Τεταρτη 15-06-05 παω παλι σχολειο να συνεχισω να δινω,,,,
Ολοι με το αγχος το δικο μου ηταν να μη μου σπασουν τα νερα μες στη ταξη...Laughing Laughing Laughing
χαχαχααχχχααχαχα!!!Επισης ηταν ενας καθηγητης βιολογιας χαζομπαμπας που ειχε γεννησει προσφατα η γυναικα του κ μου ελεγε Να το θηλασεις το παιδι,ειναι ωραια θα δεις,Να το κρατας ετσι κ ετσι,,Οταν το δεις μες στο "πιρεξ" που τα φερνουν στο δωματιο θα τρελαθεις κ μπουρου μπουρου,,,χαχααχα!Πολυ καλος!!! Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 35468 Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 417472

44Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Φεβ 14, 2011 6:44 am

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας μαμαδες φοιτητριουλες!!!και εγω φοιτητρια τελοιοφητη με 2 μαθηματα στο χημικο ιωαννινων...μου εχει βγαλει το λαδι αυτη η σχολη...ειμαι στην 17η εβδομαδα και θα πηγαινα πριν μια βδομαδα γιαννενα(μενω αθηνα) με τον αντρα μου για να μην κανω τοσα χιλιομετρα μονη μου,αλλα τελικα το αναβαλαμε λογω μικροθεματων που μας ειχαν θορυβισει με την εγκυμοσυνη μου.αχ αυτη η σχολη!χαιρομαι για την μικρη μου που την περιμενω πως και πως τον ιουλιο,αλλα και αυτη η σχολη με προβληματιζει αρκετα...εσεις αγχωνοσαστε? Rolling Eyes

45Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Ιουλ 11, 2011 7:38 am

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλε elenaki85 και εσυ εδω?Γειααα \ο

Και εγω λοιπον ακομα φοιτητρια ειμαι Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων,με τον μπεμπη στην κοιλιτσα περασα με πεισμα τα 2 τελευταια μου μαθηματα και ΑΝ εδιχνε λιγο παραπανω ενδιαφερον ο χρουσουζης ο επιτηριτης μου,θα ειχα παραδωσει ΚΑΙ πτηχιακη,αλλαααααααα....ολο θα το κοιταξω και θα το κοιταξω ειναι,οποτε με βλεπω για κανα εξαμηνο ακομα φοιτητρια,παλι καλα ολη μερα μεσα θα μαι με τον μπεμπη,για να ασχοληθω με την πτυχιακη οταν θα κοιματε ας πουμε και απο κει μετα 2 μερες καποιον ν τον κρατησει θα χρειαστω. 1για να παρουσιασω και 1 να παω να παρω το πτυχειο.

46Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Ιουλ 11, 2011 12:54 pm

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Veraki έγραψε:Καλε elenaki85 και εσυ εδω?Γειααα \ο

Και εγω λοιπον ακομα φοιτητρια ειμαι Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων,με τον μπεμπη στην κοιλιτσα περασα με πεισμα τα 2 τελευταια μου μαθηματα και ΑΝ εδιχνε λιγο παραπανω ενδιαφερον ο χρουσουζης ο επιτηριτης μου,θα ειχα παραδωσει ΚΑΙ πτηχιακη,αλλαααααααα....ολο θα το κοιταξω και θα το κοιταξω ειναι,οποτε με βλεπω για κανα εξαμηνο ακομα φοιτητρια,παλι καλα ολη μερα μεσα θα μαι με τον μπεμπη,για να ασχοληθω με την πτυχιακη οταν θα κοιματε ας πουμε και απο κει μετα 2 μερες καποιον ν τον κρατησει θα χρειαστω. 1για να παρουσιασω και 1 να παω να παρω το πτυχειο.


αχ veraki ποναει πολυ για μενα το θεμα σχολη...ενα χρονο εδινα αυτα τα 2 μαθηματα και με κοβανε μονιμως με 4. Mad με κανανε τρελη!!!εμαθα για την εγκυμοσυνη και εκλαιγα γιατι ειχα τρομοκρατηθει που ηξερα οτι δεν πρεπει να γινουν δυσκολες οι καταστασεις και δεν μπορω να δωσω...βεβαια καθε μερα που περναγε,προτεραιοτητα μου γινοταν το μπεμπακι μου ολο και περισσοτερο.2 φορες προσπαθησα για το καθε μαθημα(δηλ συνολο 4)να παω να τα δωσω τα μαθηματα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης αλλα παντα κατι γινοταν και δεν μπορουσα να παω.βλεπεις γιαννενα ειναι η σχολη μου.εσενα που ειναι η σχολη σου?αθηνα?γιατι αν ειναι ετσι ειναι σιγουρα πιο απλα τα πραγματα στο να αφησεις το μωρακι σου για λιγες ωρες...εγω πρεπει ολοκληρη μερα να λειψω απο ξημερωματα και να γυρισω ξημερωματα της επομενης.... Crying or Very sad
σκεφτομαι για τον σεπτεμβρη να παω να τα δωσω,αλλα φοβαμαι οτι δεν θα μπορω να το αφησω το μικρουλη μου...θα δειξει...εχεις ακουσει τιποτα για διαγραφες απο σχολες στους παλιους φοιτητες?μην γινει τιποτα τετοιο και τρεχουμε και δεν φτανουμε...ανκαι το πασχα που ειχα ρωτησει στην γραμματεια της σχολης μου,μου ειπαν αδιανοητο να γινει κατι τετοιο(μακαρι θεε μου!) και κατι αλλο να σε ρωτησω,πιστευεις οτι θα προλαβαινουμε για διαβασμα με τα μπεμπακια μας?ολοι μου λενε οτι δεν σου μενει χρονος ουτε για τα βασικα,ποσο μαλλον να διαβασουμε προσθετω εγω.εσυ τι λες?

47Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Ιουλ 11, 2011 1:10 pm

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αααα και γω ειμαι μανουλα φοιτητρια για την ωρα τα χω παρατησει γιατι δεν εχω καμια βοηθεια με την μικρη αλλα πιστευω πως στο μελλον θα συνεχισω...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την refaki στις Δευ Ιουλ 11, 2011 11:46 pm, 1 φορά

48Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Ιουλ 11, 2011 1:46 pm

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenaki85 είμαι και εγώ φοιτήτρια και ταυτόχρονα σύζυγος μητέρα και εργαζόμενη.
η σχολή μου είναι 1,5 ώρα από Γιάννενα με το αυτοκίνητο.
φυσικά πηγαίνω μόνο στα εργαστήρια που είναι υποχρεωτικά.
γέννησα την κόρη μου τον Αυγουστο και Οκτώβρη ξεκινησα τη σχολη αφού πέρασα πέρυσι στις Πανελλήνιες.
δεν πήρα το εξαμηνο του ΟΑΕΔ και ξεκίνησα τον Οκτώβρη δουλειά.
λοιπόν και στα 2 εξάμηνα διάβασα ελάχιστα και μόνο στην περίοδο των εξετάσεων και δεν χρωστάω κανένα μάθημα.και όλα τα πέρασα με καλούς βαθμούς...
στο πρώτο εξάμηνο ειδικά περάσαμε μόνο 3 άτομα ΟΛΑ τα μαθήματα και εγώ ήμουν η πρώτη από αυτους.
τι θέλω να πω με όλα αυτά?
πως αν υπάρχει θέληση και φυσικά βοήθεια όλα γίνονται.
και μην ανησυχείς, όλα καλά θα πάνε. εσυ που έχεις 2 μόνο μαθηματα???
τι να πω και εγώ που μόλις τελείωσα το πρώτο έτος και έχω ακόμα 3????

49Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Ιουλ 11, 2011 2:28 pm

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΙΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ 8ΕΜΑ.ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΥΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΦΟΙΤΙΤΡΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΤΗ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΕΛΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑΣ.ΟΥΦ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΛΕΓΑ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΝΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ?

50Μανούλες_φοιτήτριες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες_φοιτήτριες! Δευ Ιουλ 11, 2011 8:38 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XRYSPA έγραψε:ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΙΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ 8ΕΜΑ.ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΥΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΦΟΙΤΙΤΡΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΤΗ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΕΛΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑΣ.ΟΥΦ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΛΕΓΑ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΝΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ?

XRYSPA μου καμια μανουλα δεν κοροιδεψε εσενα η' καποια αλλη κοπελα που ειναι φοιτητρια κ μανουλα.. αυτα που διαβαζες ηταν σε 2-3 συγκεκριμενες ιστοριες απο ψευτικα προσωπα, που παρουσιαζονταν και καλα κοριτσακια 17-18 χρονων με εγκυμοσυνη κ δεν ηξεραν τι να κανουν.. ολα τα κοροιδευτικα που λες, ειπωθηκαν μολις εγινε αντιληπτο οτι οι ιστοριες ειναι ψευτικες!! δεν νομιζω καμια μανουλα-φοιτητρια να θιχτηκε πραγματικα, ουτε κι εγω προσωπικα, εφοσον καταλαβε τι παιζει με την ιστορια κ πως μιλησαν καποιες αλλες μαμαδες εδω..
στο θεμα μας, να αναφερω οτι κι εγω ειμαι φοιτητρια αγγλικης φιλολογιας στο αμερικανικο κολλεγιο απο το 2003.. ενδιαμεσα μου προεκυψαν 2 εγκυμοσυνες, κ δυστυχως εδω κ 2 χρονια δεν εχω καταφερει να πατησω το ποδι μου στην σχολη. μου εχουν μεινει αλλα 7 μαθηματα για να τελειωσω κ ευχομαι καποια στιγμη να τα καταφερω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις