Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
360 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 360 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!ΕΙΝΑΙ 4 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ Κ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΙΝΙΑ ΤΗΣ!ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΡΟΥΧΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙ (ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ)ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙ(ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ)ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΛΑΕΙ Κ ΘΥΜΩΝΕΙ....ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ Η ΕΝΑΣ ΞΕΝΟΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ Η ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ..ΠΧ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΗΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΣΕ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ....ΤΗΣ ΕΞΗΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ Η ΟΤΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ...ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ???ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ?ΝΑ ΑΝΦΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΛΕΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ..ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΛΛΑ Κ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΕΓΙΝΕ!

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δωστης λιγο χρονο,ισως προσπαθει να κερδισει την προσοχη σας!παρε την παντην μια βολτιτσα μονη,χωρις το μωρο,να της δωσεις να καταλαβει πως εσυ εισαι παντα εκει γι'αυτην,οτι δεν αλλαξε κατι και οτι δε την αγαπας λιγοτερο τωρα που ηρθε το μωρο αλλα το μωρο θελει λιγο παραπανω χρονο.επισης βαζε την να σε βοηθαει με το μωρο,αστην να το σαπουνισει,να το ξεπλυνει,να το αλλαξει παμπερ,να την κανεις να νιωσει πολυτιμη βοηθος σου! Wink

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα εχω κανει ολα αυτα που λες..κ κολυμβητηριο παμε κ βολτες κ ολα!επισης δουλευω κ το μωρο το βλεπω πολυ λιγο!πιο πολυ με αυτην ασχολουμε.κ αντιδρα ετσι κ χωρις να ειναι μπροστα το μωρο!σε ευχαριστω παντως!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σου πρότεινα να της ενισχύσεις λίγο την αυτοπεποίθηση ενθαρρύνοντας την να κάνει/ασχοληθει με διάφορα πραγματα κ να την επιβραβεύεις. να ακούει 'μπράβο'!
θα χαρεί πολύ όταν αισθανθεί ότι αυτο που κάνει είναι σημαντικό κ θα δεις που θα αρχίσει τα χαμόγελα να τα μοιράζει δεξιά κ αριστερα Very Happy

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε νιωθω και μενα ο μικρος ειναι 4,5 χρονων .μπορει να μην εχουμε κλαματα τοσο πολυ .αλλα κανει νευρα σηκωνει φωνη .προσπαθω με ωραιο τροπο να του δωσο να καταλαβει οτι δεν ειναι σωστο .στην ηλικια που ειναι καταλαβαινουν τα παντα και παιζουν με τα ορια μας για να .επιβληθουν .εγω αυτο που κανω ειναι να το βαζω τιμωρια στην καρεκλα σκεψης και να του στερω κατι .δηλαδη να μην δει μικυ μαιυς να μην κατεβει να παιξει .αρχισε να της στερεις κατι να καταλαβει οτι αυτο που κανει δεν ειναι σωστο .βεβαια τα παιδια περνανε φασεις .θελει υπομονη που την χανουμε οντως κατι αλλο δεν μπορουμε να κανουμε

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αnna1975 έγραψε:σε νιωθω και μενα ο μικρος ειναι 4,5 χρονων .μπορει να μην εχουμε κλαματα τοσο πολυ .αλλα κανει νευρα σηκωνει φωνη .προσπαθω με ωραιο τροπο να του δωσο να καταλαβει οτι δεν ειναι σωστο .στην ηλικια που ειναι καταλαβαινουν τα παντα και παιζουν με τα ορια μας για να .επιβληθουν .εγω αυτο που κανω ειναι να το βαζω τιμωρια στην καρεκλα σκεψης και να του στερω κατι .δηλαδη να μην δει μικυ μαιυς να μην κατεβει να παιξει .αρχισε να της στερεις κατι να καταλαβει οτι αυτο που κανει δεν ειναι σωστο .βεβαια τα παιδια περνανε φασεις .θελει υπομονη που την χανουμε οντως κατι αλλο δεν μπορουμε να κανουμε




σορρυ τωρα προσεξα οτι εχει και αδερφακι αρα θελει να σου τραβηξει και την προσοχη σου με αυτο το τροπο σιγουρα ζηλευει και το εχει βγαλει ετσι αρα η τιμωρια που σου ειπα ειναι ακυρο γιαυτην την περιπτωση ειναι φαση θα περασει τα παιδακια που εχουν αδερφακια μικρα υπαρχει προβλημα

????????


Επισκέπτης
anastazia έγραψε:ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!ΕΙΝΑΙ 4 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ Κ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΙΝΙΑ ΤΗΣ!ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΡΟΥΧΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙ (ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ)ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙ(ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ)ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΛΑΕΙ Κ ΘΥΜΩΝΕΙ....ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ Η ΕΝΑΣ ΞΕΝΟΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ Η ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ..ΠΧ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΗΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΣΕ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ....ΤΗΣ ΕΞΗΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ Η ΟΤΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ...ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ???ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ?ΝΑ ΑΝΦΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΛΕΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ..ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΛΛΑ Κ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΕΓΙΝΕ!

Το παιδι μεγαλωσε με εσενα ή με τη γιαγια;;; Γιατι ετσι κανουν συνηθως οσα παιδακια εχουν μαθει απο τη γιαγια τους οτι με το που μπηγουν τα κλαματα περναει το δικο τους... Το βλεπω στα ανηψια μου. Πας σουπερ μαρκετ και αμα θελουν κατι πεφτουν στο πατωμα και χτυπιουνται μεχρι να το παρεις. Αλλα μεγαλωσαν με εναν παπου που τα κακομαθε απιστευτα (και με γονεις βεβαια που δε τα ειχαν ουτε Σαββ/κο πολλες φορες γιατι βαριουνται!!!).
Κατι αλλο, μηπως ζηλευει το αδερφακι της;;;Γιατι εχεις ''πεσει πανω του'', οπως ειναι λογικο αλλωστε!
Πιστευω οτι ισως πρεπει να μη της πολυδινεις σημασια οταν κλαιει. Καποια στιγμη θα το πιασει το νοημα και θα σταματησει τα ναζια!!!!
ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 328109

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε νοιώθω...!
Και τα δικά μου παιδιά τελευταία θυμώνουν και τσιρίζουν με
το παραμικρό.. Sad
Πιστεύω ότι το κάνουν για να μας τραβήξουν τη προσοχή. Είναι και σε φάση που δοκιμάζουν τα όριά μας.. Συγκεκριμένα ο ένας μου, όταν δε του κάνεις επιτόπου το χατήρι π.χ. να βγει στο μπαλκόνι ή να του δώσεις κάτι που ζητάει αρχίζει τη γκρίνια!! Αυτό που πρέπει καταρχάς να τα διδάξουμε είναι να έχουν υπομονή ( Rolling Eyes Rolling Eyes ) και κατά δεύτερον να μάθουν ότι υπάρχουν και όρια!!!

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι με μενα μεγαλωσε η μικρη!μαλλον ζηλευει το μωρο κ εγω εκει το αποδιδω!προσπαθω πολυ να την κραταω ηρεμη καποιες μερες ειναι καποιες αλλες παλι δεν παλευεται!!!σκεφτομαι ομως κ το αλλο!επειδη προκειτε για ενα παιδι δυναμικο κ με πολυ αυτοπεποιθηση μηπως απλα την ενοχλει οταν κανει κατι λαθος?μηπως δεν το δεχεται ο εγωισμος της?παιζει να ειναι κατι τετοιο?της εξηγω οτι κανενας δεν ειναι τελειο ολοι κανουμε λαθη αλλα δεν σταματει να κλαει..μονο οταν σταματησω να της μιλαω ηρεμει!ετσι κ εγω δεν της δινω σημασια κ καποια στιγμη σταματαει.απλα με ενοχλει οταν το κανει μπροστα σε κοσμο...

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗ ΓΙΝΕΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΛΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.....
ΑΝ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΑ ΟΧΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΟΥ ΤΡΥΠΑΕΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΟΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΙΡΚΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΘΕ ΠΕΡΑΣΕΙ affraid ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις