Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
211 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 211 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

«Ο Άγιος Υάκινθος, Άγιος της αγάπης, του έρωτα, προστάτης των ζευγαριών, της σχέσης άνδρα και γυναίκα, γιορτάζεται πλέον κάθε χρόνο, στον ίδιο τόπο, 12 χιλιόμετρα νότια των Ανωγείων, στους ορεινούς Φούρνους, στο ομώνυμο πέτρινο εκκλησάκι (σε στυλ Μητάτου) που χτίστηκε στην χάρη του, και σε υψόμετρο 1200 μέτρα (στον Ψηλορείτη), στις 3 Ιουλίου».



«Ο Άγιος Υάκινθος σαν ιδεολογία λέγεται με τρεις κουβέντες:
ο Άγιος των αισθημάτων, της ανάμνησης και της προσδοκίας τους. Γι' αυτό τους λεω, όταν θα πηγαίνετε στον Άγιο Υάκινθο θα ανάβετε δυο κεριά, ένα στην ανάμνηση κι ένα στην προσδοκία. Διότι σε ένα τέτοιο χώρο παράκλησης οφείλω, από τη μια, να θυμηθώ μιαν αγάπη μεγάλη που έχασα, αλλά μπορώ, από την άλλη, να παρακαλέσω να με επισκεφθεί πάλι το αίσθημα.
Επομένως, δεν είναι ο Άγιος του Έρωτος ο Υάκινθος, αλλά, ο Άγιος της Ανάμνησης των Αισθημάτων και της Προσδοκίας τους».
-Λουδοβίκος των Ανωγείων-


YAKIΝΘΟΣ - Λουδοβίκος των Ανωγείων (Ορχηστρικό)




"Ο Άγιος Υάκινθος ξυπνάει τα μεσημέρια
παίρνει την Κρήτη στα φτερά, τον έρωτα στα χέρια
κατηφορίζει το βουνό το μονοπάτι πέρνει
και ο ήλιος μόλις τον κοιτά χαμογελά και γέρνει

Ο Άγιος Υάκινθος ανοίγει παραθύρια
σμίγει τα στήθια τα κορμιά και χτίζει τα γιοφύρια
ν' αγαπηθούν οι άνθρωποι να ομορφήνει ο κόσμος
ν' ανθίσει ο βασιλικός η ρίγανη κι ο δυόσμος

Ο Άγιος Υάκινθος ξυπνάει στον Ψηλορήτη
να 'ρχότανε να πέρναγε κι απ 'το δικό σου σπίτι
να σου' φερνε να σου' λεγε των δέντρων τον έρωτά του
να ξύπναγες απ' την αρχή να 'ρχόσουνα κοντά του..."
-Αλκίνοος Ιωαννίδης-


Ο Άγιος Υάκινθος - Αλκίνοος Ιωαννίδης





...Με την ευκαιρία λοιπόν, της -μη εμπορικής- αυριανής γιορτής για την αγάπη, γιατί δεν έχει ανάγκη ούτε τα αρκουδάκια, ούτε τις καρτούλες, ούτε τα γλαστράκια, παρά μονάχα ένα ειλικρινή Ευχαριστώ, ένα γλυκό φιλί και ένα ζεστό Σ' αγαπω, εκτός από τα Χρόνια μου πολλά που στέλνω σε όλες σας, ακόμα και σε εκείνες που δεν έχουν ταίρι, κι όμως αγαπάνε... τον εαυτό τους πρώτ’ από όλα, τη ζωή στη συνέχεια και τον κόσμο όλο μετέπειτα... σας αποχαιρετώ γλυκά και σας εύχομαι καλή συνέχεια για το υπόλοιπο της εβδομάδας.
Εις το επανειδήν ομορφιές μου... να μου κρατήσετε ζεστή τη θέση που κέρδισα ανάμεσα σας, γιατί πραγματικά, για εκείνες που μέχρι στιγμής έχω έρθει περισσότερο κοντά... νιώθω ότι υπήρξα πολύ τυχερή που σας γνώρισα... Είστε το πιο αισιόδοξο ξύπνημα μου και το πιο γαλήνιο καληνύχτα μου ... είστε όλες πολύ καλά παιδιά και με ‘στενοχωρεί’ κομμάτι που σας αποχωρίζομαι έστω και προσωρινά. Είναι τόσο όμορφη η παρέα σας που η απουσία της θα είναι αισθητή, αλλά... ας γίνει και αυτός ένας από τους πολλούς λόγους που πρέπει να έχω στο μυαλό μου, να φροντίσω να πάω καλά και να γυρίσω καλά, γερή, ξανά κοντά σας Smile

Καλή μας αντάμωση!!!
Σας χαιρετώ και Σας Αγαπώ...γι’ αυτό... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και γι' αυτήν την μου την αγάπη, και ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙ!!!
Να έχετε μια ΥΠΕΡΟΧΗ εβδομάδα!!! 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 I love you 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 I love you 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Τετ Ιουλ 06, 2011 12:08 am, 2 φορές συνολικά

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
NeNaKi_Gr έγραψε:
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

«Ο Άγιος Υάκινθος, Άγιος της αγάπης, του έρωτα, προστάτης των ζευγαριών, της σχέσης άνδρα και γυναίκα, γιορτάζεται πλέον κάθε χρόνο, στον ίδιο τόπο, 12 χιλιόμετρα νότια των Ανωγείων, στους ορεινούς Φούρνους, στο ομώνυμο πέτρινο εκκλησάκι (σε στυλ Μητάτου) που χτίστηκε στην χάρη του, και σε υψόμετρο 1200 μέτρα (στον Ψηλορείτη), στις 3 Ιουλίου».



«Ο Άγιος Υάκινθος σαν ιδεολογία λέγεται με τρεις κουβέντες:
ο Άγιος των αισθημάτων, της ανάμνησης και της προσδοκίας τους. Γι' αυτό τους λεω, όταν θα πηγαίνετε στον Άγιο Υάκινθο θα ανάβετε δυο κεριά, ένα στην ανάμνηση κι ένα στην προσδοκία. Διότι σε ένα τέτοιο χώρο παράκλησης οφείλω, από τη μια, να θυμηθώ μιαν αγάπη μεγάλη που έχασα, αλλά μπορώ, από την άλλη, να παρακαλέσω να με επισκεφθεί πάλι το αίσθημα.
Επομένως, δεν είναι ο Άγιος του Έρωτος ο Υάκινθος, αλλά, ο Άγιος της Ανάμνησης των Αισθημάτων και της Προσδοκίας τους».
-Λουδοβίκος των Ανωγείων-


YAKIΝΘΟΣ - Λουδοβίκος των Ανωγείων (Ορχηστρικό)




"Ο Άγιος Υάκινθος ξυπνάει τα μεσημέρια
παίρνει την Κρήτη στα φτερά, τον έρωτα στα χέρια
κατηφορίζει το βουνό το μονοπάτι πέρνει
και ο ήλιος μόλις τον κοιτά χαμογελά και γέρνει

Ο Άγιος Υάκινθος ανοίγει παραθύρια
σμίγει τα στήθια τα κορμιά και χτίζει τα γιοφύρια
ν' αγαπηθούν οι άνθρωποι να ομορφήνει ο κόσμος
ν' ανθίσει ο βασιλικός η ρίγανη κι ο δυόσμος

Ο Άγιος Υάκινθος ξυπνάει στον Ψηλορήτη
να 'ρχότανε να πέρναγε κι απ 'το δικό σου σπίτι
να σου' φερνε να σου' λεγε των δέντρων τον έρωτά του
να ξύπναγες απ' την αρχή να 'ρχόσουνα κοντά του..."
-Αλκίνοος Ιωαννίδης-


Ο Άγιος Υάκινθος - Αλκίνοος Ιωαννίδης





...Με την ευκαιρία λοιπόν, της -μη εμπορικής- αυριανής γιορτής για την αγάπη, γιατί δεν έχει ανάγκη ούτε τα αρκουδάκια, ούτε τις καρτούλες, ούτε τα γλαστράκια, παρά μονάχα ένα ειλικρινή Ευχαριστώ, ένα γλυκό φιλί και ένα ζεστό Σ' αγαπω, εκτός από τα Χρόνια μου πολλά που στέλνω σε όλες σας, ακόμα και σε εκείνες που δεν έχουν ταίρι, κι όμως αγαπάνε... τον εαυτό τους πρώτ’ από όλα, τη ζωή στη συνέχεια και τον κόσμο όλο μετέπειτα... σας αποχαιρετώ γλυκά και σας εύχομαι καλή συνέχεια για το υπόλοιπο της εβδομάδας.
Εις το επανειδήν ομορφιές μου... να μου κρατήσετε ζεστή τη θέση που κέρδισα ανάμεσα σας, γιατί πραγματικά, για εκείνες που μέχρι στιγμής έχω έρθει περισσότερο κοντά... νιώθω ότι υπήρξα πολύ τυχερή που σας γνώρισα... Είστε το πιο αισιόδοξο ξύπνημα μου και το πιο γαλήνιο καληνύχτα μου ... είστε όλες πολύ καλά παιδιά και με ‘στενοχωρεί’ κομμάτι που σας αποχωρίζομαι έστω και προσωρινά. Είναι τόσο όμορφη η παρέα σας που η απουσία της θα είναι αισθητή, αλλά... ας γίνει και αυτός ένας από τους πολλούς λόγους που πρέπει να έχω στο μυαλό μου, για να φροντίσω να πάω καλά και να γυρίσω καλά, γερή, ξανά κοντά σας Smile

Καλή μας αντάμωση!!!
Σας χαιρετώ και Σας Αγαπώ...γι’ αυτό... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και γι' αυτήν την μου την αγάπη, και ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙ!!!
Να έχετε μια ΥΠΕΡΟΧΗ εβδομάδα!!! 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 I love you 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 I love you 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
καλο ταξιδι και καλη ανταμωση . χρονια μας πολλα

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 379767 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 379767 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 379767 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 379767 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 379767 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 379767 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 379767 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 379767Χρόνια πολλά λοιπόν σε όλες μας!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρονια μας πολλα λοιπον!!!! 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 40746 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 40746 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 40746 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 40746 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω ειναι αλλο η αναμνησηκαι η προσδοκια... Smile εγω παλι ξερω πως η ελληνικη γιορτη ερωτευμενων ειναι στις 13 φεβρουαριου. Ακυλας και Πρισκιλλης!http://www.matia.gr/7/72/7203/7203_1_12.html

ενημερωτικα ε.. απλα να βγαλουμε μια ακρη. τωρα βεβαια που το σκεφτομαι δεν ειναι κακο να το γιορταζουμε 2 φορες το χρονο! αντε και μια του βαλεντινου! τελειααα!!! Very Happy

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="NeNaKi_Gr"]
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!
[size=14]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

«Ο Άγιος Υάκινθος, Άγιος της αγάπης, του έρωτα, προστάτης των ζευγαριών, της σχέσης άνδρα και γυναίκα, γιορτάζεται πλέον κάθε χρόνο, στον ίδιο τόπο, 12 χιλιόμετρα νότια των Ανωγείων, στους ορεινούς Φούρνους, στο ομώνυμο πέτρινο εκκλησάκι (σε στυλ Μητάτου) που χτίστηκε στην χάρη του, και σε υψόμετρο 1200 μέτρα (στον Ψηλορείτη), στις 3 Ιουλίου».



οπως τα λες νενακι η χαρη του αγιου υακινθου γιορταζεται καθε χρονο στα Ανωγεια Μυλοποταμου στο ανωγειανο αορι που βρισκεται στο νομο Ρεθυμνου για οσους δε γνωριζουν.
επισης προς τιμην του αγιου γινονται καθε χρονο εκδηλωσεις με χορους κ μουσικους απο ολο τον κοσμο. 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 654316
για οσους επισκεφτουν το νησι προς το τελος ιουλιου ή για οσους συμπατριωτες μου θελουν να παρακολουθησουν τις εκδηλωσεις περισσοτερες πληροφοριες θα βρειτε στο παρακατω link:
http://rethemnos.gr/yakinthia-2011-i-giorti-ton-anamnise/

καλο ταξιδι νενακι κ να τα περασεις τελεια!!!! Very Happy 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472

https://www.youtube.com/cretanvenus

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 868444 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 868444 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 868444 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 868444 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 868444 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 868444 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 868444 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 868444 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 669659 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 315810

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά,λοιπόν!!!!!!!!!!!Σε όλεεεεεεεες και σε όλουυυυυυυς!!!!!!!!!!
Νενάκι,καλά να περάσετε!!!Σε περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες!!!! 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να και κάτι που δεν το ήξερα για την χθεσινή μέρα που .... είχαμε επέτειο με τον άντρα μου (παντρεμένοι 7 χρόνια) και είχε γενέθλια και ο ανιψιός μου!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πέρασα να σας πω μια όμορφη καλημέρα...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κοριτσάρες μου!

Σας στέλνω τα φιλιά μου απο την όμορφη Πάργα και τους... Ιταλούς της χαχαχα... Μιάμιση μέρες τώρα όλο bongiorno ακούω, αλλά δεν με πειράζει καθόλου, γιατί και ηχεί μελωδικά στα αυτιά μου και γιατί το "Καλημέρα" σε όποια γλώσσα κι αν το εκφράσεις, η διάθεση και το νόημα του έχουν απίθανη αίσθηση, ειδικά όταν συνοδεύεται από χαμόγελα και ένα καλοπροαίρετο νεύμα Smile


Αλικάκι μου... Δεν υπάρχει το Ιόνιο... απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Κατά την διάρκεια της διαδρομής μας απο Πάτρα για Πάργα μέσω Αστακού, συναντήσαμε κάτι παραλίες....ζωγραφιές, μια υπέροχη θάλασσα, κάτι μαγευτικά τοπία... Α ΠΙ ΣΤΕ ΥΤΑ!
Σήμερα θα γνωρίσουμε την Πάργα απο κοντά και αύριο τους Παξούς και όσο σκέφτομαι ότι είμαι σε απόσταση αναπνοής από την Κέρκυρα... τρελαίνομαι! Βαρκάδα θα πάω... θα πάρω φουσκωτό, το κουπί στο χέρι, βατραχοπέδιλο, μπρατσάκι και σιγά σιγά θα φτάσω απέναντι... εν πλω να πιω καφέ με την Σωτηρία χαχαχα Razz

Βέβαια και στην Κρήτη, αν πας προς Σητεία μεριά ή από αντίθετα... προς Χανιά και στα Φαλάσαρνα, θα σου φύγει το κεφάλι με τις παραλίες που θα αντικρίσεις, αλλά του Ιονίου είναι σε γενικές γραμμές πανέμορφες, είναι γενική η εικόνα και όχι περιστασιακή, και τα νερά απίστευτα καθαρά... λίγο κρύα βέβαια...ποταμίσια χαχαχα, αλλά αντέχουμε... αγκαλίτσα να συσφίξουν και οι σχέσεις μας... χαχαχα Razz

Λοιπόν, σας φιλώ γλυκά ομορφιές μου και προχωρώ για τις πρώτες κανονικές συστάσεις μου με το 'νησί' Very Happy

3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:Να και κάτι που δεν το ήξερα για την χθεσινή μέρα που .... είχαμε επέτειο με τον άντρα μου (παντρεμένοι 7 χρόνια) και είχε γενέθλια και ο ανιψιός μου!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!

Και στην χρυσή σας επέτειο εύχομαι dest μου... να είστε γεροί, δυνατοί και αγαπημένοι και να χαίρεστε αγκαλιά τη ζωή και τις ομορφιές της, όπως πρέπει! I love you

Τελικά ήταν σημαδιακή η ημέρα που παντρευτήκατε και επίσης πιο σημαδιακή που γεννήθηκε ο ανηψιός σου, ο καρπός ενός άλλου έρωτα Very Happy... Να σου ζήσει καλή μου και του χρόνου με υγεία το μικράκι Smile

3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:Πέρασα να σας πω μια όμορφη καλημέρα...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κοριτσάρες μου!

Σας στέλνω τα φιλιά μου απο την όμορφη Πάργα και τους... Ιταλούς της χαχαχα... Μιάμιση μέρες τώρα όλο bongiorno ακούω, αλλά δεν με πειράζει καθόλου, γιατί και ηχεί μελωδικά στα αυτιά μου και γιατί το "Καλημέρα" σε όποια γλώσσα κι αν το εκφράσεις, η διάθεση και το νόημα του έχουν απίθανη αίσθηση, ειδικά όταν συνοδεύεται από χαμόγελα και ένα καλοπροαίρετο νεύμα Smile


Αλικάκι μου... Δεν υπάρχει το Ιόνιο... απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Κατά την διάρκεια της διαδρομής μας απο Πάτρα για Πάργα μέσω Αστακού, συναντήσαμε κάτι παραλίες....ζωγραφιές, μια υπέροχη θάλασσα, κάτι μαγευτικά τοπία... Α ΠΙ ΣΤΕ ΥΤΑ!
Σήμερα θα γνωρίσουμε την Πάργα απο κοντά και αύριο τους Παξούς και όσο σκέφτομαι ότι είμαι σε απόσταση αναπνοής από την Κέρκυρα... τρελαίνομαι! Βαρκάδα θα πάω... θα πάρω φουσκωτό, το κουπί στο χέρι, βατραχοπέδιλο, μπρατσάκι και σιγά σιγά θα φτάσω απέναντι... εν πλω να πιω καφέ με την Σωτηρία χαχαχα Razz

Βέβαια και στην Κρήτη, αν πας προς Σητεία μεριά ή από αντίθετα... προς Χανιά και στα Φαλάσαρνα, θα σου φύγει το κεφάλι με τις παραλίες που θα αντικρίσεις, αλλά του Ιονίου είναι σε γενικές γραμμές πανέμορφες, είναι γενική η εικόνα και όχι περιστασιακή, και τα νερά απίστευτα καθαρά... λίγο κρύα βέβαια...ποταμίσια χαχαχα, αλλά αντέχουμε... αγκαλίτσα να συσφίξουν και οι σχέσεις μας... χαχαχα Razz

Λοιπόν, σας φιλώ γλυκά ομορφιές μου και προχωρώ για τις πρώτες κανονικές συστάσεις μου με το 'νησί' Very Happy

3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472




Νενάκι μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!Χαίρομαι που περνάς καλά!!!!!!!!!Ααααχ,μπράβο τυχερούλα!!!!!!!!!!!Είναι απίστευτα μέρη,όντως!!!!Καλή συνέχεια, σου εύχομαι να περάσετε τέλεια το υπόλοιπό σας!!!!!!!!!!!!!!!Αααααα,να σου πω...κάνε και μια βουτιά και για εμάς ε??Μην μας ξεχνάς!!!!!!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NeNaKi_Gr έγραψε:Πέρασα να σας πω μια όμορφη καλημέρα...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κοριτσάρες μου!

Σας στέλνω τα φιλιά μου απο την όμορφη Πάργα και τους... Ιταλούς της χαχαχα... Μιάμιση μέρες τώρα όλο bongiorno ακούω, αλλά δεν με πειράζει καθόλου, γιατί και ηχεί μελωδικά στα αυτιά μου και γιατί το "Καλημέρα" σε όποια γλώσσα κι αν το εκφράσεις, η διάθεση και το νόημα του έχουν απίθανη αίσθηση, ειδικά όταν συνοδεύεται από χαμόγελα και ένα καλοπροαίρετο νεύμα Smile


Αλικάκι μου... Δεν υπάρχει το Ιόνιο... απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Κατά την διάρκεια της διαδρομής μας απο Πάτρα για Πάργα μέσω Αστακού, συναντήσαμε κάτι παραλίες....ζωγραφιές, μια υπέροχη θάλασσα, κάτι μαγευτικά τοπία... Α ΠΙ ΣΤΕ ΥΤΑ!
Σήμερα θα γνωρίσουμε την Πάργα απο κοντά και αύριο τους Παξούς και όσο σκέφτομαι ότι είμαι σε απόσταση αναπνοής από την Κέρκυρα... τρελαίνομαι! Βαρκάδα θα πάω... θα πάρω φουσκωτό, το κουπί στο χέρι, βατραχοπέδιλο, μπρατσάκι και σιγά σιγά θα φτάσω απέναντι... εν πλω να πιω καφέ με την Σωτηρία χαχαχα Razz

Βέβαια και στην Κρήτη, αν πας προς Σητεία μεριά ή από αντίθετα... προς Χανιά και στα Φαλάσαρνα, θα σου φύγει το κεφάλι με τις παραλίες που θα αντικρίσεις, αλλά του Ιονίου είναι σε γενικές γραμμές πανέμορφες, είναι γενική η εικόνα και όχι περιστασιακή, και τα νερά απίστευτα καθαρά... λίγο κρύα βέβαια...ποταμίσια χαχαχα, αλλά αντέχουμε... αγκαλίτσα να συσφίξουν και οι σχέσεις μας... χαχαχα Razz

Λοιπόν, σας φιλώ γλυκά ομορφιές μου και προχωρώ για τις πρώτες κανονικές συστάσεις μου με το 'νησί' Very Happy

3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 417472




νενακι κοιτα φορτισε μπαταριες να περνας καλα και κλαη συνεχεια και σε περιμενουμε με ανοιχτες αγκαλιες και νεα απο τα μερη που πηγες 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 40746 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 40746 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 40746 3/07 – Η Ελληνική Εορτή των Ερωτευμένων & ΕΦΥΓΑΑΑ! 40746

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νενάκι μου φιλιά πολλά και απο μένα! Να περάσετε τέλεια! Κάνε πολλές πολλές βουτιές και για εμας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις