Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:17 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καναμε την μετακομηση.προσωρινα μενουμε στο χωριο στα πεθερικα.μεχρι να φυγουμε κ για κυπρο.δηλαδη για κανενα μηνα ακομη...
Αλλα. . .τελικα δν αλλαζει ρε ο ανθρωπος.
Καθομαι το μεσημερι να φαω παρεα με τα πεθερικα..ο ανδρας μου στη δουλεια του,μαγαζι.
Ξεκινα ο πεθερος,και να σημειωσω δν με ενοχλει ιδιαιτερα ο ανθρωπος αλλα σημερα. . .λεει. Το απογευμα θα πας με τη πεθερα σου σε ενα γαμο να δωσετε δωρο.
Μου εμεινε η μπουκια!
Στο καπακι λεει η πεθερα,επειδη εγω χθες πηγα κ πηρα διατροφη στην διαιτολογο μου,λεει. . .οταν θα πας ξανα για διατροφολογιο θα ερθω κ εγω.
ΕΕΕ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ! ΧΟΡΤΑΣΑ! Αι σιχτιρ! Και παρατησα κ το φαι.αι. . .πια!

2 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:19 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den katalava tipota alla exeis DIKIO!!!!!! Very Happy

3 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:26 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κασσιανη να καθεσαι να φας και να τους ακους να διαταζουν και να ζητανε να κανεις κατι που δε γουσταρεις ειναι να σου κοπει η ορεξη!
Να παω εγω σε γλεντι απο γαμο με την πεθερα και που δν τους ξερω.απο που κ ως που!
Και αυτη!οτι κανω εγω θελει να κανει κ αυτη!ξεκινησα διατροφη κ θελει κ αυτη!οτι κανω εγω κ αυτη!σιχαθηκα.ρε συ να μην μπορω να μεινω λιγες μερες εδω!ανυποφορη!

4 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:30 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξερω ακριβως πως αισθανεσαι κοριτσαρα μου...
Ετσι απαιτησαν και διαταξε και μενα η πεθερα για τα ονοματα του αντρα της και της ιδιας,Και να πεις οτι ειχαμε επαφες οταν ημουν εγκυς,να πεις οτι ηταν στα γεννητουρια...αντε λες παει στο διαολο...Αλλα οταν ειστε αποντες ρε με τι δικαιωμα απαιτεις σε μια νυφη που ουτε καν παντρεμενη δεν ειναι με τον γιο σου...Σαβουρες!!!!Με ξεσηκωσες παλι...Εφυγες απο το τραπεζι ή εκατσες??

5 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:31 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tora katalava kai sinexizo na pistevo pos exeis dikio.den xreiazetai na kaneis kati pou den thes kai kane kouragio mexri na figete meta tha einai ola kalitera.apofasisate telika na pate kipro monima?

6 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:38 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε δε πανε στο διαολο?τι ειναι η νυφη δλδ?μαιμου να της χτυπαν το ντεφι και να χορευει?κοψτα οσο ειναι νωρις κοπελα μου...εμενα ξερεις τι μου ειπαν μια φορα?επειδη η οικογενειακη μας μεριδα μεταφερθηκε εκει αυτοματα με το γαμο(ποτε δε καταλαβα γιατι,αφου ο γαμος εγινε στα μερη μου...)και παμε να ψηφισουμε μια φορα και λεει η πεθερα μου "ευα εκει εχω ψηφοδελτια" δε μιλαω εγω κανω πως δεν ακουσα...το μεσημερι λεει ο πεθερος μου "θα σου δωσω ψηφοδελτιο να ριξεις"
λεω κι εγω
ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕΡΗ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥς ΒΛΑΜΕΝΟΥΣ.ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ 2????ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΤΡΥΓΥΡΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΒΛΑΜΕΝΟΥΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΩ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ??????
μετα το βουλωσαν...επεσαν και σε νυφη με πολιτικη συνειδηση για κακη τους τυχη...γι'αυτο σου λεω καψτους τον αερα,ηδη πολυ αερα εχουν απο την εγκυμοσυνη σου και μετα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

7 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:45 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανα λες να μην μυριστηκα κ τα δικα σου!γαμω την τυχη μασ δηλαδη! Τι ειναι ρε;οι επιβητορες μας;αντε ρε μη πω κ αλλα τωρα. . .!εννοειται πως σηκωθηκα απο το τραπεζι κ πηγα στα ιδιαιτερα μου.
Κασσιανη θα παμε ναι λεμε μετα την παρο να φυγουμε. . .αντε!
Ασε ρε ευη ασε γιατι αν ταραχτω θα αρχισω να βριζω ασχημα πολυ ασχημα.παλι καλα που ο αντρας μου ειπε κατι.χωρις εμενα δν θα παει πουθενα μαζι σας η γυναικα μου!ατσα!παρτα!

8 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:48 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.παλι καλα που ο αντρας μου ειπε κατι.χωρις εμενα δν θα παει πουθενα μαζι σας η γυναικα μου!ατσα!παρτα![/quote]
etsi bravo tous vazei sti thesi tous kai telos

9 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:51 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΟΙ ειναι αντρες με αρχι: οχι.....αντε μη πω..

10 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:52 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:ΑΥΤΟΙ ειναι αντρες με αρχι: οχι.....αντε μη πω..
nai min peis min peis

11 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:56 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφου εχεις τον αντρα σου βραχο μη σε νοιαζει...εμενα μπροστα στον δικο μου δε κανουν μαλακιες αλλα μονο οταν κοιμαται ή παει καμια βολτα.τωρα λοιπον κι εγω δε μενω μονη μαζι τους και ετσι δεν εχουμε θεατριλικια....αργησα αλλα το καταλαβα...

12 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:10 am

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσαρες εγω νομιζω πως μαλ...ς γεννιεαι δεν γινεσαι οποτε εμεις πεσαμε πανω σ"αυτους!αλλα ευτυχως κ εγω εχω αντρα που μιλαει κ δεν εχουμε δραματα !για να καταλαβεις αφουγεννηθηκε η μικρη κ μετα αφου αποφασισαμε οτι δεν θα τη δωσουμε το ονομα τις πεθερας αφου εγιναν τα βαφησια κ μετα εκανε να δει το μωρο 5 μηνες κ αυτο γιατι ο αντρς μου πατησε ποδι κ την συχτηρησε γι"αυτα που ελεγε!!!!!!!!

13 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:13 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αφου εχεις τον αντρα σου βραχο μη σε νοιαζει...εμενα μπροστα στον δικο μου δε κανουν μαλακιες αλλα μονο οταν κοιμαται ή παει καμια βολτα.τωρα λοιπον κι εγω δε μενω μονη μαζι τους και ετσι δεν εχουμε θεατριλικια....αργησα αλλα το καταλαβα...


ευακι για εξηγα και εμενα λιγο....

Blackrose παλι καλα που μενει μονο ενας μηνας...σκεψου αλλες κοπελες που εχουν τα πεθερικα στο κεφαλι τους ολη τους τη ζωη?!!!

14 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:21 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αφου εχεις τον αντρα σου βραχο μη σε νοιαζει...εμενα μπροστα στον δικο μου δε κανουν μαλακιες αλλα μονο οταν κοιμαται ή παει καμια βολτα.τωρα λοιπον κι εγω δε μενω μονη μαζι τους και ετσι δεν εχουμε θεατριλικια....αργησα αλλα το καταλαβα...


ευακι για εξηγα και εμενα λιγο....

Blackrose παλι καλα που μενει μονο ενας μηνας...σκεψου αλλες κοπελες που εχουν τα πεθερικα στο κεφαλι τους ολη τους τη ζωη?!!!

τι να εξηγησω κουκλα?αργησα πολυ να καταλαβω οτι αν δεν ακουσει ο γιοκας με τα αυτακια του τις μ@λ@κιες της μανουλιτσας δε πειθεται οσο και να μουρμουρας...αργησα να καταλαβω οτι οι χαρουλες της ηταν μονο για να κερδιζει απο εμενα πραγματα,αν δεν γινονταν τα πραγματα οπως τα ηθελε οι χαρουλες αστραπιαια γινονταν καταθλιψη...αργησα να καταλαβω οτι η καταθλιψη ηταν το δευτερο της επιχειρημα για να γινει το δικο της...και προπαντως αργησα να καταλαβω οτι κακως εμαθα στο γιο της οτι τους γονεις μας τους μιλαμε στο τηλεφωνο συχνοτερα απο τρεις φορες το χρονο...και τελος αργησα πολυ να ανοιξω το στομα μου και να βαλω τα πραγματα στη θεση τους...
πωπω μηπως τελικα ειμαι αργοστροφη??? scratch scratch scratch [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

15 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:39 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:

τι να εξηγησω κουκλα?αργησα πολυ να καταλαβω οτι αν δεν ακουσει ο γιοκας με τα αυτακια του τις μ@λ@κιες της μανουλιτσας δε πειθεται οσο και να μουρμουρας...αργησα να καταλαβω οτι οι χαρουλες της ηταν μονο για να κερδιζει απο εμενα πραγματα,αν δεν γινονταν τα πραγματα οπως τα ηθελε οι χαρουλες αστραπιαια γινονταν καταθλιψη...αργησα να καταλαβω οτι η καταθλιψη ηταν το δευτερο της επιχειρημα για να γινει το δικο της...και προπαντως αργησα να καταλαβω οτι κακως εμαθα στο γιο της οτι τους γονεις μας τους μιλαμε στο τηλεφωνο συχνοτερα απο τρεις φορες το χρονο...και τελος αργησα πολυ να ανοιξω το στομα μου και να βαλω τα πραγματα στη θεση τους...
πωπω μηπως τελικα ειμαι αργοστροφη??? scratch scratch scratch [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μωρε τι μου θυμιζουν τα περισσοτεραααα..

16 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:52 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια δικιο εχετε .θελουν να ανακατευονται συνεχως παντου.και αν δεν κανεις αυτο που θελουν βγαζουν το πραγματικο τους ευατο .μπα ομως οπου θα της αφησουμε .εξω απο την πορτα του σπιτιου μας .και μενα blackrose με ζηλευει πολυ σαν εσενα σε οτιδηποτε κανω .αλλα εχει λυσαξει που δεν μπορει να ισχωρησει .κοριτσακια ετσι πρεπει να κανουμε να μην τους δινουμε καθολου θαρρος .τατι μου εστω και αργα καταλαβες καπιοα πραγματα και βαλε τωρα τα ορια σου .μην την αφηνεις να επηρεαζει την ζωη σου .δεν θα τους περασει οτι και να κανουν

17 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:16 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε μπορει απο καποιο ουφο θα επεσαν!!!απο το ιδιο ουφο σιγουρα!
Τα ιδια σκατα!!συγνωμη για την εκφραση,αλλα σκατουποθεση καταντησε! Χτες πηγαμε και μεσα κεντρο στην αγορα. .και κοιταζα ρουχα..ε ζηταγε οτι πιο νεανικο και μοντερνο,της ηληκιας ΜΟΥ, ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ!!!
Κρυφογελουσαν οι πωλητριες με την 55αρα!!!
Ηθελε και μπλε μανό για τα νυχια!επειδη τα εβαψα εγω!ΑΑΑΑααΑαΑΑΑ!
Κατσε ρε να εγκατασταθω κυπρο να φυγω απο δω να ειμαι ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ! Και αν ξαναμεινω εγκυος θα το μαθει οταν γεννησω..αντε μην το σοβαρεψω κ αλλο! Γαμώ το ουφο μου!

18 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:32 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
Κατσε ρε να εγκατασταθω κυπρο να φυγω απο δω να ειμαι ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ! Και αν ξαναμεινω εγκυος θα το μαθει οταν γεννησω..αντε μην το σοβαρεψω κ αλλο! Γαμώ το ουφο μου!


ναι με καλυτερα κυπρο..απο μακρια και αγαπημενοι!!
και οταν ξαναμεινεις οντως δεν εχει νοημα να το μαθει...και εγω ΄΄την πατησα΄΄ στο πρωτο..με σκασανε και γεννησα προωρα...
και στα επομενα της το ειπα στο εκτο που φανηκε τοσο πολυ και δεν μπορουσα να το κρυψω αλλο..
γιαυτο οι αλλες εγκυμοσυνες πηγαν καλα..!

19 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 8:58 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:...παλι καλα που ο αντρας μου ειπε κατι.χωρις εμενα δν θα παει πουθενα μαζι σας η γυναικα μου!ατσα!παρτα!

ΜΑΓΚΑΣ...

20 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 9:05 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την καλυτερη δουλεια εκανε ο αντρας σου που την εβαλε στη θεση της!!!!!!

21 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 9:32 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:Κασσιανη να καθεσαι να φας και να τους ακους να διαταζουν και να ζητανε να κανεις κατι που δε γουσταρεις ειναι να σου κοπει η ορεξη!
Να παω εγω σε γλεντι απο γαμο με την πεθερα και που δν τους ξερω.απο που κ ως που!
Και αυτη!οτι κανω εγω θελει να κανει κ αυτη!ξεκινησα διατροφη κ θελει κ αυτη!οτι κανω εγω κ αυτη!σιχαθηκα.ρε συ να μην μπορω να μεινω λιγες μερες εδω!ανυποφορη!
Ναι έχεις δίκιο... είχα ζήσει παλαιότερα τέτοια πεθερικά και θυμάμαι, όχι ότι έκανα φυσικά αυτό που μου έλεγαν, αλλά και μόνο το ύφος και η απαίτηση μου την έδινε στα νεύρα!

Δεν είναι τόσο το ότι, σου είπαν να πας σε ένα γαμήλιο γλέντι ανθρώπων που ούτε καν γνωρίζεις, αλλά το ότι δεν ρωτήθηκες αν θέλεις να πας, διετάχθη να πας, λες και είσαι υποχρεωμένη, λες και δεν έχεις γνώμη εσύ για να ρωτηθείς, λες και ήσουν παιδί τους, σε είχαν μεγαλώσει και τους είχες υποχρέωση και μόνο που είναι γονείς σου να τους ακούς και να εκτελείς της διαταγές τους. Ακόμα και γονείς σου να ήταν δηλαδή, κατ' αυτό τον τρόπο, ούτε σε εκείνους θα έκανες την χάρη!
Αν ο πεθερός σου απηύθυνε το λόγο λέγοντας... "Η πεθερά σου έχει να πάει σε ένα γαμήλιο γλέντι, μήπως θα ήθελες και έχεις τη διάθεση να πας μαζί της?", σε αυτό εγώ τουλάχιστον θα το σκεφτόμουν. Αλλά όχι "ΘΑ ΠΑΣ!" και τέλος... από που κι ως που? Σε ήξεραν κι απο χθές?!

Όσο για το άλλο με τον διαιτολόγο...
Αν σε ενοχλεί που θέλει να χώνεται σε πράγματα που αφορούν εσένα και τον εαυτό σου, να την βάλει στη θέση της ο άντρας σου με τρόπο!
Η δική μου τωρινή πεθερά, αν και δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα μαζί της, εκτός από 2-3 χαζομαρίτσες που κάνει για να έχουμε να ασχολιόμαστε, ασυναίσθητα πολλές φορές θέλει να κάνει επίσης ότι κάνω και γω, αλλά δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία, γιατί δεν το κάνει επίτηδες.
Πριν 2 μήνες, ήθελε να κλείσω ραντεβού να την πάω στο γυμναστήριο που πηγαίνω για να πηγαίνουμε παρέα έλεγε και το εννοούσε, φρίκαρα! Shocked
Της ξηγήθηκε ο άντρας μου όμως με τη μία και δεν μου ξανάπε τίποτα και για τίποτα που θα μπορούσαμε κατά τη γνώμη της να κάνουμε απο κοινού.
Της είπε απλά ότι... Δεν έχει καμία απολύτως δουλειά να πάει KAI εκεί που πάω εγώ και ότι είναι άντρας μου και δεν το διαπραγματεύεται καν! Και της εξήγησε όμορφα και κατανοητά ότι, έχω και γω τη ζωή μου και είναι η ζωή μιας 30αρας την οποία δεν μπορεί εκείνη να ακολουθήσει. Εκτός του ότι έχουμε άλλα ενδιαφέροντα και αρέσκειες και άρα είτε που εκείνη θα πρέπει να γίνει πιο μικρή, είτε εγώ περισσότερο μεγάλη για να συνεννοηθούμε, είναι κάτι προσωπικό μου, 2 ώρες την ημέρα αποκλειστικά για τον εαυτό μου, που θέλω να ξεδίνω, ο τρόπος που 'φεύγω' και χάνομαι στον κόσμο μου, κομμάτι αποκλειστικά της ζωής της Νένας και ούτε του άντρα της, ούτε των φίλων της, ούτε των γονιών της, πόσο μάλλον ούτε της πεθεράς της.
...Και έτσι δεν ξαναενόχλησε σε τίποτα! Wink

22 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 10:47 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νενακι μου ομορφο ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ.με αντιπροσωπευεις θα ελεγα!
Απλα η δικια μ ετσι ηταν,ειναι,και θα ειναι.ειναι ανυποφορη,απαιτητικη,πολυ μουρμουρα και παντα να διαταζει.συν οτι παντα θελει να κανει οτι κανω εγω.!αστα ειναι τοσα. . .
Εχθες πηρε μια μπλουζα,ουκ ολιγο νεανικη θα ελεγα,αλλα υπερβολικα νεανικη..Ε ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΤΡΑΠΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΡΟΥΧΟ 25ΑΡΑΣ ΦΟΡΕΜΕΝΑ ΣΩΜΑ 55 ΕΤΩΝ.ρε κοριτσια,απορω δηλαδη τωρα δεν την κοβει η γκλαβα;? Εχει καψει φλαντζα?
Της εφυγε ο λεβιες?
Θελει εγκεφαλικο ρεκτιφιε ??
Η φαση ειμαι εγω απο διπλα,να της λεω μα γιατι ειναι σουπερ!βεβαια καταλαβε την ειρωνεια του θεματος.
Τεσπα,η ουσια ειναι μια!εκτος οτι δν υπαρχει αθανασια...οταν εισβαλλεις στο προσωπικο μου χωρο,κοσμο,σκηνικο και μου επιβαλλεσαι τοτε η πορδη θα φας η κανενα τουβλο κατακεφαλα!
Παλι καλα ο αντρας μ ειναι πλαι μου!γ αυτο προς το παρον τρωει πορδες!αντε!

23 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:26 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Blackrose να φανταστούμε ότι από στριγκάκια κάτι καλό θα βρούμε στο σιρτάρι της???!!!!!!!!


ΑΧ να μην μιλήσω αυτές τις μέρες για τα δικά μου κοπρόσκυλα!!!
τους τα έχω μαζεμένα που δεν ήρθαν στην βάφτιση που αν ποτέ τους ξαναδώ στην ζωή μου θα τους φτύσω...
από τώρα μαζεύω το σάλιο μου!!!!

φτου-φτου-φτου....

24 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:38 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Blackrose να φανταστούμε ότι από στριγκάκια κάτι καλό θα βρούμε στο σιρτάρι της???!!!!!!!!


ΑΧ να μην μιλήσω αυτές τις μέρες για τα δικά μου κοπρόσκυλα!!!
τους τα έχω μαζεμένα που δεν ήρθαν στην βάφτιση που αν ποτέ τους ξαναδώ στην ζωή μου θα τους φτύσω...
από τώρα μαζεύω το σάλιο μου!!!!

φτου-φτου-φτου....


ωπ...σουλα μου τι έχασα???πότε εγινε η βαφτιση??? δεν ηρθαν τελικα ε???

για πες!!!

25 ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Empty Απ: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:50 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
Σούλα έγραψε:Blackrose να φανταστούμε ότι από στριγκάκια κάτι καλό θα βρούμε στο σιρτάρι της???!!!!!!!!


ΑΧ να μην μιλήσω αυτές τις μέρες για τα δικά μου κοπρόσκυλα!!!
τους τα έχω μαζεμένα που δεν ήρθαν στην βάφτιση που αν ποτέ τους ξαναδώ στην ζωή μου θα τους φτύσω...
από τώρα μαζεύω το σάλιο μου!!!!

φτου-φτου-φτου....


ωπ...σουλα μου τι έχασα???πότε εγινε η βαφτιση??? δεν ηρθαν τελικα ε???

για πες!!!


Γειά σου μπουμπουκίτσα μου...
έχω θεματάκι Έχουμε όνομααααααααααααα.......
να μπείς να ευχηθείς...χι χι χι Very Happy
την κυριακή έγινε η βάφτιση μας!!!


που να έρθουν τα τομάρια???
ούτε ήρθαν ούτε τηλ πήραν τον γιό τους να ευχηθούν!!!....
ντροπή έχω να πω τίποτα άλλο!!

να σου πω μπουμπουκίτσα μου ευτυχώς δεν μας έκαναν κανένα χουνέρι την μέρα εκείνη και το χαρήκαμε πολύ το ζουζουνάκι μας!!!!εγώ περίμενα να πάρει κανένα τηλ η βλαμένη να πει κανένα από τα κουφά της να χαλάσει τον άντρα μου αλλά ευτυχώς...
αλλά μάλλον φοβήθηκε τον μπαμπά μου....γιατί έπιασε τον πεθερό μου μια μέρα(έχει καιρό βέβαια,τότε που έλεγε πως θα αυτοκτονήσει κλπ κλπ)και του είπε πως αν δεν σταματήσουν να μας κάνουν άνω κάτω θα τους κόψει τα ποδάρια!!και έχει και ένα βλέμα ψαρωτικό εντελώς ο μπαμπάς μου!!!!!και μια μουστάκα ναααααααααααααα....
αυτό εγώ τώρα το έμαθα βασικά από τον αδελφό μου!!αλλά το ευχαριστήθηκα!!και λίγα τους είπε..
να ζήσεις ρε μπαμπάκα μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις