Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
417 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 417 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 2:25 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια εδω και 2 μερες η μπεμπα εχει 2-3 μεγαλες κοκκινιλες απο κουνουπια .δεν προλαβα να βαλω στην πριζα το αντικουνουπικο και την εφαγαν κυριολεκτικα.τι βαζουμε πανω στις κοκκινιλες αυτες;ξερετε καμια καλη κρεμα για 10.5 μηνων μωρο;

2ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 4:51 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γραμματικούλα συνταγή δοκιμασμένη και δνε μένει τίποτα . Βάλε επάνω στη κοκκινιλα καθαρό οινόπνευμα με ένα βαμβακάκι και απο πάνω fenistil αλοιφή θα δείς δνε θα μείνει τίποτα σημασία έχει ο συνδιασμός οινόπνευμα με αλοιφή εγω το έκανα στο Σταύρο απο 2 μηνών και δεν έχει μέσα η fenistil αντιβιοτικό θα δεις θα σε καταπλήξη

3ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 4:53 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζα οτι δεν επιτρεπεται ακομη βανια μου φενιστιλ αλλα αφου μου λες οτι του το εβαλες απο τοσο μωρο θα το κανω και εγω γιατι ειναι κριμα να εχει τοσο μεγαλες κοκκινιλες.

4ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 4:55 am

ioannouli


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το πιο φυσικό που μπορείς να βάλεις πάνω στα τσιμπήματα είναι ξύδι. Καταπραΰνουν από τη φαγούρα και φεύγει και η κοκκινίλα. Της το κάνω από μωρό...

5ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 4:57 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξυδι ε;θα το δοκιμασω σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου.

6ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 4:59 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ το φοβάμαι λίγο το fenistil για μωρό (παρεμπιπτόντως οι μπέμπες μας έχουν την ίδια ηλικία grammatiki). Όχι μόνο γιατί δεν ξέρω τις ουσίες που περιέχει, αλλά και γιατί φοβάμαι μην τυχόν αρχίσει να το γλύφει. Κι έπειτα, η δικιά μου αδύνατον να μείνει στη θέση της, συνεχώς τρίβεται παντού, οπότε η κρέμα θα φύγει σε χρόνο dt...

7ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 5:03 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Κι εγώ το φοβάμαι λίγο το fenistil για μωρό (παρεμπιπτόντως οι μπέμπες μας έχουν την ίδια ηλικία grammatiki). Όχι μόνο γιατί δεν ξέρω τις ουσίες που περιέχει, αλλά και γιατί φοβάμαι μην τυχόν αρχίσει να το γλύφει. Κι έπειτα, η δικιά μου αδύνατον να μείνει στη θέση της, συνεχώς τρίβεται παντού, οπότε η κρέμα θα φύγει σε χρόνο dt...


χαχαχαχα ελα ρε συ ιδια ηλικια ε;τι συμπτωση .αυτο με το οτι δε θα καθησει ειναι το μονο σιγουρο αλλα κατι πρεπεινα της βαλω ρε γαμωτο αλλιως πως θα φυγουν αυτες οι απαισιες κοκκινιλες;

8ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 5:11 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς προς το παρόν βάλαμε σίτες και σωθήκαμε γενικότερα. Και αυτοκολλητάκι για τα κουνούπια (όχι πάνω στο παιδί) όταν χρειάστηκε. Αλλά για αυτά που πρόλαβαν και την τσίμπησαν, βασικά αφού δεν την είδα να τα ξύνει δεν έβαλα τίποτα. Βέβαια έκαναν σημαδάκια αλλά όχι ολόκληρες κοκκινήλες. Από σεμινάριο πρώτων βοηθειών που παρακολούθησε ο άντρας μου ξέρω ότι ο πάγος είναι από τα καλύτερα ανακουφιστικά-και σε μένα όντως έπιασε, αλλά αν το δεχτεί εμένα σφύρα μου (ήδη έχουμε προσπαθήσει ανεπιτυχώς να βάλουμε στα πρώτα της καρούμπαλα). Αν δοκιμάσεις το ξύδι και δεις αποτελέσματα πες μας κι εμάς να ξέρουμε! Very Happy

Ναι, τα μωράκια μας έχουν μόλις 1 μέρα διαφορά! Κι εσύ έφαγες μαζί μου όλους τους καύσωνες του περσινού καλοκαιριού, ε; ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ 215994

9ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 5:12 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Εμείς προς το παρόν βάλαμε σίτες και σωθήκαμε γενικότερα. Και αυτοκολλητάκι για τα κουνούπια (όχι πάνω στο παιδί) όταν χρειάστηκε. Αλλά για αυτά που πρόλαβαν και την τσίμπησαν, βασικά αφού δεν την είδα να τα ξύνει δεν έβαλα τίποτα. Βέβαια έκαναν σημαδάκια αλλά όχι ολόκληρες κοκκινήλες. Από σεμινάριο πρώτων βοηθειών που παρακολούθησε ο άντρας μου ξέρω ότι ο πάγος είναι από τα καλύτερα ανακουφιστικά-και σε μένα όντως έπιασε, αλλά αν το δεχτεί εμένα σφύρα μου (ήδη έχουμε προσπαθήσει ανεπιτυχώς να βάλουμε στα πρώτα της καρούμπαλα). Αν δοκιμάσεις το ξύδι και δεις αποτελέσματα πες μας κι εμάς να ξέρουμε! Very Happy

Ναι, τα μωράκια μας έχουν μόλις 1 μέρα διαφορά! Κι εσύ έφαγες μαζί μου όλους τους καύσωνες του περσινού καλοκαιριού, ε; ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ 215994

θα σου πω για το ξυδι ναι.οσο για τον περσυνο αυγουστο δε θελω καν να τον θυμαμαι.απιστευτη ζεστη και με την κοιλια τουρλα. Laughing

10ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 5:15 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
crazymommy έγραψε:Εμείς προς το παρόν βάλαμε σίτες και σωθήκαμε γενικότερα. Και αυτοκολλητάκι για τα κουνούπια (όχι πάνω στο παιδί) όταν χρειάστηκε. Αλλά για αυτά που πρόλαβαν και την τσίμπησαν, βασικά αφού δεν την είδα να τα ξύνει δεν έβαλα τίποτα. Βέβαια έκαναν σημαδάκια αλλά όχι ολόκληρες κοκκινήλες. Από σεμινάριο πρώτων βοηθειών που παρακολούθησε ο άντρας μου ξέρω ότι ο πάγος είναι από τα καλύτερα ανακουφιστικά-και σε μένα όντως έπιασε, αλλά αν το δεχτεί εμένα σφύρα μου (ήδη έχουμε προσπαθήσει ανεπιτυχώς να βάλουμε στα πρώτα της καρούμπαλα). Αν δοκιμάσεις το ξύδι και δεις αποτελέσματα πες μας κι εμάς να ξέρουμε! Very Happy

Ναι, τα μωράκια μας έχουν μόλις 1 μέρα διαφορά! Κι εσύ έφαγες μαζί μου όλους τους καύσωνες του περσινού καλοκαιριού, ε; ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ 215994

θα σου πω για το ξυδι ναι.οσο για τον περσυνο αυγουστο δε θελω καν να τον θυμαμαι.απιστευτη ζεστη και με την κοιλια τουρλα. Laughing

Κι αν σου πω ότι σε καταλαίνω απόλυτα ως συμπάσχουσα θα με πιστέψεις; Laughing Αλλά και να ΄ταν μόνο ο Αύγουστος (ο οποίος όντως ήταν φρίκη!). Από την αρχή του καλοκαιριού περίμενα τα μελτέμια τα οποία ποτέ δεν ήρθαν! Mad

11ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 5:17 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
o giatros mas eipe gia mia krma after nip alla den tin exo parei akoma alla simera i mpempa ksipnise me treia tsimpimata
eixe mpei ena kounoupi kai to eida simera kai to skotosa to atimo alla i kokkiniles meinane.

12ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 5:18 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε μελτεμι ηρθε ουτε καν ενα ψιλοαερακι βρε αδερφε.οχι οτι και ο σεπτεμβριος ηταν λιγοτερο ζεστος με το νεογγενητο στο σπιτι να τσιριζει αλλα τελος παντων τωρα Laughing

13ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 5:19 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα! Respect Respect Respect

14ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:38 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα τη fenistil μου την είχε δώσει η παιδίατρος μαζί με αυτό που ανάφερα και τα συστατικά της είναι ίδια με όλες τις αντισταμινικες αλοιφές . Θα την βάλεις την ωρα που κοιμάται και δεν θα βάλεις ποσότητα άλλωστε απορροφαται εύκολα

15ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 7:12 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:εμένα τη fenistil μου την είχε δώσει η παιδίατρος μαζί με αυτό που ανάφερα και τα συστατικά της είναι ίδια με όλες τις αντισταμινικες αλοιφές . Θα την βάλεις την ωρα που κοιμάται και δεν θα βάλεις ποσότητα άλλωστε απορροφαται εύκολα
Καλέ δε σε αμφισβητώ! ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ 417472 Απλά είπα ότι δεν ξέρω. Σου την έδωσε η παιδίατρος απ' όταν ήταν μωράκι; Εμένα βέβαια, επειδή είναι και περίπτωση η μικρή μου, δεν παίζει ούτε στον ύπνο να τα καταφέρω. Μόνο που πλησιάζω, με μυρίζει ακόμα και στον ύπνο της και κουνιέται. Αν την ακουμπήσω κιόλας, τότε είναι που ξύπνησε! Άσε που στριφογυρίζει 10 φορές το λεπτό (που λέει ο λόγος), αλλού την αφήνω αλλού τη βρίσκω και μάλλον η fenistil θα πάει στο σεντόνι!!! ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ 688264

16ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 7:40 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι- οινοπνευματακι κ fenistil. ακριβως αυτο ειπε κ η δικη μας παιδιατρος.

17ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Ιουλ 19, 2011 7:45 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απο πολυ μικρη στα τσιμπηματα πανω εβαζα λεμονακι!! παντα επιανε και πιανει!! σταματα αμεσως την φαγουρα και το σημαδι αρχιζει να εξαφανιζεται!

18ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Δευ Ιουλ 25, 2011 5:06 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:καλησπερα κοριτσια εδω και 2 μερες η μπεμπα εχει 2-3 μεγαλες κοκκινιλες απο κουνουπια .δεν προλαβα να βαλω στην πριζα το αντικουνουπικο και την εφαγαν κυριολεκτικα.τι βαζουμε πανω στις κοκκινιλες αυτες;ξερετε καμια καλη κρεμα για 10.5 μηνων μωρο;

Ο παιδιατρος μου ειχε πει να παρω την fucicort lipid και να βαζω 3 φορες την ημερα και αν δω οτι μετα απο 3-4 μερες δεν φευγουν και ειναι τεραστιες οι κοκκινιλες να του
δινω συγχρονως και atarax σιροπι.

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

19ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Πεμ Σεπ 01, 2011 2:55 am

nasiou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia kalispera k apo emena!!i dikia mou i mpoumpou einai 5 1/2 minon kai pragmatika tin exoun rimaksei!!!
den milame gia aples kokkiniles alla se ena tis ekane k fouskala i opoia ebgale poion,o paidiatros mou eipe k tis edosa fucidin 2 fores tin imera topika kai ...efige!!

20ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Τρι Σεπ 06, 2011 6:48 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπλιααααααααααααχ Κοιτάξτε αυτό το βίντεο.Δώστε προσοχή στο πόσο πολύ φουσκώνει το σώμα του.

21ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Empty Απ: ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Κυρ Σεπ 11, 2011 11:45 am

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικά τι έγινε με το ξύδι???Υπήρξε αποτέλεσμα?Προχθές σε μια βόλτα τα κουνούπια στην κυριολεξία κατασπάραξαν το ποδαράκι της μικρής μου κ έχω φρικάρει!Είμασταν έτοιμοι να πάμε στο παίδων ένα βράδυ γιατί λέμε δε γίνεται όοολα αυτά να είναι κουνούπια κ τόοσο κόκκινα!Τελικά δεν πήγαμε,της βάζω μια αλοιφή after nip ,της frezyderm νομίζω είναι, που την πήρα από το φαρμακείο κ κάπως έχουν εξασθενίσει αλλά τα σημάδια υπάρχουν ακόμα κ είναι τρομακτικά!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις